BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

12 lata 1 dzień temu - 12 lata 1 dzień temu #381042 przez Dorciaition
Madzia jest śliczna. Będziesz wyglądała cuuuudownie!
Już się nie mogę doczekać jak nam swoje foty pokażesz.
I jedz chudzinko nasza.

He he masz rację- pokłon dla Sarny cycka :lol:

Już mam menu więc zabieram się za robotę :)

Aa Vestusia, dziś obowiązkowo foty Zuzi :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu - 12 lata 1 dzień temu #381103 przez vestusia
Hello ponownie :D

Dziękujemy ślicznie za życzonka :D

Dorcia ja boję się pomyśleć co by to było, gdyby Daisy nie leżała grzecznie między nogami ha, ha, ha :D

Kurka dziwnie, że Lenka wstaje w nocy na picie. Ale dobrze, że na picie a nie na mleczko.

Niezła jesteś z tą galaretką :)

No a Lenka cudasek. Naprawdę Krzysiowa, cała tatusiowa :)

Madzia, suknia śliczna. Boziu :) Aż nie mogę się doczekać Twoich zdjęć :)

Zaraz wkleję fotki Zuzi.




Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #381121 przez madziaska
Dziewczyny, foty napewno będą ;) Choć ciągle mi się sni,że fotograf nie przyszedł. Ja to posrana jestem. To kolega Sz,nie bierze od nas kasy,więc boję się,że nie przyjdzie i dlatego takie sny ;) To amator raczej,ale sprzęt ma dobry :)

Zuzia,słodziak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #381128 przez emkapl84
Ale ze mnia gapa!!!!!!
Zuzanko i Nadziejo buziaczki dla was :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #381133 przez emkapl84
Madziu sukienka naprawde mega!!!!!!dołaczam się do zdania Dorci...bedziesz sliczna panną młodą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu - 12 lata 1 dzień temu #381147 przez Kredka
100 latek dla ZUZI i NADZIEI!!!!

DORCIA ja uwielbiam tą czekoladę Nussbeisser z orzechami :lol: :lol: . Właśnie zjadłam całą białą czekoladę tej firmy :ohmy: B) .
Lenka na tym 1 zdjeciu wygląda jakbys ją na wieszaku powiesiła ;) jak ubranie. Ona jest po prostu boska :lol:

SARNA kochana ja też pokłon oddaje Twoim cyckom :lol: , a raczej temu jednemu którym karmisz :silly: Ładna waga. WOW :ohmy: :ohmy: :ohmy: . Mój o równe kg lżejszy. W pon ważony był 9200. A ubranka to 80-86 zalezy jaka firma. Czasem jak jest zanizona rozmiarówka to 74. Lekarze mówią że wygląda na 10-12 miesiecy.
Daro tez widze muzykalny  A Domis może troszke zazdrosny o Dara skoro nie chce się Dzielic zabawkami…już sama nie wiem..

Przykro mi z powodu wujka.. :( Cóz się dziwic Kindze. Dzieci kochają swoich rodziców bezwarunkowo.
Koniecznie pochwal się wynikiem testu.

VESTEUSIA oj biedna ty jestes… kuruj się kuruj. Zuzolek jakie ma długie nogi  no no piękniocha z niej.

EMKAPL gratuluje pracy M. Natalka to zdolni acha. Tanereczka i spiewaczka. Rzecz jasna po tatusiu  :lol:

MADZIASKA piękna ta suknia. Będziesz wyglądać jak księżniczka. :kiss:


Bylismy dzisiaj po recepte u lekarza. Przed wyjazdem wziełam lek "bez recepty" dla męża bo mu sie skonczyly leki i musialam doniesc recepte. MIlo ze mnie przepuscili w kolejce. No bo w jednej rece Mikołaj, w drugiej torba, karta, książeczka. A to mu smok upadł a to but spadł..i tak w kółko.No wazy 9200 to ręce opadają.Boje sie zeby czegos nie zlapał w tej przychodni ale jestem dobrej mysli.Jak przyszlismy dałam mu obiadek i padł ze zmęczenia jak mucha, albo jak mawia Vestusia, jak pies pluto :P
Małż dzwonił, że dojechał na miejsce. Juz nawet poszli do sadu rwać jabłka.
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Jak sie obudzi to pojedziemy do kuzynki mojego meża na ploteczki.Ona jest w ciąży i jak urodzi bedzie naszego bąbla podawać do chrztu.

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #381152 przez madziaska
Dzięki dziewuszki za miłe słowa :)



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


My siedzimy sobie na tarasie. Hania właśnie się obudziła,idziemy na obiadek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #381163 przez madziaska
Dzięki dziewuszki za miłe słowa :)



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


My siedzimy sobie na tarasie. Hania właśnie się obudziła,idziemy na obiadek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu - 12 lata 1 dzień temu #381169 przez Malina86
Czesc Kochane!

Zuzanko i Nadziejko wszystkiego co najlepsze w Waszym dniu! :kiss:

Dorcia zdejmij to dziecko z wieszaka :laugh: Lenia boska :) Oj pomyslu nie mam za bardzo co to jedzenia, ja czesto robie takie kurczaczki jak w KFC i sosy do tego. Jutro na mecz zrobie :)

Zuzolek slodki i jaka duza! (w sensie dluga, zeby nie bylo ;) ) Zdrowka dla niej i dla Ciebie Vestusia, niech juz Was to cholerstwo odpusci.

madziaska sukienka piekna! Bedziesz wygladac cudownie! No szkoda, ze akurat nie bede w Twoich rejonach to wpadlabym pod kosciol :laugh:

Tak mysle, ze chyba pora Miśce nocnik kupic skoro juz siedzi elegancko. Niech sie przyzwyczaja, nie chce zeby mi walila w pamki do 3-go roku zycia :)

My po spacerku, pogoda ladna. Ide ogarniac chate i siebie, bo dzisiaj przyjezdza Malz (i tu powinna byc buzka jak jeden ludzik siedzi na drugim :lol: :laugh: )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #381296 przez vestusia
Witam Was z wieczora :)

Dziękuję pozostałym dziewczynom w imieniu swoim i Zuzi za życzonka :)

Kredzia uspokójże już te swoje hormony :D Miki nie jest gruby. Ale rozumiem, że się tym wkurzyłaś i zmartwiłaś, bo ja też pamiętam jak się zdenerwowałam, gdy mi lekarka powiedziała, że Zuzia duża i ciągle nadużywała tego słowa "duża". No wryło mi się to słowo w psychikę.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Nalatałaś się nieźle he, he, he. Aż podziwiam Cię z Mikim na rękach! :D Jejor :D

Malina Ty zboczuchu :D Ja to dobrze wiem, jakie siły w Tobie drzemią :D Zresztą, w wielu z Was, co niektóre lubią być dźgane :P
Fakt, że emotek jest tu mało he, he, he :D Ale zawsze można poszukać w gifach :D :D :D

Jak Zuzia też już będzie stabilnie siedziała, to zakupię jej nocnik. Popieram, bo też myślę, że jest to odpowiedni na to moment, niech się dzieciaczki już przyzwyczajają.

Madziula zazdroszczę tego tarasu.

Zuzia na antybiotyku, więc nawet nie myślę o spacerze, zresztą nie jestem nawet sama w stanie ruszyć się z domu.

Dziś była babcia i przyniosła mi syrop z cebuli. Popjam i liczę, że on w końcu pomoże, bo jak jeszcze dzisiejsza noc będzie nieprzespana, to chyba jutro się przewrócę.

Ugotowałam dzisiaj Zuzi obiadek - ziemniaczki z marchewką, kurczakiem i brokułami. Jest porcja na jutro a pozostałych 5 zamroziłam.
Jutro zrobię jeszcze zupę pomidorową i tak myślę, żeby kupić jej łososia. Powiedzcie mi, bo ja to nie jestem ogarnięta w tych kulinarnych sprawach. Surowego łososia "ugotuję" na małej ilości wody? Długo to trzeba robić?
Bo nie mam naczynia do gotowania na parze, a chciałabym też zrobić obiadek rybny.

Oczy mi się kleją, Zuzanna mam nadzieję, że zaraz zaśnie. Ja rozścielam wyro i się kładę. Mam nadzieję, że zasnę i wyśpię się w końcu.

Miłego wieczoru i weekendu Kochane, bo pewnie niektóre z Was rzadko będą tu zaglądać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu - 12 lata 1 dzień temu #381300 przez vestusia
Malina, specially for You :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 23 godzin temu #381341 przez Malina86
Haha Vestusia dzięki! Zastanowila mnie trzecia i przed ostatnia pozycja bo ludki mają takie same sweterki, to chyba propozycje dla osób homoseksualnych :laugh: :woohoo: Póki co A usypia mloda, bo się obudziła oczywiście i ryczy jak tylko wyjdzie z pokoju.

Dobranoc!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 23 godzin temu #381348 przez luska
Hej laseczki

Sto latek dla dziewczynek :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Vestusia , a mi się teraz przypomniało , że miałas nam wrzucic fotki jenda z waga 63 a jedną z teraźniejszą.Ja poproszę może złapie mnie motywacja jakaś i chociaz te 5 zrzuce.

Hehe a o tym 3bicie to nie batonik tylko ciasto.Postep jakis jak chce slodkie to sama pieke, nie kupuje juz gotowych ciaste , batonów i tego typu badziewia.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Jejor ale cie męczy te kaszel!!!Zdrówka dla ciebie, a byłaś w ogóle u lekarza z tym kaszlem??


Kredziu moja kochana fajnie , ze ten zel pomaga i mały chce chociaz troszeczke ssac cycuszka.Jak by nie było to nadal jest dla niego najbardziej wartościowy pokarm.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


docia własnie fajnie , ze ciągle cos sie u ciebie dzieje i masz gości i kontakt z innymi ludzmi.

Madzia ja zdziadziała i to strasznie , ale o zrobic takie zycie całe szczescie , że pod bokiem mam choiaz tesciów i dość często ktoś zagląda , ale rewelacij też nie ma B)

Madza pryszcze na pewno do wesela znikną!!!I bedziesz piękna panną młodą!!!

Malina Miśja może niespokojnie spać własnie przez to , ze wstaje.Kiedys czytałam , ze dzieci moga miec takie odczucia jak człowiek dorosły po wysiłku , ze niby energi juz nie masz ale np nogi jeszcze naładowane.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Hhehehe Warjatki sie nie dzgam hehehe

Sarenk ja generalnie tez mam problemy z zalogowanie i gdyby nie mój sposó to chyba w zyciu bym tu nie weła.Mam strone mojego profilu w zakładkch , wchodze w to , automatycznie jestem zalogowana i w moje wiadmośc i w ostatni moj post i jestem.

Nosz twój to kawał chłopa i tak na jednym cycuch matko chyba drozdze wcinasz!!!!!Moja to kruszynka przy młodym , bo wczioraj sie z nia ważyłam i aż zaszalała 7.400
Dzis małej tez rozebrałam nogi od stolika , ale powiem i , że rewelaij nie było ,az się zdziwiłam , bo ona na wszelkie świecidła to się trzęsie.

Przykro mi z powodu wuja, był jak był za żyia ale mimo wysztko :(

To czekamy na wynik testu i oby była mała Flo

Emka Natka z tańcem to wymiata, a o do raczkowania to ja sie zastanawaim , czy moja tez na łatwizne nie pójdzie , bo tak sie skubana czołga i tak jej to sprawnie idzie, ze w momencie jest tam gdzie chce.Z dywanu mi złazi na płytki bo tam ma większy poślizg i wedruje po domu.Czasem od święta dupke podniesie.

Docia Lenka jest przesłodka i cały czas mi tu foty w tej opsce podsyłasz , a ja w zeszł weekend obszukałam h&m i sie wku****, były ale jakies lipne.


Madzia , boziu jaka piękna ta sukienka .Nie moge się doczekac fotek twoich w tej sukni!!!!Będziesz przpiekna panna młodą

Fuck ja też chce!!!!!

Vestusia ale Zuzanka juz duza jest a jakie ma włoski juz długie


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Malina ja bym tak wczesnie z nocnikiem nie zaczynała , my tak zrobilismy i efekt taki , ze potem nie chciał w pgóle nam siadac i była histeria B) Teraz dopiero sie przkonał i bez pampka lata.
Dziecko niby najpierw musi nauczyc sie kontrolować zwieracze .Ale wiadomo , ze każde dziecko jest inne, a Michaska wymiata i tak więc kto wie . może przed pierwszymi urodzinami bedzie robiła na nocniczek


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 23 godzin temu #381357 przez luska
u mnie jak zwykle brak czasu , nie wiem co ja ostatnio robie , ze sie nie wyrabiam.

Mała jak juz pisałam leniuszke sie zrobił , nie chce juz tak dupki podnosić .Ale za to dopełza wszędzie.Na dywanie nie chce juz się bawić , bo na płytkach ma lepszy poslizg i przez to musze co najmniej raz dziennie myć , a dobrze by było ze 2 razy przelecieć.

Z jedzeniem nadal jest u niej na dwa razy, nie rozumiem jej zachowania.Pierwsze łyzeczki je ładnie , a potem zaczynają się cyrki.Płacze jak jej przystawie łyzeczke do ust to przestaje płakać ,zgarnie z niej po czym jest znwu ryk i tak sie meczymy.nie wiem czy ona przy cycu jest przyzwyczajona do nieprzerwanej dostawy jedzonka czy jak , ze tak płacze.Juz stpsowała rózna sposoby , zmieniłam łyzeczke, miejsce karmienia , mała z powrotem je w leżaczku,staram ją karmic po spaniu jak jest wypoczeta i bardziej cierpliwa.Czasem to skutkuje ale rewelki nie ma.A matczyna intuicja mi mówi , ze nie bedzie lekko ją odstawić od cyca.A nie chciała bym karmić dłużej jak rok.

Dzis poszaleli mi oba ze spaniem , nie wiem czy na pogode czy jak .Mała spała 3 razy po 2h .A Olo ja legł na dywanie to nawet nie wiem kiedy zasnął i spał 4 h.Przez to na spacer wyszlismy dopiero po 18,żeby mlodego wykończyc , poszlismy kilometr do pola gdzie rosnie brokuł i tym sposobem jutro wszyscy będziemy jedli żupę brokułową.

Ach zdjątka maluchów wrzuce po weekendzie , bo wstyd sie przyznać ale ostatnio dosłownie kilka fotek małej porobiłam i nawet nie mam ich zgranych na kompa, a lece teraz prasować i zmyć podłogę

Buziaki do jutera mauśki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 23 godzin temu #381366 przez kima
Hej babeńki, u mnie też brak czasu, tzn. staram się wchodzić przynajmniej raz dziennie i chociaż coś poczytać co u Was, bo bez forum już chyba nie potrafię żyć :blush:

Idę się zaraz kąpać i spać, bo padam na cyce, nigdy chyba nie przestawię się na wstawanie o 5 rano, tożto noc! :ohmy:

Kredzia ta laska to jakaś pitolnięta ;) szkoda, że Was w sb na niedziele nie zaprosiła, no idiotka ;) i jeszcze pretensje, ale durna, sory, ale ludzie to naprawdę nie myślą ;)

Vestusia zdrowiej chyrlaczku! a babcia od dresu :laugh: to czasem jakiegoś wdzianka Zuzance nie przyniosła? :P

Madzia suknia cudna! Już czekam z niecierpliwością na fotki ze ślubu, ojjj coraz mniej czasu zostało! :huh:

Buziaczki dla Zuziaczka i Nadziejki!

Malina tylko tam uważam proszę z małżem :laugh: a jak Ty robisz te kurczaki a'la kfc? normalnie kawałki filetów? a te sosy?

Dorciu Lenka na tej huśtawce to chyba ma mega radochę :woohoo: i rzeczywiście wygląda jak na wieszaku :laugh:

Jutro muszę ogarnąć chałupkę i pogotować już na cały tydzień dla małża, będę robić fasolkę po bretońsku i jeszcze muszę coś sobie umyślić ;)

Sarenka mam nadzieję, że w Twym brzuchu siedzi mała Florka!!! życzę tego B) nie ma co zwlekać :laugh:

ok lecę
zdycham już konkretnie, baba nas na aero tak wymordowała, że nogi mam jak protezki B)
hehehe
śpijcie smacznie (Vestusiu śpijcie, a nie kaszlcie :laugh: )
pa Babeńki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl