BezpiecznaCiaza112023

Fotelik samochodowy

13 lata 5 miesiąc temu #40922 przez sloneczko
nam sie taki spodobal www.amazon.de/Kiddy-Guardian-Pro-Henna-K...id=1290284445&sr=8-4 , tylko ze.. on nie ma pasow na klatce piersiowej i jedna kobitka pisala ze jej dziecko sie przeslizgnelo przez to oparcie, i tego sie boje, bo jednak uwazam ze pasy zawsze powinny byc!

bedziemy dalej szukac, ale jak cos znajdziemy to kupimy, pomimo ze ja nie lubie Laury wozic samochodem, to tak czy tak potrzebuje fotelik, a ja juz nie moge patrzec na to jak ona z takimi powiginanymi nozkami tak siedzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40924 przez ilona
Też uważam, że pasy powinny być.
U nas sytuacja jest taka sloneczko, że ja bardzo dużo jeżdżę autem i zawsze z Wiktorem.
Chyba zaryzykujemy i zmienimy na większy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #58134 przez megi23
ja kupie najpierw maxi cosi vcabrio fix z baza jak dostane lub bez bo w crasch testach wypadl najlepiej albo jak juz z wozkiem bedzie to x-landera x-car..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #58140 przez martela89
My za niedługo chcemy wymienić na espiro-od 0-25kg czyli można w nim wozić noworodka,ma możliwość regulowania oparcia i zamontowania tyłem i przodem do kierunku jazdy :)

O taki:http://allegro.pl/fotelik-optima-espiro-0-25-kg-rozne-kolory-gratis-i1423311606.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #58428 przez Asiersa
Bardzo spodobał mi się ten fotelik martela89. Może i my na taki zmienimy :silly:
Fajne jest to, że można w nim wozić i małe i większe dziecko :)
Jest tylko pytanie, ile wytrzyma taki fotelik? :cheer:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68838 przez Martynka__89
Ja mam fotelik 0-18 kg, mogę go wpiąć do stelaża z wózka. Nie lubię go mam wrażenie, że jest mały. Oglądałam foteliki i też wpadł mi w oko ten espiro.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68840 przez Emme
ja oglądałam ten espiro w sklepie kiedyś i jak dla mnie nie jest bezpieczny. oparłam się na nim i się wypiął z bazy (był przymocowany do fotela samochodowego)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68958 przez Asiersa
Ja też mam fotelik z funkcją wpinania do stelaża. Teraz jak Tomek jest już co raz cięższy to jest mi nie wygodnie go nosić więc zaczęłam korzystać z tego stelaża.
Małego do auta na siedzenie a stelaż do bagażnika. Jak jadę autem z nim na zakupy to wiozę go a nie noszę :lol: To tak dla mojej wygody :blink: :silly:

A ten espiro na prawdę mi się bardzo spodobał, tylko muszę jeszcze o nim troszkę poczytać :silly:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69041 przez Martynka__89
Ja byłam raz z Mateuszkiem na zakupach i żałuje, jeszcze przyjdzie na to czas. Wole go na te dwie godzinki z teściowa zostawić. Jeszcze mam trochę czasu na nowy to poczytam sobie i się poważnie zastanowię bo to ważna inwestycja.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69048 przez martela89
Ja od początku jeżdżę z Vanessą na zakupy czy to na miasto czy do centrum handlowego i ona zawsze jest grzeczna,właśnie wsadzam ją do fotelika i zakładam za wózek i heja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69126 przez Asiersa
Ja też z Tomkiem jeżdżę bo niestety nie mam możliwości zostawienia go z kimkolwiek.
Szczerze- nie ubolewam nad tym, radzimy sobie :)
Tomcio zawsze jest grzeczny :kiss:
A co do tłumów ludzi...hmmm no cóż - wyjścia nie mam :blink:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69163 przez MoNiaaa
ja w sumie tez od malego z julka jezdzilam na zakupy na miasto itp. w lecie jest ok ale jak przyszla zima to jak mam mozliwosc to zdecydowanie wole ja gdzies zostawic bo w tym kombinezonie jezdzic ona sie poci a z kolei jak ja rozbiore to boje sie ze ja zawieje. ale na wiosne napewno wrocimy do wspolnych zakupow :P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69183 przez Emme
ja byłam z Tolą może ze 2 razy z sklepie, właściwie weszłam i wyszłam, bo tylko jedną rzecz kupowałam. na zakupy z nią nie chodzę np do marketów, bo po pierwsze jest za dużo ludzi, a teraz sezon grypowy, po 2 za dużo ubierania i rozbierania, a ubrana być nie może

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69192 przez Asiersa
My się o kombinezon nie martwimy :silly: Ściągam Małemu czapkę, rękawiczki a kombinezon rozpinam :)
Tomek się nie spocił ani razu :) Może dlatego, że temp w takich dużych sklepach nie jest aż tak wysoka :)
Jeśli chodzi o sezon grypowy, to owszem, jest ryzyko...no ale cóż - ja wyjścia nie mam :blink:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69213 przez Martynka__89
Czuję większy komfort jak zostawiam małego. Gdy byłam z nim na zakupach to ja się denerwowałam Mateusz zaczął płakać i szybko zakończyliśmy zakupy. W marketach jest stanowczo za dużo ludzi, a ludzie wiadomo = tłok, choroby, wirusy, itp. Ale za nie długo spróbuje do centrum handlowego pojechać otwarli nowy w Bytomiu "Angora", ze starszym dzieckiem też jest inaczej można mu dać soczek, kaszkę czy coś w tym rodzaju.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl