BezpiecznaCiaza112023

wózek

13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #26560 przez monami
a zerknij sobie na wózki - podam Ci kilka linków.( nie wiem, jaką kwotę możesz przeznaczyć )
wszystkie to czterokołowce, z mniejszymi ( ale nie malutkimi) kółkami z przodu :)

Atlantic Espiro
dino.sklep.pl/nowy/atlantic-espiro-baby-...45a4cac71968ba4b385f

X-lander xa
www.bobowozki.com.pl/product_info.php?pr...0a33cdd93ddc27412027

Jedo
www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=52

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #26562 przez martela89
Ja mam taki i jak na razie to jestem zadowolona :) 3w1 :)
allegro.pl/item1149597665_warrior_nowosc...iemowlak_krakow.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #26563 przez Gosia
Witaj ifka!
Ja mam ten espiro atlantic co monami podała Ci linka jest napawdę w dobrej cenie no i dobrze się nim jeździ, ale narazie bez pasażerki, więc niezbyt dużo Ci podpowiem :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #26568 przez ifka
Monami - najbardziej przypadł mi do gustu - jak na razie wizualnie Atlantic Espiro
:). Nawet go dziś oglądałam na allegro :blink: i kółka ma większe i cena zachęcająca (planujemy wydać 1000 zł, może odrobinę ponad) - wezmę go też pod uwagę.


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #26570 przez monami
Ifka :) bo to naprawdę fajny wózeczek :) Gosia Ci na pewno więcej jest w stanie o nim napisać niz ja :)
ja obejrzałam go tylko w sklepie :P fajne materiały, dobre wykonanie i niezły wygląd :) bardzo mi się spodobała również spacerówka od Atlantic Espiro :) nie widziałam tylko fotelika..i nie wiem, czy tam pasuje na przykład maxi cosi :) ( tak jak do x-landera, którego ja mam), czy inny jakiś, pewnie Espiro ma też swój własny fotelik :)

buziaki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #26571 przez monami
Ifka - wstaw sobie suwaczek :) będziemy widziały, jak Twoje maleństwo ładnie rośnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #26573 przez sara125
ja mam atlatica z pasazerem i powiem ze jest cholernie ciezki...ale prowadzi sie rewelacyjnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #26575 przez monami
o...no widzisz...a wiesz może ile mniej więcej waży?
większość tych wózków teraz chyba jednak waży podobnie.
x-lander także super lekki nie jest, ale ciężki tez nie :) myślę, że one mogą być podobne wagowo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #26576 przez sylka
Hej dziewczyny ja także planuję kupić Atlantic Espiro :) ładnie się prezentuje narazie widziałam go w necie teraz muszę poszukać czy u siebie w mieście go znajdę. Ile wcześniej kupowałyście wózek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #26580 przez monami
my kupiliśmy wózek mniej więcej dwa miesiące przed terminem porodu :)
w sumie- mogliśmy poczekać jeszcze chwilę, ale taaaak bardzo chcieliśmy już mieć go w domu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #26612 przez Gosia
Tak jest OK!!! A co do wagi to racja że jest ciężki, ale ta różnia to ok.2kg od pozostałych wózków dostępnych na rynku oczywiście porównując wózki z pompowanymi kołami (które z reguły są cięższe). Jeśli chodzi o fotelik to jest do tego wózka espiro multi. Maxi cosi chyba nie pasuje. Wózek kupiłam też ok 2 m-ce przed porodem a fotelik kupowałam osobno dopiero teraz w piątek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #26617 przez monami
no..czyli w kwestii espiro wszystko jasne :) fajny jest, fajny :) i kolorki ładne do wyboru :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #26694 przez dziub12
monami my tez juz jakis miesiac temu kupiliśmy wozek a jeszcze miesiac gdzies do porodu bo tez sie go chcaino widziec i miec tak jak wy:) my kupiliśmy wozek chicco 3in 1
pozdrowionka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #26781 przez sylka
Dziewczyny powiedzcie mi czy w wersji spacerowej atlantic espiro 2009 i 2010 rozkładają się na płasko? Jak to jest z wymiarami wersji z różnych roczników bo widziałam na allegro iż są różne czy praktycznie jest różnica bo siedzisko póżniejszej spacerówki posiada takie sam wymiar w obu wersjach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #26804 przez ifka
:) Hej :) .Dziś byliśmy z mężem na wózkowych zwiadach :blink: . Oglądaliśmy (wszystkie tylko w wersji gondoli tylko)
Cat`a - bardzo niziutki!!, wygląda jakby był plastikowy, kółeczka faktycznie malutkie, ogólnie taki troszkę niedopracowany mi się wydał.Duży plus, to wielkośc po złożeniu i łatwość składania.
Nastepny był coneco toledo, ale skutecznie na samym wstępie zniechęcił nas głośnym składaniem budki - takie charakterystyczne klikanie przy każdej pozycji budki :huh: . Widzieliśmy również Atlantic Espiro - jestem pozytywnie zaskoczona, kółka duże, gondola na odpowiedniej wysokości,duża, cicho składana budka, bardzo fajnie sie prowadzi. Znaleźliśmy używany na allegro allegro.pl/show_item.php?item=1164621984 , z nadeslanych dodatkowo zdjęć wynika, że wygląda faktycznie dość dobrze, nie wiem tylko jak z dodatkami. Jeszcze mamy sporo czasu :laugh: :blink: , ale szczerze mówiąc to zastanawiamy się nad jego kupnem. Tylko nawarstwił mi sie pewien problem :blink: , bo oczywiście nie znamy jeszcze płci dziecka i tak się zastanawiam czy gdyby padło na dziewczynkę - na co liczę :blink: :P to czy ta kolorystyka mogłaby być :unsure: . Wiecie te zabobony co do kolorów :dry: :blink: . co myślicie :unsure: :) :blink: .
Sylka niestety nie wiem jak to jest z wymiarami wersji spacerowej.


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl