BezpiecznaCiaza112023

pieluchy które lepsze??

14 lata 2 miesiąc temu #2006 przez sylwus136
pisałyscie o tych pieluchach z biedronki dada ze nie są najlepsze
a uzywałyscie moze jeszcze jakies z tych tanich marketowych ??
ja na pewno kupię tak jak polecacie na sam początek paczkę pampersów,hugissów ale chciałabym też spróbować jakiś z tych tanich i co mozecie mi doradzic ??
czy lepiej nie kupować ??
aaa i czy dla waszych maluszków kupowałyscie na sam początek pieluszki z wycieciem na pępuszek czy kupowałyscie zwykłe i podwijałyscie ?? poradzcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2007 przez Scholastyka21
nie polecam Babydream, strasznie sztywne te pieluchy, a jak maluch nasiusia to jeszcze sztywniejsze się robia, w ogóle produkty tej firmy jakoś się u mnie nie sprawdziły, a miałam pieluchy, chusteczki nawilżające i coś jeszcze ale nie mogę sobie przypomnieć :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2010 przez Scholastyka21
co do pępuszka to bez problemu pielucha moze go przykrywać, choć generalnie te rozmiary "1" są raczej niższe stanem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2014 przez poli
sylwus136 napisał:

pisałyscie o tych pieluchach z biedronki dada ze nie są najlepsze
a uzywałyscie moze jeszcze jakies z tych tanich marketowych ??
ja na pewno kupię tak jak polecacie na sam początek paczkę pampersów,hugissów ale chciałabym też spróbować jakiś z tych tanich i co mozecie mi doradzic ??
czy lepiej nie kupować ??
aaa i czy dla waszych maluszków kupowałyscie na sam początek pieluszki z wycieciem na pępuszek czy kupowałyscie zwykłe i podwijałyscie ?? poradzcie :)

Ja w szpitalu miałam okazję testowac te z wycięciem i jakoś się nie przekonałam, nie widziałam różnicy między tymi, a tymi bez wycięcia.
A z tymi niefirmowanymi pieluchami jest tak, że one są tańsze, ale drożej wychodzą, bo nie są tak chłonne i siłą rzeczy zużywasz ich 3-4 razy więcej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2015 przez jedynaczka
ja miałam z wyciętym miejscem na pępek ale to wycięcie i tak przykrywało pępuszek :)
w sumie jeszcze jak pępowina odpadła to chwile ich używałam bo następne były za duże na moje maleństwo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2032 przez Moniq
my używaliśmy pampersów i haggisy, te drugie lepsze, nie śmierdzą tak bardzo. na początku kupiłam pieluchy bella- tragedia, sztywne. teraz używam haggisów na noc a w ciągu dnia używamy pieluch wielorazowych bambusowych i bawełnianych. to ciekawa alternatywa dla jednorazowych. mają podobny kształt jak jednorazowe, są dość chłonne, mięciutkie, pupa się nie odparza, pierze się je w pralce, nie trzeba nawet prasować. na początku jest to spory wydatek ale w przeliczeniu na cały okres pieluchowania to opłaca się, poza tym można ich używać przy następnym bobasie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2041 przez Scholastyka21
Moniq napisał:

my używaliśmy pampersów i haggisy, te drugie lepsze, nie śmierdzą tak bardzo. na początku kupiłam pieluchy bella- tragedia, sztywne. teraz używam haggisów na noc a w ciągu dnia używamy pieluch wielorazowych bambusowych i bawełnianych. to ciekawa alternatywa dla jednorazowych. mają podobny kształt jak jednorazowe, są dość chłonne, mięciutkie, pupa się nie odparza, pierze się je w pralce, nie trzeba nawet prasować. na początku jest to spory wydatek ale w przeliczeniu na cały okres pieluchowania to opłaca się, poza tym można ich używać przy następnym bobasie.


a ile kosztują takie bambusowe pieluchy i gdzie je można kupić??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2046 przez poli
Scholastyka21 napisał:


a ile kosztują takie bambusowe pieluchy i gdzie je można kupić??


Wszystkie informacje znajdziesz tutaj:
www.pieluszkarnia.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2110 przez Agnieszka
przejrzałam sobie dokładnie ofertę na tej stronie,którą podałaś i mam jeszcze pytanie, czy ktoś polecił ci te pieluchy bambusowe? one chłoną tak samo jak jednorazowe? trochę droga sprawa z tymi pieluchami jak jedna ponad 40 zł kosztuje... ile ich przykładowo masz? czas zmiany jest taki sam mniej więcej jak jednorazowych? tam jeszcze są dostępne jakieś z mikrofibry. jestem bardzo ciekawa jak taka pielucha by się sprawdziła.



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2113 przez poli
Agnieszka napisał:

przejrzałam sobie dokładnie ofertę na tej stronie,którą podałaś i mam jeszcze pytanie, czy ktoś polecił ci te pieluchy bambusowe? one chłoną tak samo jak jednorazowe? trochę droga sprawa z tymi pieluchami jak jedna ponad 40 zł kosztuje... ile ich przykładowo masz? czas zmiany jest taki sam mniej więcej jak jednorazowych? tam jeszcze są dostępne jakieś z mikrofibry. jestem bardzo ciekawa jak taka pielucha by się sprawdziła.


Ja tych pieluszek nie testowałam, dowiedziałam się o nich jak młody był duży i w końcu się nie zdecydowałam. Moi znajomi mi o tych pieluchach mówili, i powiem szczerze, że następnym razem się na nie zdecyduję, bo bardziej do mnie przemawiają niż pampersy. Ale póki co Szymiego już do końca na huggisach - mam nadzieję, że tylko do lata :)
Na tym forum myślę, że uzyskasz wszystkie informacje od mam, które stosują :)
forum.pieluszkarnia.pl/forum/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2117 przez Agnieszka
myślałam, że może stosujesz je.no jestem ciekawa jak to wygląda, licząc że średnie koło 100 zł na pieluchy na miesiąc, to wyjdą dwie tamte, doliczyć czas na ich schnięcie po praniu, no bardzo jestem ciekawa ile ich potrzeba chociażby w takiej wersji "ubogiej". a nie wiesz, ile tych pieluszek mają znajomi?
nam by się jeszcze opłacało przejść na takie bo dzidzia malutka jeszcze
jeszcze dziś poczytam jakie są na ich temat opinie.



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2131 przez Moniq
te z mikro fibry są cieńsze od bambusowych i szybciej przemakają. bambusowa lub bawełniana robi dziecku trochę większy kuper niż z mikrofibry. w bambusowej moja córeczka chodzi 2-3 godziny i potem ją zmieniam, ale przy pupie nie ma bardzo mokro. ja kupiłam zestaw o nazwie chyba "od narodzin do nocnika" ale te pieluszki są za duże dla małego bobasa, tzn poniżej 6-7 kilogramów, więc dokupiłam kilka mniejszych. żeby spokojnie starczało potrzeba ich ok 15, bo dość długo schnął. a tak minimum to 10 potrzeba. można też je kupić na stronie www.ekomaluch.pl jak ja kupowałam to były tam tańsze niż w pieluszkarni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2136 przez Agnieszka
taki zestaw po 700 jest. właśnie poczytałam sobie co tam piszą na temat tych pieluszek, to przyznam, ze mam ochotę spróbować, ale chyba jednak odrazu bym nie brała całego zestawu, a jedynie dla wypróbowania kupiłabym jedną żeby zobaczyć jak to się sprawdzi:)



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2139 przez Moniq
jak już kupisz kilka pieluszek to warto kupić nieprzemakalny worek na pieluszki, żeby nie było czuć zapachu zasikanych pieluszek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2190 przez Agnieszka
tak, właśnie widziałam że takie też tam są



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl