BezpiecznaCiaza112023

laktatory

14 lata 2 miesiąc temu #4035 przez sylwus136
dziweczyny moje kochane powiedzcie mi czy do szpitala kupowałyscie laktator ??
bo ja mam dylemat czy kupowac czy nie a jesli tak to jaki??
moja kolezanka po urodzeniu uzywała tego co znjduje się w szpitalu
ja natomiast nie wiem co mam szczerze zrobic??
czy kupic taki zwykły najtańszy za ok.20 zł czy kupić jakis wymyslnie drogi czy nie kupować wcale??
doradzcie mi proszę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4038 przez Agnieszka
ja w szpitalu nie miałam, bo przecież nie wiedziałam ile będę miała pokarmu.
dostałam po porodzie taki najzwyklejszy, z najtańszych, ręczny,
ale szczerze powiedziawszy, to casiami trudno z nim ściągnąć pokarm



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu - 14 lata 2 miesiąc temu #4050 przez kasiora
ja w szpitalu nie mialam laktatora. ale w domu bardzo mi sie przydal. mialam na poczatku taki zwykly (niby gruszke) ale byl tragiczny. kupilam laktator aventu tez reczny ale rewelacyjny, raz zaciaglam a mleko samo lecialo, sciagniecie np. 100mil zajmowalo mi z 5min. -polecam . :)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4054 przez Agnieszka
kasiora, to ja właśnie też taki mam na gruszkę taki, i też jak ściągałam to się strasznie męczyłam z nim.
mało kiedy udało mi się nim tak zassać by leciało samo jak napisałaś.



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4060 przez tysia178
ja jak byłam w ciąży to nie umiałam używać laktatora jednak po porodzie bardzo mi się przydał.. wtedy gdy miałam popękane brodawki odciągałam pokarm i podawałam z butelki, bo mniej bolalo jak ściągałam niż jak mały jadł :)ja miałam z aventa z dwoma butelkami gratis za 149zł..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4099 przez Scholastyka21
u mnie w szpitalu były laktatory, i po każdym użyciu były sterylizowane, ja nie używałam na szczęście ich ani razu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4474 przez Mirella
Nas w szpitalu położne uczyły jak ręcznie ściągać, mówiły że tak jest lepiej. Trochę przypominało to dojenie krowy :) ale rzeczywiście przynosiło ulgę i piersi się tak szybko z powrotem nie napełniały.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4477 przez andziaa35
kasiora napisał:

ja w szpitalu nie mialam laktatora. ale w domu bardzo mi sie przydal. mialam na poczatku taki zwykly (niby gruszke) ale byl tragiczny. kupilam laktator aventu tez reczny ale rewelacyjny, raz zaciaglam a mleko samo lecialo, sciagniecie np. 100mil zajmowalo mi z 5min. -polecam . :)

a widzisz Kasiora ja to nie potrafilam sobie sciagnac pokarm tym z aventa godzinami siedzialam i probowalam bezskutecznie. Wkoncu pielegniarka srodowiskowa dala mi instrukcje jak powinno sie sciagac recznie- dlugo trwalo ale bylo skuteczne. Wkoncu kolezanka dala mi swoj "Lakta Plus" i jak dla mnie rewelacja :) lecialo i lecialo


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4478 przez Moniq
mi w szpitalu przydał się laktator, gdy mała dostała żółtaczki i musiałam cały czas leżeć pod lampa a ja musiałam ściągać pokarm i jej podawać. mam laktator aventu i u mnie sprawdza się super. dostałam też elektryczny babyono i u mnie się nie sprawdza, siedziałam z nim mnóstwo czasu i nic nie leciało:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4482 przez andziaa35
na kazdego co innego dziala :) jak moj maly lezal pod lampami 6 godzin to i tak musialam go wyciagac i karmic (co 2 godz), dodatkowo musialam sciagac 150 ml elektrycznym laktatorem co 3-4 godz. Czulam sie jak "krowa dojna" hehe


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4851 przez kasiora
andziaa35 napisał:

kasiora napisał:

ja w szpitalu nie mialam laktatora. ale w domu bardzo mi sie przydal. mialam na poczatku taki zwykly (niby gruszke) ale byl tragiczny. kupilam laktator aventu tez reczny ale rewelacyjny, raz zaciaglam a mleko samo lecialo, sciagniecie np. 100mil zajmowalo mi z 5min. -polecam . :)

a widzisz Kasiora ja to nie potrafilam sobie sciagnac pokarm tym z aventa godzinami siedzialam i probowalam bezskutecznie. Wkoncu pielegniarka srodowiskowa dala mi instrukcje jak powinno sie sciagac recznie- dlugo trwalo ale bylo skuteczne. Wkoncu kolezanka dala mi swoj "Lakta Plus" i jak dla mnie rewelacja :) lecialo i lecialo


andziaa dlatego ciezko jest cos komus polecic :) kazdy musi sie przekonac na sobie co najlepsze :laugh:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6511 przez megaasienka
ja zajechalam kilka canpolów z pompką i teraz zainwestowałam w Medela mini electric - polecam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9068 przez gonia.1985
ja mam laktator reczny z Medeli, na początku nie był mi potrzebny ale jak miała nawał pokarmu to bardzo się przydał, później przy zapaleniu piersi był niezbędny. Jak wspomniałam mam ręczny kosztował ok 85zł, nie inwestowałam w elektryczny bo był droższy a ja w najgorszym momencie gdy musiała dużo ściagać wypożyczałam maszynę do odciagania do której się ten lkatator podłacza i jakoś idzie. Wypożyczenie kosztowało 7zl na dobę, ale jestem zadowolona z ręcznego i moge polecić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 dni temu #13248 przez basik_twins
Ja kupiłam reczny aventa i w sierpniu napisze czy warto :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 dni temu #13255 przez kaska80
Ja tez mam avent i uwazam ze jest bardzo dobry ale z tego co wiem jak sie sciaga pokarm to sie go robi jeszcze wiecej bo organizm mysli ze dziecko potrzebuje wiecej
nie wiem czy to jest prawda bo przy pierwszym dziecku uzywalam i tak bylo im wiecej sciagalam tym wiecej mialam i zapalenie piersi tez mnie zlapalo
przy drugim wogole nie uzywalam tylko czasem gdy mialam pelne piersi recznie troche sciagalam az piersi staly sie troche mieksze i nie mialam zadnego problemu i wszystko bylo w normie
ale jesli cos to ja polecam avent

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl