BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE PAŹDZIERNIKOWE 2011

11 lata 5 miesiąc temu #487092 przez mamakuby
Witam. ... Wstaliśmy 6;15 B) :P
O jak 30% zniżki na ubranka to warto coś kupić ;) My bodziaków i ubrań mamy na najbliższy cały rok :( Udanych zakupów życzę.
My pewnie na krótki spacer się wybierzemy po drzemce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487104 przez ona19
Dzień dobry :) to Kubuś dziś wcześnie wstał, pewnie dlatego, że wcześnie zasnął.

My z łóżka wstaliśmy nie dawno, a Iguś się obudził po 7, tylko siedział na łóżku i się bawił :)

My też mamy sporo ubranek, ale jakoś tak fajnie jest od czasu do czasu coś kupić ;) mam nadzieję, że będzie coś fajnego :)

U nas dziś mróz za oknem, - 6...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487121 przez mamakuby
Ona19 ja uwielbiam kupować wszystko co dla Kuby, ale muszę się powstrzymywać :-( Ciężko, no ale...Dziś zalicytował M kolejną zabawkę...;-)
To u nas cieplej, bo -3 :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487146 przez ona19
Chyba każda z nas tak ma że uwielbia kupować dla swojego dziecka :)

Ja też często coś licytuję na allegro, ale niektóre zabawki osiągają takie ceny, że szok...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487350 przez Dorota0304
Dzień dobry:)Podczytuje i podczytuje i wreszcie postanowiłam sie odezwac.Mam na imie Dorota 35 lat i trójka urwisów na wychowaniu:dwóch chłopców Kuba -6lat,Kacper -5lat i Martynka 14 miesiecy.To własnie dzieki niej trafiłam na Wasze forum już dawno na poczatku ciaży.Poniewaz miałą urodzic sie 13 października 2011 roku zalogowałam sie na październikówkacz,jednak los sprawił ze Martynka urodziła sie 29 września ale z sentymentu pozostałam na październikówkach. Czemu sie nie odzywalam?sama nie wiem...ale po korespondencji z pewną mamą;)sie odważyłam a czemu podczytuje?bo ciekawi mnie czy moja córeczka rozwija sie podobnie jak jej rówiesnicy:)czy podobne mamyradości i smutki itp...tyle na wstepie,czas mam ograniczony przez moje dzieciaczki które mi go wypełniaja po brzegi jak nie jedno to drugie a najwiecej to najmniejsze cos chce;)pozdrawiam i przepraszam za podczytywanie;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487352 przez Dorota0304
a co do pisania to jestem kompletnym nowicjuszem i pewnie bedzie masa błedów:)postaram sie to wszystko ogarnac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487357 przez mamakuby
No w końcu Dorota! Witamy :) Pisz w wolnej chwili co słychać ;)
Kubuś śpi, położyłam go drugi raz bo bardzo marudził :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487437 przez Paletka
hejka babeczki:)

jak sie miewace? jak nasze Roczniaki sie miewaja??

u mnie jak narazie dobrze jakos leci brzusio rosnie Coreczka fajnie kopie:) :silly: :lol: jeszcze troszke i bedzie z Niami:)
Leonek rosnie jak na drozach..:)

Ja narazie nadal kompa nie ma bo stary poszedl do kosza mowiac najprosciej a nowy moze na swieta dostane...ale nie wiem jeszcze pozdrawiam serdecznie





3-Grudniowe Szczescie!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #487482 przez ona19
Witaj Dorota :) fajnie że się odezwałaś, odzywaj się jak najczęściej , bo jak widzisz nas tu coraz mniej...
Napisz o sobie coś więcej :)

PAletka super, że u Was wszystko ok.
Czyli będzie córeczka?? To super, będziecie mieli parkę urwisków :)

Mamokuby Widzę nowy avatarek, bo Dorota miała taki sam. NA poczatku weszłam na forum i n ie wiedziałam co się dzieje, bo nie zauważyłam postów Doroty, myślałam, ż eto Ty przez ten avatar :) :)
Mój Iguś ma ostatnio jedną drzemkę w ciągu dnia i śpi tylko godzinkę.

Mnie dziś było mało, bo po obiedzie wybraliśmy się na te zakupy. Kupiłam Igusiowi dwa 5 paki bodów, jeden z długim i jeden z krótkim rękawkiem :) Przeceny są superowe jeśli chodzi o F&F dla dzieci w tesco, ale u nas słabo z pieniążkami więc za dużo nie nakupiliśmy.

W drodze powrotnej wstąpiliśmy do mojej siostry i trochę nam zeszło. Iguś pobawił się z rok starszym bratem ciotecznym. I jak wracaliśmy to zasnął nam w samochodzie, a w domu się rozbudził jak go przebierałam i później miał wielki problem z zaśnięciem, ale już śpi.

JA uciekam robić M chamburgery, bo obiecałam. Strasznie mi się nie chce, no ale :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #487518 przez mamakuby
to zrobiłyśmy małe zamieszanie, ale już wiadomo o co chodzi :) Awatar zmieniłam, bo by już całkiem się myliło wszystko :huh:
Ona19 fajnie że zakupy się udały!
Kubuś też śpi tylko raz dziennie no ale dziś wyjątek bo nie do wytrzymania był :dry:
Kiedy Kasiula miała wracać z PL do domu???
Kubuś zasnął o 20;30.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487566 przez ona19
No właśnie nie pamietam kiedy kasiula mieli wracać. Jutro przejrze forum,bo wiem że napewno pisała nam na ile jadą. A teraz pisze już z tel.

zakupy nam się udały :-) powiem Ci,że zadowolona jestem strasznie. Body 5 szt z krótkim rekawkiem były przecenione z 39zl na 25. A z długim z 59zl na 34zl, więc się opłacało tym bardziej,że bawełna jest ok :-) mam już kilka par z tej firmy i po praniu się z nimi nic nie dzieje.

mamoKuby a w jakich godzinach śpi Kubuś,bo Igor tak ok 11, 11.30 i śp ok godziny, rzadko się zdarza,że dłużej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487579 przez mamakuby
Kubuś przeważnie zasypia między 12 a 13 i śpi różnie, czasem godzinkę nie całą a niekiedy i 3 godz ;) Wszystko zależy o której rano wstanie, bo dziś to już chwilę po 11 drzemkę miał...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487706 przez ona19
Witam :-)

ja już nie śpię,bo M szykował się tak głośno do pracy,że mnie obudził. Igus śpi,ale już zaczyna się kręcić.


U nas za oknem śnieg. Dopiero spadł,a mi już się niechce tej zimy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #487714 przez mamakuby
cześć ;)
Wstaliśmy o 7;20.
Też u nas śnieg :dry: Pokazałam Kubie, to zaczął się śmiać :silly:
Czekam na wiosnę :silly:
Jeju, jedno pranie dopiero co wyschło, a tu już następne trzeba robić :dry:
Dziś to wywalę wszystkie Kubusia ubranka i po odkładam w czym nie chodzi..co za małe, może się trochę luźniej zrobi. No takie plany na dziś :blink: .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #487722 przez ona19
My też już oboje na nogach.

Mamokuby, ja tez mam taki plan, żeby zrobić porządki u Igusia. W niektórych rzeczach też wcale prawie nie chodzi, a tylko przekładam z kupki na kupkę.

U nas z praniem jest tak samo. Prawie co drugi dzień suszarka stoi. Zdążę wysuszyć jedno i znów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl