BezpiecznaCiaza112023

chusteczki dla niemowląt :)

13 lata 1 miesiąc temu #77239 przez czekoladka2904
Ja na początek kupiłam cleanic.. takie pomarańczowe.. Ciekawe czy będę z nich zadowolona?? I mam też jakieś próbki z Johnons..

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #77548 przez Asiersa
Jakiś tydzień temu kupiłam Dady i dzisiaj, jak skończyły mi się Bambino, pierwszy raz wypróbowałam Dady :blink: Są super :silly: nawet pachną lepiej od Bambino :lol:
Dzięki dziewczyny za to, że je tak polecałyście :kiss:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #77630 przez raczek10
dziewczyny czy któraś z was kupowała chusteczki takie w niebieskim opakowaniu a nazywają się 1 z Carrefoura i one są bardzo tanie za 72 sztuk 2zł 39 gr. chyba ?

Ja kupiłam i jak dla mnie mogą być tylko zapach troche drażniący ale Jasiek na nie uczulenia nie ma więc mogą być . :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #132747 przez AniolekKarolinka
nio pewnie my polecamy pamper lub dzidziuś- ten drugi ze wzgledu na cene...tak samo jak chusteczki z biedronki czy z rossmana...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #208389 przez joy503003
Chusteczki bardzo się między sobą różnią. Ja polecam chusteczki rossmana. Dla mojego dziecka są idealne. (używa różowych) Idealnie nawilżone, nie są cienkie i bardzo tanie. W normalnej cenie 4x80 chusteczek kosztuje 16zł a na promocji, która jest często 12. Polecam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #208524 przez basmiro
raczek10 napisał:

dziewczyny czy któraś z was kupowała chusteczki takie w niebieskim opakowaniu a nazywają się 1 z Carrefoura i one są bardzo tanie za 72 sztuk 2zł 39 gr. chyba ?

Ja kupiłam i jak dla mnie mogą być tylko zapach troche drażniący ale Jasiek na nie uczulenia nie ma więc mogą być . :)


ja z carrefoura nie kupowalam ale kupowalam najtanszy produkt z auchan - czyli wyaje mi sie ze podobna jakosc :) i wg mnie te z auchana sa ok. wg mnie nawet sa lepsze od pomaranczowych pampersow i dzidziusiow, sa wieksze i wydaja sie bardziej wilgotne

o dadach tez slyszalam ze dobre, i widze tu tylko teoria sie potwierdza :) nastepne do kupna beda wlasnie one u nas ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #208654 przez chłopek
ja kupowałam pampers ale mojego maluszka uczulały i to bardzo teraz używamy dada rumiankowe i wszystko wróciło do normy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #208669 przez Dave
U nas wszystkie chusteczki są tolerowane, ale ostatnio mamy Gaga z Tesco 4 pak za 11,99 zł
Cena super i jakość chusteczek też.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #209620 przez aanaa
Rowniez mam ten czteropak z tesco i nie moge narzekac. Moja niunia nie ma po nich nic a sa tanie i wydajne a chusteczki jak wiecie ida dosc szybko jeszcze przy noworodku :)
Zaryzykowalam i jestem zadowolona a tez mialam kupic z drozszych i bardziej znanych :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #210076 przez Róża
Ja na początek zakupiłam Pampersy Sensitive, akurat były w dużej promocji a realu w sześciopaku, zobaczymy jak się sprawdza, a potem koleżanka polecała mi Babydreamy z Rossmanna, tanie a podobno dobre, czas pokaże, które polubimy, bo wybór jest dość duży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #210387 przez alicjaa
wiecie tez kupilam pare dni temu te z tesco w promocji, naprawde sa fajne :) i tanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #225635 przez aniolek2265
chusteczki tez juz przerabialam ;p
- nivea soft&cream super, miękkie, ładne, nawet moje dłonie były od nich miłe w dotyku a je miałam tyle co przewijałam małą, no ale nie ma ich duzo w op i nie sa tanie
-cleanic(?) dzidzius używałam 2 rodzajów też mi się bardzo spodobały
- dady -używałam wcześniej sama i czasem podrażniały moje miejsca intymne, sprawdzałam je na córce (ale parę sztuk) ale są dla mnie za mokre i później dodatkowo i tak osuszałam pupcie np pieluchą flanelową, poza tym ładnie pachną, wyglądają i są tanie
- skusiłam się na babydream z rossmana ale różowe extrasensitive i są dla mnie najlepsze - odpowiednio nawilzone, tanie, mają super krótki skład, nie podrazniają wogóle dla mnie naj :D (nie polecam niebieskich chociaz dla dziecka nie stosowalam)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228114 przez agf
Ja póki co używałam pampersa i są super. Chcę przejść na tańsze i na razie wypróbowałam Rossmana, ale niebieskie. Nie przypadły mi do gustu, bo są zdecydoanie zbyt suche :( Następnym razem kupię różowe, bo czytam, że te według was są odpowiednio mokre. Zobaczymy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931419 przez AsiulaW
Ja akurat jestem zadowolona z chusteczek z Rossmanna, ale oczywiście są różne rodzaje, ja kupiłam chusteczki Tami MyBaby Cotton, zapach mają delikatny, są idealnie nawilżone i co najważniejsze i na to chyba powinniśmy patrzeć, mają super skład, nie zawierają parabenów, 100% bawełny. Kupiłam kilka opakowań na wyprawkę do szpitala:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987447 przez Lilka85
Ja, oprócz poziomu nawilżenia, łatwości wyjmowania no i stosunku jakości do ceny zwracam uwagę na skład, gdzieś wyczytałam, że podobno kindii zawierają emolienty, co sądzicie? Próbowałyście, czy rzeczywiście pielęgnują?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl