BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #611314 przez nuśka09
Dzień dobry Mamusie ;) jak wam mija dzień?
Ja właśnie wróciłam od lekarza ;)dzidzia wierci się strasznie, ciężko było uchwycić:) Serducho bije, wszystko w normie - maluch ma 6.5 cm! jej a dopiero 7mm było ;P
Bardzo się cieszę, lekarz też ok, sympatyczny ale konkretny, odpowiada na wszystkie moje pytania, zachęcał mnie na usg genetyczne ,ale wiecie co ja raczej nie chce. Co ma być to będzie po co się niepotrzebnie stresować. Moja mama robiła w ostatniej ciąży(3,5 roku temu) ze względu na wiek i ilość ciąży i wyszło że mała ma wadę serca i wodogłowie, tyle co się mama napłakała to masakra, a w wyszło tak że moja siostra urodziła się cała i zdrowa i nie ma żadnych wad genetycznych ;)

A na obiadek również pieczarkowa zupka :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #611316 przez Agusiak
nuśka super że wszystko w porządku :)
No czasem takie przypadki się zdarzają, ale czasami jak się wie wcześniej o jakieś wadzie to można się jakoś z tym powoli oswoić lub być przygotowanym na ewentualne leczenie zaraz po porodzie.
Jednak mam nadzieję że u wszystkich naszych szkrabów będzie wszystko w porządku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #611334 przez nuśka09
Agusiak masz rację- ja jednak zostaję przy swoim i nie robię genetycznego ;)nie jestem w żadnej grupie ryzyka, wierzę że wszystko jest w porządalu :D
jaką macie u siebie pogodę dziewczyny?
W Krakowie nie pada i nawet słonko się przebija ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #611349 przez alutka1011
Nuśka u nas też ale się nie może przebic ;P Ja dzisiaj taka słaba że masakra!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #611370 przez Agusiak
u nas rano znowu sypał śnieg a teraz już nie ale słońca też jakoś nie widać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #611582 przez Moner
Narazie krotko tu jestem ucze sie jezyka iprzyzwyczajam, ale glownie przebywam w towarzystwie meza i jego rodziny zeby poznac kogos z turcji to musze mowic po turecku bo tu z angielskim ciezko poza tym jak juz przebywa sie w grupie to miedzy soba rozmawiaja i wtedy nic nie rozumiem a nauka jezyka idzie mi powoli bo moj maz zna polski i po polsku glownie rozmawiamy

U mnie 14' C i słoneczko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #611930 przez Agusiak
Moner zazdroszczę pogody ale mam nadzieję że u nas niebawem też będą takie temperatury :)

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #612181 przez Agusiak
cześć dziewczynki

Ja dziś mam jakiś podły dzień, wszystko mnie wnerwia :angry:
Na dodatek Paulina całą noc kaszlała a od rana ma znowu gile po pas a dopiero co przed świętami udało nam się wyleczyć katar który trwał 2 tygodnie. Nie wiem już czy to na zęby czy co, ale ręce opadają :dry:

Mam nadzieję że Wy będziecie miały lepszy dzień.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #612344 przez alutka1011
Agusiak głowa do góry ja wczoraj miałam taki dzień wszystko mnie denerwowało ah te hormony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #612408 przez Agusiak
alutka :kiss:
Pojechaliśmy do lekarza bo się naczytałam o zapaleniu zatok, dostaliśmy leki i 100zł nie moje. Jak za 7 dnie nie przejdzie to znowu mamy się pokazać.
Mam nadzieję że to pomoże :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #612710 przez vvanka
Agusiak, tylko bez nerwów :) pamiętaj o dzidzi :)

U mnie dziś leniwie, wczoraj wszystko posprzątałam i dziś za dużo do roboty nie mam, obiadek też z wczoraj :) Także zapowiada się dzień pełen nudów ..

Co do mojej wizyty u gina, to sam lekarz mi ustalał, że mam przyjść za 4 tygodnie, a wcześniej wspominał, że teraz mamy 11 tydzień, więc musiał mieć świadomość, że za 4 tygodnie to będzie już 15. Nie wiem, chyba w poniedziałek zadzwonię do niego i mu powiem co i jak, może coś przeoczył. Chyba, że tutaj w Niemczech mają dobry sprzęt i w 15tyg też wszystko będzie wiadome. No nie wiem, zobaczymy co mi powie :)

U mnie w Monachium dzisiaj ponuro i chłodno, ale bez śniegu na szczęście :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #612819 przez Agusiak
vvanka może faktycznie w Niemczech nieco inaczej jest z tymi badaniami i masz dobrze ustaloną wizytę ale zadzwonić i się upewnić na pewno nie zaszkodzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #612882 przez alutka1011
wanka moze faktycznie tam jest inaczej niż u nas.Ale lepeij zadzwoń i się dopytaj.
Agusiak a to cócia chora?Zdrówka:*
Ja dziś też taka leniwa że szok :/ Jedynie naleśniki zrobiłam bo zupe miałam z wczoraj :) Niech już przyjdzie ta wiosna bo moja energia jest na skraju wyczerpania :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #613219 przez nuśka09
Cześć dziewczyny! Ale okropny dzień! Pogoda listopadowa i mój nastrój też, przespałam pół dnia, a drugie pół przeczytałam ;P gdzie to słońce, no tak być nie może przecież! Zamiast chodzić na spacerki z psiakiem to z nim na kanapie ;P
Masakra! Ponoć przyszły tydzień ma być słoneczny :laugh: oby ...
A Wam jak dzień minął?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #613269 przez Agusiak
Alutka kochana dziękuję :) No Paulinka nie jest na coś konkretnie chora ale długo jej się utrzymywał katar, na święta minął ale dziś w nocy znów się zaczęło. Nie wystarczyło więc już samo odciąganie i woda morska więc przepisała nam Bactrim o coś tam jeszcze :)

U nas też pogoda wstrętna, można się zdołować :(
Ale na pocieszenie kupiłam córcie w h&m sukieneczkę na lato, może to przywoła ciepłe dni :blink:
Zarobiłam też perfumy i humor od razu lepszy ;)

nuśka też słyszałam że przyszły tydzień ma być słoneczny, oby tylko się to sprawdziło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl