BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2011 !!

12 lata 6 miesiąc temu #214258 przez rojku
Chwilę mnie tu nie było.. przepraszam, mam nadzieję, że dam radę nadrobić.

Ja już czasem mam tak, że nawet podskoczę, jak mała się przeciąga, wypycha nóżkę. Czasem, to aż trzymam w tym miejscu brzuch bo mam wrażenie, że by mi dziurę zrobiła :)

Mówicie o praniu, a ja już poprane mam, tylko te rzeczy, które jeszcze aktualnie dokupuję na ciucholu muszę wyprać.
Spakowana też już prawie jestem :D Brakuje mi jeszcze parę rzeczy. Ostatnio przeszukiwałam internet w poszukiwaniu dobrych staników do karmienia, bo jeden kupiłam firmy Alles Mama i powiem Wam, że te moje przenośne mleczarnie wyglądają jak worki w nim. Dobre opinie zbierają karminiki marki HotMilk i Panache Superbra, ale pewnie i tak każdej może pasować co innego :)

Tygrysica jaka to Twoja wymarzona torba? Moja też do mnie idzie, ale z USA, więc jeszcze troszkę na nią poczekam :)
Jestem ciekawa tych Twoich ubranek, które upolowałaś. Muszą cudnie wyglądać. Kiedyś widziałam świetny śpiworek w czachy :) na All, ale nie zdecydowałam sę bo nie znałam płci, ale jak bym wiedziała, że chłopak to bym go wzięła :)

Pozdrowienia dla wszystkich Mamuś i Bąbli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #214640 przez tygrysica
Wrzucam pare fotek- płaszcz zary na za rok, sweterek h&m na ta zimę jeszcze i torba Skip Hop ;) A wszystkie rockowe ciuszki mam akurat w pralce więc nie wrzuce :dry: , ale mam np. body z długim rękawem z napisem ACDC i body z krótkim z motywami tatuaży ;). Aż mojemu mężowi chyba weszło na ambicje i zaczął swoją garderobe wymieniać :lol: I dobrze, bo tych starych powycieranych ciuchów to już mam dosyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #214690 przez yasminek
Cudny ten płaszczyk :) Taki mały elegancik będzie z Niego ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #214715 przez tygrysica
hihi :laugh: no mamusia w końcu skończyła fotografię mody więc musi byc elegancki :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #214726 przez rojku
Płaszczyk i sweterek rewelacja! :) Jak ostatnio byłam w Zarze, to nie mogłam się napatrzeć na te maluśkie rzeczy. Wszystkie mają tyle klasy w sobie, że szok!

Torba fajna :) Też patrzyłam na SkipHopy, ale w końcu się zdecydowałam na torbę Carter's o taką:
www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=150652314836
Nie mogę się doczekać :)
Piorę właśnie pokrowiec z wózeczka i następną część ciuszków, ach jakie są rozczulające...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #214764 przez tygrysica
Carter's tez fajne. Sporo tej klasy toreb widziałam na stronie torbydlamam.pl
Mnie sprzed nosa uciekła okazja na OiOi biała w czarne kwiaty- na początku sierpnia przez tablica.pl laska sprzedawała nowa, bo dostała dwie. Chciała 100zł! Ale ja trafiłam za późno na to ogłoszenie :dry: szkoda, bo tez ładna była.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #214795 przez rojku
Tygrysica też ją widziałam i się zastanawiałam :) a potem znikła.

A co z Twoją sesją ciążową? Znajomi mieli Ci robić, miałaś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #214864 przez drynek88
Czesc kochane
bylam wczoraj u giny a potem na zakupkach i juz zdaje relacje
Nic nie przytylam od ostatniego razu hi hi ciesze sie bo zwracalam uwage na to co jem i poskutkowalo :)
moja szyjka niestety znowu bez zmian nadal krotka ale gina mowi ze na szczescie ujscie jest zamkniete wiec nie musimy sie az tak martwic. Mam lezec do konca tego miesiaca a w listopadzie moge pozwolic sobie troche wiecej :) bo juz bedzie 35 tydzien na poczatku. A co do mojego bolu brzucha co mnie tak w nocy skrecalo strasznie to ponoc wydzielaja sie jakies kwasy zoladkowe i dlatego takie objawy mam czasami bo jak bym miala zgade to by wyszlo przez nia a jesli nie mam to wszystko mi tam sie w brzuchu gromadzi i dlatego mnie tak skrecalo niestety musze to przetrwac, a co do mojeo klojacego bolu pod lopatka jest nadal i gina pytala mnie czy tez boli mnie z boku prawego ale mnie nie boli bo mowi ze jesli bedzie bolalo mnie tez z boku prawego to moze to byc objaw powstajacych kamieni ktore moga sie pojawic w ciazy no i mam to kontrolowac ja nie moge zawsze cos..no ale zobaczymy bo jak narazie pod lopatka tylko mnie kloje.A tak to mam brac dodatkowo jeszcze na mocz zeby ustrzec sie przed bakteriamii narazie Prenatal Uro Care z zurawina, 14tego listopada dopiero pojde na nastepna wizyte bede miala pobierany wymaz na badanie paciorkowca.A tak to moja dzidzia jest ulozona miednicowo wiec musi sie odwrocic a jesli nie to bede miala cesarke :( zobaczymy jak to bedzie...A tak to gina sie smiala bo 28listopada mam urodziny i mowi ze moze sie uda wczesniej urodzic posrodku bo moj maz ma 26 listopada urodziny hehe i smiala sie ze cala rodzina strzelcow ze sie pozabijamy, ale ja z mezem nie mamy problemow jestesmy zgodni wiec ok :)
Po lekarzu bylismy z mezem na zakupach w hurtowni i troche tego wszystkiego nakupowalismy i poszlo kasiorki, no ale juz teraz prawie wszystko mamy tylko jakies pojedyncze rzeczy zostaly do kupienia i kosmetyki dla maluszka a tak to kupilismy wszystko co do szpitala i ogolnie: rozek, kocyki, reczniki, pieluszki tetrowe, flanelowe i jednorazowe, wanienke, laktator, podgrzewacz do butelek, termometry, butelki, posciel itd, itd duzo tego jak znajde chwile to wstawie jakies fotki


Gagusia a tobie o menu dla karmiacej napisze w poniedzialek chyba ok bo teraz nie mam zbytnio czasu papa



..Natalia..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #214870 przez drynek88
aaa Tygrysico sweterek i plaszczyk wymiataja poprostu ale bedziesz stroic maluszka super



..Natalia..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #214917 przez tygrysica
rojku: nie wiem. Coś się nie odzywają :(

Mam pytanie dziewczyny, czy stosujecie do prania jakiś płyn po? Bo jak powiesiłam wyprane w samym dzidziusiu rzeczy to mają nieładny zapach :( Też tak miałyście?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #214922 przez drynek88
ja wczesniej uzywalam samego proszku Lovela to w sumie niczym nie pachnialo, a teraz uzywam tez Dzidziusia do prania i plynu do plukania Help to ciuszki ladnie pachna



..Natalia..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #214933 przez drynek88
...



..Natalia..
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #214969 przez drynek88
i reczniczki,kocyk i pampersy



..Natalia..
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #215051 przez gagusia84
Śliczne zdjecia i rzeczy dla dzidzialki.

Ja dzis z męzem ide do sklepu na zakupy i zamierzam go naciągnąc na cos :).
Jak cos kupie to dodam zdjecia.

Drynek88 oki niema sprawy to czekam na liste w poniedziałek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #215115 przez rojku
Drynek88 mam taki sam laktator i podgrzewacz, ale wylicytowane na All. Tak sobie myślę, że dobrze, że wszystko kupowałam stopniowo, bo chyba nie dałabym rady tak wszystkiego na raz. Ale i tak ciekawa jestem ile wydałam już na wyprawkę... Ciucholi nie jestem w stanie policzyć, ale policzę samo Allegro :D

Kurcze jeszcze muszę łóżeczko pomalować... Może jutro dam radę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl