- Posty: 701
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- MAMUSIE WRZESIEŃ 2012
MAMUSIE WRZESIEŃ 2012
- patys
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- majka_166
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Jeszcze Cię nie znam, a już kocham ..
- Posty: 182
- Otrzymane podziękowania: 0
ale mnie brzusio swedzi kurka ;//
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- MADZIA7
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 504
- Otrzymane podziękowania: 0
Majka nie martw się, włosy szybko odrosną, a jak przyjdzie córeczka na świat i w spzitalu, to będzie Ci łatwiej myć włosy i suszyć, a potem szybciutko odrosną, ja też się trochę więcej "ciachnęłam" u fryzjera, ale zrobiłam to celowo:)
Kasieńka83 śliczna jest Twoja Łucja!
Baby ale ciekawe te naklejki, szkoda, że w Polsce takich nie znalazłam, ja mam motylki i kwiatuszki dla Natalki, a o tych Twoich to można dziecku całe historie opowiadać
Pamiętam, jak miałam w dzieciństwie taką ceratę do jedzenia z różnymi postaciami i rodzice musieli mi stale opowiadać, co to postaci robią, bo tak to lubiałam:) Nie wspominając, że byłam niejadkiem i był to jedyny sposób, żbym coś zjadła:)
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Jussstyś
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Jesteś całym naszym światem Córeczko:*
- Posty: 777
- Otrzymane podziękowania: 0
Śliczne te wasze dzieciaczki
Ja tez juz chcę urodzić
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- majka_166
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Jeszcze Cię nie znam, a już kocham ..
- Posty: 182
- Otrzymane podziękowania: 0
fajnie ze odnalazlam te forum . tak balam sie tego porodu a teraz jakos inaczej do tego podchodze , jest mi latwiej !!
dzieki mamuśki!!!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- PolaL
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 949
- Otrzymane podziękowania: 2
Chasiami przepiekne zdjęcie Alicji
Ja sama miałam robioną lewatywę przy pierwszym porodzie i na 100% się zdecyduję i teraz. Dla lepszego komfortu psychicznego. Nie chciałabym przeć i myśleć czy mi coś tam nie wyjdzie
Ja własnie odpoczywam po zrywaniu tapet w mieszkaniu u mamy. Taki relaksik przed porodem
Jutro mam wizytę u lekarza i zobaczymy co u małej. No te
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kasia7775
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- nasz skarb Oliwier
- Posty: 928
- Otrzymane podziękowania: 5
No właśnie nie ma to jak w domu
A wczoraj chyba tali dzień nerwowy był, bo my się też kłóciliśmy - a przecież w domu dopiero wieczorem byłam. Dostałam od siostry grzejnik elektryczny do powieszenia nad przewijak, wróciłam wczoraj a on dalej sobie na stole leży. Pytam się czemu - odpowiedział, ze zapomniał. I ze jutro pracownik mi go zawiesi. Zakręcił się i zniknął mi z oczu. Okazało sie ze tak się cieszy z naszego powrotu, ze musiał z moim tata piwo wypić na ogrodzie. A ja dalej sama z dzieckiem siedziałam. Jak się wkurzyłam
Niech sobie sam urodzi, nie spi po nocach i siedzi sam w pokoju 6mk z dzieckiem przez tydzień
Majka włosy odrosną nawet nie wiesz kiedy
Ja juz tez mam odrosty, ale trudno utrafić kiedy mały spał będzie
Co do spiworkw - tez uzywam, bo dziecko sie nie rozkopie w nocy
Kasieńka83 śliczna jest Twoja Łucja! Do schrupania
Chasiami Alicja piękna
Ja tez pisze z małym na rekach
siteczko gratuluje rocznicy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- 26joanna
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 318
- Otrzymane podziękowania: 0
Ja wróciłam od położnej , powiedziałam jej o mojej opuchliźnie , nogi i ręce normalnie w tych tygodniach ze puchną ale ja spuchłam tez na twarzy i muszę teraz iść w środę na kontrole bo teraz ciśnienie miałam w porządku i mocz tez. Tylko mnie nastraszyła , ze jak dojdą mroczki przed oczami to mam odrazu jechać na Emergency
Poza tym u mnie cisza , śpię dobrze , padam po 22 , wstaje co prawda co i rusz na siku ale później zasypiam szybko
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- MADZIA7
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 504
- Otrzymane podziękowania: 0
Joanna ja teraz też coraz częsciej wstaję na sikum dziś w nocy to chyba rekordowo z 5-6 razy...
Kasia ale akcję zrobiłaś z grzejnikiem! Tak trzymać
Pola ale masz sposoby na relaks
Justyśś ja też już chcę mieć NAtalkę przy sobie, tylko się porodu boję
Majka właśnie po to tu wszystki jesteśmy, żeby się wspierać
dobrej nocki:)
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- baby_55
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- paula
Joanna dobrze, że się dopytałaś położnej, z tym to jednak trzeba uważać, a tak jesteś pod kontrolą w razie czego
Polal niezły relaksik
Majka odrosną nawet nie będziesz wiedziała kiedy... mnie już tak strasznie odrosły, że szok, powinnam pójść do fryzjera ale nie mam zupełnie kiedy w poza tym nie wysiedzę za chiny na fotelu bo mi niewygodnie będzie... przy Adim byłam w sobotę u fryzjera a w środę urodziłam i czułam się świetnie, wygodnie mi się siedziało a teraz nie dam rady tak usiedzieć
ja dzisiaj też miałam wizytę w szpitalu
u młodej wszystko ok, jest nadal niewielka więc nie powinnam się za bardzo namęczyć
ułożona główką, niziutko w kanale, macica obniżyła się już jak do porodu, więc powinno się niedługo zacząć, w razie czego następna wizyta za 2 tyg ale wg lekarza nie dotrwam...
zobaczymy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Jussstyś
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Jesteś całym naszym światem Córeczko:*
- Posty: 777
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- czajusiątko
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 890
- Otrzymane podziękowania: 9
Majka no my też mamy termin na 27
Dziewczyny miałam dzisiaj okropną noc! Wczoraj wieczorem wybraliśmy się z mężem na pizzę i zjadłam dwa kawałki, co zazwyczaj zjadam 4 i byłam tak strasznie najedzona, że nie mogłam się ruszyć. Całą noc śniła mi się ta pizza i że muszę cały czas gotować dużo jedzenia, zaczęła mnie palić zgaga, co trochę chodziłam siku i nie mogłam się ułożyć, a jeszcze nad ranem złapało mnie takie ostre kłucie z boku brzucha. Normalnie powiedziałam, że nigdy więcej nie objem się tak na noc
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Jussstyś
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Jesteś całym naszym światem Córeczko:*
- Posty: 777
- Otrzymane podziękowania: 0
czajusiątko ja tez tak miałam ostatnio, że za dużo zjadłam na wieczór, a w nocy czułam sie jak jakiś wieloryb, bo nie mogłam się przekręcić, tak mi ciężko było
Ja o dziwo miałam spokojną nockę, budziłam się tylko 3 razy na siku i szybko zasypiałam
Na dodatek za chilę przyjedzie kurier z pościelą dla małej, bo właśnie zadzwonił
Miłego dzionka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- mala2809
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Posty: 149
- Otrzymane podziękowania: 0
Apeluje do naszych maluszków: możecie juz wychodzić za kilka dni polowa września
Może coś na nich podziała
Ja w nocy spałam całkiem dobrze, ale od 6 rano kochani robotnicy zaczęli już ocieplać blok na osiedlu i do teraz hałas taki, że masakra (własnych myśli nie słyszę
Czajusiątko moja intuicja też okazała sie przekorna, ja byłam pewna, że nosze córcie ale lekarz i caaaaaaała rodzina skutecznie mi wbijali do głowy, że na pewno chłopak i rzeczywiscie mieli rację
Jussstyś ja też od 2 dni mam energii tyle, że aż mnie to przeraża
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- majka_166
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Jeszcze Cię nie znam, a już kocham ..
- Posty: 182
- Otrzymane podziękowania: 0
tak sobie ostatnio myslalam o tych 9 miesiacach ciazy i tak sobie wymyslilam ze to jednek ciezki kawalek chleba
mialam chyba wszystkie objawy : wymioty, zaparcia i wzdecia, skurcze nog, żylaki, rozstepy zgaga itp i na drugie dziecko zdecyduje sie za 10 lat
(choc pewnie tylko tak mowie ;p )
wkurza mnie ta tesciowa moja..
maz przywiozl Niuni domek chicco z placu zabaw, który teraz robi . Bardzo sie ucieszylam jest przeslodki , fakt troche brudny . A wiecie co tesciowa na to ??ze jej sie nie podoba i moze bude dla psa z tego zrobic ?? myslam ze jej cos zrobie..
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











