BezpiecznaCiaza112023

Karuzela czy usypiacz/uspokajacz?

12 lata 2 tygodni temu #344483 przez kropeczka86
Hej dziewczyny:)

W przypadku mojego maluszka karuzela nie działała zbyt długo. Po kilku tygodniach Mały zaczął mieć kolki, a wtedy płacz był nie do wytrzymania zarówno dla niego jak i dla nas... Próbowałam wielu rzeczy, by go uspokoić- noszenia w pionie i poziomie, kropelek na brzuszek i nic... Zauważyłam jednak, ze uspokaja się dopiero wsłuchując sie w różnego rodzaju szumy, które trwają dość regularnie. Znalazłam na aukcji internetowej płytę cd z dźwiękami suszarki do włosów, szumu autostrady czy odkurzacza, którą włączałam mu na swoim boom boxie, w sypialni. Nie mogłam w to uwierzyć, ale mój synek zasypiał przy tym po kilkunastu sekundach:)

Wspaniała rzecz, którą mogę gorąco polecić nieśpiącym Mamusiom:) aby ułatwić Wam szukanie, oto link to płytki, którą kupiłam. Profesjonalka:) Pozdrawiam i miłych snów

allegro.pl/nowosc-uspokajacz-niemowlat-p...dio-i2272539560.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #345157 przez nati87
a ja bym się wstrzymała z zakupem obu.Wszystkie dzieci są inne i wiele jest metod usypiania.Moja córcia usypia już na ramieniu- odbije i śpi.Zaden usypiacz nie jest potrzebny :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #365775 przez ania_k
A jesli karuzela to polecacie taka na baterie czy zwykłą którą trzeba kręcić - nie mam doswiadczenia ale mysle o takiej z pilotem, żebym mogła ze swojego łózka właczać jak sie np dziekco obudzi w nocy no ale sama nie wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #365827 przez KAMI
ja mam taką z pozytywką na nakręcanie ale czy działa to jeszcze nie powiem, bo mój dzidizuś nie chce wyjść :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #365903 przez sylka
ania_k napisał:

A jesli karuzela to polecacie taka na baterie czy zwykłą którą trzeba kręcić - nie mam doswiadczenia ale mysle o takiej z pilotem, żebym mogła ze swojego łózka właczać jak sie np dziekco obudzi w nocy no ale sama nie wiem

Ja mam z fisher price z pilotem i polecam. Spokojnie cicho właczasz pilotem, nie budzisz dziecka przez nakręcanie sprężynki jak w zwykłej. Dziecko zasypia kończy się muzyka robisz klik i dajek gra. Nie muszisz zbliżać się do łóżeczka i manewrować mu obok główki nakręcając karuzelke (chcarakterystyczny odgłos), Te nakręcane chyba tez krócej grają, ta którą mam gra ok 18 min. Panel z przyciskami zmieniajacymi melodię pozwala jeż mojemu synkowi samemu właczać melodie które lubi. Także super sprawdza się teraz już przy starszym maluchu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #390056 przez kabo
Też mam z fisher price'a. Uważam, że tak jak na ciuszkach można zaoszczędzić tak broń Boże na zabawkach, ostatecznie można kupić używaną, albo nową i później ją sprzedać, ale koniecznie sprawdzonej firmy. Ciągle się słyszy o jakiejś partii niebezpiecznych zabawek. Przykład, na jaki ostatnio się natknęłam - www.bangla.pl/opinia-baby-mix-karuzela-plastikowa-r28632.htm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #390256 przez patka1603
Brzuszek napisał:

Drogie Mamusie.
Do tej pory byłam przekonana o kupnie karuzeli np. takiej allegro.pl/fisher-price-c0108-karuzela-p...ami-i2023307658.html ale wczoraj po rozmowie z pewną osobą zwątpiłam i zastanawiam się nad misiem, który odtwarza dźwięk bijącego serca allegro.pl/mis-usypiacz-serce-glos-mamy-...art-i2043889918.html
Co Wy o tym myślicie?


są też karuzele z odgłosem bicia serca!lub melodi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl