BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE PAŹDZIERNIKOWE 2011

11 lata 5 miesiąc temu #484389 przez mamakuby
My wstaliśmy dziś o 9 :ohmy: :lol:
Zaraz naszykuję kaszkę i idziemy na spacer, bo ciepło podobno. Może koleżanka z córeczką pospacerują dziś z nami, z kimś zawsze raźniej ;)

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484438 przez ona19
No z kimś to super taki spacerek, może my tez dziś wyjdziemy przed drzemką, żeby się lepiej Igusiowi później spało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484450 przez mamakuby
Jednak sami pójdziemy, bo koleżanka stwierdziła że dziś za zimno na wychodzenie na dwór z dzieckiem :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484505 przez ona19
Uuu to szkoda, a w jakim wieku jest dziecko koleżanki? jak dziś za zimno, to co będzie zimą :)

a Igorek jednak teraz śpi, bo już był straszna marudka :) ale M do mnie zadzwonił, że zaraz będzie to jak Iguś się wyśpi i zjemy obiad to wezmę chłopców na spacer do lasu, mam nadzieję, że duży chłopiec nie będzie miła nic przeciwko :) bo ostatnio był z nami chyba w sierpniu na spacerze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484515 przez mamakuby
Dziewczynka ma 2 latka. Napisałam posta i przy wysyłaniu przerwało mi połączenie.
A więc w skrócie : życzę udanego rodzinnego spacerku, ja idę już szykować Kubusia i wyruszamy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484875 przez ona19
Widzę na fb, że spacerek udany :) Kubuś jest śliczniutki :)

My nie poszliśmy na spacer, bo się w momencie rozpadało. Byliśmy za to z M u dentysty, bo się zdecydował wyrwać :)
i namówiłam go na ten duży samochód wadera z biedrony :) jak będę na zakupach to kupimy Igusiowi. MA jeden taki, ale jest po moim siostrzeńcu i na wiosnę wzięlibyśmy do na podwórko, a ten nowy byłby w domu. To będzie prezent od tatusia na mikołajki :) Zaraz postaram się wstawić dzisiejszego Igusia na fb :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #485246 przez ona19
Moje dziecko śpi od 19, mam nadzieję, że dziś będzie spał spokojniej niż wczoraj, bo wczoraj strasznie się kręcił, a ja ciągle wstawałam sprawdzić czy śpi przykryty.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485303 przez ona19
Czekałam, ale nie ma nikogo, więc uciekam spać :)

Dobrej nocki :)

I kasiula odezwij się...

Kurdę naprawdę się martwię, bo przecież ona miała internet w tel, chyba, że w Pl jej nie działa, to by było zrozumiałe dlaczego się nie odzywa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485568 przez ona19
No wiecie co dziewczyny.............................................. taka pustka...

My wstaliśmy o 7.30 nocka średnia, kilka razy wstawałam. Ale winowajca (ostatnia czwórka) lada dzień się przebije :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #485609 przez mamakuby
Spaliśmy do 8;30 :laugh:
Widziałam te samochody wadera w biedronce, podobają mi się ;)
Kasiula pewnie jeszcze w PL i dobrze się bawi i nie pamięta o nas :blink:
A Iguś na fb wczoraj nie dotarł ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485746 przez ona19
Nie dodalam wczoraj Igusia,bo miałam tylko zdjęcie zrobione tel. i było bardzo niewyrazne. Dziś się postaram.
:-)m dziś ma kupić to auto,mam nadzieję że jeszcze będzie taki jak chcemy :-)

Ostatnio kupiłam Igusiwoi ten aparat interaktywny z biedronki i Igorek się nim wcale nie bawi,warsztatem też już za bardzo się nie interesuje. Chyba już nie będę mu kupowała takich dźwiękowych zabawek. On się najwięcej bawi samochodami to może tym też się będzie bawił. Patrzylam na allegro to takie samochody są po 80_100zl.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #485757 przez mamakuby
Kuba bawi się świnką od czasu do czasu . Lubi grające zabawki, ostatnio przyniosłam pianinko co M kiedyś kupił i teraz jest hitem :) Ale i samochodami jeździ, ulubiony jego to taki za 12zł ;) Znów muszę powymieniać zabawki na ''nowe'' :P A w biedronce podoba mi się ten Kubuś puchatek co bajki opowiada, ale 100zł kosztuje. Po świętach pewnie przecenią, tak jak w tamtym roku kupiłam biedronkę za 80zł a później były po 20 :angry: :angry: :angry:
Ale mam dziś natchnienie do sprzątania :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #485781 przez ona19
MamoKuby ja też mam nadzieję że zostaną w biedronce jakieś fajne zabawki po świętach i je przecenią :-)
:-)w tamtym roku właśnie tak kupiliśmy biedronkę za 20zł.

my narazie jesteśmy u mamy,ale zaraz jedziemy do domu i pewnie też będę sprzątać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #485879 przez ona19
My już w domku :)

Iguś śpi.
Pranie się pierze, a ja zaraz idę do sprzątania :)

Mamokuby my mamy misia bajeczkę i Iguś często się nim bawi, ostatnio bierze i sam naciska sobie, żeby miś mu bajkę opowiadał.
Tylko my mamy takiego który opowiada jedną bajkę, a teraz są takie z kilkoma :)
allegro.pl/mis-bajeczka-epee-czyta-16-ba...m-k-i2807198867.html

M kupił dla Igusia ten samochód w biedronie, ale mówi mi, że był w dwóch i w żadnej nie było takiego jak chcieliśmy (a chcieliśmy lawetę z koparką :)) i kupił lawetę z samochodem jakimś. Więc mamokuby jak chcesz dla Kubusia to musisz się śpieszyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486006 przez mamakuby
Fajny ten miś co bajeczki opowiada :) Nie będę kupowała tego autka w biedronce, bo wiem że Kuba dostanie jakieś prezenty na gwiazdkę, a ja naprawdę już nie mam gdzie trzymać tych zabawek :( Kilka pudełek powynosiłam, i tak co raz wymieniam te zabawki ;) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl