BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 4 miesiąc temu #504044 przez polunia
Czy któras z Was ma poczte na wirualnej ??? Jesli tak to czy normalnie wszystko działa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504061 przez Dorciaition
He he spadaj :P :P

Z pocztą wsio ok.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504071 przez Dorciaition
Zmykam spać.

Dobranoc :kiss:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504073 przez madziorskie
hej dziewczyny!

Nie było mnie 2 dni i teraz mam za karę tyle do czytania i pisania...

No nic zaraz się biorę za nadrabianie ale nie wiem czy uda mi się każdej z osobna odpisać... wieczór już, a ja spiąca się robię... do tego @ dostałam i wymiękam... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #504095 przez madziorskie
Teoretycznie mój post powinien byćmega dłuugi po takiej nieobecności...
heh jak Sarenki prawie.... ;)

Wogóle to coś mi się stało w kompie i nie widze całych postów! Ucina mi tekst po prawej stronie!!! I bez sensu jak czytam...

Wyobraźcie sobie, że musze skopiowac p[osty ze str 439 do WORD-a by móc cały tekst przeczyttać.. i tak będe czytac i odpisywać...

He he do Zdanka Polunia powiadasz? Nie no sama już pwoiesiłam firanki ;) wiesz muszę coś robić jak mąż myje okna żeby nie mówił, że ja siedzę.. ;)

jak chcesz to w Wigilię jak będę u brata to zrobię zdjęcie jak oni mają zrobione... może coś podpatrzysz ;) na bank nie wygląda tak jak widziałas na zdjęciu, ale może coś wymyślisz na tej podstawie;) ta szafka zastawia burdel w kuchni to po pierwsze, a po drugie zyskała bratowa miejsce w szafce bo ta szafka jest skierowana na kuchnię ;) no i tam jest blat też więc mozna coś na nia odtsawiać, a na górze samej to poustawiać pierdołki jak kto lubi ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Poluniaa co ten Twój Osobisty Mąż remontuje?

Atam Pola koneic świata! Przestań chrzanić hi hi :laugh: :laugh: :laugh:

A ja dzisiaj zapakowałam wszystkie prezenty ;) ale jak powyjmował wszystko to Izie w tym bałaganie zrobiłam fotkę.. jak wgram w kompa to Wam wkleje może ;)

Hmm jakoś tak po ciemku i w zimnie to nie bradzo mam ochote jeść ;)

Luśkaa prezentację kuzynka tez miała?

Serio Aureska tak tłucze Ci rzeczy? Iza jak na razie tylko jeden wazon nam stłukła, ale stał na podłodze więc się trochę nie mam co dziwić.. hi hi

I co z tym jeździkiem w końcu? Kasa doszła? wysłała?

Śliczne masz dzieci! Aureśce pięknie w czerwonym!

Kredka ja tam uważam, że szczepionki na grypę to pic na wodę fotomontaż!

Iza też ma ostatnio jakiś wstręt do swojego łóżeczka, za to nasze łóżko jest ok i tak jak piszesz zaraz zasypia!

Dobra żonka z Ciebie, że w nocy pieczesz bułeczki mężusiowi!

Polunia no właśnie musz ejutro zaawieźć garnitur do czyszczenia! Mam nadzieję, że do Świat mi wyczyszczą tzn mężulkowi;)

też mam jak w ub roku złoto-czerwona lub czerwono-złotą.. a w tym roku jak bylam w sklepie spodobały mi się lampki białe z bombkami.. tzn w bombkach przzroczytych albo bardziej mglistych zanurzone są diody i świecą po podłączeniu do prądu.. spodobało mi się w sklepie i ku[iłam powiesiłam na choince a teraz mi sie nie podoba bo nie pasuje do kolorów ozdób...

Kredzia widzę, że masz jakiś inny przepis na bułeczki niż ja.. a powiedz na ile mocy i czasu je pieczesz?

W ub roku tez tak miałam z rękoma to neutrogene stosowałam

Dobre to z naszym zdjęciem za 40 lat na zjeździe ;)

Dorcia gratuluję zęboli! No to macie już tyle co my;) Tyle, że my od sierpnia :P

Polunia ja niesttey nie pomogę jesli chodzi o l,eworęczność... Iza trzyma kubek w dwóch rączkach, rysowac jej nie daję jeszcze a chrupki czasami je prawa a czasami lewą ;)
Kiedyś słyszałam, że na tym etapie dzieci potrafią być oburęczne a potem się to kształtuje, ale jak jest naprawde to nie wiem.. do wujka tez nie chce mi się zaglądać bo nie doczytam was do końca..

Ubawiłam się śmietaną ;)

No i jakos nadrobiłam... nawet nie jest az tak późno!

Ale musiałabym wziąść się za prezentację bo roczek niedługo a ja na wrzesniu ejstem.. i to na poczatku wrzesnia!!!


Kurcze wiadomosć o Daruniu i Michasi bardzo mnie niepokoi i ciąglę myslę o naszych kochanych dzieciaczkach!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504231 przez luska
hej laseczki

Pola kupiłam sobie perfum, a co .Jak mąż się nie stara , to sama musze sobie radzić.

Pola no ja bym się chyba nie wybrała do tej restaracij , bo pewnie dostała , bym coś , czego narmalnie bym nie jadała

Pola no w grudniu warzywa z własnego ogródka , to chyba , tak nie bardzo ;)

Pola no ile by mogła wyjść przesyłka 30 zł??Pewnie nie więcej.A p[o ile był jeżdzik??No ja byłam dzis w realu i był z kiddielanda , ale w Kubusia Puchatka B) Ale był za to ten fishera szczeniaczek , miałam już brać , ale w końcu sie rozmyśliłam.w domu Ł stwierdził , że za drogi i bez sensu jak ma kupę z tej serii zabawek i typowy jeżdzik to nie jest.

Pola u mnie poprawa , drzwi juz założone , nawet futryny pomalował :P

Aureska dzis bez temperatury tylko katar i zaciąga na krtań , ale mi sie wydaje.Czekam na rozwój wypadków.Do przychodni się nie pcham po gadałam z piguła i generalnie kupa maluchów z zapaleniem płuc i bez sensu małą ciągać z katarkiem , a wróci z zapaleniem.

Pola to miałas w sumie dobrze ,że Kacper bał się choinki .My z Ole mieliśmy trzy światy i dlatego w tym roku walczę ze sobą czy w końcu mam ubierać ta choinkę czy nie B)

Kredzia ja to samo pomyslalam o tym sylwestrze Poli , ja czasem nie mogę zwykłych zakupów ogarnąć i pięć razy jeżdze po jedną rzecz.A tu tyle ludu tyle załatwiania , a te zakupy to mnie przerażają poprostu

Do 9 , to sobie pospaliście sporo.z jedzeniem u nas też ostatnio kiepsko .Mała strasznie grymasi B)

Kredzia ja nie mam problemu z rękoma, więc nie pomogę

hehehe Pola padam z ciebie :P :P

Docia no i oby tak zostało Lenci z tym jedzonkiem i gratuluje ząbków

Pola z tego co ja się naczytałam , to do 4 roku zycia jest czas na to żeby któras ze ston się "wyróznila"


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dziewczyny napisze wam jutro z ta sałatka , bo sama muszę zadzwonić po dokładny przepis


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


nie madziorska ona nie maiła


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


aureska mi tłukła z 6 słoików , do tego 4 z przyprawami , z trzy figurki , skarbonkę no kupe tego było , jaki wazon tez sie znajdzie


Dobra ide spac , chta w miare ogarnięta, jutroi zalicze podłogi i ubierzemy chyba ta choinkę .w piatek ide na posterunek do tesciów i w sobote goscie , no bosko porostu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504292 przez polunia
Luska nie mam bladego pojecia ile ta wysylka moglaby kosztować. Ale w pocztę bym się nie bawiła bo czasami mozesz go dostać po Nowym Roku dopiero :dry: Sam jeździk kosztował 219 zl. Zadzwonie do nich czy jeczcze mają(ale oni dopiero od 10 maja czynna).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504413 przez madziorskie
hej hej

No Luśka nie przechowujesz w kopcu/piwnicy warzyw na zimę??? hi hi Pamiętam jak dziadki w kmopcu trzymali pietruszkę, marchew, buraczki, ziemniaki... a potem jak już mniej tego uprwiali to w piwnicy mieli kociołek wrzucali marchew zasypywali piaskiem i tak zimowała marchewka;)

A szczypiorek, bazylię mam na oknie w kuchni w doniczkach ;) pietruszkę zielloną mam ususzoną a część natki pocietą i zamrozona;)

ja choinkę ubrałam i z jednej strony jest zastawiona kominkie, z drugiej ławą a trzeciej fotelem i tv ale tam się do niej nie dopcha więc mogę być spokojna

ok ja sie wijam bo jade do pracy zawieźć wnioski o urlop i wychowawczy ;) pa pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504438 przez Dorciaition
Luśka a w Smyku lookałaś? Tam powinny być te jeździka za 230 zł.
PRzesyłka myślę, że 3 dychy.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504460 przez polunia
Dorcia a od Ciebie wysylka tego jeżdzika kurierem to koszt w granicach tych 30 zł. Ale Krzys ma chyba jakas umowę z firma kurierska podpisaną , co? Ja dzisiaj dzwoniłam i mi rzucili cene od 150 do 180! No ocipieli chyba.
A jak tam moja paka? :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504480 przez Dorciaition
Polunia no to bardzo dziwne, że tyle. JA czsto coś wysyłam, bez umowy Krzysiowe i zazwyczaj, to do 5 dych płace. Jeździk spory, ale lekki, więc myśle, że te 3 dychy. Tylko Luśka do świat to już ciężko. Wczoraj dostałam maila, że niektórzy kurierzy nie dostarczają na następny dzień bo mająmega dużo wysyłek.
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


MOje ciasto na ciasteczko już w lodówce. Ciekawe jak to mi wyjdzie. Pokupowałam już polewy, pisaki, będę siębawić w ozdabianie ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504499 przez polunia
Jeju Dorcia nie stresuj mnie , do sylwestra chyba dotrze , co???? :cheer: Kuźwa niech ten rok juz się skończy bo ocipieję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W ogole to od rana mam kryzys! Ryczalam juz kilka razy ale ja tak mam , ze jak sie wyryzę to później wszystko wydaje mi się prostsze i mam bardziej optymistyczne nasatwienie do całoksztaltu. Liczę , że tym razem tez tak bedzie ;)

Buziaki , nic nie odpisuje bo czas mnie kuxwa goni , no juz mnie lapie za łydy w sumie :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #504504 przez Dorciaition
Polunia no oby humorek wrócił szybko. A ta tak bez powodu ten zły nastrój czy coś się stało?

Madziorskie mnie się własnie tak marzy mieć w doniczkach na oknie kuchennym różne zioła, ale mam aneks bez okna wiec lipa :/


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504513 przez polunia
No powód zazwyczaj jest ten sam - kupe roboty i malo czasu na ogarnięcie wszystkiego. Teraz jeszcze dochodza święta a ja nigdy za bardzo swiąt nie lubilam. No i skumulowało się! Do tego odchodzą mi trzy dni na zalatwienie czegokolwiek jeśli chodzi o sylwestra!!! Marzę , żeby juz wyjechać z domu i móc spokojnie pozałatwiać parę rzeczy a nie załatwiać telefonicznie cza mailowo z dwoma wrzeszczacymi gadami u nogi... No to takie moje pozytywne nastawienie przed swiętami :P Do tego brakuje mi dwóch alsek do obslugi i nie mogę nikogo znaleźć , kurwa zyc nie umierać!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504870 przez madziorskie
Heh tak czytam i czytam i mnie kusicie tymii ciasteczkami cynamonowymi! Tyle, ż eja poza czekoladą na polewę ozdób nie mam żadnych.,..

A Polunia ile płacisz i w jakich godzinach by te 2 laski musiały pracować? Pytam serio, może bym Ci podesłała siorę i bratową, bo one tak razem wszędzie... ;)
A głowa do góry bo wiem, że i tak ze wszystkim zdążysz i dasz radę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl