BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

11 lata 2 tygodni temu #615495 przez ewitkun
kochane nie bylo mnie dlugo bo w drugi dzien swiat mialam.dretwienie dloni i policzka i niewyraznie mowilam. pojechalismy na izbe neurolog w badaniu nic nie stwierdzil z rezonansem sie wahali bo to ciaza choc moj lekarz prowadzacy ciaze mowil ze mozna. wrocilismy sytuacja wczoraj dwa razy sie powtorzyla za drugim razem zostawili mnie na oddziale. wysokie cisnienie mam. wczoraj kroplowka dzis moze ten rezonans. i jak na zlosc maz w czwartek polecial do chin wraca w piatek. wahal sie czy leciec ale wtedy dobrze sie czulam kto mogl przewidziec. teraz tylko pobolewa mnie glowa. do czasu az nie strace przytomnosci nie zagraza to fasolce wszystko z nia dobrze. Antos zostal z tesciowa u nas mam nadzieje ze nie wymeczy za bardzo babci.
my zdecydowalusmy ze bedzie Zosia albo Janek :)

dzien dobry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #615509 przez Agusiak
dzień dobry :)

ewitkun rany dobrze że pojechaliście do szpitala i że się wyjaśniło. Ale masz coś brać na to ciśnienie czy po prostu się oszczędzać? Kurcze, z ciśnieniem to uważać trzeba.
Ja też muszę mierzyć dwa razy dziennie ale to dlatego że w pierwszej ciąży, w trzecim trymestrze miałam podwyższone. Teraz na szczęście póki co jest w porządku ;)

Ja dziś się wyspałam, a rano obudziło mnie piękne słoneczko i aż chciało się wstawać :laugh:
Za to moja córcia jeszcze słodko śpi, szok, hehe :silly:

Miłego i słonecznego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #615514 przez ewitkun
Agusiak od wczoraj jestem na oddziale wiec nic jeszcze nie wiadomo. nowy tydzien decyzje neda zapadac

masz o dwa miesiace starsza coreczke od mojego Antka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #615559 przez Agusiak
ewitkun to trzymam kciuki żeby lekarzom udało się unormować to ciśnienie i żebyś mogła wrócić do domku. Na pewno bardzo tęsknisz za synkiem, trzymaj się dzielnie i pisz nam jak się sprawy mają :)

Faktycznie nasze dzieciaczki w jednym wieku niemal są :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #615632 przez alutka1011
Ewitkun dobrze że jestem pod okiem lekarza!Oby szybko sie wyjaśniło.
Jak tam humorki?Ja cos czuje że tydzień dwa i mi siara poleci :dry: A i kręgosłup mnie zaczyna boleć :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #615636 przez Agusiak
Alutka, już siara? wow, ja nie wiem nawet kiedy powinna się pojawić, pewnie różnie. W poprzedniej ciąży miałam chyba dopiero jakoś pod koniec.

Dziewczynki a przeglądacie już może jakieś wózki?
Kurcze tych fajnych ceny kosmiczne a reszta nie specjalna :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #615679 przez alutka1011
No wczoraj troszke mi poleciało.W pierwszej ciązy pojawiła się k 16 tyg. także tez wczas.Ja muszę kupić "Nowy" bo ten po Mai się nie nadaje ale popatrzę po komisach chciałąbym upolować jakiś fajny głęboki!3w1 mi zbędny bo i tak sie przeniose do spacerówki jak dziecko zacznie siedzieć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #615688 przez Marysia27
U mnie siary jeszcze nie ma, za to czekam raczej na ruchy, choć w pierwszej ciąży poczułam w 16 tygodniu, to teraz nie spodziewam się wcale szybciej. W weekend się pochorowałam, gardło, zatoki, pękająca głowa, zarejestrowałam się do lekarza dziś rano, a mają tylu chorych, że mnie przyjmą dopiero jutro o 17! Grunt że w miarę się trzymam, ale do pracy jutro nie idę, bo pracuję w liceum, a tam nie da się inaczej niż ostro gadać i boję się że się zaprawię na amen. A co do wózka ja mam po Bartku, teraz jeździ nim synek siostry, ale do mnie wraca :) super się sprawdzał, a majątku nie kosztowała to sprzęt 3w1 dałam za niego 1500 zł i rewelacja
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #615694 przez alutka1011
Ja w pierwszej ciąży ruchy poczułam w 22 tyg więc się nie spodziewam że szybko je poczuje.
Marysia fajny ten wózek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #615697 przez Marysia27
Alutka, jest nie do zdarcia, cały czas, po tych 3 latach wygląda jak nówka, a jeździłam przede wszystkim w plenerze po lesie, jestem z niego bardzo zadowolona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #615713 przez Agusiak
Ja też właśnie myślę o samym głębokim. Przy Paulinie krótko korzystałam z wózka 3 w1. Jak miała 4 miesiące nie mieściła się już w gondoli więc przenieśliśmy się do spacerówki, tak przejeździliśmy zimę a jak miała 9-10 miesięcy to kupiłam już lekką spacerówką, a tamten sprzedaliśmy.

Mieliśmy espiro gtx


a spacerówkę mamy obecnie taką:


ale teraz tak się zastanawiam jednak nad 3w1 bo córkę rodziłam wiosną, a teraz będziemy rodzić jesienią, czyli całą zimę w gondoli no i przydałoby się kolejną zimę też przejeździć na pompowanych kołach bo takimi malutkimi to ciężko po śniegu, no a wiadomo że rocznego dziecka w gondoli wozić nie będę. No chyba że zimą zostaną tylko sanki na spacery. No i muszę też kupić fotelik.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #615870 przez Karo290392
Hej dziewczynki,
Z tego wzgledu że wszystkie jesteśmy mniej wiecej w tym samym czasie ciąży więc mam pytanie ; czy któraś z was juz ma wyraźny brzuszek? czy mogłybyście się pochwalić ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #615879 przez Agusiak
no u mnie to się jeszcze nie ma czym chwalić ale chętnie pooglądam Wasze brzuszki :laugh:
Karo, może zaczniesz :blink: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #615881 przez Moner
Ojej,ewitkun od czego to moze byc? Masz juz jakies wyniki?

Z imionami to u nas trudno zeby pasowaly i do polski i do turcji z meskich moj maz narazie zaakceptowal tylko jedno : MERT ja je zaproponowalam ale potem zaczely podobac mi sie inne: KAMIL bo w obu krajach pisze sie tak samo ale tu podobno to imie przez jakis film zle sie kojarzy zastanawiam sie nad imionami dalan, PARS, ALAN i DENIZ ale moj maz nie chce zaakceptowac, no ale zobaczymy jak bedzie mamy uzo czasu
Z damskich Zastanawiam sie nad: BERNA DEFNE MAYA ELIZ ale ciagleprzychodza mi nowe pomysly

Brzyszek mam leciutko spuchniety ale to dopiero 12 tydzien moja znajoma jest w 16 tyg i ma juz ogromny a w 12 nic nie miala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #615887 przez nuśka09
Dzień dobry dziewczyny! ;) pogoda dopisuje dziś -zaraz zbieram się na spacerek;) Humorek mi się na szczęście polepszył po porannym co nie co :D
ewitkun zdrówka życzę!
co do wózków, jeszcze nie oglądałam, ale chcę 3w1- najbardziej praktyczne są ;)
miłego popołudnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl