BezpiecznaCiaza112023

Butelki

13 lata 5 miesiąc temu #39750 przez Gosia_Krupa
Martynka,to ja się chyba zastanowię. Od października jest na rynku nowa z Medeli,ponoć nic z niej nie leci jak się przechyli,dziecko musi uruchomić te same mięśnie co przy cycu,może taką wypróbuję. Ale na pewno kupię też sprawdzoną z Aventu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40083 przez baby_55
Jak jak narazie kupiłam laktator reczny używany z aventu na allegro w zestawi dostałam też całe opakowanie woreczków na pokarm ( i zapłaciłam 25 zł) i dwie butelki Lovi samosterylizujące 125ml i 250ml, a czy się sprawdzi to się okaże w kwietniu :) planuje karmić piersią więc mam nadzieję, że butelki nie bedą potrzebne chyba, że będę wychodzić na dłużej z domu :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46582 przez makaja
Dziewczyny chciałam zaapelować jeśli jesteście jeszcze przed kupnem butelek... tak ja ja :D to polecam kupienie butelek bez bisfenolu,

www.stopbpa.pl/Najwazniejsze_doniesienia.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46837 przez natmur11
ja mam tommee tippee i na szczescie sa bez BRA. jak kupowalam butelki prawde mowiac nie za bardzo wiedzialam co to jest i po co to ale jak na opakowaniu pisalo ze bez BRA to stwierdzilam ze chyba dobrze wiec raczej mialam fuksa;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47214 przez makaja
Natmur11
a na tych butelkach są wytłoczone tez znaczki PP ?? bo wiecie nasze polskie prawo się wycwaniło i robią napisy na opakowaniu... a niekoniecznie na butelce.. a musi być na butelce, wtedy tego BPA nie ma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47237 przez natmur11
no sa na dnie wytloczone:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47256 przez makaja
dzięki Natmur
a używasz tych antykolkowych, bo ja chcę od razu kupić te antykolkowe,żeby mięć święty spokój w przyszłości .... co sądzicie ogólnie o butelkach antykolkowych ????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47258 przez natmur11
wiesz co podobno wszystkie sa antykolkowe tylko te nowsze maja ta slomke z termometrem a starszy typ ma odpowietrznik w smoczku. ja mam 3 male ze starszego typu i 2 duze z ta slomka. mnie kolki na szczescie ominely. teraz uzywam glownie malych bo klaudii latwiej je trzymac i te 150ml to max co wypije a te duze szczerze mnie denerwuja bo trzeba tez myc te slomki co juz zabiera wiecej czasu niz zwykle ale ja wielkiej roznicy miedzy tymi nowymi a starymi nie zauwazylam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47278 przez makaja
oo to nie wiedziałam, że wszystkie są antykolkowe , super :D a jak jest z ceną ?? pewnie ok 30 - 40 zł ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47297 przez natmur11
popwiem ci ze nie na allegro mozna dosc tanio znalezc a jak by bral wiecej nawet z przesylka warto. widzialam chyba za 15 zl 260ml

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47298 przez makaja
super :D wielkie Dziękuję

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517962 przez SisiBabyCare_pl
Największym zainteresowaniem cieszą się chyba jednak butelki Avent. Antykolkowa butelka do karmienia AVENT 0% BPA 1 wyposażona jest w wyjątkowy smoczek AVENT, który wspomaga zdrowe i aktywne karmienie. Ponad to działa zgodnie z naturalnym rytmem ssania niemowlęcia. Smoczek ułatwia dziecku przejście z karmienia piersią na karmienie butelką.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl