BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 1 tydzień temu #643965 przez madziaska
:):):)

Hej laseczki :)

Co tu taka cisza??? Jak majoweczka mija?
U nas dzisiaj lepsza pogoda, przynajmniej nie pada ;)

Hania spi od 17, siedze i sie nudze ;)

Wracajcie juz z tych majowek !!! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #644088 przez Dorciaition
Hej.

U nas majóweczka ok. Dzis piekna pogoda wiec caly dzien na dworze. Lenia happy :)

Oj MAdziaska to sobie dzis nie pospicie.

Lenia juz spi. Zasnela o 21:30, ale w dzien pospi zawsze ok 2 godzinek.

Pozdrawiam


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #644094 przez madziaska
No,Hania jeszcze nie śpi i nie zapowiada się na to ;) Jak wstała przed 20,tak nie wiem kiedy pójdzie. Grzecznie się bawi,więc ok ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #644098 przez Dorciaition
Łojej, to moze być to nawet 24? Kurka :/ Ale dobrze, że grzeczna ;)

Za to rano pośpicie :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #644115 przez polunia
Helołłłł

Witam sie i ja. Normalnie praiwe lato dzisiaj u nas było , cudnie! Zdązyłam byc u fryzjera i na szybkich zakupach. Kupiłam sobie rózowe portki , koszulkę pomaranczowa i koszulę dzinsową , normalnie jak szesnastka :lol: Troche figura nie ta ale mam to juz głeboko w zadzie , grubym zadzie zeby nie było :lol:
Madziaska no to udanego wieczoru zyczew z Hankką w tle :blink:
Ooo , i Dorcia zawitała , w końcu :kiss:

Ale gdzie Luske wcięło , chyba do niej napisze bo cos długo sie nie odzywa i nawet na fejsa nie zaglada :silly:

A ja konczę prasowanie i trza sie ogarnać , jutro od 8 do 14 dyzur u tesciówki a póxnioej nie wiem , może moj na wpół beznadziejny maz cos wymysli , w koncu rocznice slubu jutro mamy wiec możeeeeeeee akurat :silly:

Milej nocki , papa :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #644154 przez vestusia
Zuzia w końcu poszła spać o 21, zmęczyła się i poszła do siebie ;-) Siedzi u nas znajomy, chyba będzie tu nocował, bo piją chłopaki.

U nas dziś też piękna pogoda, tzn. piękna w porównaniu z poprzednimi dniami. Byliśmy na spacerku, Zuzanka przeszczęśliwa, no żyć nie umierać. Szkoda, że jutro niedziela i trzeba wracać do pracy...

Polunia ja z Ciebie nie nie mogę, odczep Ty się od tego Twojego zadka. Nie jest taki zły a i figura jest oki. Wiem, co mówię, bo przecież widziałam :D

Hanula pewnie pośpi, a Zuzanka wstanie najdalej o 7.

No to miłego wieczoru Kochane, mam dziś dobry humor :)

No i wypiłam dwa drinki i mi jest fajnie ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #644343 przez madziaska
Dzien dobry :)

Hania wcale dlugo nie pospala :P Do 7.30...

Vestusia, to sie zrelaksowalas przy drinu ;)

Polunia, kiedy konczysz te dyzury u tesciowki???

No i koniec majowki. Jak dla mnie przeokropna ;) Pogoda do d..., SZ caly czas w pracy...

Pomalowalam sobie paznokcie i Hania zrobila kupe w gatki ;) No nic, ide ja przebrac :laugh:

Milego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #644392 przez kima
Heyoł :)

Moje dziecie śpi, małż poszedł do kościoła do wpadłam do Was, a co :laugh:

Kubuś dziękuję teścióweczce za życzenia :laugh: Ale ten czas leci!

Polunia która to Wasza rocznica? Wszystkiego naj :kiss:
Zawsze się zastanawiam dlaczego piszesz na wpół beznadziejny, a nie beznadziejny? To chyba oznacza, że nie jest aż tak strasznie beznadziejny ten Twój małż :laugh:
I dobrze, że takie zakupki fajnie zrobiłaś, przecież nie mamy 50tki na karku, żeby nam nie wypadało chodzić w takich kolorach :silly: A od swojej figury i zadka się odczep, mogę Ci wysłać fotkę mojego zadka, to wtedy stwierdzisz, że Twój zadek nie jest taki wielki, a mojego się przerazisz ;) :P

Madziaska, no nieźle, jak się Hanula wyspała od 17 do 20. O której poszła spać? Bo ja myślałam, że o 17 zasnęła będąc bez drzemki i już pośpi do rana. Mój śpi raz dziennie, najdłużej półtorej godziny, z reguły godzinę, kąpiemy go przed 20, a podobudka ostatnio zawsze przed 6 ;) Dawniej dawał chociaż pospać do wpół do 7, ma teraz wstaje przed budzikiem ;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Vestula, no ja nie mogę z Twojej Zuzanki, zmęczyła się i poszła sama do łóżeczka spać :P Chyba masz za dobrze, mój nawet jak zmęczony to się drze i nie od razu zasypia :P

Dorcia Ty widzę powróciłaś z włóczęgostwa na dobre :laugh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


My mamy już dużą lewą dolną czwórkę, a dwie kolejne za kilka dni powinny się przebić, bo dziąsełka jak balony nabrzmiałe. Szczepienia mamy też już z głowy, kolejne po skończeniu 5 r.ż i banbki mówiły, że dzwonią do domu, co by nie zapomnieć :laugh:

Z gadaniem u nas w dalszym ciągu nie ma szału, jak widzę co wygaduje Aureśka, Zuzka czy Hanula, to aż mi słabo ;) Coś tam gada, no ale nie wiele tego ;) W matkę się nie wdał ;)

Kupiłam sobie karnecik na basenik i od wtorku będę chodziła na aero w wodzie :laugh:

Miłej niedzieli laseczki, do uszłyszenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #644646 przez luska
Hej kochane

No jak koniec długiego weekendu , to pogoda piękna dzieci zdrowieją i ja też .Oczywiście w czwarte wstałam z temperatura ,bólem głowy , uszu, zatok i kaszlem.Towarzystwo mnie zaraziło i zdychałam razem z nimi , Łukasza złapało w piątek.Teraz już prawie wszyscy zdrowi , nie licząc tego , że ja mam niemiłosierny katar.Ale dziś już nie wytrzymałam w domu i byliśmy u cioci i wyszliśmy do niej na działek , bo taka pogoda , że aż się prosi .żal mi tez Olusia było bo ostanie (tuf tuf , żeby nie zapeszyć ) jest grzeczny słucha się , leki pięknie brał , a i za jego przykładem, szła Aurelka.Wszytko robił , żeby tylko wyzdrowieć i iść na dwór.Nawet Auresk tak nie okładał ;)

Madziorskie no jak przeczytałam o wagach tych dzieci w poszczególnym wieku , to sie nie dziwie tym komentarzom......ale zdaje sobie sprawę jakie to dla rodziców musi być wkurwiające , co chwile coś takiego słyszeć i ewentualnie sprostowywać .Ale tego nie da sie przeskoczyć , ludzie tacy są.....No trzyma kciuki , żeby ta mała waga Izuni była spowodowana tą hipotrofią i wszystko z czasem się unormowało i oby nie wykryto u niej żadnych zaburzeń wchłaniania czy czegoś takiego!!!!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Madziorskie zdrówka dla Dawidka , ale pewnie od Izuni się zaraził

Gratki dla Izuni:) Ona to ma uzębienie :lol:

Poluni z tym masz racje , ze z krótkimi to więcej roboty jak z długimi , bynajmniej u mnie się sprawdza

No nie tylko twój chłop taki pracuś :P , bo mój tez w majowe pracował , oj w piątek sobie wolne zrobił , bo chory i dziś.ale dzieciak za nim mega wytęsknione

Pola i co napisałaś coś do mnie, bo mój tele zaginą znowu w akcji , ale znowu odnalazł się w aucie hehehe

Madzia to sobie Hania urządziła drzemkę B) U mnie w piątek tez oba zasnęli co prawda o 15 ale spali do 18.30 i na szczęście o 21 już spali


Och kima a gdzie foty Kubusia??

Oj no to tylko pozazdrościć tego basenu!!!

No to mi sie udało was nadrobić .Chociaż Aureska się zbuntowała i nie śpi .Cyrki robiła o 18 i Olo tez to poszli do kąpania i Olo o 19 już spał , a ta walczy i czekam na jej kupę , bo wypiła mleko i teraz wcina kiszeniaka B) Ta to ma smaki, ale grzeczna jest i siedzi z nią szwagieros , to mam luz.

A mi się ciekawie maja zapowiada pewnie w huk kasy wydam na dentystę , bo mam do zrobienia 5 zębów , wczoraj mi pękł na pół!!!!Kuzwa na bananie , nie wiem co się z tymi moim zębami dziej , bo miałam zawsze zdrowiutkie .A teraz nie dość , że się poprzestawiały , to się psują i kruszą :angry: :dry:





Madziorskie bardzo mi przykro!!!! :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #645082 przez Dorciaition
Cześć Kochane.

My już w domu. Fajnie tam było. Lenia całymi dniami na dworzu, wyszalała się.

Później odp i powrzucam jakieś fotki majowe :)

Miłego dnia


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #645189 przez luska
hej kochane

Chyba wszystkie korzystają z pogody , bo u nas jest cieplutko .Czekam aż maluchy wstaną i idę z nimi , bo dosyć tego siedzenia w domu.Tylko pewnie jak na złość będą spały i spały, bo ja nie mam co robić .Obiadek jest , pieczę się ciasto ,pranie właśnie powiesiłam w domu wczoraj sprzątałam i nie mam co czytać.......Wczoraj skończyłam ostatnia cześć trylogia , bo mnie tak wciągnęła , ze siedziałam do 1.Ale chyba wrzucę na luz , bo ostatnio przez książki wcześniej jak o 24 się nie kładę.

Dzis tez postanowiłam , że uczę już konkretnie Aureske wołać na nocnik.Bo od jakiegoś czasu woła siku i kupkę , ale zawsze jest po fakcje , a czasem to blef.Nie zdarzyło jej się do tej pory jeszcze zrobić na nocnik.Dzis też zawołała i jej zdjęłam pampka.Potem chodziła już bez, kilka razy poszła ze mną i z Olkiem do łazienki i patrzyła jak Olus sika i siadała po nim .Fakt , ze się napinała , że aż baka puściła , ale siku ani raz.Potem poszli mną robić obiad do kuchni i ona się ładnie bawił , ale nagle się zawinęła gdzieś pędem i w końcu zaczyna krzyczeć siuku i stoi pod drzwiami łazienki i szybko na nocnik, ale oczywiście było po fakcje bo nalała w kuchni , co nie zmienia faktu ,że rozumie tylko trzeba ją nauczyć , ze przed się woła i siada.A skoro tat papuguje po Olku , to może nie potrwa to tak długo i po wakacjach będzie juz odpieluchowana .Byle ja się będę trzymała postanowienia......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #645474 przez Dorciaition
Hej Kochane.
No i powróciła szara rzeczywistośc ;) Majówka udana. Dużo nie chodziliśmy (przez mój odcisk), ale odwiedziliśmy oceanarium w Gdyni, połaziliśmy troszkę nad morzem, a tak to cały czas podwórko i świeże powietrze, bo pogoda była dosyć ok.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Polunia no naprawdę takaś stara, że czernie i szarości powinnaś tylko nosić. Różowe mówisz portki? Ja ostatnio miałam też chęć, ale w końcu wyszły ciemno niebieskie.
Jak tam rocznica ślubu? Co mężuś wymyślił? Na pewno nie przebił naszej rocznicy w Powidzu :lol:

Kima
jak Twoja dieta?
No wiesz co, nie dość, że post raz na miesiąc to jeszcze zdjęć Kubusia nie ma. :P :P

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Zadroszczę tego aerobiku w wodzie. Też bym chciała, ale zawsze coś (teraz odcisk), no i Krzysiu ciągle w robocie.

Luśka super, że Oluś ostatnio taki grzeczny. Oby tak dalej.

Kurka, wydatków zębami nie zazdroszczę. Krzysiowi ostatnio krzyknęli 1500 zł za jednego zęba. Wysłałam go do innego dentysty (właśnie wraca). Ciekawe co mu powiedział. Najlepiej żeby wyrwał, bo to chyba 7, wiec byłoby po kłopocie ;)

Co czytasz ciekawego? Podobno Grey jest dobry. Ja se wypożyczam i za każdym razem oddaje w ogóle nie ruszoną. Nie umiem się zorganizować tak jak Ty. Zresztą chodzę spać z kurami.
Luśka dołączam się do postanowienia :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mogę wstawić milion zdjęć? Nie mogę się decydować ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu - 11 lata 5 dni temu #645504 przez Dorciaition

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #645587 przez kima
Dorcia jak to brak fot? dodałam 24 :P :laugh: tylko w spojlerze :P
Fajnie, że majówka udana :)
Właśnie Madziaska zrobiłaś przelew?
Ja mam teraz 2gie zm, więc tydzień wyjęty z życiorysu ;)
Do później :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu - 11 lata 5 dni temu #645773 przez madziaska
Dobry wieczor :)

Dorcia, Lenka slodka. Fajne ma portki, a zdjeciem gdzie caluja wasiska dzidziusia przeslodkie :) No i TY kwitniejesz :kiss:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Lusinda, dobrze, ze juz zdrowi jestescie :) Auelka pewnie przy Olku szybko zacznie robic na nocnik. To madra dziewczynka :) Ja czekam na lato, ale w sumie nie wiem czy dobrze robie, bo Hania kuma, ze na nocnik trzeba robic. Oglada ksiazeczki i pokazuje, gdzie dzieci robia kupe i siku. Jak ja pytam, gdzie ona robi, to pokazuje pieluche, potem pytam, a gdzie sie robi, to pokazuje nocnik. Czasami mowi"siiiiii", jestesmy wtedy na podworku, albo spiesze sie do pracy, wiec ja nie wysadzam, chyba zle robie. Nie chce tez zeby pol dnia chodzila bez pieluchy, a potem w pieluszcze, bo chyba jak odpieluchowywac to od razu caly dzien niech lata w gaciach. Nie chce tez mame tym obarczac. Juz sama nie wiem czy dobrze robie??? ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Polunia jak rocznica????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl