BezpiecznaCiaza112023

Wyprawka

4 lata 11 miesiąc temu - 4 lata 11 miesiąc temu #1068652 przez wyjur
Super, że udało Ci się kupić wszystko w jednym miejscu. To bywa trudne szczególnie dla młodych mam, które kupują dużo i zapominają lub nie wiedzą, że nie wszystko będzie potrzebne. Dziś jest łatwiej. Nie brakuje ofert typu mamaimalenstwo.pl/pizamy-do-karmienia , więc wyprawkę sprawnie da się skompletować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 2 miesiąc temu #1069279 przez KarolineCZ
Obecnie wraca się także do pieluch wielorazowych. Jednorazowe są bardzo nieekologiczne i drogie, dlatego mamusie zamawiają tego typu pieluszki: https://mrbobas.pl/pieluchy.html . Ja też uważam, że to bardzo dobre rozwiązanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 1 miesiąc temu #1069336 przez 9394487
JAKI KREMIK DO PUPCI I CZY JAKIŚ PUDER CZY NIE

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 2 tygodni temu #1069378 przez szwalniasnow
Fajna jest maść pośladkowa z Ziaji

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 10 miesiąc temu #1069461 przez kinia88
Jestem już na ostatniej prostej. został mi wózek i łóżeczko ale przejżalam sobie tutaj ogłoszenia pokato.pl/ i zdecydowałam, ze wybiorę używane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 9 miesiąc temu #1069508 przez Anikaw
Też zastanawiałam się nad używanym, ale nie udało mi się znaleźć nic z atestem potwierdzającym bezpieczeństwo maluszka. Zastanawiam się czy by od razu nie zainwestować w łóżko dla dziecka z opcją zmiany w tapczanik. Na wstępie trochę drożej, ale w perspektywie czasu korzystniej. Jakie jest wasze zdanie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 8 miesiąc temu - 3 lata 8 miesiąc temu #1069527 przez Anka_Esz
Do wyprawki koniecznie środki do pielęgnacji pępka i odparzeń. Oczywiście niezastąpiony u mnie Octenisept . Pępek u każdego z dzieci to była moja zmora :) Ale korzystam z niego też, kiedy pojawia się stan zapalny np. stan zapalny napletka.Teraz można znaleźć dużo pomocy w internecie i sama też korzystałam, np. ze strony www.zagojeni.pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 8 miesiąc temu #1069529 przez Marlena_204
Przy córce skorzystałam z porad ulotkowych na temat wyprawki i wszystkiego kupiłam za mało :) u mnie sprawdziły się małe pieluszki tetrowe do karmienia. A z kosmetyków to również Octenisept. Używałam go na ranę po cesarce i do pielęgnacji pępka, a kiedy mała dostała pleśniawki to położna zaleciła mi też psikanie buzi. Warto poczytać octenisept.pl/pielegnacja-niemowlaka-jak-to-robic/ Nawet nie wiedziałam, że ma tyle zastosowań :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 5 miesiąc temu #1069650 przez Klarica
Wyprawka może być droga, dlatego zdecydowanie lepiej będzie gdy poszukacie tańszych rozwiązań. Zacznijcie od dobranego fotelika boboking.pl/diono oraz odpowiedniego wózka. Do tego wszelkie ubranka, zestawy do pielęgnacji dziecka. Takie rzeczy są totalnie niezbędne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 3 miesiąc temu #1069740 przez aneta86
A cos w kwestii jego rozwoju?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 3 miesiąc temu #1069753 przez Tamara

aneta86 napisał: A cos w kwestii jego rozwoju?


Pomysłów na to co kupić dziecku z pewnością nie brakuje. Dobrze jest zrobić sobie w pierwszej kolejności listę najpotrzebniejszych produktów i ją systematycznie realizować. Nie ma chyba nic gorszego niż przeglądanie sklepów internetowych w poszukiwaniu promocji. Zwiększa to znacznie szansę kupowania tylko ze względu na niską cenę, a to prowadzi do kumulowania niepotrzebnych rzeczy. Zwróćmy także większa uwagę na rozwój naszego dziecka. Jeśli zaczyna być w wieku przedszkolnym to warto postawić na inspiracje związane z nauką czytania. Właściwie to im wcześniej zaczniemy to robić tym lepiej. Idealnym wyborem będzie elementarz do nauki czytania z serii "Czytam sobie" - czytamsobie.pl/ksiazki/elementarz Jest jednym z najczęściej wybieranych, na podstawie opinii jakie znajdziemy na jego temat w sieci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 2 miesiąc temu #1069820 przez Kasiula971
Hej dziewczyny. Znalazłam super konkurs w którym pampers rozdaje darmowe mini wyprawki

2x Pampersy 0 lub 1+

2x chusteczki nawilżane

2xpieluchy

2xkremy typu sudocrem.

Wystarczy rejestracja i potwierdzenie email lead1.pl/p/OUMc/A15v/u22p

Sprawdzone działa! Polecam wszystkim!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 2 miesiąc temu #1069826 przez TeddyBear
idealne rozwiązanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 2 miesiąc temu #1069836 przez junonka
Skompletowanie dobrej wyprawki to wcale nie jest prosta sprawa :) Ostatnio pomagałam mojej znajomej w skompletowaniu odpowiedniej wyprawki! I tak trafiłyśmy na tulisie.pl/ :) Tam znalazła świetne nosidełko :) I w sumie wiele innych akcesoriów :) Większość kupiła tam, ponieważ firma oddaje 1% na cele charytatywne, a dodatkowo mają dobre jakościowo rzeczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 1 miesiąc temu #1069846 przez Karolajn
Ja miałam wielki problem z kupnem łóżeczka dla mojego dziecka. Mamy z mężem dość mało miejsca i trudno było nad dobrać odpowiednie. Poszperałam trochę w internecie i znalazłam coś idealnie dla mnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl