BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

12 lata 3 miesiąc temu #298175 przez chłopek
no właśnie nie którzy pracodowacy najchętniej by kobiete w ciaz zwolnili

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #298865 przez agnesssa
Witam weekendowo :laugh:

Jakieś plany na weekend :unsure: Ja niestety w pracy siedzę... :dry: Ale tylko kilka godzin więc mam nadzieję, że jakoś przeżyje :silly:
Ważyłam się dziś rano i jestem bardzo zdziwiona i w sumie zadowolona, bo od ważenia u gina czyli jakieś dwa tygodnie schudłam 2,5kg :woohoo: jak na to, że mam nadwagę to bałam się że w ciąży też będę tyć ( bo przed ciążą od jakiegoś roku systematycznie tyłam z bliżej nie wyjaśnionych przyczyn), a tu jednak chyba zwiększona dawka euthyroxu pomogła (mam niedoczynność tarczycy), bo w cale nie jem mniej niż przed ciążą, owszem zdarza się, że wymiotuje, ale próbuję to nadrabiać :woohoo:

Miłego dzionka :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #298946 przez aganio87
Kamila myśl pozytywnie i wiesz że bedzie dobrze i że razem bedziemy wszystkie rodzić !!!!!!!

Fk wybacz ale ja sie nie zgodze z tobą bo z chęcią bym poszła do pracy ale jakoś cały czas szukam i mam za wysokie wykształcenie i kwalifikacje i mi za to dziękują a szukałam nawet jako sprzątaczka biur czy szpitali i co brak odzewu...

A co do oddawania składek to ja co miesiąc mam odprowadzone ale tylko na podstawową wizyte u lekarza ( bo z renty ridzinnej za naukę mam) a wybacz ja za pensję mojego męża i za marne 400 zł renty nie "utrzymam" 2 dzieci chodzi mi o podstawowe rzeczy... A teraz składki by mi sie zwiększyły co miesiąc zamiast jak mam odprowadzane ok 200 zł to więcej i ja bym płaciła 600 zł by "pracodawca" nie musiał ze swojej kieszeni płacić...

Agnessa Ty chudniesz a mi 0,5kg się przytyło... :dry:

Ja już w ciepłym domku bo dziś zamarzłam na przystanku jak jechałam na uczelnie -21.... aż smarki w nosie mi zamarzły...:P :silly: :silly: :silly: :silly:


Miłego dzionka kochane :kiss: :kiss:




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #299598 przez majsterka
Cześć Kochane.... przyszły do mnie mdłości... uuu
Co prawda nie wymiotuje, ale mdli mnie okropnie.... :(
Życzę Wam miłej niedzieli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #299618 przez aganio87
ooo majsterka współczuje...... odpoczywaj i wywietrz mieszkanie by mieć świeże powietrze :) :) :)




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #299793 przez kasia7775
Witam wszystkie wrzesnióweczki :lol: Mam termin na 5 wrzesień 2012, chociaż biorąc pod uwagę poprzednie doświadczenia raczej to będzie sierpień :blink:

Jak do tej pory jedynymi dolegliwościami jest ból piersi i ból brzucha w zasadzie od początku ciąży. Trochę mnie to niepokoi, ale biorę luteinę 50 i staram się nie nadwyrężąć.
Nudności i mdłości na szczęście mnie ominęły.

Miłego niedzielnego wieczorku życzę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #299940 przez agnesssa
Witam poniedziałkowo :woohoo:

Kasia Miło, że do mas dołączyłaś :woohoo: i Gratuluję dzidziolka :lol:
W zeszłym tygodniu mówili, że mrozy odpuszczą, a tu od wczoraj -20 :angry: Juz mam dość tego mrozu :ohmy:
Do tego się nie wyspałam, bo mnie głowa w nocy rozbolała i jak już się obudziłam to zasnąć nie mogłam :huh: I mdli mnie już od samego rana więc czuję się dzisiaj FUJ :dry: Chyba ta zmienność nastrojów mnie dopadła :blush:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #299956 przez majsterka
Dzień dobry
Witam Kasiu w naszym skromnym gronie :)
Ja dziś czuję się już lepiej.... moje mdłości są okropne zwłaszcza jak jestem głodna... masakra... bo z jednej strony jestem głodna, a z drugiej nie mogę nic przełknąć :(. Herbata z cytryną i z cukrem mi pomaga......
Agnesssa mam nadzieje, że poranne mdłości minął szybko, a dzionek zleci prędziutko.
Też już mam tych mrozów dość, bo kolejny dzień nie robimy :(
Planuje dziś posiedzieć w papierach, a jutro wybieram się na badania... jak ja nie lubie... zwłaszcza wymazu z pochwy :(, no ale cóż, kobieta zrobi wszystkio dla dobra dziecka. Martwi mnie, bo kurcze ja chyba zabardzo dźwigam moją córcie :(. Obiecuje sobie, że nie będę, ale czasem są takie sytuacje, że muszę.

Miłego dzionka życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #299970 przez chłopek
hej dziewcznki
Majsterka ja tez dzwigam Ksawcia a nie powinna, no ale on czasami zaczyna płakac i tak błagalnie na mnie patzy zebym go wzieła, jeszcze w nocy sie nam budzi i płacze chyba ząbek mu idzie nie moze sie uspokoic wiec musze go brac na rece i go wtedy lulam zeby sie uspokoił.
miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #299983 przez majsterka
To widzę Chłopek, że nie tylko ja tak mam... ale napewno Twoj Ksawciu nie waży 15,5kg :)
Mimo wszystko staram się ją brać na kolana jak siedzę, albo jakoś sposobem, bo naprawdę czasem się nie da...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #299993 przez chłopek
majsterka no Ksawcio tyle nie waży ale waży 11kg to tez nie mało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #300094 przez agnesssa
Dziewczyny nie dźwigajcie kochane, żeby Wam i Waszym maleństwom nic się nie stało :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #300108 przez chłopek
Agnessa dobrze mówic czasem jest to ciżko zrealizowac, ja przez ten tydzien staram sie ksawcia nie nosic jest mąż wiec sie nim zajmuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #300142 przez agnesssa
No ja wiem, ze łatwo się mówi Chłopek a pewnie jak już będę z drugim w ciąży to będę robić jak wy :blink: Ja dzisiaj prostownik dźwigałam, mimo, że mąż mi zabronił, ale znajomi mnie prosili żebym im przywiozła, i nie miałam serca ich zostawić bez tego prostownika, tylko dlatego, że był ciężki :huh: Ale niosłam go z przerwami hehe :silly:

A gdzie reszta naszej bandy nic się nie odzywają :silly: Jak się czujecie mamusie :unsure: :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #300170 przez chłopek
Kurde znowu nam auto nie zapali masakra, mogły by sie skonczyc te mrozy,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl