BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

10 lata 11 miesiąc temu #663523 przez luska
No poszalałyście z postami :)

Malna wow w końcu twój post:)

dfqQESDREE4-Aureska dorwała kompa:)


Miśka tez zajebiaszczo gada:)
To sobie dziewczyny pogadaja w Mielnie :P

No i to ubioranie wow brawo dla niej!!!

Foty cudaśne, chyba na fiolet się przerzuciłaś:)

No i nowy kolor , ale ci chyba w kazdym dobrze:)
Ale chyba blond wychodzi z mody , bo co widzę znajoma to z blondu albo na rudy, albo na ciemny.Nawet moja mama co wiecznie blond, teraz sobie walła na ciemno i dobrze jej w tym.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pola u mnie młoda wczoraj tak sie poparzyła , ze cała nózka i raczka czerwona , jejku a jak płakała , bidula mała .Tak ją tatuś pilnował.ale niczym nie smarowaliśmy , nawet nie pomyślałam szczerze mówiąc

Pola następna , no nikt obcy nie chce uwierzyć , ze Ł to choleryk .Uwierz mi on o byle co tak klnie i wrzeszczy , ze nikogo w domu to już nie rusza.kiedyś była kuzynka u nas , Ł jej nie wiedział i pokazał co potrafi , to oczy jej wyszły z orbit i wiedziała juz za kim Olo tak krzykacz i nerwus:)


Rozumiem bejbe , że po tych zmianach żadnego trząsacza nie będzie :laugh:

Szajer ,jejku no taka duża stajenka na drewno

hehehe szczam z tego nie zdązyłem hehehe:)

POla no nie zostawię po obiedzie jej syfu , to trzeba było ogarnąć, podłogę zmieść , pomyć gary i blaty po ogarniać , trochę w salonie bo dzieciaki narobiły syfu , no a ich kuchnia i salon to jak mój cały dół i wyszło na jedno

hehe no co ty Malina u mnie Aureska , to pożeracz żelków , chipsow tez , tylko to akurat baaaardzo rzadko mamy w domu.
Za to kinderków nie lubi

No to powodzenia na egzaminie , dasz radę
Madzia u nas z wózkiem to samo i już nie używam , tylko sporadycznie , na wakacje albo na jakies większe zakupy po galerii co zdarza się bardzo rzadko.Ale używamy i tak parasolkę.

Malina ty masz dobrze z tym spanie , tylko ja chyba wole wcześniej wstawać , bo jakoś lepiej mi się wyrobić , aczkolwiek dzieciaki by tak mogły spać




Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kurka to co za weterynarz.....U nas jak pies miał operacje , to mu sie rana goiła super , żadnych wycieków , zaczerwienień, nawet zbytnio spuchnięty nie był.mimo , że miał pół boku wycinane.
Oj Aureska też ma faze na te dmuchawce ,a jeszcze większa Olo ......

Ja dzis mało zawału nie dostałam , oj mów wam!!!Musiałam sobie jebną valused , bo bym wysiadła , Otórz moje dzieci bawił sie u góry u siebie i co .....Olo otworzył okno i stali sobie tak na parapecie przy otwartym oknie dopbrze, że kuzynka była na ogródku u nas i mi powiedziała , bo ja nie zamierzałam iśc do nich , bo dopiero co wróciłam .No jak ich zobaczyłam w tym pokoju przy tym oknie , o boże straszne.nie chce nawet co by było jak by któreś wypadło!!!
Ł przyszedł , to pierwsze co zdjął klamki

Potem z Olkiem zrobiłam ciasto marchewkowe , ale Aureska obudziła się przed czasem i jak ja wstawiałam do piekarnika , to Aureska wysypała w salonie mąkę , jak ja sprzątałam mąkę top olo poprzestawiał piekarnik, i tak w koło macieju .Ocipieć idzie , zaraz ich kładę spać , bo nie wyrabiam już z nimi.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #663841 przez madziaska
Luska, Matko Boska zawalu dostalabym :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Polunia, no to ja Cie zdziwie, bo Hania nigdy chipsa nie jadla. Pewnie chetnie sprobowalaby, ale ja przy niej nie jem, bo wiem jakby to sie skonczylo ;) Generalnie malo je slodyczy, co nie znaczy, ze wogole ich nie daje. Ona strasznie duzo je owocow, tak miala od poczatku. Ja w ciązy duzo jadlam i warzyw i owockow, moze dlatego teraz ona tak je wcina ;)

Dorcia, sliczny suwaczek :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663911 przez polunia
Czesc Dziołchy

W koncu do Was zasiadłam. No czytam i na fejsie jestem ale zeby tak solidnie przysiaśc do forum to dłuższa chwila spokoju potrzebna. Własnie wylazłam spod prysznica i sie troche ozywilam wiec mogę popisać :woohoo:

Malina jak to po co Ci przedsiębiorczość , jak bedziesz prywatny zlobek otwierała to jak znalazł będzie zdobyta wiedza :blink:
O cholera , piatka z psychologii , strach sie bać :huh:

Madziaska u nas sposób na "płacz" sie nie sprawdza , moje dziecię ma mnie i tak głeboko w nosie...

Ja tam w ogóle nie rozumiem dlaczego hospitacje sa zapowiedziane. Powinny byc z zaskoczenia :lol:
Ooo , a co to za festyn? Znowu jakies robotki reczne robisz?

Poli trojki wychodza wychodzą i wyjsc kuxwa nie mogą :dry:
Aaa , zdjecie oczywiscie Polubione , i widzę , że nawet moja kumpela polubiła :blink:

Dorcia no to juz znamy wszystkie powod Twojej sennosci :blink: :kiss:
Aaa , faktycznie jest i suwaczek nówka funka. Boziu jak ja sie cieszę , no jak gwizdek normalnie , ja nie wiem czy to takie normalne tak przezywac czyjąs ciązę , ale chyba wszystkie tutaj tak to przezywamy :)

Malina my raz bylismy na takim "drętwym" weselu , no masakra straszna była , punkt 1 zwinelismy sie do domu. Życzę żeby jednak było sympatycznie bo szkoda kasy i zachodu inaczej.

Biedny Batman , a ten kręgosłup to go czasami od ostatniego ugryzienia Miski nie boli... :blink:

Taa , teraz marudzi , że pisze sama do siebie a jak Jej tyle czasu nie było to było dobrze :silly: No ja mysle , że to nie jest tylko takie chwilowe pojawienie się i znowu spierdzielisz na ruski rok :dry:

Luska no Pola to sobie raczej z Aureska i Miska nie pogada :dry: Moja córka bardzo komunikatywna ale z wysławianiem sie ma jeszcze ździebko problem :side:

Kurcze no , jakos cięzko mi uwierzyc w te historie o Łukaszu no ale skoro tak mówisz to widocznie tak jest :silly:

Nie no , absoluitnie Trzęsacz odpada :lol:

Stajenka na drewno czyli po naszemu szopa :laugh:

Aaa, bo Ty u teściówki gotowałas i sie stołowali , no to teraz rozumiem. Myslałam , ze takie codzienne rutynowe porządki jej robilaś.

Nie no moja Pola czipsow tez nie je niewiadomo jak duzo ale jak gdzies dojrzy albo my jemy to nie ma zmiłuj , musi dostać. Żelki przrywam jej zazwyczaj na pół bo małpa w całosci łyka :cheer:
Aaa , chciałam powiedzieć , że ja z Wami nigdzie nie jade bo Wy dajecie swoim córkom lizaki a moja tego akurat nie jada a jak juz dostanie , bo widzi u Kacpra i jest mega afera , to je go pod moim scisłym nadzorem. A poza tym zawsze sie od niego upierdzieli bo jej cieknie po łapce , brryyy :silly:

Własnie parasolkę bede musiała od kogos pozyczyc bo my mamy tylko ta większą spacerówkę a nie kupie specjalnie na jeden wyjazd

Aaa , co do wyjazdów to Karpacz na wiosne jak najbardziej ale mój ogromny apel : do połowy kwietnia a póxniej dopiero po połowie czerwca. Bo od 15 kwietnia do 15 czerwca mam napiety grafik komunijny w hotelu i nie ma opcji na jakikolwiek wyjazd.

Jejku , nastepna idzie na wesele , ja tez chcę !!! Rodzino Ś bierzcie w koncu ten slub i mnie zaproscie bo u mnie na zadne weselicho sie nie zanosi nigdzie , na Damiana bracie to juz w ogóle postawiłam krzyżyk , predzej zalegalizuja u nas małzenstwa homoseksualne niz On sobie zonę znajdzie :dry: Nie zeby był gejem bo jakies tam baby po drodze miał :silly:
Wpraszam sie bardzo nachalnie czy mi sie tylko wydaje??? :lol:

Hahaha , u nas tez faza na dmuchawce , Pola próbuje je zjadać a Kacper robi z nich "bukiety" dla mamy :side:

Ciotka kuźwa , Twoje dzieci to maja mega pomysły , ja pierdzielę. Tez bym pewnie musiała jakis nerwosol zazyć. Kuźwa skąd u dzieciaków biora sie takie rajskie pomysły...

Aaa , o wysypanej mące i przestawionym piekarniku juz wiem :woohoo:

Madziaska Pola tez sporo zjada owoców ale i tak jak widzi słodycze to sie trzęsie. Ostatnio na tapecie sa krakersy paprykowe , aaa i oliwki z pasta paprykowa z Lidla :lol:
To jest to czym Kacper pluje na kilometr , w ogóle to on taki syfiarz mały , jak mu cos nie smakuje to potrafi mi na srodku salonu wypluć... Pola "kulturalnie" przychodzi do mnie i wypluwa na rekę albo prosto do kosza , co mi sie akurat nie podoba bo zaraz ryje w tym koszu...

Jejku , jaka fajna Hanka. I znowu anioł wcielony. Rekawiczki ??? Jak Pola miała te zimne łapska na dworze w którys dzien to D tez kazał mi załozyc jej rekawiczki , patrzyłam na niego co najmniej dziwnie ale widze , ze nie On jeden ma takie pomysły :woohoo:

No , nadrobiłam.
Co u nas? W poniedziałek mamy szczepienie odkleszczowe , w koncu sie dowiem ile moje dzieci ważą i mierzą i będe mogła im BMI obliczyć :side: Wcale mnie nie ździwi jak Pola bedzie najciezsza ale jak dla mnie to ona gruba nie jest :blink: A Kacper to moze ze dwa kilogramy tylko od niej ciezszy...

D roboty ciąg dalszy , zaczynam sie przyzwyczajac do faktu ze jestem samotna matką. Nawet nauczyłam sie kosiarke obsługiwać bo inaczej trawa siegałaby moim dzieciom do pepka :dry: Jak wrócił do domu i mu powiedziałam , że jedziemy do Mielna to po dłuższej chwili namysłu stwierdził , że nas zawiezie , zostanie na weekend i pojedzie do domu i w nastepny weekend po nas przyjedzie. No chyba go Chrystus opuscił. Ale juz przyjał do wiadomosci wiec pewnie ostatni tydzien przed wyjazdem nie bede go prawie w ogóle widywała. Fajnie , bo kasę jakas z tego ma ale co z tego , skoro ja nawet nie mam kiedy jej wydać :silly:
Własnie , miałam jechac do galerii i o ile mój małzonek jutro do pracy nie jedzie to oznajmil mi ze jedzie do hotelu do dziadka(czyt, mojego ojca) i jakis prąd tam bedzie naprawiał. Mówi , że zejda mu 2-3 godzinę a jak znam zycie i mojego ojca to wróci po 8 w złym humorze ... No to tyle moich wywodów na temat mojego na wpół beznadziejnego męża.

Moja córka przechodzi sama siebie czasami , ja nie wiem skad jej sie rózne rzeczy biora , serio Kacper przy niej to anioł. Codziennie musialabym Wam tu liste z fotorelacja wstawiać ale mi sie nie chce za bardzo. Kacper za to znowu ma etap na niejedzenie , a juz tak ladnie mu szło.
18 czerwca mamy drzwi otwarte w przedszkolu. Zobaczymy czy sie mojemu synowi spodoba :dry: Oby tylko nie musial siedziec non stop na karnym jezyku bo sie wykonczę , no wstyd bedzie na całego.

8 czerwca mam drugie spotkanie klasowe z podstawowki , chyba teraz zbierze sie wiecej osob wiec moze byc jeszcze fajniej. Aaa , Luska , pisz mi tu zaraz jak mam zrobić 0.7 icówki??? W sumie i tak za duzo nie wypiję , o ile w ogóle bo na drugi dzien idziemy na komunie do chrzesniaka mojego ale obiecałam , że im zrobię :woohoo:
W ogóle to co ja mam kupic małemu na komunię ???? No pomysłu zero! Ja i tak chce maksymalnie 400-500 stówek wydać. Za taka kase to chyba nic solidnego sie nie kupi wiec pewnie lepiej bedzie jak włożę kase do koperty i tyle , co ?
I kurde w cos sie trzeba ubrać , o rany , musze poszperac w szafie u tesciówki bo jakos nie w smak mi kupowac cos specjalni bo to kolejna kasa wyjdzie. A jeszcze musze ubrac Kacpra i Polę , a w cholere z imprezami. Jakbym nie miała na co kasy wydawać , serio , nie cierpie takich imprez. A jakbym poszła w rózowych portkach i mam taka fajna bluzkę koszulową w kolorze prawie nude czy jak tam to sie pisze :silly: Ewentualnie sobie szpilki kupię bo i tak mi sie przydadza na zaś.
Kacper pojdzie dżinsach i koszulę mu jakąś kupie i pewnie bedzie tak jak z koszula na Poli chrzciny , miał ze 3 razy na sobie i teraz lezy ... sobie . E tam , olać , idę spać bo chyba sie zagalopowałam , sorry , papa :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #664106 przez madziaska
Dzien dobry :)

Polunia, robie festyn pod haslem "Mamo, Tato - rzyc palenie!", zapraszam ;) Hospitacja zapowiedziana, bo teraz ciagle na podorku siedzimy, i co innego w dzienniku, a co innego w rzeczywistosci :P
Rekawiczki zalozylam, bo u nas 10 stopni bylo i wiatr zimny, a narowerek szlysmy. Jechalam z nia przez cala wioche, jaks godzine, a i tak w rekawiczkach lapki miala lodowate ;)

Ja tem nie wierze, ze Pola niegrzeczna, ona tak jak moja Hnia, jak aniol wyglada ;)

Wiem, co czujesz z praca meza, mam to samo. Jesli chodzi o galerie, to bylam wczoraj i zapomnialam wozka, wiec nie pyatjcie jak moje zakupy wygladaly z biegajaca Hanka, dobrze, ze mama byla ze mna ;)

U nas zimno, kurde mam juz dosc tej pogody !!!

Polcia, znalazlam tzn SZ znalazl fajne nosidelko na rower i kask dla maluchow, jak odszukam to wkleje linka.

Na Komunie ja wyslalam chrzesnicy 500 zl ;) Jak dla mnie to akurat, nie ma co przesadzac ;)

Milego dnia :)

Nie pamietam, czy to byl dokladnie ten, ale cos w ten desen.
allegro.pl/fotelik-rowerowy-przedni-weer...isy-i3274480873.html

... i kask:
allegro.pl/kask-dzieciecy-uvex-hero-49-5...wer-i3272854110.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664270 przez polunia
No szalejecie Dziołchy z postami.... :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665749 przez polunia
Nie no , to juz przesada , ostatni post dwa dni temu ........ :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666586 przez Dorciaition
Noo szaleństwo. Ale mnie się odechciało na razie jak wiem, że ktoś z rodziny wchodzi tutaj tylko po to żeby czytać moje posty. Jak chce wiedzieć co u mnie to niech zadzwoni. Ach niektórym to się nudzi B)

Dobrze, że mamy fejsa :laugh: tam już nie wlezie :silly:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666674 przez [email protected]
Hej Dziewczyny
Jestem Sarna z wątku listopadówek 2011
Biore udziałą w konkursie fotograficznym i moze, o ile mi pomozecie, mam sznase na wygraną :)
bardzo was proszę o kliknięcie w gwiazdki pod zdjęciem

drogiwnieznane.pl/foto2/main.php?g2_itemId=31

głos moża oddać tylko jeden raz
Z góry dziękuje i pozdrawiam serdecznie
Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #666930 przez madziaska
Pozdrawiamy rodzinke Dorci :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #667065 przez kima
A najbardziej wścibskie plotkary, które nie mają swojego życia prywatnego i żywią się cudzym :P


Sarna za głosowane, ale jak na mój gust to mogłaś się bardziej postarać z tym zdjęciem :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #667133 przez [email protected]
Kima nakopie Ci do tyłka!
pisałam juz jak to było, owszem moglam sie bardziej postarac ale sie niepostarałam, byłam meeeega smutna a tylko wtedy mozna było zrobic zdjecie, niestety emocje wziely gore i nie postarałam sie nic a nic :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #667173 przez Malina86
Helloł Babuszki!

Dorcia nie przejmuj sie wscibskim czlonkiem rodziny. Czasem tak jest, ze jak ktos ma nieudane czy nudne zycie to woli sie interesowac zyciem innych. Powinnas czuc sie wyrozniona, ze ktos sledzi Twoje wpisy z zapartym tchem, czyta z wypiekami na twarzy, targaja nim emocje, wzbudzasz sensacje, zazdrosc. Wiesz jak bedzie przykro tej osobie jak przestaniesz pisac? Moze nawet bedzie chciala popelnic samobojstwo bo nagle zycie straci sens. Kochana, kazda Gwiazda ma swojego psychofana :)

W niedziele bylismy na Komunii i Misia miala dzien swira, latala jak opetana, sto kilometrow chyba zrobila, malo kotletem sie nie udusialam, bo co chwile musialam latac za nia. Ona ma chyba naprawde ADHD. Cala rodzina byla pod wrazeniem jaka jest zywiolowa. Wogole w Kosciele sceny robila, w wozku nie chciala siedziec, spiewala na cale gardlo, wszyscy sie smialo wokol i co chwila na Jezusa na krzyzu pokazywala i krzyczla: Mamo patrz!!! Wieczorem nie mogla zasnac- w dzien nie spala wogole. W nocy sie budzila dwa razy, chyba tez przez zeby, bo czworka akurat jej sie przebijala. Dobrze, ze na tej Komunii byly inne starsze dzieci to sie z nia bawily i przypilnowaly, bo bym zajoba dostala. Acha! Spokoj byl jak muzyke puscili, bo Miśka jak w transie tanczyla :laugh:

Batmanowi zdjeli szwy, zdjelam mu kolnierz, ale potem zalozylam, bo tak sobie tam namietnie ta rane wylizywal, ze sie balam , ze mu sie rozjedzie.

Dzisiaj mialysmy jechac do ortopedy i kuzwa zapomnialam!!!!! No zajebioza.

Dobra ide spac, polnoc zaraz.

Buziaki :kiss:

Aaaa byla sliczna Hanka z dmuchawcami to jeszcze Miśke wrzuce. Niech juz przekwitna te dmuchawce, bo spcerowac z nia nie idzie. Wyrywa wszystkie, nawet te co rosna w pokrzywach i ostach i psich kupach ;) Opetana jest!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #668045 przez Suari
Nie było mnie kupęęęęęę lat, ale pierwsze co mi się rzuciło w oczyska to SUWACZEK !!!!!! DORCI !!!!! ale super i gratuluję, aż miałam świeczki w oczach jak to zobaczyłam :) gratulacje jeszcze raz Dorcia :kiss: :kiss: :kiss:
pewnie zostanę zlinczowana ;) przez to, że "aż tyle" napisałam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #668636 przez Dorciaition
No i znowu jakiś "Gość" nas podgląda
:angry: :angry: :angry:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #668797 przez Malina86
Czesc Suari :)

Dorcia moze nie proszony gosc juz przestanie, bo chyba juz wie, ze Ty wiesz ;) Ludzkie wscibstwo mnie zadziwia :huh:

Ja mysle, ze albo forum ozyje, albo sobie je wogole darujmy, mamy fejsa i tam przynajmniej zadne zdesperowane ofiary wlasnego nudnego zycia nam nosa wtykac nie beda.

U mnie leje na maksa!!! Jest 23:58, spac nie moge jak zwykle ;) No, ale dobranoc jak cos ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl