BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

12 lata 2 dni temu #380719 przez Kredka
a co tu taka cisza jak w weekend????????????????????hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #380730 przez Malina86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Chcialam Was tu wszystkie, procz Kredki :) oficjalnie opierniczyc, ze nic nie piszecie. Nie chcecie zeby watek sie skonczyl, ale pisac to nie laska?!?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #380745 przez Kredka
MALINA my samotne B) wiec czasu pod dostatkiem. Ale mi dziwnie tak samej...pusto w domu :dry: :( :(

Wiesz, brakuje mi słów na to wszystko... ide nakarmić młodego...

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #380767 przez Malina86
No Kredzia my slomiane wdowki, a reszta pewnie sie "dźga" jak to Dorcia mawia :laugh: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #380778 przez Malina86
Kredka to rozumiem, ze Twoj malz do pracy tam pojechal tak?

Jejqu jak mi sie chce cos slodkiego, chyba skisne! Nie mam nic oprocz cukru :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu - 12 lata 2 dni temu #380804 przez Kredka
Tak do pracy na miesiąc. Będzie sortował jabłka.

Powiem Ci że mnie też sie chce cos słodkiego :P . Schrupałabym czekoladę z okienkiem z orzechami włoskimi :) mnnnniiiaaammm
Miałam wyskoczyć przed kąpielą z Mikołajem ale padało i nie chciałam targać go na taką pogodę.

Ty chociać masz weekendowego męża a ja dopiero sie bede dzgała za miesiąc ;)

nie masz nic prócz cukru..hahah zawsze mozesz sobie zrobic kogel mogel :silly:

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu - 12 lata 2 dni temu #380815 przez Malina86
Najlepsza czekolada jaka jadlam w ostatnim czasie to Chempionlada z limitowanej edycji Milki- taka duza, no niebo w gebie!!! No teraz to juz mi chyba jezyk do dupy ucieknie.

Kredzia, ale Twoj przyjedzie za miesiac i juz "dźganie" bedzie regularne, a moj tak chyba w nieskonczonosc bedzie jedzil :unsure:
Widze, ze moj opiernicz nic tu nie zadzialal wiec spadam i ja :silly:

madziaska widzialam Cie!

Dobranoc!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #380857 przez Dorciaition
Hello.

Ja jestem. I to oczywisciena biezaco :lol: Czytam ciagle ale juz na odp brak czasu, tym bardziej ze jutro goscie.

Kredzia brak mi slow na Twoich. Ale mnie wnerwili.Kuzwa nie pytaja a potem maja pretensje.nie nawidze czegos takiego.

U nas dzis bez dzgania bo padam i juz w lozku leze.

Kredzia ta z okienkiem to moja ulubiona- Nusbaisset. Mmm

Malina myslalam ze Twoja ulubiona to malinowa :silly:

klade juz lepetyne ba poduche. Pies juz w kroku wiec czas spac ;)

Dobranoc


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #380897 przez [email protected]
HELLOOOOOOOOOOOO
UDAŁO MI SIĘ WEJSC W TO PIEROŃSTWO!
WTF? Juz tak za Wami teskniłam ze ło jezu!!!

Kredzia-dziekuje za rady na gardełko-u mnie to standard, więc się nawet tym szczegolnei nie przejmuje:) ale tym razem długo mnie trzyma! Od dziś mowie normalnie bez chrypy aleciagle kaszle i w gardle pali:/
Co do mikusia-słuchaj jaka nadwaga? Tego akurat nie słuchaj, skoro dziecko na piersi to nadwaga nie jest nadwagą, nie pasiesz go kaszami ani jakimis mannami tylko cycem wiec jst ok...anemai-to tu czesto slysze ze maluszki mają i dostają zelazo w syropie-wiele kolezanek tak daje dzieciom od malenkości-tylko z eto bardzo zeby psuje, ale mleczaki mozna poswiecic :)
Daro kochana moja waży 10,200! I i nawet po zdjeciach widze ze moj to tłucznik jest przy Mikołaju:)
A jaki wysoki jest to nie wiem, od dłuzszego juz czasu ciuszki ma 80, ale 86 zdecydowanie za duze.

Malinka-ALE TY WYSUSZONA JESTES!!! Chudzinaaaaaaaaa! Aż mnie się chudość zamarzyła:P heheh
A Michasia jest boska!!! Wymiękłam w ogolejak ona prędko się rozwija fizycznie! Super!
Co do pierdziochów-to jak Daro „odpali motorek” to konca nie ma!pierdzi i pierdzi az ma usta czerowne:D

Dorcia-świetny filmik! Bardzo mi się podoba:)

Kima-ale zabiłaas mnie tymi spojlerami, juz chciaąłm odpuscic ale nagle foto-uffff maly jak zawsze uroczy! I Ty jak ładnie promiennie wyglądasz-czego ty od siebie chcesz?

Emka-Twoja Natala jest niemozliwa! Jak tanczy to ja wymiękam!!!

Co do dźgania...musze Wam powiedziec-u nas ostatnio długo posucha była, już myślałam że zarastam normalnei-i ostatnio...jak nas wzięlo, był taki sex !...że za tydzień robie test ciążowy...no, to tyle w tym temacie!

Daruś mówi ostatnio czesto piopłakuje przez żabki, nie ma żadnego jeszcze ale palcem pod dziąsłammi już je czuć. Daro siedzi sam od piątku i od przed wczoraj próbuje już sam siadać-ale mu to nie wychodzi
W ogole Daro kiwa głowa na nie! I wie kiedy! Mówie Wam na serio!!!
Wyciągnęłam nogi ze stolika edukacujnego i on ma na to takązajawke zepadamy ze smiechu! Wli w te wszystkie przyciki a to sie swieci i gra aon tanczy-nie tak jak Natalia Emki ale buja sie szczesliwy heheh
W krzesełku Daro je już ładnie-to chyba na niego sposob-w krzesełku moge gokarmić papkami bo inazej tobyła masakra z tragedią:/

Domis zaczyna sie buntowac i juz nie chce dzielic sie z Darusiem zabawkami, tzn zależy jaką ma faze ale wczesniej nie było problemu

Dzisiaj zmarł mój wujek-tato Kingi tej co malowałam i szykowałam ją na bal tydz temu-onasie moimi dzicmi tal=k zajmuje-pisałam Wam kiedyś.on alkoholik był i juz od dawna wegetował w domu bo miał okrutnie zrujnowane bebechy, zadko juz poł i nie brał lekow-a nie powienien w ogole pic i leczyc sie regularnie-on jak zywa smierc wyglądał wiec kazdy spodziewałsię tego-no alemoja Kinga okropnie to przezywa, mimo z eojciec zgotował im straszne zycie to ona go kochała i bidna tak strasznie to przezywa.
No to tyle co u mnie reszta m,oze jutro-jak uda mi sie zalogowac kurnać mać!

Kocham Was Mautki moje cudowne!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #380911 przez Malina86
Hahaha Dorcia Ty jesteś po prostu za mocna! "Pies już w kroku" hahaha :laugh:

Sarenko tesknilam :) Przykro mi z powodu wujka.

Ogladne "Porodowke" do końca i ide spac.

Baj :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu - 12 lata 1 dzień temu #380933 przez vestusia
Dżem dobry :)

Sto lat dla Nadziei :) Batmanik, gdzie Ty jesteś????


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Tekst Dorci o dźganiu przeszedł już do historii ha, ha, ha :D
Daisy w kroku też mnie rozwaliła ha, ha, ha :D Ja widzę Dorcia, że Wy tam macie bardzo urozmaicone życie seksualne he, he, he :D

Sarenko bidulko ja tak samo męczę się z katarem. No masakra jakaś.

I rób testa łobuziaro he, he, he :D Toście zaszaleli!
Daro ma radochę z nowej zabawki no a Domiś widocznie ma takie momenty, że nie wszystkimi zabawkami chce się dzielić z młodszym bratem. No a Daro to zdolna kluseczka. Zuzia siedzi sama dosyć długie chwile, kiwa się, ale łapie równowagę i potrafi się tak pobawić zabawkami.

No i przykro mi z powodu wujka :(

A ja kolejna nocka do dupy. O ile miałam już krople do nosa to znowu nie wyspałam się przez ten cholerny kaszel. No masakra, to jak jakaś napędzająca się samoistnie maszyna. Nie umiem opanować tego odruchu kaszlu. No oszaleć można, płuca wypluję chyba.

Rano oczy spuchnięte, bo spałam po 30 minut przez całą noc, więc zrobiłam sobie kawę... wypiłam pół kubka i poleciałam do kibla ha, ha, ha :D

Zuzia usypia więc idę się też położyć, może chociaż na chwilkę usnę.

Odezwę się później, buziaki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #380939 przez emkapl84
Dzień dobry kochane!!!!!
Od 5.30 pobudka i póki mała ma dobry humorek skorzystałam z okazji i posprzatałam mieszkanie...zostało mi tylko odkurzanie bo nie chce obudzić Oli i Michałka
Strasznie się cieszę, że podoba wam się jak Natalka tańczy :lol: :lol: my mamy z nią taki ubaw bo jak tylko przełaczymy na MTv itp to ona od razu tak własnie reaguje...chyba po tatusiu bo break dance tańczył :laugh:
Dobra wiad to taka, że M dostał stały shift...dawali tylko jednej osobie wiec strasznie sie cieszę, ze mu się udało...oznacza to,że ma już zagwarantowane 4 dni w pracy w tygodniu - dwie dniowki i dwie nocki :lol: :lol: :lol: mowie wam strasznie sie cieszę...ale aż tak bardzo nie chce zachwalać , żeby się coś nie spitoliło!!!
Moje dziecko chyba już nie bedzie raczkować...czołganie tak jej przypadło do gustu, że ani mysli podnieść dupkę...mały leniuszek :laugh:
W ogóle zauwazylismy z M, że gdy Natalcia trzyma w rączce jakiś mały przedmiot np metkę od ubrania, albo gdy bawi się małym listkiem od play maty albo czółkami żuczka czy ogonkiem tukana to wydaje takie dźwieki jakby spiewała coś jak takię długie aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: mowię wam jaka jest wtedy słodka...mam nadzieję, ze mniej wiecej wiecie o co mi chodzi :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu - 12 lata 1 dzień temu #380960 przez Dorciaition
Dzień Dobry :)

STO LATEK ZUZIA I NADZIEJA. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO. :kiss: :kiss:

Jeju już coraz bliżej do roczku :)

Wow Sarna to chyba Daruś wygrał u nas w wadze. Pokłon dla Twoich cycków.
No i pięknie, że tak ładnie już siedzi.
A Domiś pewnie troszkę zazdrosny, przejdzie mu.
Ha ha toście poszaleli.Rób testa- może Florka już tam siedzi :)

Przykro mi z powodu wujka :kiss:

Vestusia
jeju niech to choróbsko juz spada od Ciebie.
A jak Zuzia, lepiej?
No widzisz usiedzi troszkę Zuza, bo Lenka to nie bardzo :/

Ha ha, a Wy tylko o jednym. Dźganiem Wam w głowie :silly:
A Daisy w kroku zawsze jest. Ale spokojnie leży :laugh:
Ja śpię na brzuchu, no i ona zawsze wciśnie się między nogi. :blink:

U nas nocka w miarę ok, choć juz się przyzwyczaiłam, że kilka razy muszę wstawać dać Leni coś do picia.
Dziś przychodza do mnie koleżanki. No i nie wiem co zrobić. Sałatkę już mam, zrobię też takie pizzerki z ciasta francuskiego. Doradzcie co jeszcze mozna szybko zrobić :)

Rano o 5 wstałam żeby zrobić biszkopt z truskawkami. Pięknie sobie je ułożyłam i oczywiście zalałam gorącą galaretką. No nienormalna ;)

Troszku Lenci





Alanek[*] :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #380976 przez [email protected]
alesz cudnie wejsc tu z rana :D

Lencia boska i w tym skoczku jak ma fajnie!
jak Neirze pozwalałam wchodzic do łózka albo na koc jak gdzies lezałam(jak Adama nie było bo on nie pozwalał) to ona tez mi w nogi zawsze wchodzi, w gniazdko się wpycha i tak spi ale moja Neira to bydle i mi zawsze mega niewygodnie hehe

Madziska wczoraj zapomniałam-gratuluje czworaczka dla Hani:*

no i musze konczyc kurde
papap

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu - 12 lata 1 dzień temu #380993 przez madziaska
Witajcie :)

Zuzanko, Nadziejko, wszystkiego najjjjjjjj :kiss: :kiss: :kiss:

Malinka, no wpadlam wczoraj na chwilke, przylapalas mnie ;) Z tel, wiec nic nie pisalam :)

Lenka slicznosci, Dorcia, ona cala Krzysiowa :) Moze salatke jakas zrob? Z galeretka tez tak kiedys zrobilam, spieszylam sie. Oczywiscie wyplynela z blaszki, bo robilam w tej okraglej, ktora sie otwiera ;) A poklon dla Sarny w strone cycucha, a nie cyckow ;) :silly:

Sarenka, dziekuje za gratulacje, ale Hania chwilowo zapomniala jak podnosi sie dupke i znowy "plywa" po dywanie ;)

Emcia, gratulacje dla meza, super z ta praca wyszlo :)

Vesta, oj bidna TY z ta sraczka ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Bylam wczoraj u fryzjera i na przymiarce. Suknia bardzo mi sie podoba. Tydzien temu krawcowa brala miare, a wczoraj okazalo sie, ze przez te 7 dni znowu schudlam i musi ja zwezac :( Ale jak dla mnie jest piekna. Pokaze WAM fotki, bo wybieralam z katalogu. Moja jest rozszerzana juz pod biodrami i bez trenu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl