BezpiecznaCiaza112023

chusteczki dla niemowląt :)

13 lata 2 miesiąc temu #70520 przez Emme
już troszkę rozmawiałyśmy w "promocjach" o chusteczkach i ja i kilka mam polecamy dada :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70526 przez Martynka__89
My używamy pampers baby fresh i jestem zadowolona raz miałam z pampersa takie pomarańczowe ale były za suche i nie przypadły nam do gustu. Dziewczyny polecają z dada i chcemy je wypróbować :)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70672 przez sunaja21
mu uzywamy nivea soft & cream albo pure& fresh sa super tylko troche drogie ... np. do kuki uzywamy cleanic bo sa tansze a wiadomo wtedy na raz nawet 4 sie zuzywaja!mialam dada ale dla mnie za bardzo mokre!podobno fajne sa tez te babydream z rossmanna miala ktoras z was???


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70704 przez sylwus136
ja miałam te z rosmana.Zapach mają bardzo intensywny jak dla mnie ale ogolnie są ok.
Ja kupiłam je w jakiejś promocji razem z pudełkiem na chusteczki( naprawdę się opłaca a ta promocja jest bardzo często )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70724 przez alutka1011
Też je na początku kupiłam (dla pudełka) ale jak dla mnie są mało nawilzone ale tak to ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70739 przez miskiewicz88
My uzywamy dada sa bardzo dobre, chociaz troche za mocno nawilzone...te z rosmana sa za suche...Happy tez sa ok:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70746 przez alutka1011
Dla mnie dady są ok używamy albo te albo pampers te na promocji w 4 lub 6cio pakach.Ostatnio mi zabrakło a mężowi się do miasta nie chciało jechać i kupił w sklepie osiedlowym jakieś softella baby i dla mnie katastrofa strasznie suche :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70833 przez jedynaczka
ja też przeważnie uzywam chusteczek z biedronki dada, są tanie i jak dla nas super się sprawdzają!
osttanio kupiłam przy okazji z rossamana, nie są złe, i mają jeden ogromny plus, wyciągają się po kolei z pudełka! nie trzeba w nim grzebać żeby wyciągnąć kolejną chusteczke!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70945 przez Monix
Ja używam chusteczek pampers sensitive. Dla mnie rewelacja i póki co nie zamierzam zmieniać. Kupuję od niedawna w 4-ro paku, wychodzi taniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71129 przez sylka
Ja także używam chusteczek pampers sensitive. Miałąm pampersy chyba activ niebieski- ładnie pachną i clinic czy jakoś tak pomarańczowe- zapach brzoskwiniowy, jednak sensitiwe mają fajną powierzchnię w dotyku są bawełniane i wyglądają jakby były namydlone mydełkiem a nie jak pozostałe chusteczki jakimś płynem. Ogólnie i tamte pampersy są super bo dokładnie czyszczą skórę jednak wybieram sensitive ze wzgl. na ich delikatność i myde,kowe nawilżenie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72104 przez makaja
my zaczęliśmy używać pampers sensitive, wcześniej używaliśmy rossmanowych i różnicę widać o razu pupka jest gładziutka :) jeśli chodzi o dada to wyniuchałam tam parabeny więc do nich zaufania nie mam......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72265 przez martela89
Ja używam takich i nie zamienię na żadne inne :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72398 przez Asiersa
My jechaliśmy na Bambino, ale dzisiaj kupiłam Dady :silly: Tyle mam je poleca i zachwala, więc postanowiłam wypróbować :blink: Mam nadzieję, że się sprawdzą bo cena mi odpowiada :woohoo:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72512 przez sunaja21
martela tez uwielbiam te chusteczki i jeszcze te bardziej granatowe super pachna i sa mieciutke i nawlzone tak akurat!bo te dada dla mnie za bardzo mokre potem trzeba czekac az pupa wyschnie!


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #74330 przez mariosponge
A ja jestem alternatywna, i w dzień myje maluszka watą z ciepłą wodą, a w nocy chusteczkami Pampers baby fresh. Jak wodą umyje, to jest inaczej, wydaje mi się że skóra jest inna i maluszek lepiej i świeżej się czuje. Ale oczywiście, jak gdzieś wychodzimy, to korzystamy tylko z chusteczek.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl