BezpiecznaCiaza112023

Maty edukacyjne

12 lata 9 miesiąc temu #148779 przez Gosia_Krupa
Dziewczyny,właśnie zabieram się do kupienia tzw. maty edukacyjnej. Jakie macie,jakie polecacie,co jest w nich fajne,a co do bani? Podzielcie się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #148797 przez martela89
Mieliśmy taka :http://allegro.pl/canpol-mata-edukacyjna-wesola-farma-2-287-i1676607933.html
Jak dla mnie to fajna była.I zielona ,a ja uwielbiam ten kolorek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #148801 przez Emme
Emme napisał:

Gosia fajnie jak ma jakieś poprzyszywane wstążeczki czy coś innego, za co dziecko może łapać i jakieś szeleszczące elementy, grzechotki, lusterko, piszczałki i wg mnie lepsze są z pluszowymi zawieszkami-misiami. niektóre mają światełka i pozytywki. ja miałam taką Mata (krówkę), zawieszałam jedną lub dwie zabawki, bo na początku trochę za dużo bodźców. a poduszkę główkę używaliśmy bardzo często. a tą co Asia pokazała jest super. moi znajomi tez mieli i nawet miałam od nich odkupić

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #148883 przez Dave
Gosiu - ja już pisałam o mojej macie na naszym wątku, ale tu też się wypowiem. Może ktoś inny będzie zainteresowany :laugh:

My mamy coś takiego z Fischer Price i mogę szczerze polecić. Super wykonanie, wiszące zabaweczki mają przyjemne dla ucha dźwięki i ta cała grająca konsolka jest świetna. Możliwość regulacji poziomu dźwięku, różne melodyjki. I Mała mimo, że jeszcze nie ma super koordynacji ruchowej, doskonale sobie z tym wszystkim radzi :side: :woohoo:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #148932 przez Marysia27
Moje dziecię nie specjalnie interesowało się matę a miałam z Canpol Babies, śliczna, ale chyba tylko na mnie zrobiła takie wrażenie :blink: Nie tylko Bartek to taki dzikus, bo córeczki moich dwóch koleżanek, też pogardziły matami :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #148944 przez pulpecja
my mamy w spadku las tropikalny z fisher prica
i zdecydowanie ją polecam :laugh: Kasia z dnia na dzień coraz bardziej się na niej uśmiecha a na początku nie była nią zbytnio zainteresowana.teraz jak tylko ją na niej położę i włąączę muzyczkę to jest od razu wielki rogal na buzi :lol:
tutaj jest bardzo fajny konkretny opisik maty:
zakupy.linkbaby.pl/do/item/K4562/Mata-ed...ap4qkCFVsq3wodckcLZw

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #149032 przez sylka
My dostaliśmy taka allegro.pl/mata-z-pozytywka-zabawa-eduka...mma-i1659992520.html Kuba lubi na niej leżeć choc oststnio bardziej spodobały mu się wygibasy na puzzlach piankowych :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #149071 przez Gosia_Krupa
pulpecja,właśnie się nad ta mata zastanawiam. Mamy karuzele z tej serii i Hanula jest nią zachwycona :) Więc może mata tez jej podejdzie,tym bardziej że wszyscy sobie ją chwalą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #206874 przez Ubastet
Dziewczyny warto wydac taka kase na mate ?Chodzi mi o te z melodyjkami, karuzelkami. Z tego co widze jedno dziecko zaciekawi sie zwykla, inne ta z bajerami - warto zainwestowac? Jak dlugo Wasze maluchy korzystały z takiej zabawki ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #207716 przez sabinkaa
moj Macio bawil sie na macie do czasu kiedy nauczyl sie siedziec. moim zdaniem nie warto duzo w to inwestowac, bo tak naprawde nie sluzy do dlugo, z 3 m-ce. Mialam taka okragla z canpola, teraz kupilabym wieksza, bo ta troche mala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #208376 przez basiaz
my dostalismy taka mate

wg mnie jest super , choc moze na tym obrazku kolory nie sa atrakcyjne w rzeczywistosci sa fajne, moje dzieci bardzo lubia zabawy na macie... mysle ze to super sprawa ta mata... rozwija, dziala na zmysly , podoba mi sie w niej to ze zabawki nie sa wszystie pluszowe tylko maja rozne struktury , przez co dziecko doskonali dotyk.

gdybym tearz miala wybrac mate wybralabym ta sama :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #209891 przez ifka
my kupiliśmy matę jak Lenka skończyła 4 m-ce.Mamy canpola "lew".U nas sprawdziła się miernie :P .Lenka mało sie interesowała zabawką a jeśli już, to malutką chwilkę :dry: :) .Wczoraj mata powędrowala do piwnicy :S :) ,bo teraz to już zupełnie nie ma racji bytu.Lenka tylko łapie z pałąki i szarpie :P :lol: a o leżeniu na macie to już w ogóle nie ma mowy :blink: .Kolejna rzecz do wystawienia na allegro :S :) .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #224083 przez iwonek27
My mieliśmy FP Rainforest i baaardzo polecam, zabawka na dłuuugie miesiące, mozna doczepić inne zabaweczki, miłe melodyjki, światełka, jak dla mnie strzał w 10 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #224154 przez monicca85
Lena tez ma matę Rainforest i musze powiedziec ze jestem bardzo z niej zadowolona:) Przyjemne melodyjki,intensywne kolory,strzal w 10tkę:) Musze przyznac ze cena jest o wiele wieksza od innych firm,ale sie oplaca,dziecko ja polubi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #224549 przez asus
ja mam taka i szczerze mówię ze nie narzekam....
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl