BezpiecznaCiaza112023

Wyprawka zimowa

9 lata 9 miesiąc temu #902078 przez ninoczka
Witam wszystkie juz mamy i przyszle mamusie. Ja po raz pierwszy bede mama na poczatku stycznia. Tzn bede miec blizniaki wiec moze byc Grudzien. Chcialabym poprosic o pomoc w wyprawce. Bedzie zima i niewiem co szykowac do szpitala i wogole. Glownie chodzi mi o ciuszki. Czy wszystko na dlugi rekaw? czy kupowac body na krotki rekaw. Czy po jednym kombinezonie? i wogole ile tych ciuszkow. Tyle fajnych ciuszkow w sklepach a ja mam po prostu metlik co kupowac. Z gory dziekuje za pomoc

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903932 przez ninoczka
Dziekuje za pomoc

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #904066 przez ulka1983
ninoczka hej :) też będę mamą styczniową i nie wiem jak to będzie wyglądało bo do tej pory swoje dziewczynki urodziłam w lipcu a latem to jednak łatwiej ;) jeśli masz ochotę to zapraszam na forum styczniówki 2015 tam na pewno nie raz będziemy poruszały ten temat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #907378 przez Izma181
hej dziewczyny! ja rodze w listopadzie 2014 i też mam problem odnośnie ciuszków zimowych, ale powiem wam jedno, nie oplaca sie teraz kupować! ciuszki teraz sa typowo letnie! krótkie rekawy dla naszych maluchów w body np 52-68 rozmiar odpada wiec po co kupować! napewno się nie przydadzą ( chyba że pod śpiochy, ale pamiętajmy że to bedzie zima i należy dziecko ubierać zawsze 1 warstwe więcej niz mama ma na sobie <- wyczytalam i kolezanki podpoiwedzialy) wstrzymajcie sie z kupowaniem do wrzesnia października, wtedy pojawią sie ciuszki typowo zimowe, a dla mam styczniowych radze sie wstrzymać do listopada czy nawet grudnia! czemu? wtedy beda ciuszki na promocjach, wiecie ze takie male body moze kosztowac nawet do 120 zł ( w smyku widzialam, nic specjalnego, tylko cena powala) po przecenach np w tesco F&F ( kupuje i sie nie wstydze, dobra marka i dobrej jakosci ciuchy ) spadaja do 80% takie body mozna juz dostac za 12 zł! Ja jestem obecnie w 26 tygodniu, jedyne co mam, to ciuszki po mojej mlodszej siostrze ( mama nie mogla sie oprzec i mi je juz dala) teraz kupilam z meżem używane łóżeczko 4 w 1 ( kto chetny to pisac, wkleje linka, jest świetne), wózek mam juz upatrzony ale jeszcze sie wstrzymam ( nie ze wzgledu na zabobony że potem nie bede miec co do wózka włożyć, tylko dlatego że mam małe mieszkanko i wóżek bedzie teraz juz przeszkadzał) kupie go gdzies w 8 miesiącu, upatrzony jest, a że od producenta bezposrednio to i zniżka 20 % sie nalezy;) przegladajjcie strony z akcesoriami, poświećcie ten czas ktory macie na porownywanie cen, gdzie taniej, bo wiecie, każdy grosz sie liczy, dziecko szybko rosnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #908030 przez ulka1983
Izma ja jeszcze też nic nie kupiłam ale masz rację bo nawet nie wiadomo na jaki rozmiar rzeczy kupować bo jak większe dziecko to 56 może być już za małe B) w tesco rzeczy fajne też miałam dla dziewczynek i nie narzekałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #908474 przez Izma181
tak tylko dla zainteresowanych mam;) w biedronce sa fajne spiochy za okolo 40 zł 5 sztuk w paczce, 100% bawełna różne kolory, minus ze krótki rekaw, ale rozmiary sa od 74 do 86 wiec mozna kupic juz teraz a na lato bedzie jak znalazł;) sa tez pajacyki po 2 szt pakowane rowniez 100% bawełna, długi rekaw, cena okolo 30 zł, chyba 4 różne wzory widzialam, akurat sobie jedna paczke kupilam 74 rozmiar i mysle ze spokojnie sie przydadza. jak nie to zawsze mozna zostawic zapakowane i jak jakaś kolezanka bedzie w ciazy mozna jej sprezentować. za taka cene oplaca sie kupić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #908700 przez ulka1983
Izma ale kusisz :laugh: w poniedziałek mam wizytę może dowiem sie jaka płeć i jakiś konkretny kolorek kupię a jak większe rozmiary to jeszcze lepiej :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915968 przez Izma181
kochane byłam wczoraj w tesco w gliwicach tam jest sklep 24h/7 dni w tyg i baaaaaaardzo duże, więc lubie tam chodzić na zakupy szczegolnie jak są przeceny ciuchów. Wchodzę na dział dla niemowlaka i co widze? PIĘKNE ZIMOWE CIUSZKI! wspaniałe kurteczki, śpiworki, czapki, bucicki 03, 3-6 miesiąca, kocyki, sweterki, śpioszki ah musiałam sie pohamowac by nie kupić, ceny jednak powalają, za zwykły spiworek 62 rozmiar ( uwazam ze za mały bo po co kupować co pare tyg nowy jak mozna kupic wiekszy i go podwinąć?) trzeba było zapłacic 89,99 zł i to jeszcze nie była bawełna a 100% poliester, dla porównania, w sklepie KIK ( coś takiego jak pepco) za spiworek rozmiar 6 miesięcy ( wcale nie jest duzy, chyba sie rozmiarówka walneli) 100% bawełna prane w 40 stopniach i piękny kolorek 2 stronny zapłaciłam 29,99zł ! eh jeszcze z 2 miesiące i znów będą promocje na zimowe rzeczy ale jak tu sie powstrzymac. Babeczki a macie juz cosik kupionego? jak tak to co i gdzie? co polecacie ? jakie sklepy? moze str www?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916034 przez selena86
Ja rodziłam w styczniu i kupiłam wszystkiego za dużo, tych najmniejszych ubranek naprawdę nie warto wiele kupować bo dziecko tak szybko z nich wyrasta, lepiej kupić mniej a dokupić można w każdej chwili, poza tym po porodzie wszyscy sie zlecą z prezentami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916103 przez ulka1983
dziewczyny teraz w lidlu są fajne rzeczy dla maluszków ja już zrobiłam swoje pierwsze zakupy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916481 przez Izma181
zgadzam się, też kupiłam pare ciuszków w lidlu, są tanie, i dobrej marki, nie wiem jak im sie opłaca to sprzedawać, ale naprawde ciuszki sa fajne i idealne dla dzieci co urodzą się w chlodne dni, spodnie cieplejsze ( nie za ciepłe) body z dlugimi rekawami, koszulki sweterki polecam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916904 przez ulka1983
najważniejsze że my mamy dobry produkt za niewielką cenę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917814 przez MoNiaaa
jestem mama grudniowa i powiem wam ze takich malutkich ciuszków nie ma co za dużo kupować. takiego malucha ja ubierałam glownie w pajacyki bo się latwo zakłada i przewija dziecko dopiero jak podrosla to zaczelam bardziej urozmaicać stroj :) na pewno jakies spodenki albo polspiochy body z dl rękawem skarpetki kombinezon miałam jeden ale zima była krotka warto tez zcaasem po ciucholandach pochodzić ja kombinezon kupiłam za 25 zl a stan idealny wystarczy wyprać a nowe nawet 100 zl a długo nie pochodzi maluszek.
do szpitala najlepiej się przejść albo zadzwonić co wymagają bo w jednych trzeba mieć swoje ciuszki a w innych zawijają w becik ja musiałam tylko pampersy mieć i chusteczki i tyle. na wyjście pajac taki welurowy i kombinezon plus czapka i ew kocyk

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917867 przez ulka1983
zastanawiam sie jaka będzie w tym roku zima i nam nadzieję ze nie będzie pół metrowych śniegów B) w moich lumpkach to same szmatki mają muszę zajrzeć w mieście może coś upoluję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921531 przez JakaJaKachna
Ja jestem mama zimowego synka i letniej córci.

Jeśli chodzi o te najmniejsze rozmiwry, to nie szalejcie, dziecko na poczatku bardzo szybko rośnie i ani sie obejrzycie, a juz będą za małe. Spróbujcie też pogadać ze znajomymi - może wypozyczą Wam ubranka, zwłaszcza te drogie a tylko na chwilę, jak kombinezon na zime. To jest droga rzecz, warto więc pokombinować jak zaoszczędzić.

Nie bójcie sie tez takich rzeczy - dalej od ciałka - kupować używanych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl