BezpiecznaCiaza112023

Fotelik samochodowy

12 lata 7 miesiąc temu #196373 przez natmur11
ja wychodze z zalozenia ze jak ktos ma fiata 126p i do tego cybex pallas za 1000zl to raczej sie to niweluje...
z drugiej strony nie oszukujmy sie niewiele jest osob ktore stac na taki wydatek.
najwiekszym pytaniem jest tu czy postawic na uzywany ale "dobry" fotelik z najwyzsza nota adac czy nowy ale bez testow...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #196431 przez ifka
święte słowa natmur :) .Kwota do zainwestowania to w naszym przypadku max.500 zł a i to dla nas już b.dużo będzie,ale w tym przedziale cenowym już coś znaleźć można.Z drugiej strony mąż coś mówi,żeby pozukać używanego (jakiś znajomy za m-c będzie miał do sprzedania maxi-cosi priori), ale są opinie,że używanego fotelika lepiej nie kupować ehh...trudna decyzja.Teraz ruszył w miasto, u nas "aż" 2 sklepy,w których może coś będzie :/.Trzeba i tak Lenkę poprzymierzać,więc czeka nas wyjazd do Sz-na , tam wybór większy.


po naradach i przeszperaniu internetu mamy takie typy i tak chyba zostanie:

maxi cosi priori
recaro young expert
fisher price
ferrari



Wszystkie są dość przystepne cenowo,chociaż szału nie ma :dry: .W weekend wyjazd i może coś wybierzemy :)


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #196513 przez natmur11
ja bralam tez pod uwage inna kwestie.
mianowicie po kazdym nawet nie groznym wypadku samochodowym czy stluczce fotelik trzeba wymienic bo juz nie jest "bezpieczny" bez roznicy czy kosztowal 100 czy 1000zl.
moja kolezanka ostatnio kupila romera 9-18kg uzywanego za 35zl. plastik caly a fotelik wyglada jak nowy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #196522 przez natmur11
ja moge polecic fotelik nania i-max ale to dla starszego dziecka. mysle ze 12kg+ bo drobniejsze dzieci sie w nim topia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #196531 przez ifka
Luśka jeszcze za mała do takiego :blink: , a kwestie o których piszesz, tak bardzo istotne-zgadzam się w 100 %.


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #196539 przez natmur11
moja bratowa kupila COLETTO SPORTIVO i sa zadowoleni. cena tez przystepna bo ok 400zl chyba i przedzial 9-36kg a ich corcia jest naprawde drobniutka i wygodnie jej z wkladka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #197068 przez Natka
dziewczyn ja nawet slyszalam dobre opinie o fotelikach co kosztuja 200zl ale jak widzialam testy robione to nparawde roznica byla ogromna ... mi nie chodzi o to ze dobry fotelik ma byc drogi ( mnie na drogi tez nie stac) tylko zeby byl bezpieczny a z tego co wiem i co widzialam to foteliki z atestem ADAC sa najlepsze i najlepiej sie sprawdzili .. a ja duzo z malym jedzie w aucie dlatego tylko dla mnie taki wchodzi w gre ..
z tego co sie orientuje to KAZDY fotelik ma jakis tam atest .. ale te testy sie u wiekszosci nie sprawdzili ...
ja mam teraz fotelik dla malego do 13kg wiec jak bedziesz mial roczek to wtedy mu kupie nowy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #201259 przez ifka
hej :)

Byliśmy obejrzeć foteliki a i owszem :laugh: ,ale ale przymierzyliśmy się zaledwie do 2,bo Lenka postanowiła dać koncert za free :P :dry: .

Obejrzeliśmy maxi cosi priori,recaro i sprzedawca polecił nam Romera,ale cena :ohmy: . ??Szukamy czegoś używanego a jak nie to priori na allegro jest po 450 zl.Jeszcze troszkę czasu mamy,to zobaczymy. :)


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #201264 przez natmur11
wiesz a poszukaj moze jkis sklepow z uzywanymi meblami itp. u nas jest taki i ostatnio w idealnym stanie moja kolezanka kupila romera za 35zl bo taka maja stala cene za foteliki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #201288 przez ifka
już też o tym myśleliśmy :) ,tylko nasze miasteczko małe i takich sklepów - komisów brak :dry: ,ale dziękuję za pomysł :) :kiss:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #206071 przez ifka
moja królewna i jej nowy tron :blink: :)



[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #206107 przez Emme
ifka napisał:

moja królewna i jej nowy tron :blink: :)


a my dalej w lesie :huh:
Pięknie się prezentuje :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #206223 przez sylka
:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #206468 przez ifka
my też maxi cosi priori, na razie testowany "na sucho" :lol:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #206530 przez Asiersa
Recaro Young Expert + Tomek w drodze do Brennej :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Mój dzielny chłopczyk :*:*
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl