BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

10 lata 11 miesiąc temu #655246 przez Dorciaition
Heja Kochane.

Co do zjazdu to ja naprawdę nie wiem. No pojęcia nie mam.

Madziorskie biedny ten chłopczyk. Kurcze daj mu po cichu jakiegoś batonika ;) ;)
Dziwne, że nie masz do niego mówić po imieniu :/

Polunia :) Spokój już u Ciebie czy dalej szał ciał?
U mnie cisza- Lenia śpi, pies śpi, Zdanek w pracy, a Karole gdzieś wysłał. Lubię takie wieczory od czasu do czasu.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Hanulka kochana. :)

Lenia to ciagle tańczy. No opętana. KRzysiu mówi, że mam ją tego oduczyć. Ale jak? No i w sumie po co? ;) Niech tańcuje ;)

U nas sporo się dzieje, ale już siedzę cicho żeby nie zapeszyć.

Już po raz drugi proszę o zdjęcia dzieciaczków. Ewela no Twoich to już wieki nie widziałam.


Miłego wieczorku


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #655575 przez Dorciaition
O wow, ile postów :silly: :silly:

Miłego dnia :kiss: :kiss:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656053 przez madziaska
Dorcia, faktycznie posta eblas ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


U nas leje :P Weekend ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656313 przez Dorciaition
:):)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


U nas lato (pfu, pfu). Godzine temu z nad morza wróciliśmy.

Dobranoc


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #656649 przez madziaska
Dzien dobry :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


U nas 15 stopni :(

Hania oglada bajke, wiec ide sprzatac chalupke ;)
Milego dnia, jesli wogole jeszcze ktos tu zaglada ;) :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657047 przez vestusia
Witam Mamuśki :)

Wiem, wiem, troszkę mnie nie było, ale obiecałam, że strzelam focha ;-) A tak serio, to w tygodniu naprawdę nie mam jak pisać, a wieczorami to jestem dętka i tyle.

Dziś i tak byłam w pracy, bo odrabialiśmy piątek, który będzie po Bożym Ciele, i w ten sposób będziemy mieli długi weekend ;-)

Co do nocnikowania, to dziś Zuzanka mnie zaskoczyła megaśnie. Wcześniej siedziałam na fejsie i czytałam, co tam u Was, a ona mi przyniosła nocnik z siuśkami i pokazała go. No uściskałam ją i wycałowałam. Potem sytuacja się powtórzyła. Może nie mówi na głos „siku”, ale zdaje się, że kuma o co z tym chodzi i wie, co się do niego robi. Nadmienię, że jak wraca ze żłobka to najczęściej chodzi bez pieluchy do wyjścia na spacer, no a potem to zazwyczaj jest od razu kąpana (po spacerze), więc jest i pielucha, bo zaraz idzie spać. No ale zobaczymy jak będzie jutro i czy uda się w końcu ze zrobieniem kupy. W ogóle to Zuzia ma fazę na papier toaletowy, jak tylko zostawię łazienkę otwartą, to ona tam idzie i rozwija całą rolkę i wrzuca do ubikacji. Mało tego, jak siada na ubikację lub nocnik, to upomina się o papier i go wrzuca tak, jakby się podcierać chciała hehehe :D

Ha, Aurelka też niezła z tym słowem „cipa”. Może dobrze się im wymawia heheh :D A co tam nowego Aureśka mówi? :D Ona to jest szybka w te klocki!

Kuźwa, ale kicha z tą kartą od aparatu. A Ł. to niech się nie rzuca, bo nie da się czasami o wszystkim pamiętać zwłaszcza, jak ma się dzieciaki na głowie.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ha, no tak mogłam się domyślić, że ta zjeżdżalnia dla Lenki to nic. Ale wiecie, co moja Zuzia robi na placu zabaw? Wchodzi na zjeżdżalnię „od dupy” strony. I wcale ją to nie przeraża. Na koniki (te na sprężynach), też sobie wchodzi, wchodzi na taką ściankę linową i się huśta, na drabinki. Czy ona jest normalna? Hehehehe :D nagrałam filmik telefonem jak się wdrapuje na zjeżdżalnię.

O, Lenia to czyścioszek, ale fajnie.

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Dorciu, ja często idę z Piotrkiem do lekarza, albo Piotrek chodzi z Zuzią sam, jeśli ja nie mam jak. On pracuje na zmiany, więc jemu łatwiej. Z tym szczepieniem to chodziło o to, że on jest szybciej po Zuzankę po dniówce niż ja, więc on ją zabrał ze żłobka i szedł do przychodni (która jest obok żłobka i naszego bloku zresztą) i tam zajął kolejkę, a ja do nich dojechałam z książeczką.

Fajno, że Lenia nowe słówka łapie. „Dziemy” fajne, a „siu-siu” to padłam. Jak tak Lenia będzie mówić, to ktoś pomyśli, że chce siku :D

W pracy po godzinach zostałam w środę, bo bardzo dużo roboty mam, a że we wtorek miałam urlop, to chciałam ciut nadrobić. Siedziałam od 7:30 do 18:30. Masakra, a najgorsze, że nic z tego nie będę miała, bo nie mogę zostawać po godzinach, podpisywałam takie oświadczenie, że pracuję tylko 8 h, i tak samo jakbym się chciała zwolnić z pracy, to nie mogę tego odrobić, potrącą mi to z wypłaty.

Dorcia, będą efekty Krzysiowej pracy, zobaczysz, na razie pracuje i dobrze, że nie siedzi i się nie upierdziela, bo z tego macie kasiurkę no i też mieszkanko kupicie.

Ha, ha Dorcia Ty z tą kurzajką pojechałaś :D Przecież przeszłaś w Hiltonie test białej stopy heheheh :D

O, jak miałaś taki sen proroczy to ja poproszę o taką wizję. Chciałabym drugą dzidzię, a Piotrek nie chce i mi ciągle każe sprzedawać rzeczy Zuzi albo oddawać za pieluchy. A ja zmieniam temat, bo nie chcę się z nim kłócić. Powiedzcie mi, czy któraś z Was nie chce już drugiego dziecka?? Ale tak serio, serio.

O ja, Aurelka spała 4 godziny? No nieźle. Zuzia śpi tak do 3h, a to i tak moim zdaniem sporo.

Słodziak z niej i Przytulanek. Fajnie, Zuzia też ostatnio więcej się przytula. Jak mówię jej, żeby mnie „ukochała”, to przychodzi i mocno przytula. Kochana jest :D

Pola wróć do nas :D
Ja planów wakacyjnych niestety nie mam, bo chcemy to mieszkanie kupić, więc wszystko inne odpada, bo każdy grosz będzie potrzebny. No ale mam nadzieję, że w końcu za rok gdzieś pojedziemy. Chciałabym, no ale to jest ponad nas.

Madziorka i mnie zabiłaś tą kaszą z masłem.

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Dorcia a co Krzyś chce od tańczącej Leni, przecież to rewelacyjne jest. Zuzia też lubi tańcować, choć przyznam, że mniej szaleje niż ostatnio, a może po prostu nie mam tak okazji jej oglądać, bo całymi dniami, po pracy i żłobku, jesteśmy na dworze. Choć pewnie jutro zdupczy się pogoda, to poobserwuję Zuzankę. Teraz znowu u nas na topie Ewela Lisowska i „jutra nie będzie”. NO ona ją kocha :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jak Hania ślicznie rysuje słoneczko :D
Śliczny „dobieraniec”. Jejku, Zuzia ma naprawdę długie włosy, ale wiecie, że nie pozwala sobie ich czesać? No kręci głową i nie daje mi się skupić. Ja się nerwuję i z ledwością uda mi się zrobić jej dwa kucyki.

Ja jestem zmęczona i padam na cyce. Piotrek był na nocce wczoraj i musiał dziś siedzieć z Zuzią, bo ja musiałam iść do pracy. Nie mogłam wziąć znowu wolnego, bo za dużo tych dni urlopu nie mam.
Dali radę, poszedł spać, ale śpi może ze 3 h i zaraz będę musiała go budzić, bo idzie na kolejną nockę. Ja z Zuzią wybrałam się na spacerek, deszczyk nas przegonił, Zuzia oczywiście nie chciała wracać, więc siłą wpakowałam ją do wózka i prawie biegłam, bo zaczęło lać jak z cebra.
We wtorek pojechałam z Zuzią do tego kardiologa, towarzyszyła mi kumpela, bo chciała obejrzeć buty, a że Piotrek miał na popołudniu, to mi to pasowała, aby z nią jechać, żeby się nie gonić z podróżą powrotną.
Zuzia grzeczna, przed wejściem do gabinetu zrąbała się (a to dlatego, że do wyjazdu chodziła bez pieluchy po mieszkaniu i kupy nie robiła), przewinęłam ją i po kilku sekundach była nasza kolej do wejścia. Z Zuzankowym serduszkiem dobrze, nie ma żadnej wady, są lekkie szmery, ale pani dr powiedziała, że z tego dzieci wyrastają i będziemy co roku to kontrolować. Za rok pojedziemy znowu i przebadamy te szmery. Zuzia oczywiście siedziała grzecznie jak pani jej sprawdzała serduszko, słuchała szumów (przypominało mi się badanie usg w ciąży), patrzyła z zaciekawieniem na ekran i dała się zbadać.
W środę kiblowałam w pracy po godzinach, a dziś to praca niezbyt szła. Ale było fajnie i spokojnie, bo mało ludzi przychodziło, właściwie chyba nikogo nie było, żadnych telefonów, cisza, spokój, fajnie się pracowało i sporo zrobiło.

Coś mi się przytyło, ale tak mi fajnie na spacerkach, zwłaszcza jak zahaczam o lody świderki hehehe. No ale muszę się za siebie wziąć, tyle, że jest mi ciężko, bo ostatnio to mam smaki na wszystko.
Dziś było dla odmiany spaghetti i zjadłam z ogromnym smakiem. Piotrek ulepił dla mnie takie mini mini pulpeciki zamiast tradycyjnie mięsa jak do spaghetti, no smakowało mi bardzo. Zuzi zresztą też ;-)

Miłego wieczoru Laski, zapewne cisza teraz będzie, ale to zrozumiałe. Szkoda, że jutro niedziela, bo szybko minie i w pn znowu do pracy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657195 przez madziaska
Vestucha, no w koncu jakis porzadny post !!! B) :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Vestusiu, jesli chodzi o druga dzidzie, to nie czuje jeszcze takiej potrzeby. Moze z wygody, Hania nie jest absorbujacym dzieckiem. Juz jest duza, zajmie sie soba na dlugi czas. Z drugiej str czasami sobie mysle, ze kiedys zostanie samo i smutno sie robi ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Eeee tam przytylas!!! Jak zwykle pewnie przesadzasz :P ;)

No i brawo dla Zuzi za siku. Tez powinnam robic tak jak TY, uczyc Hanie juz teraz, nie patrzac, ze czasami bedzie musiala w pieluszce chodzic. Zwlaszcza, ze pracuje duzo krocej od Ciebie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657247 przez luska
hej laseczki

Madziorska fuck , co za rodzice.......biedne dziecko .Masz okazje , to daj mu cos porządnego do jedzenia!!!!

Madzialska Hania pięknie maluje :) Oj , ze ona kredy nie smakuje , moje pierwsze co robi , to ładuje kredę do buzi!!!!

Eh pewnie zjazdu już nie będzie.......


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dobieraniec cudny!!!No i brawo dla Hani , że wysiedziała :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A co Krzysiowi nie pasuje , że Lenia tak tańcuje??

Vesta jeszcze raz brawo dla Zuzki!!!!Super , ze już tak kuma i sam robi siku


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Eh co Aureśka mówi......no to bym musiała walnąć litanie , bo ona mówi już generalnie wszytko , łapie w lot, ja powiem coś nawet nie do niej , a ona i tak powtórzy .Ale tak mnie więcej to wszystkie typu: idź , tam , tu , gdzie, piciu , żelki , guma , dom , Krysia , "Bubuś"-Kubuś,sorry , dzięki , "branoc'-dobranoc , trawa , tampolina, piłka , Jola , noga , , piwo , kawa , woda , myć , miś , lala , auto , włosy, siku , kupa ,pupa , bawić , babawki -zabawki ,gil-grill , isia-luiza ,ciocia , pati-patrycja , pacy-pracy ,sok,koń, kczeć -krzyczeć,gupi-głupi , kulde-kurde , kuwa -kurwa :P , spadaj ,ćipa :P śiatło-światło , zima-zimno , boli , pasek -piasek , spać i nie pamiętam co jeszcze.
Na porządku dziennym jest już łączenie 2-3 wyrazów typu "Olo masz" "Oluś oć góły"Olus choć do góry , mamus daj pić , mamuś gdzie babawki , mamuś oć (nadużywane) ,Gdzie miś , moje misie itd Wydaje mi sie , ze pod koniec wakacji będzie mówiła proste zdanie , bo idze jej to na razie zajebiście :laugh :P



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A Aureska nie chce tańcować.....odwidziało jej sie , a jak już to tak śmiesznie macha rączkami .Za to fanka kółka graniastego

Vesta super , że z serduszkiem Zuzki wszystko oki!!!!Szmery ma ponoć większość małych dzieci .Olo ma na przykład przez jakąś tam niteczkę na serduszku.


U nas na razie tez bez rewelacji .Dni lecą jak głupie , normalnie nie wiem kiedy kolejny tydzień do przodu i tylko sie starzeję :S :blink: Poza tym męczy mnie juz to mieszkanie na wsi , wiecznie to samo , ani nie ma gdzie iśc a ni8 z kim pogadać......i psy dupami szczekają.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657321 przez madziaska
Witam sie z rana :) Aleeeee sie dzisiaj wyspalam ;)

Milego dnia zycze, u nas piekna pogoda :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658158 przez Dorciaition
Cześć Kochane.

Ale fajną zabawę miała Hanką z tym malowaniem. Słoneczko pewnie mamusia takie ładne narysowała :)
Dobieraniec pierwsza klasa. Leni to włosy chyba przestały rosnąć :/

Vestusia jeszcze raz gratki dla Zuzi za siusianie na nocnik. Zdolniacha z Niej.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aleś Ty zapracowana kobieta jesteś :)

Cieszę się, że z Zuzankowym serduszkiem wszystko dobrze :)


Oj z tym Twoim przytyciem zapewne jak zawsze przesadzasz :P

Luśka no brawo dla Aurelki. Pięknie już mówi, super :)

Twój Szwagier jakiś dziwny. Niech sie sobą interesuje, a nie Twoimi dziećmi. Burak!

MAdziaska pochwal się do której spałaś :) My do 8 :)



U nas ok. Cały czas jest Karola, ale prawdopodobnie znowu jedzie do Holandii. W sobotę KRzysiu miał impreze firmową. Było super. Tańce były niesamowite.

Pogoda upalna, aż dziś trochę za duszno.

W środe mamy szczepienie. Ciekawe ile moja sroczka waży :)

LEce sprzątać póki LEnisława śpi.

Miłego dnia.

A, no i zdjęć kilka wrzucę jak zwykle ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #658160 przez Dorciaition


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #658792 przez madziaska
Witam wieczorowo :)

Dorcia, Lenka artystka ;)
Sliczny ma kapelutek, a zdjecie z tatusiem przepiekne :):):)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Vesta, zapomnialam napisac ;) Super, ze z Zuzankowym serduszkiem w porzadku :)

Lusia, jejuuu ile Aurelka juz gada :) A kto ja przeklinac nauczyl???? Hanka ubzdurala sobie, ze wszystkie misie to BIBO, na kuzyna, ktory ma na imie Michal, ale mowimy do niego MISIEK tez mowi BIBO. Chodzi ciagle po domu, kiwa glowa i mowi "Ni ma", nie wiem czego ona wiecznie szuka ;) Dzisiaj powtorzyla kilka razy PIPA, co te nasze dziewuszki maja z tymi pipkami, hehehe :D

Gdzie sie laski podziewacie???????????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658960 przez polunia
Helołłłł Dziewuszki :lol: :kiss:

Dorcia ja nie wiem czy Ty wiesz ale masz modelkę w domu. No cudna jest , i jak zwykle zajebiście ubrana. Słodzę? Nie , absolutnie , serio mi sie Lenisława mega podoba :woohoo: Gdzie Jej kupiłas te portki i kapelusz??? No czad , napatrzec sie nie mogę i ten nieodłączny usmiech na buźce :kiss: :kiss: :kiss:

Madziaska no PIPA musiała Hania od kogos usłyszeć , innej opcji nie ma :woohoo:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Luska ja tam bym chciała kolejny zjazd ... :(

Aureśka wymiata z mówieniem. Niesamowita jest :kiss: Moja to zaledwie : tata , baba , dzidzia , hopa , adzia (tak mówimy na moja młodszą siorę) , ola ,halo , drzwi , apa , lala i nie wiem co jeszcze :dry: Aaa , jedyne zwierzatko jakie nasladuje to kura :dry:

Oj , jak ja Cie doskonale rozumiem z tym mieszkaniem na wsi. No niby fajnie , dzieciaki maja ogród i cały dzien mogą sobie biegać i co z tego , wkurza mnie , bo gdziekolwiek chcesz sie dostać to musisz dupe w samochód pakować. W ogóle przerypane :angry:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Madziaska Ty wygodnicka nie bądź tylko zabieraj sie za drugie bejbe. Własnie ze wzgledu na Hanię. Ty masz rodzeństwo ? Aaa , masz brata. Za długo czekać to tez bez sensu , póxniej taka duza róznica wieku która gdzies tam dopiero w doroslym zyciu sie zaciera (wiem po sobie , byłam 5 i 7 lat młodsza i jak rodzenstwo wszystko razem we trójke to ja zawsze byłam ta mała :( dopiero gdzies tam w okilicach 20 sie zaczęło zacierać). Damian ma brata 6 lat młodszego i do dzisiaj nie maja szczególnego kontaktu , ale Tomasz to długa historia wiec ... szkoda gadać :blink: A Sz. co mówi na drugie dziecko?

Vestusia brawa dla Zuzanki !!!! :kiss:
Moja wczoraj dla odmiany , ze sika w gacie to jeszcze kupe zrobiła , nawet nie wiem kiedy , wsio sie w majtkach rozdusiło , nie wiedziałam jak mam sie do niej zabrać :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Aaa , to masz tak jak moja kumpela , jak po macierzynskim wracała do pracy to tez podpisywała to , ze pracuje tylko 8h bez nadgodzin a teraz w ciula lecą i i tak musi zostawać a nikt jej za to nie płaci. A co ma dziewczyna zrobic , prace ma fajna i dobrze płatna a , ze ogrniczyli pracowników do minimum to pozostali muszą zapierdalac za trzech , więc zostaje i nic nie mówi bo non stop kogos zwalniają :dry:

Ja tam sie winna Dorciowej kurzajki nie czuję :silly: Kto Jej kazał latać w skarpetach a pod prysznic to sie klapki zabiera ( ja tam w hotelu bez klapek się nie wykapię pomimo tego , ze matka "dezynsekuje") :lol:

Hahaha , oddawać ciuchy za pieluchy , dobre :lol:

Super , ze z Zuzankowym serduszkiem wsio dobrze !!! Kacper ma w serduszku strunę rzekoma w serduszku ale podobno taka jaego uroda , musimy to co jakis czas kontrolować tylko.

Tak , Ty i to Twoje tycie. Uspokój sie Anka , niejedna by chciala tak wygladac , na przykład ja :woohoo:

Madziaska sliczna Hanula! :kiss: No anioł wcielony na tych zdjeciach i ten warkocz. Czad! Mojej Poli to małego kucyka co najwyzej zrobie z jej pieciu kłaczków na krzyż :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


I juz nie wiem co gdzie i jak dalej. Odeszłam na moment od kompa , dobrał sie Kacper ale na szczescie nie usunął mi wpisu bo bym ocipiała.

Co u nas??? Nic specjalnego. Nadal siedze sama z dzieciakami bo D wiecznie gdzieś. Juz cholery dostaje , umeczona jestem jak smok !!! Dzisiaj smigam do tesciówki bo jest msza za D babcie , ja do koscioła nie chodze ale na msze za babcie pójde bo to kapitalna kobita była a dzisiaj ma druga rocznice smierci. Najpier muszę odebrać kwiaty i na cmentarz zawieźć , z dwójka ogrów na cmentarz , ocipieje chyba za szcześcia :dry:

Pola ostatnimi czasy wstaje miedzy 9 a 10 wiec w miare ok , za to Kacper punkt 7 i "mama słonce wstało " :blink:

Piaskownicy sie nadal nie doczekałam :angry: Ale za to posadziłam sobie kwiotki , skosiłam trawnik i jeszcze z zielskiem miedzy krzaczkami walczę. Najgorsze sa pokrzywy , bo france nawet przez rekawiczki mnie parzą , muszę sobie jakies lepszejsze grubsze kupić. Aaa , Pola sie wczoraj dupskiem w pokrzywy wkomponowała , ryk był niesamowity bo ja przez leginsy poparzyły. Dupke miała cała czerwoną i nie kazała sie wykapać. A jak jej umyłam w koncu letnia woda to jak rak wygladała :huh: Dałam jej Zyrtec tak w razie W bo to wieczorem przed spaniem było i wiem jak nie wiem. Ciekawe jak bedzie po nocy , ale chyba przeszło bo inaczej by sie chyba w nocy budziła , tak mi sie wydajhe.
W sobote miałam spotkanie klasowe i Ewelina sporo wypiła :dry: I w niedziele łeb mnie bolał jak cholera , to chyba tak zwany kac był :dry: Kurde w Hiltonie mi nic nie było a tu zonk. Ale tu maximusa nie było , tylko Bols Finlandia i Luksusowa. Kazdy co innego przyniósł :blink:

Ok , lecę sie uszykować. Chate by sie tez przydalo ogarnac ale juz czasu nie mam bo 1,5 godziny na forum spedziłam.

Miłego dzionka , papa :kiss: :kiss: :kiss:

Aaa , moze wieczorkiem troche zdjęć wrzucę :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658985 przez Dorciaition
Oo jestem w szoku, że jest co poczytać ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Miłego dnia, słońca brak

Buziaki


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659523 przez Dorciaition
Ooo Malina!! :) Opowiadaj! :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl