BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #459486 przez aniaa_
Madziorskie najwięcej rzeczy to można z piersi zrobić z rybki też, z podstawowych składników to warto miec maizene, oczywiście jajka, w wielu przpisach też jest cebula czy czosnek, jogurt naturalny, chudy twarożek, ehh no i nie wiem co jeszcze
Otręby oczywiście przenne i owsiane

Kurdę tez musze sie wziąść za siebie, ale to teraz bez sensu isc na jakas diete, po roczku zacznę i się zepnę przed świętami, alby do nich jakoś wyglądać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #459502 przez Malina86
Dobry wieczor :)

Dorcia chyba pytalas wczesniej o mojego torta, bedziemy miec glowe Myszki Minnie. U nas robia z masy marcepanowej.
Wiem, ze sie obijam, ale normalnie jaks chandre mam, nic mi sie nie chce, te wyjazdy A. mnie dobijaja. Mam wszystkiego dosc :(
Zapisz sobie Kochana ten numer z ktorego pisalam do Ciebie bo ten uzywam obecnie.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

ania__ X-Factor ogladaj :) Zdjecia Wojtusia fajoskie i Dorcia ma racje- slicznie wygladasz.

polunia niezla ta Twoja akrobatka. Ona ma boski usmiech- od ucha do ucha :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


emka fajnie tam macie z tym Halloween. A u nas ksieza z ambony ostrzegaja, zeby praktykowac przebierania sie za potwory itd., bo to zlo i grzech oczywiscie.
Natalka niezla spryciula, moze postanowila sie uczyc chinskiego.

Aleksandra sliczne zdjecia z Roczku, szkoda, ze tak malo :laugh:

O i ja tez robie prezentacje tylko kuzwa gdzies mi zdjecia Miśki z ostatniego miesiaca zaginely :angry: Mam nadzieje, ze sa u A. na laptopie.
Dorcia czy Ty ten program do prezentacji masz po polsku?

Druga dwojka jej sie przebila u gory co zaowocowalo dzisiaj czterema kupskami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #459509 przez aniaa_
Oglądam :laugh: :woohoo: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #459510 przez madziorskie
Dziękuję Aniu za podpowiedzi! Chyba się zaraz zbiorę i podjade do Auchan...

ale z czego Ty chcesz chudnąć? Przecież jestes zgrabna!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #459516 przez Dorciaition
Madziorskie Lenia się urodziła w ten sam dzień co moja mama. Dałabym jej tylko kwiatki i tyle. Byłoby jej na pewno milo. Bo w sumie przez to, że Lenia ma urodziny to mamy tak trochę w kąt idą.

U mnie jutro na śniadanko twarożek chudy, na obiad piers na parze z musztardą, a później to juz nie wiem. W ogóle nie mam pomysłów na to jedzenie.
Aniaa dawaj jakieś fajne przepisy.

Malina no 3 torty to juz by było przegięcie ;) W sumie i cztery mogłyby być , bo 22.11 Daisy ma urodziny :blink:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Malina mam ten program po ang. Chyba tylko taki da się ściągnąć.

Lenia u góry ma 3 nowe zębole, ale kup brak. :/

Aniaa ja się nie podlizuje, prawde mówie :P

Vestusia
oj oj :silly:

Lecę spać, dobranoc


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #459518 przez madziorskie
zrobiłam listę zakupów, ale stwierdziłam, że jutro pojadę z Izką...

nie chce mi się juz dzisiaj ;)

na czym oglądacie X-factor?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #459520 przez polunia
Malina chyba możemy sobie reke podać z ta chandrą :dry:
Wyjazdy A to dla mnie w ogóle temat nie do ogarnięcia , ja Cie podziwiam , ale jak mus to mus :(

Co do Halloween to dzis chyba w Faktach na TVN bylo o tym i jakis egzorcysta sie wypowiadał jakie to złe i w ogóle.
Do mnie jakoś szczególnie ten dzień - noc nie przemawia. Ja chyba jednak tradycjonalistka ale nie widze w tym nic złego - ot kolejna nowinka zza oceanu :blink:

Kuźwa , byłam na skubaniu brwi i hennie i jakis kłaczek mi wpadl do oka. Caly czas mnie drazni i oko mi łzawi. Nawet sola fizjologiczna sobie zakropliłam i nie pomogło. Pewnie klaczka juz tam nie ma dawno ale mam podraznione i mnie wkurza i cały czas je pocieram i jeszcze bardziej pewnie podrazniam :angry:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kurde nastepna na Dukana przechodzi. To ja mam pomysł , bo ja tak srednio wiem co powinnam jesc na tej diecie , jakos nie moge jej zalapać :dry: To Dorcia i Madziorskie codziennie piszcie co będziecie jadły to ja zjem to samo :woohoo: Może w końcu uda mi sięschudnąc! Na chwile obecna 8kg ponad moja standardową wagę :angry:

Wysylam i ide czytać dalej :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #459523 przez polunia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #459526 przez polunia
Vestusia przeczytalam , że piłas dzis i tak mnie naszło , ze tez sobie drinka zrobiłam :woohoo: Pytałam D czy chce ale podziękowal :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #459529 przez Batmanik
jestem z wieczora na chwile...
poczytalam ale oczywiscie zapomnialam co i komu odpisac...
ale Dorcia pytalas dlaczego sie bede sadzic bo nie mamy ani umow ani wyplat wiec czekamy cierpliwie ale to dluga historia z ta praca...
Zdjecie dzidzi z krzesla nie robi na mnie wrazenia ale to dlatego ze moja wszedobylska panna wlazi na krzeslo, na oparcie od fotela i parapet no ale nie zaskakuje mnie wasze zdziwnienie bo maoja mama tak samo reaguje')
ania chyba pytala czy daje rade z dwojka- dawalam ale igor zrobil sie przeokropny chyba przechodzi bunt dwulatka i potrafi sie z godz drzec jakbym go ze skory obdzierala ( dodam ze nawet w nocy) i krzyczy taci taci- tragedia jakas ale co nas nie dobije to nas wzomocni:)) choc jestem na skraju wytrzymania psychicznego
co do D.. matki ti siedziala mi z dziecmi jak pracowalam przez ostatnie 2 tyg bo moja mama nie mogla byc z nimi bo pracuje ale dzis ta stara kretynka powiedziala do igora mowiac o mnie to nie mama to jakas Pani.... wiec jak tylko wrocilam do malej tez powiedzialam zamaist babcia to pani.... :angry: a tak mnie wyprowadzila z rownowagi
aniu wrzucilas zdjecia dzieci - a mi sie az goraco zrobilo - kto wrzucil zdjecie moich maluchow:)


Przepraszam ale myslalam ze madziorskie to madziaska?? a co u madzi i hani slychac??? ja od maja mam tyle do nadrobienia ze cho cho - znim zakumam to troche potrwa


a tory swoja droga tez tanie nia sa;)


uciekam spac bo jak ten znow cyrk odstawi to tragedia bedzie:( wariatkowo mnie czeka;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #459531 przez Batmanik
ps... no wlasnie gdzie taka sztabke mozna dorwac??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #459539 przez madziorskie
Polunia ja na snaidanie jem jajka na twardo ugotowane wczoraj z pieprzem, a dzisiaj odrobiną musztrady... kurde dobre to było nawet! potem zjadłam jogurt naturalny, na obiad pierś z grilla znów z jajkiem, a na kolacje wypiłam mleko;) ale ciutkę głodna się robie, więc czegoś przed snem sie napije jeszcze...

a jutro rano znowu jajka zamierzam, a na obiad rybkę na parze.. męzusiowi ugotuje 2 pyrki do tego (sos jeszcze na jutro dla niego starczy) i marchewkę mu chyba utrę z kapustą kwaszona.... Izabela na rybkę tez sie załapie ;)

ak uda mi się serek homo bez tł kupić to go na podwieczorem a jak nie ot bede kombinować...

a i naleśniki chciałabym zrobić, ale nie mam maizeny... jak kupię to zrobię...

a jak kupie słodzik to zrobię zrobię bezy... i bede mogła zajadac;) buahaha taka dieta to az miło jeść ;)

Polunia zupełnie nie rozumiem dlaczego D nie chciał drina... :lol:

Na zdrowie dziewczyny! Wypijcie za moja wytrwałość ;)

Ania jak masz jakiś dobry przepis dla I fazy to możesz podrzucić..

a własnie tego jedzenia mozna jeść ile się chce czy porcje są określone?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #459541 przez polunia
No bondynka jak nic , znowu obie posta skasowałam :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #459547 przez polunia
Ooo , Vestolin zalogowana :woohoo: A Ty jeszcze nie spisz o tej porze? Przeciez chodzisz spać z kurami razem , no chyba , że jutro do pracy nie wstajesz :blink: :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja to się zdziwię jak jutro ktos do moich drzwi po cukierki zapuka. Ale chyba na takiej wsi nikt na to nie wpadnie , chociaz "świeżych" nabytków kika jest wiec kto wie :side:

Co do guzów to ja nogdy niczym zimnym nie przykladam. Kiedys mnie na to wuja rzeżnik(czyt.chirurg) uczulił. Powiedział , że lepiej zeby nawet wielki wylazl niz ma sie od zimnego cofnac do środka. Nie wiem ile w tym prawdy ale wbilam sobie to mocno do glowy.
A i juz absolutnie nie przykladac zimnego jak jest to tył glówki , tyczy sie to i dorosłych i dzieci.

emka no patrz jaka masz zdolna córcię. Nowinki techniczne jej nie straszne skoro potrafi tak pokombinować w telefonie :blink:

Co do tycia w ciąży to pewnie zadna tutaj mnie nie przebila , jedyne 25 do przodu. Zrzucam to na karb rzucenia papierosow , zamiast nich cały czas wpirdzielalam i to zazwyczaj słodycze!

Ola czytam , ze jak bedziesz miala WANNĘ to umyjesz podlogę. Mysle po co Ci wanna do mycia podłogi , za trecim razem w końcu przeczytałam dobrze , że o wene Ci chodziło :woohoo:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


aniaa Wojtus cudowny. Najbardziej podoba mi sie na trzecim zdjęciu - mam , zdobyłem i nie oddam :side:

Ale sie usmialam ze wzmianki o koleżance no o jej napisie na drzwiach :woohoo: :woohoo: :woohoo: To sie dziewczyna zdziwila :blink:

Aaa , Dorcia pisałas , ze D rozwalony na tym jednym zdjeciu. To bylo u tesciow , jeden z nieweilu momentów kiedy mozna chwile odsapnac od naszych lobuzow. Ale fak , rozjechany taki , to jego ulubiona pozycja w "jego" fotelu :blink:

Ola każdy pomysł na zarobienie kasy jest dobry , bedzie dyniowy biznes :blink:

Ooo i kwiatki od męza , no patrz jaki kochany. Mowię do D , że tez by mogł mi czasmi bez powodu dac kwiatka a on mi na to , że jakby przyszedl z kwiatkiem to powiedzialabym , że ma spadac bo na bank czegos chce. I wiecie , ze ma rację - na bank bym tak powiedziala :silly:

No chyba wszystkie posty "przeleciałam" :blink:

Teraz uciekam bo Kuba leci , ja nawet lubie naszego narodowego błazna :blink:

Milej nocki , papa :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #459551 przez madziorskie
Batmanik no nie wierze co czytam1 Jak tak mozna powiedziec dziecku??? ech brak słów na niektórych ludzi!!! Za to bardzo ładnie odpowiedziałaś!!! no co za jędza!!! Biednym dzieciom namąci w głowie (chociaz nie wydaje mi się by zaakceptowały to co im skłamała) ale sam fakt! No nie moge tego przezyć!!!

W banku chyba mozna sztabkę kupić, albo tutaj... mennica24.pl/

ale nie wiem gdzie najbardziej się opyla... na allegro pewnie też (niesprawdzałam) handluja, ale raczej bym nie kupowała, bo brak pewnosci, że to złoto będzie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl