Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

Wyprawka

1 rok 3 miesiąc temu - 1 rok 3 miesiąc temu #1068652 przez wyjur
Super, że udało Ci się kupić wszystko w jednym miejscu. To bywa trudne szczególnie dla młodych mam, które kupują dużo i zapominają lub nie wiedzą, że nie wszystko będzie potrzebne. Dziś jest łatwiej. Nie brakuje ofert typu mamaimalenstwo.pl/pizamy-do-karmienia , więc wyprawkę sprawnie da się skompletować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 miesiąc 3 tygodni temu #1069279 przez KarolineCZ
Obecnie wraca się także do pieluch wielorazowych. Jednorazowe są bardzo nieekologiczne i drogie, dlatego mamusie zamawiają tego typu pieluszki: https://mrbobas.pl/pieluchy.html . Ja też uważam, że to bardzo dobre rozwiązanie.

4 miesiąc 3 tygodni temu #1069336 przez 9394487
JAKI KREMIK DO PUPCI I CZY JAKIŚ PUDER CZY NIE

4 miesiąc 7 godzin temu #1069378 przez szwalniasnow
Fajna jest maść pośladkowa z Ziaji

2 miesiąc 5 dni temu #1069461 przez kinia88
Jestem już na ostatniej prostej. został mi wózek i łóżeczko ale przejżalam sobie tutaj ogłoszenia pokato.pl/ i zdecydowałam, ze wybiorę używane.

1 miesiąc 1 dzień temu #1069508 przez Anikaw
Też zastanawiałam się nad używanym, ale nie udało mi się znaleźć nic z atestem potwierdzającym bezpieczeństwo maluszka. Zastanawiam się czy by od razu nie zainwestować w łóżko dla dziecka z opcją zmiany w tapczanik. Na wstępie trochę drożej, ale w perspektywie czasu korzystniej. Jakie jest wasze zdanie?

1 tydzień 10 godzin temu - 1 tydzień 10 godzin temu #1069527 przez Anka_Esz
Do wyprawki koniecznie środki do pielęgnacji pępka i odparzeń. Oczywiście niezastąpiony u mnie Octenisept . Pępek u każdego z dzieci to była moja zmora :) Ale korzystam z niego też, kiedy pojawia się stan zapalny np. stan zapalny napletka.Teraz można znaleźć dużo pomocy w internecie i sama też korzystałam, np. ze strony www.zagojeni.pl

1 tydzień 10 godzin temu #1069529 przez Marlena_204
Przy córce skorzystałam z porad ulotkowych na temat wyprawki i wszystkiego kupiłam za mało :) u mnie sprawdziły się małe pieluszki tetrowe do karmienia. A z kosmetyków to również Octenisept. Używałam go na ranę po cesarce i do pielęgnacji pępka, a kiedy mała dostała pleśniawki to położna zaleciła mi też psikanie buzi. Warto poczytać octenisept.pl/pielegnacja-niemowlaka-jak-to-robic/ Nawet nie wiedziałam, że ma tyle zastosowań :)

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka