BezpiecznaCiaza112023

Fotelik samochodowy

12 lata 8 miesiąc temu #155575 przez Marysia27
A mnie ciekawi ten fotelik, nie kosztuje majątku, a ma pozytywne crash testy
allegro.pl/kup-dziecku-ferrari-beline-sp...-kg-i1676992956.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #155685 przez ilona
natmur ja mam fotelik recaro young sport 2.0

Fakt jest drogi, ale jakość wykonania, materiały z których został wykonany przeważyły wszystkie inne opcje. A co do fotelików nania to powiem tylko tyle, że jak dla mnie to badziewie ze styropianu.
Wiadomo nie wszystko co drogie musi być dobre, ale w tej kwestii nie miałam żadnych dylematów.
Sprawuje się super. \jest stabilny, porządny i BEZPIECZNY :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #155731 przez natmur11
ilona ja wiem ze ten recaro jest naprawde swietny. tylko moje fundusze nie pozwalalaja mi w tej chwili na taki zakup a nie mam zdolnosci kredytowych:/ inna sprawa my bardzo zadko jezdzimy autem bo moze raz na miesiac albo i mniej wiec raczej na chwile obecna biore pod uwage tanszy zakup a chcialabym zeby byl ok. mysle zeby narazie zainwestowac w jakis fotelik 9-18 a jak cos zmienic na wiekszy za jakis czas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #155826 przez ilona
Proponuje zabrać Klaudie ze sobą do sklepu z fotelikami i przede wszystkim przymierzysz dziecko do fotelika. Może w sklepie Ci coś doradzą, obejrzysz czy wart swej ceny i wtedy poszukać takiego na allegro. My tak zrobiliśmy bo u nas w sklepie recaro był o 130 zł droższy niż w internecie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #155915 przez Emme
Fotelik to chyba tez dobrze przymierzyć do samochodu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #155984 przez natmur11
no mowia ze najlepiej ale zajac mentalnosc polskich sklepikow i hurtowni to malo prawdopodobne:/ jak kupowalam wozek w jednej z wiekszych hurtowni w mojej okolicy to sklep miescil sie na 1 pietrze w centum handlowym wiec nie sadze ze chwieliby latac z powiedzmy 10 fotelikami na parking zeby go przymierzyc:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #156045 przez Emme
w sumie racja, ale ja widzę nawet po nosidełku, że nie wszędzie mogę go zamontować. w naszym aucie pasuje, ale jak jechałam ostatnio vanem to na kanapie się nie mieścił i pas był za krótki :P, ale na szczęście na fotelach pasował.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #167215 przez Marysia27
fotelik.info/pl/testy/ może się przydać, ja już kupiłam, 3łaśniepo zapoznaniu się z takimi ocenami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #167336 przez Asiersa
Dzięki Marysiu :kiss:
Akurat jestem przed kupnem fotelika więc na pewno skorzystam z tych informacji :side:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #167342 przez natmur11
marysiu a jaki kupilas?
ja biore pod uwage ramatti venus co pokazywala martela jakis czas temu albo nania. w testach uzyskal 3 wiec jest bezpieczny no i cena nie wygorowana. za 2 tyg kupuje jakis ale nadal nic nie znalazlam. nie chce jakiegos bardzo drogiego bo to fotelik ktory uzywam raz na jakis czas a przy czym zeby byl bezpieczny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #167511 przez Marysia27
allegro.pl/france-fotelik-sam-nania-newl...est-i1735208027.html
kupiłam taki z kilku względów:
1. Ma pozytywne crash testy, korzystałam właśnie z takich zestawień jak umieściłam w poprzednim poście
2. Nie "chińszczyzna" z przyzwoitych materiałów wyprodukowano we Francji
3. Chwalą sobie te foteliki inni użytkownicy, bo zaglądałam też na różne fora i czytałam wiele opinii
4. Chciałam kupić młodemu droższy fotelik, ale parametry są te same, więc nie chciałam przepłacać za nazwę.
5. Kupiłam najbezpieczniejszy fotelik, na jaki mnie obecnie stać. Jak się odkujemy, i będzie nas stać na drogie foteliki, to taki kupię.

Dużo czytałam o fotelikach przed zakupem, bo przede wszystkim chcę żeby Bartek był bezpieczny, nawet jeśli autem jeździ raz na dwa miesiące, do znajomych bądź lekarza. I dla tego również nie interesowały mnie dodatkowe bajery w foteliku, bo nie będziemy mieli z min wiele przyjemności- ja nie mam prawka, a męża nigdy nie ma :dry: A do tej pory miałam fotelik pożyczany, bez żadnych testów, aż dziwię się sobie, że wcześniej mnie to nie interesowało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #167522 przez natmur11
i jak twoj maluch sie w nim czuje? mam taka prosble moglabys zrobic zdjecie malucha w nim? tez sie zastanawiam na ty co kupilas, nad i-max albo racer SP. Dla mnie wazne zeby mial wlasnie testy zderzenia boczne zrobione a widze ze ten co masz ma ladnie zabudowana glowke dlatego chcialabym zobaczyc jak maluch w nim wyglada.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #167528 przez Marysia27
Oczywiście, jak tylko przyjdzie w przesyłce- dziś zamówiłam :) - to zrobię, o co prosisz :)
poprawka, ja mam dokładnie ten allegro.pl/show_item.php?item=1723616857 z bocznym miejscem na butelkę, a poza tym to chyba to samo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #167533 przez natmur11
dziEKI WIELKIE:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #167542 przez Marysia27
Nie ma sprawy. Właśnie zajrzałam raz jeszcze na aukcję i dopiero teraz zauważyłam, że fotelik ma 3 lata gwarancji :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl