BezpiecznaCiaza112023

krzeselko do karmienia

12 lata 11 miesiąc temu #112434 przez Emme
uważam, że w krzesełku nie potrzebne są zabawki, bo tylko odwracają uwagę od jedzenia, a dziecko ma się nauczyć, że jak jest pora jedzenia, to się nie bawimy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #112435 przez martela89
Emme też tak uważam. Ja nie mam przy krzesełku zabawek i jest ok.
Vanesska wie,że jak jest pora jedzenia to zabawki idą na bok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #112441 przez natmur11
ja mam chicco poly magic 3w1 i jestem bardzo zadowolona no z tym ze cena tez nie jest niska. ale tak prawde mowiac dla malucha takiego jak Klaudia to nie ma wiekszej roznicy czy kreselko jest za 500zl i ma wszystkie bajery czy jest za 70zl drewniane. jak maluch nauczy sie ze czas na jedzenie to nawet ceratkowe obicie nie jest problemem. a z FP krzeselko kupowalam siostrzenicy na chrzest z tym ze to byl rainforest generalnie jest fajne, funkcjonalne i lekkie ale dla starszego malucha wydaje sie byc troche ciasne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #132745 przez AniolekKarolinka
polecamy arti - najpierw jako krzesełko do karmienia a pozniej jako osobny zestaw krzesełko ze stoliczkiem:)do malowania , samodzielnego jedzenia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #144574 przez andziaaxdd
Ja dostałam już na początku ciąży krzesełko do karmienia 2w1 :)
Jestem z niego bardzo zadowolona, narazie maluszek w nim je, siedzi w nim przysunięty do stołu z nam :) Jest bardzo grzeczny w nim :)
a gdy zacznią go interesować kredeczki, to mogę sobie je rozłożyć i otrzymuję stoliczek i krzesełko :) Super sprawa! Mało miejsca zajmuje a bardzo funkcjonalny!

Mam coś takiego :


Dzieci to drobinki gwiezdnego pyłu, zdmuchnięte z otwartej dłoni Boga.



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #144692 przez Emme
a ja niestety mam złe doświadczenia z tym krzesełkiem. pilnowałam dziewczynkę, która miała jakoś ok 10 miesięcy i była już dość ruchliwa i sprytna. stawała na podnóżku (który jest częścią stolika), chwila nieuwagi i mogłaby się stać tragedia. poza tym ciągle miałam wrażenie, że kiedy mała się wychylała (co już samo w sobie było niebezpieczne, bo tu pasów brak), że krzesełko się przechyli razem z nią.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #144706 przez Asiersa
A my mamy takie:

jesteśmy zadowoleni :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #144738 przez natmur11
te drewniane faktycznie malo solidne sie wydaja. moja siostra takie dostala i ja boje sie zostawic w nim mala i sie chociaz odwrocic, buja sie nie ma pasow. klaudia w nim wstaje. a tacka nie ma mozliwosci regulacji wiec polowa obiadu laduje na maluchu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #145198 przez ecia
Ja mam krzesełko firmy Arti, które póżniej zamienia się na krzesełko ze stoliczkiem. Bardzo polecam!


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=24623[/im[img] www.zapytajpolozna.pl/components/com_wid...ew.php?sid=24623[/im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #146207 przez Gosiaczek31
Ja też mam arti ale jestem średnio zadowolona.już kiedyś się wypowiadałam na ten temat. Jest bardzo ciężkie. Z jednej strony to dobrze bo stabilne i sie nie przewróci ale z drugiej jak chce się je przesunąć to szoruje po podłodze, co w przypadku paneli nie zbyt dobre.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #146219 przez ecia
Gosiaczek31 napisał:

Ja też mam arti ale jestem średnio zadowolona.już kiedyś się wypowiadałam na ten temat. Jest bardzo ciężkie. Z jednej strony to dobrze bo stabilne i sie nie przewróci ale z drugiej jak chce się je przesunąć to szoruje po podłodze, co w przypadku paneli nie zbyt dobre.


CHyab mamy w tkaim razie inny model, bo ja swoje przenoszę bez problemu z dzieckiem w środku.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=24623[/im[img] www.zapytajpolozna.pl/components/com_wid...ew.php?sid=24623[/im
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #148071 przez Gosiaczek31
ecia napisał:

Gosiaczek31 napisał:

Ja też mam arti ale jestem średnio zadowolona.już kiedyś się wypowiadałam na ten temat. Jest bardzo ciężkie. Z jednej strony to dobrze bo stabilne i sie nie przewróci ale z drugiej jak chce się je przesunąć to szoruje po podłodze, co w przypadku paneli nie zbyt dobre.


CHyab mamy w tkaim razie inny model, bo ja swoje przenoszę bez problemu z dzieckiem w środku.


Ja mam takie
allegro.pl/arti-krzeselko-do-karmienia-c...4111142.html#gallery

I naprawdę ciężko go podnieść, zwłaszcza, że nie ma ca co złapać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #148072 przez Gosiaczek31
ecia napisał:

Gosiaczek31 napisał:

Ja też mam arti ale jestem średnio zadowolona.już kiedyś się wypowiadałam na ten temat. Jest bardzo ciężkie. Z jednej strony to dobrze bo stabilne i sie nie przewróci ale z drugiej jak chce się je przesunąć to szoruje po podłodze, co w przypadku paneli nie zbyt dobre.


CHyab mamy w tkaim razie inny model, bo ja swoje przenoszę bez problemu z dzieckiem w środku.


Ja mam takie
allegro.pl/arti-krzeselko-do-karmienia-c...4111142.html#gallery

I naprawdę ciężko go podnieść ponieważ nie ma za co złapać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #148073 przez martela89
martela89 napisał:

A ja właśnie zamówiłam na allegro krzesełko i chodzik :)


I takie krzesełko :


Już kiedyś pisałam,że mamy takie i teraz mogę napisać ,że jest super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #148085 przez renata329
moich duzo znajomycg miało chodziki i jak narazie zadnemu dziecku nic nie jest a ja rowniez mam zamiar kupic w przyszłosci

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl