BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2011 !!

12 lata 5 miesiąc temu #254212 przez tygrysica
No! Już wiem, że dzisiaj go wypisza z intensywnej terapii :lol: i będzie teraz ze mną na sali jeszcze dzień lub dwa...
Jeszcze nie znam godziny, bo się oddziały musza dogadać. Czekam z odciąganiem jeszcze chwilę...
Ulgę czuję, ale i odrobinkę niepewności, bo oficjalnie jeszcze z lekarzami nie rozmaiwałam a tylko zajrzałam spytać i nie znam szczegółów- czy to usg w koncu zrobili, czy nie mają żadnych wątpliwości itp...
tak czy inaczej wreszcie...
te parę dni to jak rok i taka męczarnia, że aż nie jestem w stanie opisać.

...

A z innej beczki- w koncu wygralam aukcję na tamten materac i ... okazało się, że równocześnie ta firma wypuściła aukcje po 279zł z okazji świąt, a ja zlicytowalam za 305zł. No i się zmartwiłam o czym im nqapisałam. I wyobraźcie sobie, że zadzwoniła do mnie Pani, że policzą mi po promocyjnej cenie :) Taki mi prezent z okazji narodzin dziecka zrobili ;) W sumie wyjdzie teraz 279 za materac + 59 (tez promocja) za prześcieradło i gratis wysyłka :) Jak wypróbuję to napisze czy warto ;)

Buziaki wszystkim

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254255 przez asia26
Tygrysiczko ogromne GRATULACJE!!!! Trzymamy w trojke kciuki za maluszka zeby wszystko bylo ok i szybko doszedl do siebie :* czekamy na zdjecie <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254256 przez gagusia84
tygrysica to dobrze ze juz bedziesz miała syna przy sobie :). Widzisz wszystko jest oki. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254351 przez drynek88
DRYNEK JEST niestety jeszcze nie ten czas na mnie :( same falszywe alarmy juz mam dosc tego czekania i poprostu wsciekam sie na wszystkich i jestem nerwowa ach kazdy pisze kiedy czy malutka juz wychodzi szczerze dobija mnie juz to wiadomo ze sie dowiedza jak sie zacznie ale przeciez musza co chwile pisac a ja tylko sie denerwuje dzisiaj na MAXA mnie boli podbrzusze ledwo co sie ruszam noc byla ciezka ciagle siku co 5 minut wogole prawie nie zasnelam a bol taki okropny ale narazie znowu czekam na ciag dalszy czy cos sie wkoncu pozadnie rozwinie :unsure: JESZCZE 4 DNI DO TERMINU I NIC

POLUNIA malutka poprostu taka slodka do schrupania :) GRATULUJE dzielnej mamusi

KASIA T dla ciebie rowniez GRATULACJE bylas bardzo dzielna i najwazniejsze ze wszystko dobrze sie skonczylo- nie mamy wplywu na to niektore biedne musza sie tyle nacierpiec a niektore ida i moment urodza --jakbys znalazla czas to opisz jak sie wogole wszystko zaczelo ze pojechalas do szpitala bo jestem ciekawa bo moze tez juz powinnam jechac SUPER ZE MACIE JUZ SWOJE SKARBY :)

TYGRYSICA dobrze ze laktacja ruszyla i jest juz lepiej cieszcie sie teraz chwilami pieknymi :) maluszek dzielny jak mamusia :)teraz go mozesz utulac w ramionach bo juz wszystko ok :) jednak sa sprawiedliwi ludzie ktorzy potrafia czyms milym obdarowac hehe fajnie ze dostalas materac po nizszej cenie

NANGA to mieliscie przygode z psem he ludzie to naprawde maja narabane w glowach

No to ja nie wiem zabieram sie za cos hehe kuzynki poradzily mi sex z mezem albo mycie okien zeby cos szybciej ruszylo.To ja wiec zabieram sie za prasowanie a o oknach pomysle bo dzisiaj ledwo co sie ruszam ale hmmm moze by to wlasnie pomoglo. A na sex jakos nie mam ani sil ani checi tylko ewentualnie przytulanie i caluski bo i tak moj maz jest wytrwaly wspolczuje mu ostatnio bo naprawde jestem nieznosna ale wkoncu ktos musi obrywac hehe

Pozdrawiam



..Natalia..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254501 przez drynek88
Kobietki napisalam dzisiaj do Luski smsa :)co sie z nia dzieje czy juz urodzila i odpisala mi:
Ze urodzila coreczke w piatek 02.12 o godz.20tej z waga 3100 i dl. 57 cm i 10pktami i silami natury a nie cesarka :) z czego sie bardzo cieszy. Lusce nie zdazyli podac antybiotyku na gbs i malutkiej wszedl w krew przez co zostaja 2 dni dluzej w szpitalu poki malutkiej wyniki beda dobre. Jak wroca Luska zda nam relacje :)



..Natalia..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #254505 przez polunia
Od wczoraj próbowałam nadrobić zaległości " forumowe ". Powiedzmy , że mi się udało :unsure:
Dziewczyny ogromne gratulacje dla Was.
tygrysica monja Wam należą się naprawdę słowa uznania , ciężkie przejścia macie za sobą, ale teraz będzie już tylko lepiej - musi być. Innej opcji nie ma!!! :)
KasiaT może i lepiej , że skończyło się cc bo nigdy nie wiesz jak zakończyłoby się sn. A jak ma na imię Twoje maleństwo , chyba , że przeoczyłam to przepraszam.
Z niecierpliwością czekam na fotki Waszych Maluchów.
Czy mi się wydaje , czy zaginęła gdzieś po drodze luska :unsure: :unsure: :unsure:

A tak w ogóle to panna Pola urodziła się 28.11.2011 godz 8.19 waga 3280 i 53cm , dla mnie to mega mała w porównaniu z synkiem który ważył 4340... :P
W zakichanym szpitalu trzymali mnie aż do niedzieli , myślałam , że się wykończę. Powód - obciążony wywiad położniczy ( czyt. wada serca ) , a obserwacja polegała na tym , że wszystkim pacjentkom ciśnienie mierzono raz dziennie a u mnie dwa razy... . Pic na wodę , mniej więcej coś na styl fachowiec od jeba**a owiec .
W ogóle to widzę , że każda ma jakieś oznaki nadchodzącego porodu , a więc szczęśliwych rozwiązań życzę!!! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254521 przez lilian355
no to fajnie :) pomalutku, po kolei i jeszcze troszkę i wszystkie będziemy już po :) jeszcze raz gratuluje wszystkim świeżo upieczonym Mamuśkom i życzę wszystkiego najlepszego, zeby wasze pociechy się dobrze chowały i były zdrowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254522 przez gagusia84
Luska juz urodziła tak przypuszczałam. Gratulacje dla luski. Zazdrosze juz tym co urodziły :)tez juz bym chciała byc po wszystkim.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254525 przez gagusia84
Polunia musisz sobie suwaczek zmienic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254534 przez NaMAgapas
Drynek dziekujemy za info :)
Luska gratulacje !!!!!!!!!!! :D
Polunia spoko, ze wy juz w domu i wszystko ok.
Tygrysica ciesze sie, ze wszystko idzie w dobra strone.

U mnie flauta... cisza martwa :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254718 przez monja
Hej dziewczyny. Ja tez mam dobre wiesci. Eryk zaczal jesc, przybywa na wadze i chyba we czwartek lub w piatek bede go miala w domu. W sumie dwa tygodnie macierzynstwa wyjete z zycia. Ale teraz i tak jest niezle. Jezdze do niego do szpitala, karmie go z piersi dopoki sie nie zdenerwuje, bo umie ssac, ale niespecjalnie mu sie chce (z butelki latwiej). Jak tylko wrocimy do domu wrzuce zdjecia, bo te z rzeczywistosci szpitalnej nie sa zbyt fajne. Padam z nog, bo w nocy co 3 godziny wstaje na odciaganie mleka i praktycznie potem caly dzien siedze w szpitalu. Ale ciesze sie, ze malutki juz dochodzi do siebie. Beda cudne swieta!
Dziewczyny, ktore jeszcze czekaja na rozpakowanie: wiem ze wam ciezko i chcialybyscie JUZ, ale musze Wam powiedziec, ze mi wciaz brakuje mojego malucha w brzuszku. Brzuszka tez mi brakuje. Chociaz oczywiscie nie spadl mi jeszcze caly i taki brzydki walek mi wisi. Ale nie ma juz w nim Eryka. Tego mi bardzo brakuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254849 przez drynek88
Monja to super ze maly przybiera na wadze tzn ze juz organizm ladnie pracuje :) a mamusia moze sie cieszyc chwilami jak malutki slodko przy piersi sie tuli och ja juz tez bym chciala tak bardzo nie moge sie doczekac. Swieta to dla wiekszosci beda wyjatkowe :lol: no ale to oczekiwanie najgorsze mi zostalo 3 dni i ciagle jestem nerwowa dzisiaj sama w domu jestem do 15tej wiec moze to dzis ktorz to wie :unsure:
a brakowac tych kopniakow napewno nam bedzie moja malutka w brzusiu teraz mniej sie rusza ale jak zacznie to jest niezly ubaw i to jest piekne :laugh:
A ja dzisiaj zabieram sie za pozadki bo maz wczoraj nakurzyl szlifowaniem ble i UMYJE OKNA :silly: moze pomoze hi hi

pozdarwiam milego dzionka



..Natalia..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254853 przez KasiaT
Tygrysico to dobrze, że z małym już lepiej :)
Luska gratuluje!
monja hehe co do brzuszka to mnie irytuje ten zwałek latający w każdą stronę, jeszcze opuchnięty po cesarce :P

Mój mąż właśnie pojechał odebrać akt urodzenia małego :)
Rafał czuje się dobrze, tak jak już kiedyś pisałam żre z butli ale pomimo moich niechęci z karmienia cycem to i tak mam zbyt mało pokarmu na tego bąka (żarłok nie z tej ziemi). Nawał ledwo zauważalny.

A to mój synek:


:side:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254858 przez drynek88
Ale slodki przystojniak :) jak ja uwielbiam takie male szkraby :kiss:
Żarlok to jak wiekszosc facetow hehe ale mysle ze jakbys chciala karmic piersia caly czas to laktacja by ruszyla tylko bys musiala miec malego ciagle przy cycu :laugh:



..Natalia..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #254879 przez Paletka
witajcie:)

Zrobilam Wam Tabeleczke;) Trzeba do niej troszke dopisac;) gdyz w starej bylo malo informacji:) wiec pisac co jest zle albo co dopisac o to ona;)

paletka.pokazywarka.pl/

Luska-Wielkie Gratki!!!
Polunia-tez Gratki

Rafalek sliczny Kasia:)

Monja super ze Eryczek je...





3-Grudniowe Szczescie!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl