BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #507123 przez madziaska
Wesołych Świąt!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #507254 przez mamakuby
Wesołych Świąt :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #507333 przez madziorskie
Magicznych Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia w zdrowiu i radości dla Was i waszych rodzin życza magda, Przemek i Izunia

Niedawno wróciliśmy z Wigilii u mojego brata.. na Pasterkę chciałam iść, ale nie ma z kim Izy zostawić, a z nią nie pójdziemy... więc jutro tzreba będzie iść...

Prezenty fajne Izka dostała, a to jeszcze nie koniec...
Gwiazdor był i Izunia az tak bardzo się go nie bała! na początku jak wszedł owszem, a potem się usmiechała do niego,a le iśc na kolanka nie chciała...

Ja jestem objedzona i mam już dość hi hi
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #507357 przez vestusia
Dżem dobry :D

Ja również życzę Wesołych Świąt dla Was Kochane i dużo zdrówka dla dzieciaczków!!

Wiem, że spóźnione troszkę, ale nie miałam kiedy wejść na kompa, który na dodatek zdaje się padać zupełnie...

Pewnie będę mało dostępna przez tych kilka dni, bo sporo szykowania mnie czeka, mam nadzieję, że mnie rozumiecie i wybaczycie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #507408 przez luska
hej kochane

Ja również życze wam radośnych wesołych ipogodnych świątk
oj pusto .Wszytko świetuje :laugh:

Madziorska szkoda , ze niu uda ci sie nic z minie teraz kupic .Izunia by bosko wyglądała .chociaż nie wiem czy mi w smyku cos nie zaświtało nie z mini ale czerwona blueczka i czarna sukienusą .ale to chyba , a razcej na pewno było na tylko półkach z większymi rozmiarówkami.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


U nas prezenty simepodobały .no jeżdzik zrobił furore ale najbardziej , to go olo okupuje i na nim jeżdzi , ale mala się nie daje i tez chce jeżdzić

Z tym , ze mała ma zapalenie oskrzeli.Dobrze , że poszłam do tego lekarza.Mam nadziej , że szybko ja przejdzie, bo się na serio męczy.

mykam do rodzinki pewnie odezwe sie po świętach buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #507650 przez madziorskie
Ho ho ho Czy sa tu jakieś grzeczne dzieci??? ;)

Wczoraj wieczorem wrócilismy od teściów i po drodze do domu juz mi się robiło nie dobrze, a przed 22 zaczęłam wymiotowac i tak do północy gdzieś... całe szczęście, że jak tylko weszlismy do domu mąż uśpił Izę i miałam spokój ;) a potem całą noc Iza co chwilkę się budziła i popłakiwała...
Rano ja czułam jeszcze się jakoś dziwnie i nadal czuje.. a mąz obudził się z tempką 39,5... Mam nadzieję, że niczym Izuni nie zarazimy! Coś chorowite te Święta... :(

Vestusia dobrze Cię rozumiemy, że nie masz teraz czasu na forum!
No ale gdzie inne się podziały???

Luśka no właśnie sporo widziałam różnych ciuszków, ale wszystko duuuże na moją pannę..:( a teraz to już ani czasu ani chęci na chodzenie po sklepach...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Izie bardzo opłatek smakował i cały zjazdła... tzn całą resztę jaka jej została po podzieleniu się z innymi ;)

Biedna Aurelcia! Zdrówka dla niej i pozostałych chorych dzieciaczków!

Teraz w sobotę czekamy na roczek i zobaczymy jakie prezenty dostanie i wtedy ewentualnie jej coś dokupię!

A właśnie Polunia Iza dostała od mojego brata i bratowej spódniczkę z kapphalla chyba taka sama jak Ty miałaś dla Poli na roczek, ale rozmiar 80 więc pewnie latem dopiero będzie jej dobra.. no a w najlepszym wypadku na Wielkanoc;) chociaz wielka mi się widzi.. no nic ja tam zawsze mówię, że lepiej za duże ciuszki niż za małe ;)
Dostała od nich jeszcze nakręcanego żółwika do kąpieli i świnkę pluszową - pacynkę, która jak na brzuszek się naciśnie chrum chrum robi;)

Od drugiego brata dostała lalkę i słodycze...

Od teściów mojego brata też słodycze...

Od nas dostała warsztat z FP. Bardzo lubi się nim bawić!

Od moich teściów kase na sanki...

Od moich rodziców traktor ze zwierzątkami, słodycze i sukienkę.

Od siory -chrzestnej Izuni tą myszkę miki na huśtawce co kiedyś Wam pisałam, że kupilismy. I umówiłam się z siorą, że zobaczymy co dostanie na roczek i najwyżej zaś coś jej kupi ;)żeby prezenty się nie powtarzały...


Od mojego kuzyna dostała skrzydełka takie jak Elfy mają... do stroju karnawałowego.. jak pójdziemy na balik to za elfika ja przebiorę, acha i tez nakręcanego aligatora czy krokodyla do kąpieli.

Od chrzestnego dostała klocki z sorterem, warsztat z młotkiem do wbijania plastikowych gwoździ z IKEA i książeczkę. Ale ani sorterem, ani tym warsztatem nie chce się bawić, bo oba sa od 18 miesięcy... no ale za jakaś chwilę pewnie już zacznie ;)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Nic zmykam zobaczyć do męża, bo śpi na górze i do Izy, bo śpi na dworze.. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #507772 przez vestusia
Madziorka masz rację, pustki tutaj, ale to normalne. Każdy spędza rodzinnie święta, więc mało czasu na komputer :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Super prezenciki Izunia dostała, ona taka malusia.

My na razie skromnie, Zuzia dostała klocki i żółwika, ale zamówiłam jej nową pościel z puchu gęsiego i chyba po ślubie kupię spacerówkę, bo z tym moim wózkiem to dostanę jobla. Ale to się dopiero zobaczy.

Lusia biedna Aurelcia, zdrówka dla niej.

Kurka te dzieciaki coś się pochorowały okropnie na te święta.

Zuzia też ma okropne gile, no jakaś masakra.

Jutro lecę do kosmetyczki, potem szukamy garniaka dla Piotrka, muszę dokupić bieliznę. Pamiętacie co tam panna młoda musi mieć? Coś starego, pożyczonego, niebieskiego, nowego? Coś jeszcze? he, he, he :D Kupię jasnoniebieskie majciochy, bo inaczej kolorystycznie nie będzie mi nic pasować.

No dobra, nie truję.

Uciekam do Zuzi, bo mi ściąga pranie i zakłada sobie na głowę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #507782 przez Batmanik
heja!!!
PRZEDE WSZYSTKIM WESOLYCH SWIAT!!!!
wracam po dlugiej nieobecnosci- wyszlam w pooniedzialek ze szpitala w wypisie jako 34letnia kobieta:) na nastepny dzien dostalam nowa praca i dwa dni szkolenie- i goraczka przedswiateczna bo wigilia byla w tym roku u mnie:)
nadrobila tylko jedna strone
Madziorskie aby dostac zasilek wychowawczy mozna pracowac tylko 4 godz bo inaczej w MOPSIE twierdza ze nie sprawujesz wtedy opieki nad dzieckiem i dlatego wlasnie tylko 4 godz mozna
Dokladnie trzeba sie o swoje wyklucac - tez jestem tego zdania!!
oj dzis troche odpoczywam, w sylwestra robimy spozniona impreze malutkiej... jutro zamowie jej torta:)
Trzymajcie sie cieplutko do kolejnego napisania!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #507964 przez luska
hej laseczki

Oj Madziorska , no oby sie nie zaraziła Izunia od was.Nie wiem co sie teraz dzieje.Tylko sie słyszy , ze znowu ktoś w szpitalu z maluchem wylądowała.W święta się dowiedzieliśmy , ze Maja w piątek do szpitala trafiła :( Z Aureśką po jej roczku w poniedziałek wstał z katarem .U nas się skończyło krtanią i oskrzelami , ale bez szpitala.A u nich w piątek wymiotami , ale z jakimiś wybroczynami .Podejrzewali zapalenie opon mózgowych i skierowaniem do szpitala.ale w szpitalu powiedzieli , ze to nie zapalenie.Wzięli wymaz z kupki,wyszedł jakiś wirus i ich zostawili.Na święta dostali przepustkę ,a po świętach do szpitala znowu


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Madziorska to sporo dostała mała prezentów.Będzie sie mała czym bawić:)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Vesta no nie wiem w sumie co panna młoda musi mieć , jakoś nie przywiązywał do tego wagi..
Zuzia tez fajnie prezenciki dotała .U nastez nie było za duzo .Młody dostał koparke na pilota , rękawice bokserskie z workiem, robocika , klocki ligao(podróbka lego) bluzę i worek słodyczy.Młoda dostał bluzeczkę, lieginsy , kombinezon na przyszły rok, wózek , jeżdzik , gosienice z fb i chyba to wszystko i chyba z dwa miski i wór słodyczy.a nie jeszcze dziś u moich rodziców była chrzestna Olka B) I dosała jej taką szmaciana lale, a Olo samochód i czapke szalik i rękawiczki.I starczy im.I tak w sumie za dużo , Dla olka mieliśmy jeszcze taki duży garaż z wadera i zapomnieliśmy mu dać lezy zapakowany i schowany i nie wyjmuje .Niech czeka na odpowiednia chwile.

I jak to mówią , święta , święta i po świętach.Ale gdzieś mi sie ta magia zgubiła i zleciało nie wiem kiedy.Obżarłam sie tylko jak świnia i na leniłam.Dziś w sumie dla odmiany z opaczka znajomych poszliśmy do baru na drina.My akurat szybko się zmyliśmy , bo aureska na antybiotyku i sparszała mi za bar cały czas i Olo juz na spanie się miał.ale za to wyszło , ze sylwester będzie u nas>Dużo ludzi nie będzie bo my i 2 pary jeszcze plus Ł kuzynka i chyba wszytko.ale zawsze to nie sami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #508077 przez emkapl84
Dzień dobry :)
Tak jak Luska napisałaś...świeta, świeta i po świętach.....całe szczęscie oboje z M mamy wolne do 2 stycznia i wreszcie troche razem czasu spędzimy!!
Madziorskie Luska ale tych prezentow dzieciaczki dostały :lol: :lol: :lol: ja pamietam jak byłam mała i znalazłam pod choinkę krótkie getry na w-f, do tego jakis biały podkoszulek i coś ze słodyczy i była mega radośc :lol: :lol:
Co do świąt to faktycznie ta magia gdzieś ucieka...to chyba dlatego, ze tacy jesteśmy zabiegani przed świętami, że zanim porządnie odpoczniemy, żeby cieszyc się i poczuc magię swiąt, to one już mijają..

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Madziorskiemam nadzieję, że Izunia się nie zarazi od taty.....faktycznie jakies te świeta chorowite w tym roku...za tydzień Natalka idzie do przedszkola.Dopiero wtedy się zacznie chorowanie.... :huh: :huh: :huh:
My Wigilię spędzilismy we trójkę...Boże Narodzenie u znajomych, którzy mają małego czarnego kotka i Natalka tak za nim latała, że masakra!!!!Miała ubaw po pachy...
Moje dziecko ma etap wspinania się...po schodach jeszcez przezyję ale wczoraj weszła po bardzo stromej drabibnie...az w szoku byłam!!!mały kaskader mi rośnie :lol:
Wczoraj był tzw Boxing Day czyli dzień wielkich przecen :lol: :lol: :lol: od 6 rano otworzyli Nexta i już były kolejki!!!!ja sobie darowałam jeszcze nie oszalałam...chociaz odwiedziłam nexta troche później i kupiłam kilka super rzeczy za grosze....
A oszczedzone pieniadze na depozyt na kupno domu poszły się jeb....bo M wczoraj stwierdził, że potrzebujemy dwa telewizory, bo Natalka chce bajki, on chce grac na sonce itd i kupilismy...oczywiście w promocji :lol: lodowy smart tv 3D :lol: :lol: :lol: nie powiem fajny jest ale moje marzenie o kupnie domu znowu sie oddaliło....eh ja nie umiem oszczędzac!!!!!
Vestusia mnie mama jeszcze banknot 10 zł włozyła w bucik zanim poszłam do kościoła :) to tak niby na szczęcsie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #508265 przez luska
hello kochane

Widze , ze tu pustki nadal po świętach.Ja mam mega lenia burdel w domu i dobrze , że jedzenie zostało bo pewnie obiadu nie zrobiła tak mi się nie chce.Zaraz będe musiała sie na sylwestra zgarniać i szykowac , bo dojdą jeszcze dwie pary czyli będzie 11 osób.

emka powiem co , ze chyba tez tak fajnie w trójke spędzac świeta.zastanawiam sie czy w przyszłym roku nie zrobic tak , ze tylko my na wigilje , bo juz chyba te wielkie rodzinne mi się trochę przejadły.Zreszta kto wie jak to będzie.moja mam chce jechać do angli do brata na przyszłe świętą i chce żebyśmy my tez jechali i może tak bedzie.

to poszaleliscie z telewizorem hehehe.Raz się żyje jak to się mówi , ale ja bym chyba jednak dała na wstrzymanie i wolała cos o własnym domu pomysleć

Zreszta teraz jesteśmy w kropce , bo zastanawiamy sie czy nie zlikwidowac fudusz Olka i nie kupić mieszkania.Bo z tymi fuduszami róznie bywy i nie wiem jak to będzie za te 20 lat .a jak kupimi mieszkanie to będzie.ale na razie tylko myslimy i po nowym roku szybko trzeba będzie sie decydować.

emka kiedys więcej rodości byloi z prezentów , bo było mniej wszystkiego i mniej kasy i mozliowści i cieszylismy się ze wszytkiego i chciaął bym żeby i moje dzieci tak miały ale nie oszukujmy sie , ze i mi ciężko było by sie ograniczać w rozpieszczaniu ich.

ech ide brac sie za pranie w reku nie chce mi sie ale musze.

buziaki dziewuszki i wracać mi tu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #508463 przez Dorciaition
Zgłaszam moją obecność w domu ;)

Witam się i zmykam. :)

Do jutra :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #508538 przez vestusia
Witam i ja Kochane!

Jezusie, ale się dziś upociłam na zakupach!

Z rańca leciałam z Zuzanką na miasto, wiatrzysko niesamowite było!

W ogóle to na dzień dobry myślałam, że mojego Boba utłukę przed ślubem.
Wyobraźcie sobie, że polazłam z Zuzią do apteki, stoję w kolejce, wyjątkowo mało ludzi, bo to z rana, wyciągam portfel i co? I kuźwa to, co zawsze - karty brak. No kurdę no! No i wracałam do domu, bo Bob oczywiście, jak zawsze, nie włożył jej z powrotem do portfela!!!! Aaaaa!!!! No ale jakoś to przetrawiłam.

Zahaczyłam o Rossmanna, wybrałam perfum dla Piotrka i siebie, jakieś tam kosmetyki, chemię, kupiłam se nową bieliznę, a co, Piotrkowi też majciochy, skarpety. Potem pojechałam na hennę z regulacją brwi, no i później razem po garnitur dla Piotrka. Kurka, pierwszy i ostatni raz byłam z Zuzią na zakupach bez wózka. NO ja pitolę, w wózku to ona grzecznie siedzi, nawet cały dzień w galerii grzecznie w wózku siedziała. A na nogach to wiadomo. No upociłam się niesamowicie, myślałam, że się zagotuję. No ale Piotrek kupił garnitur, koszulę, krawat, buty, chociaż z tym był pech, bo mierzył jedne fajne i pechowo w pudełku jeden but był innego rozmiaru i nie było tego drugiego. No a takie zajebiste były, ale mówi się trudno. Zuzanna padła w aucie i śpi teraz w łóżeczku, a ja odpoczywam przy kawce. No i jeszcze na dodatek w Galerii poszłam do kibla i co? I kuźwa @@@@@ przylazła!!! Aaaaa!!!!! Trzymajcie mnie, no! :D

Ha Emcia jeszcze oszczędzicie na ten wymarzony dom :D A argumentacja M. o kupnie telewizora mnie rozbawiła, on to niezły jest :D Ale ma rację, trzeba też czasem zaszaleć, w końcu tam jesteście, pracujecie, to co sobie będziecie żałować!

Wpadnę później, bo Zuzia już pospała. Grrrr!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #508661 przez madziaska
Ja tez sie witam po Swietach ;) Tak jak Lusia mowi, syf w domu ;) Do tego gora prania i jeszcze wiecej prasowania :) Wracam do pracy po Nowym Toku, wiec dam rade sie ogarnac ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #508809 przez ona19
Cześc:)
Nie chcę Wam tu spamować, ale
... nie wiem, czy już wiecie, ale w rossmanie do końca roku 20% zniżki z kartą rossnę
www.rossnet.pl/Newsletter/2012/12/628573...1227165105/body.html

Pozdrawiam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl