BezpiecznaCiaza112023

pieluchy które lepsze??

12 lata 5 miesiąc temu #229857 przez Guasia
My juz w domku - uzywamy pieluszek Pampers Premium Care - sprawują się idealnie - zobaczymy co bedzie dalej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #234604 przez ufolka
huggies- dla mnie do bani, przeciekały strasznie i jakieś takie twarde, sztywne
pampers newborn- jak dla mnie okej były, najlepsze newborn wg mnie :P babydream- jak miałam dwójkę to były dobre, ale o dziwo teraz jak kupiłam 3 to są do bani, jakieś takie wielkie, ciężko się zakłada, sztywne są i przeciekają :( happy- przeciekały, dada- takie sobie, pampers sleep and play jak dla mnie najlepsze pieluszki z 1 i 2, teraz mam 3 i używam pampers active baby i wg mnie są okej no i jeszcze siostra używała premium care i mówiła że są super, ja następną paczkę kupię i zobaczę :) raczej na wyjścia jakieś będą do rodzinki czy na zakupy czy do lekarza bo jak aniolek2265 pisała ta cena... chociaż ostatnio w auhan była promocja na nie i nie wychodziło wcale tak strasznie w porównaniu z active baby:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #254724 przez bliźniaczki
w celu zamieszczenia reklamy prosimy o kontakt z redakcja forum.
pozoztale posty tego typu zostaly usuniete. -MODERATOR.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #281294 przez Justynka21
Ja bym stawiała tradycyjnie na tetrowe i takie mam spakowane też do szpitala ale tak sobie wymyśliłam i kupiłam w ikea są po złotówce takie małe ręczniki białe "do rąk" są tanie więc na próbe kupiłam takich dziesięć do takich brudniejszych spraw jak dziecko coś wyleje jakby na siebie zwymiotowało czy coś tego typu...jeśli chodzi o pampersy to cala ciaze nakupywalismy po troche roznych pampersow wlasnie tez huggisow mam najwiecej i mam nadzieje ze nie bedzie z nimi tak zle jak wszyscy mowia...najlepsze pampersy to "pampers" wiadomo. Ale nie wszystkich na nie stac bo jednak troche kosztuje chyba ze sa na promocji ale kolezanka bardzo zachwala te ze sklepu biedronka "dada" podobno sa bardzo dobre

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #281316 przez andziaaxdd
ja na początku miałam może 1-2 paczki tych NewBorn , a teraz jedziemy cały czas na Huggies, i jesteśmy bardzo zadowoleni ;) Cena przestępna, i w naszym przypadku nie ma z nimi niespodzianek ;)

Dzieci to drobinki gwiezdnego pyłu, zdmuchnięte z otwartej dłoni Boga.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #282179 przez lusieńka
Hejka ponieważ jeszcze się nie "rozpakowałam" w temacie pieluch jestem świeżynka- na dzień dobry kupiłam rosmanowską paczkę pieluch. I zastanawiam się ile średnio dziennie dzidzia ich zużyje. 8 sztuk dziennie? :unsure: :unsure:

/view.php?sid=34372 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #282186 przez sylka
Ja zmieniałam średnio co 2.5-3 godz w ciągu doby a jak kupka to od razu. Na poczatku stosowałam Pampersy (żólte i premuim care), z rossmana miałam raz i strasznie szybko się napełniały i mega napompowane były- nie przypadły mi do gustu. Odkąd synek skończył 4 mies. jesteśmy na Dadach w ciągu dnia i PAmper Active Baby w nocy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #282307 przez bombel779
lusieńka napisał:

Hejka ponieważ jeszcze się nie "rozpakowałam" w temacie pieluch jestem świeżynka- na dzień dobry kupiłam rosmanowską paczkę pieluch. I zastanawiam się ile średnio dziennie dzidzia ich zużyje. 8 sztuk dziennie? :unsure: :unsure:

Proponuję założyć, że będziesz dzidziusiowi zmieniać pieluszkę +/- co 2h w ciągu dnia a więc mniej więcej 8-10szt.
Na noc 1-2szt. Nam zazwyczaj na noc wystarcza 1 pieluszka, zdarzyło mi się raptem kilka razy (2,3..)że musiałam w nocy przebrać syna.


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #488433 przez beata25
Na początku używałam tych z rossmana malutkich, były w miarę ok., wygodne bo mała paczka. Huggies klasyczne - fatalne, te drugie niezłe, Happy - tragedia, Gaga z Tesco-kiepskie, u mnie bardzo dobrze się sprawdziły pieluchy Dada z Biedronki. Pampers - wszystkie były ok. Teraz zdecydowałam się na Dady.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #544522 przez Joka
A znacie ulepszone pieluszki Bambino baby love? ja jestem z nich bardzo zadowolona. naprawdę nic się nie dzieje, są chłonne, rzepy dobrze trzymają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551419 przez ann-sunshine
Jako pierwsze papmersy premium newborn. Z huggisami się nie zaprzyjaźniłam przeciekały mi jakoś. Potem przeszliśmy na dadę i jak dla mnie najlepsze. Był moment, że 4 kupowaliśmy też pampersy sleep and play jak były w promocji, ale o dziwo są dużo mniejsze niż dady 4 (mimo że kg takie samo) i na moje pulchne dziecię okazały się małe, tak więc znów przeszliśmy na dady biedronkowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597087 przez doris22
Joka napisał:

A znacie ulepszone pieluszki Bambino baby love? ja jestem z nich bardzo zadowolona. naprawdę nic się nie dzieje, są chłonne, rzepy dobrze trzymają.


Kiedyś miałam stycznośc z Bambino, ale to było 6 lat temu, a co w nich się zmieniło, jak są ulepszone?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #604813 przez JakaJaKachna
Hmm, na poczatek kupię Pampersy - miałam przy młodszym dzieciaczku i się sprawdziły, ale potem czegoś innego spróbuję - te rossmanowskie fajne podobno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 7 miesiąc temu #1067846 przez antosia
Jeśli czekacie na promocję, to macie ją ponownie w Empiku Online.
Dostawa jest za darmo, a cena pieluch sensowna. I najlepiej róbcie przy takich okazjach zapas na dłużej - wtedy ma się święty spokój. Ja też robię zamówienie za każdym razem, kiedy pojawia się jakaś promocja...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl