BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE PAŹDZIERNIKOWE 2011

12 lata 3 miesiąc temu #274471 przez darkdream89
Oj suuuuper było!! Kuba jak mnie złapał rączkami to nie chciał mnie puścić!! I zapomnij, że odłożyłąm do wózeczka, darł się w niebogłosy!! :P Na rączkach musiałam nosić :P ale wcale nie żałuję, mogłam go nosić i nosić :)
Ale muszę wrócić do domu bo uszy brudne, pleśniawki znowu w buzi (wrrr.. za to myślałam, że zabiję... :angry: ) pupa odparzona... mam nadzieję, że jak go trochę naprostowałam to się tym zajmie...
Ale jestem przeszczęśliwa, że mogłam go zobaczyć!!!!!!!!! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #274796 przez ona19
Ja jestem z Wami ;)tylko mam dużo pracy do zrobienia na studia, mam w następny wekkend zjazd, ale po nim się troszke rozluźni więc będę częściej ;)

darkdream89 współczuje Ci takiej rozłąki z Kubusiem i podziwiam. A kto się nim zajmuje? Sam Mąż?
Wracaj do zdrowia i do Kubusia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #274807 przez Moni190
Cześć!ona19 Wybaczamy-oby reszta wróciła :)
darkdream89 Fajnie że się z synkiem spotkałaś :) No ładnie mąż Ci synka pilnuje,ale co chcesz mój nie lepszy jak widzę jak przebiera małego,uuu.ale nic nie mówie bo sie zrazi i nic nie zrobi ;) Ale są sprawy które mu dobrze wychodzą-zabawa tu jest mistrzem,śmiechu jest tyle że mały się zanosi momentami :) Na pewno teraz sie poprawi jak mu nagadałaś :laugh: Ja dzis od 4 nie spie bo mały dzis ma dzien pt."nie chce mi sie spać,bawcie sie ze mna"dopiero teraz go uspiłam i to w wózku :( A teraz juz spac nie pójde,bo jak sie położe to juz nic nie zrobie.Chcielismy iść na WOŚP i chyba nici z tego-pada :( Ale ponura niedziela :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #274849 przez darkdream89
Ona Mąż i Szwagier na zmianę, powiem CI jak na chłopów to i tak sobie suuuper radzą :D
Jak będziesz miała chwilę to pisiał zaraz co tam u Was!!
Niedziela straszna...
Ja mam nadzieję, ze znajdę gdzieś po drodze tych "kwestowiczów" czy ajk im tam leci z WOŚP bo Kuba już tyle razy zdążył skorzystać z ich pomocy... badanie słuchu, inkubator, specjalne łóżeczko, odpowiedni sprzęt... Chciałabym się odwdzięczyć chociaż wiem, że niegdy nie dam rady, ale przynajmniej rochę im dołożyć...
Bo jak ich nigdzie nie spotkam to sobie będę w brodę pluła...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #274863 przez Paletka
ooo ranyy dlaczego!??

taka fajna Lista Była BUUU:(:(

witajcie;) Babeczki:)

my juz tydzien po Chrzcie Leonka bylo fajnie;)

szkoda ze wszytskie Posty wcieło;(

Znajde czas;) to jeszcze raz zrobie LISTE:) i TU ja wkleje;)


.......................................................................................

O TO NASZA LISTA:)

Szczęśliwe MAMUSI i ich SUPER DZIDZIUSIE!!!!

i


Padziernikowe Cudeńka-troszke przed Terminkiem

AnetkaB-MATEUSZ-2630/52-SN-g:00:30-tp.15.10


Moni90-ŁUKASZEK3220/54-SN-g:07:20


Pazdziernikowe Cudeńka-Terminkowe

Aleksandra-NATALKA2390/48-CC-g:23:55-tp.15.11


Paletka-LEON JAN3500/52-SN-g:23:55-tp.04.10


Darkdream-KUBUŚ2680/50-SN-g:21:50-tp.27.10


Katte-SARA3595)-SN-g:02:46


ONA19-IGOREK3800/55-SN-g:17:55-tp.13.10



Aneta27-MICHAŁEK3180/55)-SN-G:18.20-tp.16.10


MagdaM
-EMILKA3930/59-SN-g:8:50-tp.19.10



Lennya-TOBIASZEK3950/56-CC-g:08:25-tp.13.10


Kasitka-
EMILKA2950/52_SN-g:15;15-tp.13.10


Patusia18
-LENKA3600/57-SNg:13:25-tp.11.10


Taakamama-FLORIANEK3170/53-SN-g:02:13-tp.11.10


Asiekk[/b]-Piotrek3700/57-Sng:04:35-tp.16.10



mamaKuby-KUBUŚ-3000/50-SN-g:12:00-tp.14.10


Mia1082
-KACPEREK3920/52-SN-g:)9;20-tp.17.10



Kasiulla77
-JULCIA4000/54-SN-g:18:55-tp.20.10

[b

Pandowiec
-Juliuszek


Zośka-18-198[/b]9-SZYMONEK4100/60-CC-g:13:42-tp.23.10



Spóżnialskie Cudeńka-pokochały LISTOPAD

Emkapl84
-NATALIA3300/-SN-g:-tp.23.10


Malinka86-MICHALINKA3540/54-CC-g:19:58-tp.30.10


Madzia6-KACPEREK4670/61-SN-g:-tp.23.10


Vestusia-Zuzia2900/50-SN-g:-tp.17.11

Zapraszamy Oczywiscie INNE nowe MAMY NA NASZ WATEK!!





3-Grudniowe Szczescie!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #275034 przez Moni190
WitajPaletka :kiss: No wszystko nam zniknęło :( No i kicha na WOŚP nie poszlismy-padało :( Małym zajął się mąż a ja pospałam 2godz,tyle chociaż z tej niedzieli :) Odkąd nie karmie piersią jakbym się odrodziła-nie wiem strasznie mnie to przytłaczało :( Zaraz idę na spacer z psem teraz wieczorem ja będe wychodzić bo trzeba zżucić kilogramy a zaraz godzinke spędze na rowerku.Ciuchy czekają nie bede rozmiaru40 nosić :angry: A my chrzest mamy 22 stycznia,tak skromnie w domciu :)Czekamy na nową listę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #275106 przez ona19
Iguś właśnie zasypia po kąpieli,a ja mam chwilkę, później lecę się kąpać i biorę się za czytanie (na samą myśl mi się nie chce ;/

My mieliśmy chrzcić Igusia w Wielkanoc, ale właśnie dziś rozmawiałam z bratem, który jest w Holandii i ma być chrzestnym i powiedział mi, że przyjedzie na 100% w maju, a czy wcześniej to jeszcze nie wie, bo wszystko zależy od jego pracy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #275141 przez Moni190
ona19 co sie odwlecze...
Gosia a powiedz mi jak ty mnie na FB znalazłaś? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #275336 przez ona19
Cześć, powiedzcie mi czy wróciłyście już do figury sprzed ciąży? Ja mam ciągle okropny brzuch i nie mam pojęcia jak się go pozbyć. Robię brzuszki, ale nic nie pomagają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #275352 przez Moni190
Hej!Ale się dziś zdzierżyłam(lekko mówiąc) :angry: Dzwoniłam do przychodni aby zarejestrować małego do dermatologa i po recepty na mleko-a ona do mnie ze 3dni maja na wypisanie recepty teraz bo idzie przez nfz-a ja mam mleko na 3 karmienia :angry: Fakt moja tez wina,mogłam wczesniej pomysleć no ale wczesniej od reki wypisywali.Musze isc do apteki i poprosic zeby dali mi mleko a potem doniose recepte,1 niech mi dadza 1 a zapłace juz za 5 bo tyle na recepcie bedzie.A jak nie to zamiast 7 zł zapłace 23 za jedno mleko.] :angry: Fajnie się tydz,zaczął...
ona19 Mi z 18kg,zostało już 7 kg do zrzucenia ale przestałam karmic piersia przyszły swieta i mam 9kg.Noszę pas i ten brzuch jednak nie zwisa,wygląda tak jakbym była otyła.Bo wczesniej pomimo to ze tez miałam ale za 20 zł taki byle by był to była galaretka.A teraz jest juz bardziej napiety.No ale nie jest tak jakbym chciała.Tłumacze sobie że potrzeba czasu,ćwiczyć,ćwiczyć,zero słodyczy dużo wody i z czasem efekt przyjdzie.Już raz schudłam 10kg,więc teraz wierze że tez mi się uda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #275417 przez taakamama
Czesc Dziewczyny. Sorki ze tak sporadycznie sie odzywam ale odkad Artur siedzi w domu to praktycznie nie mam dostepu do komputera a do tego remont lazienki po zalaniu przez sasiada :(
rece opadaja :(
Dark dzieki za wiadomosc ale ja o WAS nie zapomnialam :silly:
Ja juz dawno doszlam do figury sprzed ciazy( odrobinka zostala ale z tego to sie akurat ciesze :lol: )
W srode ide do szpitala :(
Kurcze mam takiego pietra ze na sama mysl robi mi sie slabo, a do tego problem z Florianem ktory nie toleruje mleka z butelki. Wiem ze czeka mnie operacja i najprawdopodobniej chemia i tak strasznie sie boje ze czasami mam ochote zrobic cos glupiego... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #275426 przez ona19
Moni190 dzwoniłam do swojej przychodni, bo w środę idę z Igusiem na szczepienie i pytałam jak to jest z receptami na mleko. Powiedziała mi facetka z recepcji, że recepty wypisują jak wcześniej od ręki, tylko trzeba mieć jakiś dowód ubezpieczenie.

takamama, a dlaczego idziesz do szpitala?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #275520 przez taakamama

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #275550 przez ona19
O kur... Takamama trzymaj się jesteśmy z Tobą, może lekarze dadzą temu rade.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #275556 przez taakamama
Dzieki :kiss:
ponoc mam szczescie ze akurat zaszlam w ciaze bo dosc wczesnie to cholerstwo znalezli :S

Widze ze Magda "zabrala swoje zabawki i zmienila piaskownice" :lol: Asia chyba tez :woohoo:

Ach.... te dzieci... te chormony.. :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl