BezpiecznaCiaza112023

krzeselko do karmienia

12 lata 9 miesiąc temu #148111 przez ecia
Gosiaczek31 napisał:

ecia napisał:

Gosiaczek31 napisał:

Ja też mam arti ale jestem średnio zadowolona.już kiedyś się wypowiadałam na ten temat. Jest bardzo ciężkie. Z jednej strony to dobrze bo stabilne i sie nie przewróci ale z drugiej jak chce się je przesunąć to szoruje po podłodze, co w przypadku paneli nie zbyt dobre.


CHyab mamy w tkaim razie inny model, bo ja swoje przenoszę bez problemu z dzieckiem w środku.


Ja mam takie
allegro.pl/arti-krzeselko-do-karmienia-c...4111142.html#gallery

I naprawdę ciężko go podnieść ponieważ nie ma za co złapać.


Może w takim razie aj jestem po prostu przyzwyczajona do dźwigania. nie mam tez porównania do innych krzesełek. Mój synek w każdym razie jest z niego zadowolony.

Pozdrawiam


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=24623[/im[img] www.zapytajpolozna.pl/components/com_wid...ew.php?sid=24623[/im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #148167 przez Dave
A nam krzesełko kupiły dziewczyny z mojej pracy jako prezent. Jeszcze mamy trochę czasu do tego gdy Maja w nim zasiądzie. W wygląda tak:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #149056 przez Gosia_Krupa
My mamy identyczne krzesełko jak Martela. Sprawdziło się przy Miśku w 100%,ciekawe czy Hani też podpasuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #149067 przez mely10

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #149068 przez Gosia_Krupa
Mely,najlepiej jak już same stabilnie siedzą,mimo,że większość krzesełek ma pozycję półsiedzącą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #149076 przez sylwus136
co do tych krzesełek drewnianych to z całego serca NIE POLECAM.
Mój mały ma 14 miesięcy i staje na kolanach i wychodzi sam...bez pilnowanie nie da rady by został sam w kuchni...TOTALNA masakra.Moja mama by dziś zawału dostała bo już stał w tym krzesełku na nogach i próbował wyjść ale na szczęście go złapała....
Brak jakichkolwiek zabezpieczeń,sztywne,bez możliwośći regulacji...
Ja je dostałam od teściowej na roczek wiec nie miałam wiekich możliwości ale jeśli macie wiecej pieniążków to zainwestujcie w coś pożądnego i takiego co naprawdę posłuży na długo....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #149099 przez sylka
Czy któraś posiada takie krzesełko z firmy BAby Design model pepe?
Martela jakiej firmy jest twoje krzesełko bo widzę że podobne??
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #149100 przez natmur11
ja kupilam krzeselko jak miala 3 miesiace i w nim siedziala a raczej lezala ale mialam w nim funckcje lezaczka dla dzieci 0+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #149126 przez Asiersa
Sylka, ja już wcześniej pokazywałam, że mam takie:

Ono jest bardzo podobne do tego co Ty pokazałaś. Ma takie same funkcje :)
Regulowane oparcie, regulowana tacka, regulowana wysokość, pasy bezpieczeństwa itd :)

Ja jestem bardzo zadowolona i mogę je polecić z czystym sumieniem :side:




Mój dzielny chłopczyk :*:*
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #149127 przez sylka
Asiersa a jaka to firma bo na krzesełku pisze ale nie mogę odczytać :P poszukałabym bo na allegro :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #149139 przez Gosiaczek31
sylwus136 napisał:

co do tych krzesełek drewnianych to z całego serca NIE POLECAM.
Mój mały ma 14 miesięcy i staje na kolanach i wychodzi sam...bez pilnowanie nie da rady by został sam w kuchni...TOTALNA masakra.Moja mama by dziś zawału dostała bo już stał w tym krzesełku na nogach i próbował wyjść ale na szczęście go złapała....
Brak jakichkolwiek zabezpieczeń,sztywne,bez możliwośći regulacji...
Ja je dostałam od teściowej na roczek wiec nie miałam wiekich możliwości ale jeśli macie wiecej pieniążków to zainwestujcie w coś pożądnego i takiego co naprawdę posłuży na długo....


Mój potrafi wyplątać się z krzesełka Arti nawet jak jest przypięty pasami. Zresztą z wózka tez się wyplątuje. A dziś wymyślił sobie zabawę na bujaczku. Tak po nim kicał, że w końcu nabił sobie guza. Dodam , że sam na niego się wdrapał :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #149154 przez Emme
Emme napisał:


Krzesełko 2 w 1.

W wersji pierwszej jako krzesełko dla najmłodszych dzieci, świetne do karmienia. W wersji dla starszych dzieci jako stoliczek i krzesełko.

3-stopniowa regulacja konta pochylenia siedziska,

3-stopniowa regulacja odległości tacki od siedziska,

pasy zabezpieczające,

element zabezpieczający przed wysunięciem się dziecka z siedziska, z możliwością odkręcenia dla starszych dzieci,

podwójny, głęboki blat z miejscem na kubek,

tapicerka łatwa w utrzymaniu czystości, z możliwością zdjęcia do przeprania,


ja jestem z niego zadowolona. Tola uwielbia w nim siedzieć nie tylko jak je. jestem w stanie przenieść go razem z nią do innego pokoju. i co było dla mnie ważne-rozkłada się później na stoliczek i krzesełko, czyli jeden wydatek mniej i jeden gadżet mniej (bo gdzie to wszystko trzymać... :P)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #149165 przez ecia
Zgadzam się z Emme, że warto kupić krzesełko, które później posłuży jako stolik z krzesełkiem, nie tylko do jedzenia ale także do zabawy. Sama takie mam i jestem bardzo zadowolona.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=24623[/im[img] www.zapytajpolozna.pl/components/com_wid...ew.php?sid=24623[/im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #149185 przez martela89
Ja takiego nie chciałam bo mam w planie kupić małej 2 krzesełka i stolik takie typu mamut :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #149735 przez mely10
Martela amm do ciebie pytanie,poniewaz twoje krzeselko mi sie spodobalo i ten kolor rowniez,napisz jakie ono ma funkcje,moge moja Nelly wsadzac juz do niego?czyli jako 4 miesieczne dziecko.ile ma kilo,i do ilu kilo mozna dzieci sadzac w nim?i jakiej marki jest i gdziekupilas??no chyba wszystko :lol: :lol: :lol: dzieki :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl