BezpiecznaCiaza112023

wózek

13 lata 8 miesiąc temu #28765 przez agania123
Ja ostatnio zachorowałam na ten wózek www.bobowozki.com.pl/product_info.php?pr...id=1446&%3CosCsid%3E . Pewnie do czasu, aż będziemy kupować wózek to gusta nam się zmienią, ale na dzień dzisiejszy na firmę Xlander. Moja siostra ma też wózek z tej firmy i jest bardzo zadowolona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28775 przez sylka
Wstępny termin mam na 19 marca, a koła piankowe mi nie porzeszkadzają wole je niż pompowane. W mieście mam dobre chodniki a wózek musi być lekki co jest ciężkie do zrealizowania w wózkach z pompowanymi kołami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28776 przez Emme
a jak z tą gondolą?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28791 przez _aga86_
agania fajny ten wozek:) Moja kolezanka ma identyczny tylko nie wiem, czy z tej firmy, ale rowniez jest zadowolona:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28792 przez natmur11
emme tam nie ma gondoli to spacerowka rozkladana zabudowana jakby i ma spiworek na nogi a potem podciaga sie oparcie i jest spacerowka. ja nie jestem przekonana do tych wozkow dla noworodkow, chce cos takiego kupic niuni jak bedzie starsza tak kolo roku zeby byl lzejszy a mala zeby miala mozliwosc pospania na dluzszym spacerze. sadze ze dla niemowlat najlepiej sprawdza sie gondola.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28795 przez kasiora
agania123 napisał:

Ja ostatnio zachorowałam na ten wózek www.bobowozki.com.pl/product_info.php?pr...id=1446&%3CosCsid%3E . Pewnie do czasu, aż będziemy kupować wózek to gusta nam się zmienią, ale na dzień dzisiejszy na firmę Xlander. Moja siostra ma też wózek z tej firmy i jest bardzo zadowolona.


wozek bardzo fajny :) tylko dla mnie troszke maly kosz na zakupy :huh:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28797 przez agania123
Mam nadzieję, że przed kupnem wózka będziemy mieli okazję dokładnie go obejrzeć gdzieś w sklepie i pewnie dopiero wtedy zdecydujemy czy taki czy inny. Jakoś nie umiem kupować w ciemno:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #28811 przez monami
agania123 napisał:

Ja ostatnio zachorowałam na ten wózek www.bobowozki.com.pl/product_info.php?pr...id=1446&%3CosCsid%3E . Pewnie do czasu, aż będziemy kupować wózek to gusta nam się zmienią, ale na dzień dzisiejszy na firmę Xlander. Moja siostra ma też wózek z tej firmy i jest bardzo zadowolona.



agania - my kupiliśy x-landera, model XA 2010 - rewelacyjne są wózki tej firmy. Ja co prawda dopiero wkrótce zacznę go używać, ale miałam okazję wypróbować ten wózek wcześniej. Szczerze polecam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28838 przez bedaj
My mamy Bartatinę na pompowanych kołach i wahaczach ( nie lubię wózków na paskach). Ten, który mamy sprawdza się rewelacyjnie, jest gondola, spacerówka i możliwość wczepienia fotelika samochodowego ( z tej opcji korzystam np. jak wylatujemy z Piotrusiem z samochodu na szybkie zakupy typu chleb, mleko+ woda mineralna :)). Dali do zestawu torbę pielęgnacyjną, można dokupić parasolkę przeciwsłoneczną i osłonki przeciwdeszczowe, a no i spacerówka montowana w dwóch kierunkach. Zabrzmiało niczym reklama, ale ja naprawdę jestem zadowolona z wyboru.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28844 przez agania123
Ja też miałam okazję wcześniej przyjrzeć się tym wózkom z firmy Xlander, bo opiekowałam się trochę siostrzenicą i w tym właśnie wózku ją woziłam. Jest świetny mimo, że model ciut starszy. Chyba możliwość jego sprawdzenia upewniła nas w wyborze producenta:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #28847 przez monami
te modele 2009 i 2010 naprawdę prawie niczym się nie różnią :) troszkę kolorystyka inna jest i wzór :), reszta to samo. [ cena tylko niższa tych z 2009 ]

x-lander xa - 2009

img299.imageshack.us/img299/632/xa2009.jpg


x-lander xa - 2010

img245.imageshack.us/img245/7924/wozekxlanderxa20105309.jpg


dla porównania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29567 przez Kasiekk
Moja kuzynka oraz koleżanka też używały X-landera jako 1 wózek. Były bardzo zadowolone. Ja bym była za nim albo za bebetto vulcano... Moja koleżanka ma ABC Design Astro ale nie wiem jeszcze jak sie sprawuje bo termin ma za tydzień ;). Czytałam w necie i starsznie złe opinie sa ale może któraś z Was używała go ? albo ma zamiar?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30859 przez megi23

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30861 przez Kasiekk
megi23 napisał:

hej dziewczyny a co powiecie o tym wozku??

allegro.pl/x-lander-x1-w-idealnym-stanie...lue-i1203876791.html


Moja koleżanka taki miała i była zadowolona brakowało jej tylko że nie ma skrętnych kół, ale to wg gustu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30887 przez natmur11
mi sie nie podobaja te wozki bo maja strasznie szerokie rozstawienie kol i ten stelaz jakis taki "masywny". moja siostra ma taki i nie jest zadowolona bo nie zmiesci do go samochodu chyba ze jedzie gdzies tylko z mala to upchnie po siedzeniach. ale jak kto lubi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl