BezpiecznaCiaza112023

krzeselko do karmienia

13 lata 8 miesiąc temu #27843 przez natmur11
hej dziewczyny chcialam sie dowiedziec jakie krzeselka do karminia polecacie? ja powoli juz zaczynym sie rozgladac za krzeselkiem dla mojej niuni bo nie chce kupic na ostatnia chwile byle czego:) ale problem w tym ze wiekszosc krzeselek ma takie skorzane czy foliowe obicia a wydaje mi sie ze takiego rocznego maluszka posadzic w takim krzeselku w lato, przy wysokiej temperaturze to bedzie sie do niego przyklejal.sporo krzesel ma taki trzpien zabezpieczajacy przed wysunieciem malucha wbudowany w siedzenie a sadze ze dla starszego malucha nie bedzie to wygodne wiec wydaje mi sie ze lepiej jakby mialo to wybudowane w taceke tak jak tu np.
allegro.pl/item1165161364_wielofuncyjne_...rmienia_3kolory.html no i koniecznie zeby mial regulowane oparcie i wysokosc krzeselka.
a co wy myslice, na co zwrocic uwage? co wy mozecie polecic? jak mozecie to podajcie tez linki.
z gory dziekuje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27849 przez Madzia89862
natmur krzeselko do karmienia lekarka powiedziala by uzywac gdy malenstwo samo zacznie stabilnie siedziec.moj brzdac ma 9 miesiecy a powiem ze krzeselka do karmienia jak nie kupilam tak nie kuppie siedzi i je z nami przy stole tzn mi na kolanach albo karmilam go jak byl mlodszy w lezaczku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27867 przez Wiewióreczka
Akurat kupiliśmy krzesełko wczoraj (95 zł),Drewniane, sosnowe, proste z zabezpieczeniem między nóżkami(jak podrośnie, to się odepnie i już). Przerabia je się potem na krzesełko i stoliczek do zabawy (mój chrześniak ma 4 latka i nadal takiego używa). Dokupiliśmy jednak dodatkowo szelki (ok. 20 zł). Dla mnie konieczne bo jak karmiłam małą na kolanach, to obydwie byłyśmy umorusane obiadkiem;)
Córcia jest zresztą zachwycona nowym sprzętem i fajnie bawi się na swoim blaciku:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27869 przez Manga
Ja przed kupieniem krzesełka bardzo długo nie mogłam się zdecydować - przeczytałam chyba z 1000 wypowiedzi na forach na ten temat. Większość polecało krzesełko z Ikei - i takie też kupiłam. Jestem bardzo zadowolona! Lekkie, stabilne, łatwe w utrzymaniu czystości. A do tego wszystkiego tanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27908 przez Moniq
ja bardzo polecam krzesełko, jakiekolwiek, mojej niuni nie da się nakarmić na kolanach, bo ja i ona i cała kuchnia jest upaćkana, a do tego nie chce siedzieć, a w krzesełku jest spoko; ja mam drewniane- ma ono kilka wad: blat nie jest zdejmowany tylko przykręcany na śrubki- dość trudno wsadzić malucha i wyjąć; więc zdjęłam blat i niunia je przy stole; nie ma szelek, więc trzeba dokupić; poduszeczki pod plecki i pod pupę kiepsko się piorą;
u rodziców mam takie z ikei i jest praktyczniejsze, łatwiej utrzymać je w czystości, chociaż moja Mała wyłazi z niego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #27921 przez Manga
Moniq ikeowskie ma pasek do zapięcia. Nam się o nim przypomniało, jak Żółwik zaczął z krzesełka wychodzić - ale zamontowaliśmy zapięcie i mały siedzi jak ta lala ;)

Jeszcze jeden plus krzesełka jest taki, że łatwo go złożyć i wsadzić do samochodu - wożenie go po babciach i ciociach zgodnie z planem wizyt nie jest żadnym problemem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27975 przez Moniq
Manga, wiem że ma zapięcie ale nie stanowi ono żadnej bariery dla mojej Niuni, jakoś się z niego wyplątuje :cheer: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27978 przez natmur11
mi jak narazie bardzo spodobalo sie przeselko firmy chicco polly magic 3w1, w przeciwienstwie do innych krzeselek ma funkcje lezaczka dla maluchow i jest wlasciwie od urodzenia a wiadomo ze pierwsze kaszki czy obiadki mozna podawac od 4 miesiaca wiec jest dosc praktyczne. no ale fakt cena nie nalezy do malych i zanim bym sie na nie zdecydowala chcialabym je zobaczyc i "przymierzyc do dziecka zeby nie wyrzucic kasy w bloto"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29012 przez _aga86_
natmur11 Mam bardzo podobne krzeselko tyle, ze z e-bay'a i jestem zadowolona!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43485 przez sylwus136
odświeżam temat :)

Jakie macie krzesełka,jakie chcecie kupić ( bo pamietam ze pare dziewczyn kupuje je pod choinkę), lub co wam sie podoba choc nie kupicie :)

Ja mam krzesełko drewniane ( które przerabia sie na stolik z małym krzesełkiem )
plusy to : łatwo sie czyści, jest stabilne, mały lubi w nim siedzieć
minusy: nie ma odkręcanego blatu,blat w ogole jest malutki wiec Kacperek wszytstko zrzuca.

Dostałam je na chrzest od teściowej wiec wyboru nie miałam.Jestem zadowolona choc nie wiem czy jak bym sama miała wybierać to czy bym je kupiła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #43497 przez natmur11
ja mam chicco polly magic 3w1. jestem zadowolona bardzo tylko jest dosc ciezkie zwlaszcza jak ja musze rozkladac je i skladac po kazdym uzyciu ze wzgledu na brak miejsca, ale ma materacyk dla niemowlat wiec moze sluzyc noworodkom jako lezaczek. ma fajna zabawke na palaku, ktora Klaudia sie zachwycala.

plusy
-zabawka
-funkcja materacyka
-dosc latwo sie czysci
-po zlozeniu zajmuje malo miejsca
-5-punktowe pasy bezpieczenstwa
-regulowany podnozek
-koszyczek na zabawki pod siedzeniem
-duzy zdejmowany blat
-regulacja wysokosci i oparcia siedzenia
-stabilny

minusy
-dosc drogi (ja placilam ok 500zl)
-dosc ciezki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43498 przez MoNiaaa
allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-stolik...isy-i1332004213.html ja takie upatrzylam i pozniej zmienia sie w stolik :) i krzeselko

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43504 przez Gosiaczek31
Monia ja mam krzesełko z tej samej firmy tylko Arti cezar. Jeszcze go nie przetestowałam wiec nie mogę powiedzieć za wiele. Jest stosunkowo ciężkie i trudno się go przesuwa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #43536 przez martela89
A ja właśnie zamówiłam na allegro krzesełko i chodzik :)


I takie krzesełko :

Już kiedyś je dodawałam i mogę teraz napisać,że jest super :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43570 przez natmur11
martela wlasnie o takim krzeselku myslalam na poczatku ale jednak zdecydowalam sie na chicco. a zakupu chodzika nie mam w planach, przynajmniej na dzien dzisiejszy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl