BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 6 miesiąc temu #458250 przez Malina86
Czesc Kochane!

A. dopiero dzisiaj pojechal, bo mial dowod do odebrania. Jak zwykle przykre bylo rozstanie, choc tyle co on mnie uwkurza przez weekend to moje ;)

Vestusia gratulacje dla Zuzolka za pierwsze kroczki! Brawo!

Dorcia sliczne zdjecia Lenki. To w pralce mi sie podoba- ladnie wyszla :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Batmanik moja Miśka juz chodzi od jakiegos miesiaca.
Fotki sliczne.

Zamowilismy dzisiaj torta, ale ile bylo zachodu z nim. Nie moglismy znalezc cukierni gdzie robia z tej masy cukrowej. No, ale w koncu znalezlismy. Za tort z katalogu 53zl za kg, a za wlasny wzor 75zl. No oczywiscie mialam wlasny wzor. Tort ok.4kg wyjdzie wiec kuzwa 300zl za sam tort. No dobrze, ze pierwsze urodziny sa raz w zyciu ;)

Miśka dzisiaj tez strajk z jedzeniem zrobila, to do niej niepodobne. Przy kaszy w poludnie zrobila afere, ale jakos jej wpakowalam, obiadu tylko troche bo ryk i z wieczornej butli jej wcisnelam 70ml :ohmy: Nie mam pojecia dlaczego tak malo zjadla, jedynka jej sie wkoncu przebila, ale teraz druga probuje.

Ide polezec i Gotowe na wszystko poogladac, bo mam zaleglosci. Przepraszam, ze tak malo odpisalam, ale weny nie mam...

Dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #458297 przez Dorciaition
Nie ogarnę wszystkich postów, ale chciałam tylko napisać, że Lenia juz od dawna dostaje na śpiąco jeśc. Po kąpaniu kładę ją do łózeczka, daje butle i śpi, w nocy jeśli je to samo.

Vestusia jednak robisz roczek z większą ilością osób?

Batmanik no Nadzia faktycznie duża dziewczynka, ale jaka śliczna :)

Widzę, że nie tylko dzisiaj Lenia strajkowała z jedzeniem.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Tort jednak z masy będziesz miała? jaki pomysł?

Zmykam, wpadnę jutro, bo juz póżno. No może nie aż tak, bo 22, ale ja jadę jeszcze na starym czasie ;)

Buziaki :kiss:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458354 przez kima
Siemanko kolejny raz dzisiaj :laugh:

Niby widziałam tą wiadomość Emci o polaniu soczku, ale właśnie na tym się skupiłam, no ja też bym się bała dać dziecku butelkę picia i wyjść z pokoju, co innego dokarmiać na śpiąco. Tym bardziej jak dziecko leży na płaskim to większe prawdopodobieństwo zachłyśnięcia, ale ja z tych osranych więc na mnie nie patrzcie ;)

Emcia no takie życie, mi też szkoda strasznie tych godzin, których w dzień nie spędzam z Kubuniem, choć w domu jestem ok. 14:20 ;) I mimo dużego nawału roboty wciąż myślę, co robi Kubunio, czy śpiocha, czy łobuzuje czy tam czasem za mną nie płacze hehehe :laugh: B)
A w jakich godzinach Ty pracujesz?

Malina no rzeczywiście drogi ten tort :laugh: może ma polewe ze złota :laugh: A Cię niby wkurza, ale bez niego też źle ;) Ja tak zawsze ubolewam, że mój P. przed 7 wraca, a jak czasem się zdarza (rzadzka rzadkość :laugh: ), że jest wcześniej, np. k.16 to normalnie mi się palenta pod nogami i wkurza mnie okropnie :laugh: my mamy już swoje zajęcia itd, a on mi tylko przeszkadza hehe :laugh: nie dogodzi tym babom :laugh:
A z mieszkaniem w sumie na czym stanęło?
A. myśli zjeżdzać, czy raczej Ty z Michaśką do niego?

Vestolini, u mnie też krzywo patrzą, na tą godzinę wcześniej co wcześniej wychodzę ;)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
. Kurczę u Was to teraz rzeczywiście dużo się dzieje. Kiedy kupujecie to mieszkanko? Ale fajnie będzie się urządzało już na swoim :cheer:
Jakoś umknął mi ten filmik (jak informacja o nowej pralce Dorci! :laugh: :laugh: :laugh: ) super Zuźka zasuwa, teraz będzie się już powoli rozpędzać :laugh: A z Ciebie jaka laska, Dukan zrobił swoje, więcej nie chudnij! :laugh:

A z tym co pisałam o Dukanie to nie do końca o to mi chodziło.. to jedyna dieta na której tyle wytrzymałam, bo rzeczywiście można jeść dowoli, tyle, że ja byłam głodna na batoniki i wafelki :laugh: :laugh: :laugh:

Moja koleżanka mnie ostatnio rozwaliła, dzwoni do mnie w wekend, ma córeczkę kilka dni starszą od Kubusia i od słowa do słowa, mówimy co jedzą nasze dzieciaczki... I w pewnym momencie słyszę zdziwiony głos w słuchawce: "To ty już dajesz mu mięsooooo????". Ręce mi opadły normalnie, dziecko roczne mięsa nie widziało ;) Mada faka! W ciąży jadła, dodam, że sama je i nie jest (ani nie usiłuje być :blink: ) wegetarianką ;) Zabrakło mi języka w gębie ;)

Madziorka (mogę tak pisać? wolę taką formę, Madziorskie to takie jakby bezosobowe dla mnie :P ) Izunia rzeczywiście malusia, ale jeśli zdrowa i rozwija się prawidłowo, to pewnie taka jej uroda :) Będzie przynajmnie filigranową zgrabniutką kobietką, a to chyba tylko powód do radości :)

Batmanik no Nadziejka duża panna. A w sumie czy Nadia to poprawna forma odmiany imienia Nadzieja? To chyba inne imię :P Pewnie Iva coś o tym wie :laugh: Czy Twój D. będzie zjeżdzał już na stałe? A jak tam Twoja T. ostatnio nic o niej nie pisałaś :laugh:

Dorcia tych postów nie ma tak wiele, więc co Ty nie ogarniasz :laugh: I nie kumam jak mogliście spodni Leni nie kupić, w sklepach ciuchów się wywala :laugh:
A prezentacji mam już 34 slajdy, a dopiero na 3 miesiącu jestem :ohmy:

Lecę nynać,
buziaxy,
papa :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #458397 przez Dorciaition
Witojcie :)

Miki sto lat!

U nas pobudka o 6! :/

Kima, postów nie wiele, ale za to jaaakie.

Vestusia w końcu do nas wróciłaś ;) Ale rozumiem, ze masz latatnine, no i jeszcze Mamcia przyjechała.
Ha ha a co Tobie tak się przypomniało o tym moim Krzysiu i rocznicy? :laugh: Ja to zdziwiona nie byłam, bo już się do niego przyzwyczaiłam ;) On wieśniak taki, więc wiesz ;) No ale później nadrobił.
Aa, na Walentynki już mi kupił pralkę i powiedział, żebym o tym nie zapomniała i się w lutym o prezent nie upominała ;)
Ha ha a wiesz, że mnie przepytywał. Wkurzał mnie na maksa. :angry:

U Zuzi pewno też zębolki. No do Niej to nie podobne żeby nie jadła. Biedne te nasze dzieciaczki, ale ząbki będą miały. :) Jakoś se Leni nie wyobrażam ;) A Ty już widzisz te górne, których nie widziałaś? :)
Oj soczek z rurką to i u nas wczoraj był. Masakrejszen!

Vestusia no Ty to się już z dietą opanuj. Bardzo ładnie wyglądasz.
Ha ha o to jest pomysł. Nie zakładamy nowego wątku tylko tutaj będziemy pisać jako ciężarne i mamuśki ;)

Vestka jaki gust? Lenia nie ma nic specjalnego. Moim ulubionym sklepem jest Reserved Kids, wiec tam głównie kupuje, ale nie tylko. Jakiś czas temu w Cubusie mieli fajne ciuchy i super promocje, a teraz coś bieda. Ja przede wszystkim staram się nie kupować drogo, tylko promocje szukać. Dużo ciuchów ma też po bratanicy, ale takich smiesznych trochę, tzn takie szerokie spodnie (o jak na zdjęciu z pralką. Tak dziwnie w nich wyglądała, no jak luj ;)). Ale do domu są fajne. :blink: A z tego co widzę to Zuzanka też zawsze ładnie ubrana. Zazdroszczę Tobie tego lompka.
O właśnie, jak ta Wasza galeria?

Emka
też tak daję Leni butlę. Jeszcze nigdy się nawet nie zakrztusiła, ale nasłuchują ją. W ogóle mam jakąs manie sprawdzania czy Ona oddycha.

O tak, Vestusia to zawsze tak ładnie odpisuje. Miłe to, że dla każdego znajduje czas.

MAdziorskie
mnie się wydaje, że ten papirus to ma na sobie tłuszcz. Te wszystkie takie gotowe dania i pomysły na to nic zdrowego.
Ha ha no ja właśnie też mam najbardziej chęć na malucha po wizycie w przychodni ;)

Kima
na tym filmiku to nie Vestusia tylko Jej mama, ale fakt- też szczuplutka. Vestka podobne jesteście :)

No Twoja koleżanka wymiata. Ja pierdziele!

Ja do prezentacji zdjęcia mam wybrane, choć do roczku jeszcze dojdą, a może tam być ich 100. Jeszcze sporo roboty przede mna.

Miłego dnia


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458408 przez Batmanik
hjeka
no mala trzesie sie do jedzenia i nie opuszcza posilkow swoich i innych hehe
a ona stawia dwa kroki tez od miesiaca ale dopiero w niedziele sama odwazyla sie pojsc dalej:))
no wraca az do wiosny moj D... moze wkncu igor przestanie w nocy wydziwiac:?
ja tam nie chciala miec kolejnego babla - choc moj chcialby....
Drogie u Was te tory... ja dalam za igora smoka 100zl a za D...cyce 130zl wrzuce kiedys zdjecie Wam...
No vestusia to odpisuje - ja tak nie potrafie spamietac tego wszystkiego i skubie po troche;)
A co Dorcia robisz prezentacje zdjec na urodzinki - to podziwiam Cie ja ledwo po troche do wywolania zbieram fotki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #458476 przez Aleksandra
Witam :)

Nareszcie mam internet. W piatek miałam tyle roboty, że nie wiedziałam w co ręce włożyc - robiłam przetwory. W sobotę oczywiście spadł snieg i cały dzień nie było prądu - bajecznie, szczególnie, że mieliśmy gości więc była impreza przy świecach i kominku. W niedzielę nam włączyli rano prąd ale internet mam dopiero od dziś rana. No masakra na wrotkach :ohmy:

Postaram się was nadrobic bo napisałyście sporo :)

A i wkleje wam zdjęcia z roczku - tak jak pisałam mam kilka bo nam aparat padł a reszta gości nie przesłał mi jeszcze na maila zdjęc.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458522 przez polunia
Helołłłł :)

Wpadam sie przywitać i zostawić CAŁE MNÓSTWO BUZIAKÓW DLA MIKOŁAJA :kiss: :kiss: :kiss: .

Może póxniej uda mi się wpasć i poczytać , o ile moja dzieci mi pozwolą...
Pola jest nie do ogarnięcia , nie wiem co w nia wstapiło. Normalnie maly diaboł nie dziewczynka :dry:

Miłego dzionka , papa :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458528 przez Aleksandra
Młoda właśnie zasnęła :) Ostatnio też jest marudna bo te zęby jej się wyrzynają ale jedynki już widac :)

Buziaki dla Mikołajka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458733 przez luska
hej kochane .

chyba powoli wracamy do żywych.ale jakaś maskara była.W środę Kubacki był w szpitalu na kontroli no i przyniósł rota chyba .Od piątko co chwila ktoś lądował w kiblu z wymiotami i rozwolnieniem .Z niedzieli na poniedziałek dorwało Aureśke ,od 2 do4 wymiotowała dosłownie co 10 minut , zwracała na śpiąco tak była wycieńczona.Przespała się godzinę i od 5 znowu.O 9 jej przeszło i wieczorem wróciło z temperaturą B) Ale potrwało z godzinę i jak na razie jest oki.Do tego w piątek wylazł jej ząbek , górna dwójka, wczoraj górna jedynka i idzie jej jeszcze cała góra , ma takie bańki zamiast dziąsełek , że aż boli patrzeć na to.

Wczoraj bylismy tak padnięci , że cała 4 o 19 już chrapała w łóżkach.Ale żeby nie było wesoła to po 3 Olo sie obudził , bo go brzuszek bolał.Wiadomo juz co się zaczynało i tak od 3 do 8 rano siedział z miską.I jak na razie spokój , nawet zaczął jeść, bo Aureska od wczoraj żyje na chrupku B)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Postram sie wieczorem was nadrobic , o ile nie będzie jakiś akcij

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458803 przez Aleksandra
Luska ale mieliscie jazdy. Współczuję wam. Biedne dzieciaczki, oby już było lepiej :)

Zastanawiam się czy iśc na spacer. Leży śnieg ale właśnie słoneczko wyszło. Może na godzinke pójdziemy....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458806 przez Dorciaition
Batmanik, a co u Ciebie z pracą się stało, że chcesz się sądzić?

Luśka dobrze, że już lepiej. Oby choróbsko nie wróciło.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458809 przez aniaa_
Witam Mamuski 

Wszytkiego najwspanialszego dla Mikolaja 

Czytam 5 ostatnich stron mam nadzieję, że zdąrze zanim wojtus się obudzi 

Witaj Kimuś Juba jest przesłodki, no ja to się w nim zakochałam, te włoski, oj mama nie odpędzisz się od dziewczyn za kilka lat 

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Właśnie Dorcia i jak pralka, jak z tym suszeniem ile trwa??

Vestusia ale obkupiłaś zuzanke, świetne zakupy, ja jak narzie mam spokój, byliśmy z na weekendzie u męża kuzynki i ta dala mi siatke ubranek po swoim synku, no ucieszyłam się strasznie bo wszystko na teraz spodenki, bluzki, rajstropki i do tego 2 kurtki jedna grubsza a druga na cieplejsze dni. Wiec na zime jesteśmy gotowi, brak nam tylko ciepłych rękawiczek. Mamy 3 kurtki i jednek kombinezon jednoczęściowy.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
.

Witaj anakol super, że mieszkanko zmieniliście na większe gratulacje 

Madzioerkie ale fajna ci kuchareczka rośnie 

Vestusia gratulacje ogromniaste dla Zuzanki, że tak pięknie chodzi 


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Emka prazentacja śiwtna 

Madziorskie co do diety to dam ci później znac co tam w tej magicznej książce Dukana jest napisane, ale nie zgodze się z Kimą bo mój małż był najedzony na tej diecie.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dorcia ja to nie mogę z Lenki i jej poważnej minki , myślałam, że ona tak nie potrafi, zawsze taki wielki uśmiech na twarzy, ale z każda minka jej pasuje, ehhh te usteczka 
I widzę, że Lenka tez testowała nową pralkę 

Witaj Batmnaik, świetna Nadia i jaka zdolna z niej dziewuszka 


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Olu piękny torcik miała natalka,

Biedna Aurelcia, ale dobrze, że cholerstwo już odpuśiło i nich nie wraca!!

Przyznaje, że” przeleciałam Was” hahahahaha (ale mi się powiedziało) po lebkach i mam nadzije, że się nie obrazicie jak nie odpisałam komuś, wszystko na szybko, bo obiad trzeba zrobić i posprzątać bo młody zawraz pewnie wstanie i będzie wrzask;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458822 przez Dorciaition
Aniaa coś słabo z tym Twoi przeleceniem, bo nic nie poszułam ha ha ha :silly:

Fajnie, że dostaliście tyle ciuszków. Też bym się ucieszyła :) 3 kurtki- super :)

Aniaa oj Lenia potrafi, potrafi, tzn bardzo dużo się śmieje, ale też sporo marudzi. Jak robiłam jej to zdjęcie to akurat leciała ta piosenka, której się boi, dlatego taka przerażona mina ;)

Teraz boi się reklamy Skitellsów (czy jak się pisze). Tej, gdzie murzyn doi żyrafę :) No spiernicza przed nią jak nie wiem co. Ona chyba się murzynów ogólnie boi :)

Aniaa no pralka zajebista. Problem z suszeniem mam z głowy, wiec pranka idą raz, dwa. Mam ustawione żeby prała pół godziny, no i potem suszy różnie- w zależności od ilości rzeczy (sama se ustawia). Zdarza się, że 2 godziny. Ale dziś np wstawiłam dzinsy, no i suszyła godzinkę. Ciuchy nie są wygniecione. Wyglądają lepiej, niż po normalnym praniu, wiec nawet i prasowania mniej :) JEstem z niej mega zadowolona.
nigdy nie pomyślalam, że będę sie cieszyła z pralki ;)

Opowiadaj co u Was, no i pokazuj Wojtusia, bo dawno Go nie było u nas.
A jak sobie chodzi? coraz szybciej pewnie co? :lol:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458827 przez polunia
Hej , Pola poszła spać , Kacper rysuje wiec mam chwile na forum :woohoo:

No to lecę czytać :woohoo:

A , Dorcia moja panna tez dzisiaj miala la dowanie z łózka :dry: Ubieram Kacpra , odwracam sie a ta siedzi na łóżku z łapkami w gorze i szykuje się do skoku , zanim do niej dobiegłam to ta juz zdążyła się rzucić. Upadła tak szczęśliwie , że główka została w górze. Wystraszayła się bardziej pewnie niż zabolało bo dosłownie przez moment tylko plakala. Ale huk tez był. Rosną nam małe akrobatki :dry:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ale poczytałam , Kacper wylał cała szklanke herbaty!!! :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458839 przez Malina86
Czesc Babenki!

Mikolajku wszystkiego co najlepsze dla Ciebie. Duzo zdrowka!

Jakiez bylo dzisiaj moje zdziwienie jak wstalam rano i zobaczylam padajacy snieg i ogolnie zimowa aure.

Dorcia biedna Lenia, ucaluj ja ode mnie.
Tez bym chciala taka pralke :)

lusia duzo zdrowia dla dzieciaczkow!

A. nie przyjedzie na Wszystkich Swietych wiec nie wiem wogole co mam robic, czy sie wybierac samaochodem w ten sajgon, w dodatku zimowych opon nie mam... No bez chlopa jak bez reki :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl