BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE PAŹDZIERNIKOWE 2011

12 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #272226 przez ona19

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #272440 przez Lennya
Mam jakieś dziwne przeczucie że nie odzyskamy naszego wątku :(

Obym się myliła :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #272455 przez ona19
Miejmy nadzieje, że odzyskamy ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #272462 przez Moni190
Szkoda bedzie :( Ale zaczniemy wszystko od nowa ;) Bo mi też sie wydaje że wszystko poooszło :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #272480 przez ona19
Powiedzcie mi, czy już wyciągnęłyście dzieciaczką wkładkę dla niemowlaka z fotelików? Ja wyjęłam Igusiowi, bo się już nie mieścił, ale teraz strasznie wpada w ten fotelik, bo jest dośyć głęboki i podłożyłąm mu taką małą gąbkę która była w tej wkładce dla noworodków.

Musze się pochwalić, bo Iguś dziś budził się tylko raz w nocy, o drugiej, a później dopiero przed ósmą. Teraz ja siedzę na necie, a on patrzy na karuzelę, bo powiesiłam mu inną.

Piszcie co u Was, żeby odzyskać tamtą atmosferę wątku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #272536 przez Moni190

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #272581 przez taakamama
Hej kobitki
Co sie do cholewy wyprawia z tym forum :ohmy: :angry:
Nasz watek wyparowal :X
Od paru dni walcze zeby wejsc na forum i dupa blada. Na szczescie zalozylyscie zastepczy i chwala za to szanownej zalozycielce :lol: :kiss:

No wiec tak mam w domu atopika :( tz. Florian ma AZS :angry:
na cholerne emulsje do kapieli i ciala i inne kremy poszlo juz prawie 150zl a to dopiero poczatek.

Moni jak lekarza kupy maga nie obchodzic :unsure: Idiotka jakis czy co :unsure:
Ja tez na diecie bo mamy uculenie na mleko i kupy byly zielone i sluzowate i juz po paru dniach jest juz coraz mniej sluzu i kupki bardziej normalnie wygladaja :X
Maly sporo przytyl wazy juz 5500g

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #272610 przez Moni190

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #272622 przez ona19
Mój Iguś też jest na pepti i też robi zielone kupy, które bardzo brzydko pachną. Pediatra mi powiedziała, że to mleko się poprostu inaczej trawi i dlatego kupy są zielone... ale ja też mam mieszane myśli jeśli o to chodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #272630 przez Moni190
ona19 to tobie przynajmniej powiedziała a mi nic takiego najpierw upierały sie ze to od mojego mleka,jak ja juz nie karmie.Dlatego teraz juz mam wiekszy dystans do tego co mówią i nie lece z byle gównem do lekarza-bo przyznam sie tez ze byłam nad opiekuńcza.Ale z drugiej strony to chyba dobrze ze dbam o swoje dziecko?
W ogóle mój mały rwie mi sie do siadania,nie chce leżeć najlepiej jak karmie go w pozycji juz prawie siedzacej,boje sie zeby mu nie zaszkodzic.Teraz siedzi w foteliku i gada do choinki :laugh: co ja sie z nim mam :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #272645 przez taakamama
U nas byl caly szereg objawow bo mamy alergie na mleko i AZS. Ulewanie, kupy zielone sluzowate, strzelajace potem doszly objawy skorne na poczatku drobne krostki na ciele potem coraz wieksze skupiska na szyji, zgieciach lokci i kolan, pod pachami na brzuchu policzkach. Nastepnie skupiska te bardzo sie zaognily i saczyl sie z nich plyn, poza tym cala skora jest szorstka i bardzo przesuszona. Choc teraz jest juz troszke lepiej odkad jestem na diecie i uzywamy tych emulsji. A i jeszcze maly byl strasznie niespokojny bo strasznie go to musialo swedziec budzil sie co chwila i czesto platal, teraz jak narazie( odpukac :cheer: ) jest duzo spokojniejszy i dosc ladnie spi.

My mamy kosmetyki z serji Atoperal Baby do tego z lekarstw to Lipocream i syrop ale juz sie skonczyl i narazie mamy nie dawac Clemastin czy jakos tak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #272647 przez ona19

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #272656 przez taakamama
Moni Florian tez nie chce lezec ;) najchetniej caly dzien ( z przerwami na sen i jedzonko) spedzil by w hustawce, foteliku lub oczywiscie na raczkach :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #272716 przez Moni190
taakamama może pmyslisz że jestem głupia ale co tzn.strzeajace kupki?Łukasz jak zrobi to tak słychać jak przy rozwolnieniu,takie chlupnięcie.Wiem że durne pytanie :) Mały ma właśnie tylko na policzkach taką kaszkę,a pod nia plamy czerwone.
U mnie to samo cały czas musze z nim gadać,musi mieć ciągłe zainteresowanie jego osobą :) No towarzyski chlopak,tylko czasami uciążliwe to jest.A ręce to juz mi opadają :silly:
ona19 Łukasz też jest moim pierwszym dzieckiem,teraz już jestem spokojniejsza bo już potrafie wyczaić czego płacze ale na początku nie było tak różowo :)
Małemu chyba nie długo zęby zaczną wychodzić bo tak sie slini i wcina swoje paluszki.kupiłam mu smoczek-gryzaczek,jak on go gryzie posikac sie idzie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #272721 przez ona19
Mój Szkrabek też się ślini i pcha rączki do buzi, a od dwóch dni strasznie marudzi, chyba też coś się szykuje jeśli chodzi i ząbki.

Jeśli chodzi i strzelające kupki, to jak Iguś robi to też się napina i słychać jak przy biegunce. Dziś robił już dwa razy, są ciemne i było w nich trochę śluzu.

Już sama nie wiem co mam myśleć o tym mleku pepti, bo Iguś jako tako nie ma stwierdzonej skazy, tylko ma szorstką skórkę i pediatra dlatego przepisała mu pepti.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl