BezpiecznaCiaza112023

pieluchy które lepsze??

13 lata 11 miesiąc temu #14042 przez Madzia89862
szczerze to nie widzialam na oczy jeszcze tych wielorazowych slyszec slyszalam ale niestety nie mialam z nimi stycznosci.jak one wygladaja ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14044 przez Moniq
Madziu tu masz stronkę jednego ze sklepów i są tam różne rodzaje takich pieluch ekomaluch.pl/pieluchy-wielorazowe,k23,l1.html :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14349 przez sylwus136
mam pytanko czy którejś z was wasz maluszek odparzał sobie dupke od pampersow??
bo mój synus ma strasznie odparzonądupke i podejrzewam ze moze to byc od pieluszek.
dzisiaj jade kupic inne ale chciałabym poznaćwasze zdanie .
pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18336 przez MoNiaaa
widze ze ten temat dawno zapomniany:P a ja w sumie mam takie pytanko moze dla mam ktore niedawno urodzily dzieciatka.ile pieluszek jednorazowych zuzywaja wasze malenstwa?? tak miesiecznie ile potzrebujecie pieluszek?? i ktore polecacie bo widze zagorzala walke pomiedzy pampersami a huggis?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18344 przez sylwus136
na poczatku mój maluch zuzywła dziennie około 15 pieluch ale to tak po porodzie.Teraz jak ma juz ponad miesiac uzywa dziennie z koło 8 ale to nie zawsze i nie chodzi tu o kupke bo moj mały robi tak 2 razy dziennie ale strasznie duzo siusia :) miesiecznie to wychodzi duzo szczerze nawet nie wiem bo mam duze zapasy pieluch i sie nawet nie zastanawiałam ale cos chyba około 2 paczek tych duzych.

co do pieluh tou mnie natomiast sprawdziły sie Happy.Dostawał je w szpitalu i te mu najlepiej słuzyły.Co do pampersów to Kacperkowi strasznie odparzały dupke.Huggisów nie uzywłam.
uzywałam jeszcze takie tanie z Carefour ale nie polecam.D nieczego są i dada z bierdonki ;d te tez sie u mnie sprawdziły.
Najlepiej kupic po małej paczce pare róznych firm i spróbować bo kazdemu podoba sie co innego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18346 przez MoNiaaa
duzo wczesniej przezd porodem robilas takie zapasy?? i jakie rozmiary i jak duze paczki kupowalas? bo nie chcialabym kupic 2/3 rodzajow i musiec wyrzucic pozniej cale paczki

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #22250 przez Kinia1
No właśnie ja też się zastanawiam, ale chyba zdecyduję się na huggies, a w razie coś będzie nie tak to kupię wtedy pampersy... Jak to jest z tym rozmiarem? Długo używałyście 1??

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7393 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #22261 przez sylwus136
dziewczyny na początek to uzywa sie jedynek ( 1 )
jedynki są od 2kg do 5 kg.
2 są od 3kg do 6 kg
3 sa od 5kg do 9kg
no i tak dalej :)
mój mały ma teraz no prawie 3 miesiace to uzywamy juz pieluszek 3
ja zmieniałam 1 na 2 kiedy widziałam ze małemu pieluszka odciska sie na jego fałdeczkach na nóżkach a na pieluchy 3 przeszłam kiedy mały miał juz ponad 5 kg wtedy stwierdziłam ze czasem robi mega duza kupke i mu bokami ucieka wiec trzeba zminić :)

jesli chodzi o zapasy to tak na sam poczatek kupiłam sobie paczke 1 firmy sztuk 80.
średnio mi sie podobały wiec przeszlismy na heppy które miał sprawdzone ze szpitala.
co mielism gosci to przywozili nam pieluchy 1 róznych firm i tak mi sie nazbierało około 14 paczek.Kiedy mały zaczął rosnąć powiedziałam ze nie chce juz 1 a 2 zeby po mału zmieniać i tak to było.
A jak wam zostana jakies pieluchy to nie wyrzucajacie zawsze mogą sie przydać czy to przyjezdza do was ktos z maluchem to mu uzyczycie.czy macie nie otwartą jezcze paczeke a gdzies urodziła sie dzidiza to bierzecie i jedziecie i juz czesc prezentu jest :)
a zobaczycie same ze pieluchy są rzeczą najpotrzebniejszą.
Mi zostały 2 paczki pieluszek 1 pampersa i sobie leza i na pewno sie przydadzą :)

Mam nadzieje ze pomogłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #22265 przez Gosia
Ja mam kupione jak narazie 2 paczki.
1 op. Pampers new baby jedynki od 2-5kg tam jest ich 43szt. i
1 op. Huggies newborn też jedynki ale one są od 2-5kg i 27szt.
Wzięłam 2 różne żeby sprawdzić które lepiej będzie tolerowała pupa mojej królewny. Teraz to widzę, że muszę kupić jeszcze ze 2 op. bo to co mam to mi starczy na 3-4dni hehe. Tylko niewiem jakiej firmy. Może spróbuję te z happy skoro są polecane przez naszą koleżankę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #22318 przez sylwus136
Happy mogąwydawaćCi sie sztywne ale wg. mnie ich plus jest taki ze dziecko ładnie robią odstep miedzy nóżkami dlatego tez nasz maluch nie musiał być pielszkowany bo te pampersy sprawiały taką role.Natomiast huggies-y i pampersy są bardzo mięciutkie.
U nas pampersy sie nie sprawdziły bo odparzyły tak dupke kacperkowi ze walczylismy z tym ponad tydzień.Huggiesy sąbardzo fajne :)
ale wiadomo kazdy maluch ma inną pupkę i kazdy inaczej reaguje :)

jesli chodzi o tanie frmy pieluch to nie polecam tych z corrfura
a polecam natomiast dada z biedronki :)
ale to są moje odczucia :)
kazda z was musi wszytsko wypróbować sama :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #22478 przez natmur11
mam pytanie do was dziewczyny bo teraz juz uzywamy od jakiegos tygodnia pampersow 2 od 3-6kg. tych 1 uzywalismy prawie do miesiaca. klaudia wazy 4300 obecnie ale widze ze na nozkach robia jej sie takie odciski od pieluszek czy to mozliwe ze za male sie zrobily juz te 2 ktorych uzywamy zaledwie kilka dni czy poprostu tak delikatne i mieciutkie faldeczki tak reaguja na pieluszke?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #22480 przez _aga86_
Mojej coreczce tez czasami robia sie odciski, a uzywam pampersow nr 4 one sa chyba do 15kg jak nie wiecej, a Julka wazy ponad 9, wiec niemozliwoscia jest by byly za male... Z tym, ze Julka juz siedzi i moze dlatego jej sie odciska pomiedzy faldkami;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #22519 przez sylwus136
delikatne odciski Kacperkowi tez sie robiaz a zwlaszcza ze ma spore fałdeczki na nóżkach ;)
teraz uzywamy 3(trójek) wiec ma wiecej luzu ;) jesli te odciski na nózkach sa zaczerwienione to znaczy ze trzeba zmienic nr.na wiekszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #22523 przez basik_twins
Ja mam 4 paczki pampersów i tez musze dokupic bo na dwójeczke 4 sztuki to troszke mało ale ja w opakowaniu mam po 54 szt. ale tez kupie chyba pampersa bo jakos nie chce co chwila dawac czegos innego
takie jakies mam podejscie i myslenie ze dzidzia tez sie przyzwyczaja i moze jej cos pozniej nie podpasowac a jak cos sie odparzy to sie zmieni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #22527 przez _aga86_
Dokladnie basik- wszystko sie wybiera metoda prob i bledow. Dla jednych cos jest rewelacyjne dla drugich nie ma nic gorszego. Tak jest ze wszystkim;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl