BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

11 lata 2 tygodni temu #619436 przez nuśka09
Marysia to świetnie że dzidziuś rośnie;) ja dopiero 9 maja mam kolejna wizytę ale nie mogę się już doczekać :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #619443 przez Marysia27
Ja kolejną mam 8 maja i jest już opcja żeby poznać płeć dziecka, na co czekam z niecierpliwością, bo maż upiera się przy chłopcu a ja myślę że będzie dziewczynka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #619797 przez Agusiak
dzień dobry dziewczynki :)

Marysia ładna Twoja głowa, to szkoda byłoby obcinać ;)
Super że z dzidzią wszystko dobrze :)

Kochane ja też jestem już dziś po prenatalnych i wszystko jest w porządeczku.
Oczywiście jak w pierwszej ciąży był problem z pomiarem mojej dzidzi, bo wierciła się i kręciła i nie chciała pokazać się ze strony potrzebnej do pomiaru. Lekarz wysłał mnie więc na pół godzinną przerwę, miałam zjeść i wypić coś słodkiego. Po tym zabiegu dzidzia poszła spać i już pięknie dało się ją zmierzyć ;) Jest większa o tydzień jak moja pierwsza córcia.
Płeć jeszcze nie znana ale mówię Wam, że będzie dziołcha :lol: Zobaczymy czy się sprawdzi ;)
Mam płytkę i zdjęcia.

Marysia ja podobnie jak Tym chodzę na nfz ale mam jak w tych dobrych prywatnych gabinetach. Nowe sale, zdjęcie z każdego usg, często w trakcie zwykłego badania przełącza mi na obraz 3D, umawianie na określoną godzinę i ogólnie zadowolona jestem :)

A wczoraj byliśmy z mężem na warsztatach "moda na brzuszek" zebraliśmy troszkę gadżetów, było nawet spoko ale za dużo informacji jak na jeden wieczór, no i ciężko było wysiedzieć ponad 3 godziny :huh:

U nas dziś piękny dzień, ciepło i słonecznie :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #619829 przez Moner
Marysia 27 juz widac brzuszek wyraznie:)
Ja tez po prenatalnych wszystko ok ale wiecie co

Mojej szwagierce tutaj w szpitalu prywatnym powiedzieli w 12 tyg ze wszstko dobrze a w16 tyg ze duze szanse ze dziecko uposledzone i trzeba zrobic badanie ( nie wiem jak to sie nazywa ale pobranie plynu przez przeklucie powloki brzusznej) za ktore chcieli 6 tys. Nastraszyli dziewczyne zeby chyba wyludzic kase. Na szescie poszla do innego,szpitala powiedzieli jej ze zdrowe i wszystko dobrze wyglada

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #619830 przez alutka1011
Marysia dobrze że wszystko ok :) Ty chudzinko ;)
Gdzie reszta kobitek?
Ja czuje że będzie chłopak choć przy Mai tez tak czułam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #619873 przez Agusiak
ja przy Paulinie wiedziałam że będzie dziewczynka, chociaż wszyscy nawet wiekowa babcia męża mówili że będzie chłopak bo brzuch i wygląd miałam na chłopaka. A ja wiedziałam swoje chociaż dowiedzieliśmy się bardzo późno bo po 30 tygodniu jakoś.
Ale się cieszę ze te dzisiejsze badania wypadły okej bo miałam lekkiego stracha.

Skorzystałam dziś też pierwszy raz z pierwszeństwa w mojej poradni bo kobiety w ciąży do laboratorium są bez kolejki. Normalnie jak się dobrze czuję to czekam jak każdy bo wiem jakie to denerwujące jak ktoś się wpycha, ale dziś musiałam bo kazał mi zjeść tego batona a badania musiałam zrobić na czczo więc weszłam od razu. Oczywiście były komentarze ale już to olewam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #620539 przez Edzia04
Hej dziewczynki,
Byłam dziś na badaniu prenatalnym i dzięki Bogu wszystko w porządku, dzidziuś rozwija się prawidłowo, tylko leniuszek spał podczas badania i lekarz musiał mocniej dociskać do brzucha żeby go na chwilkę obudzić hehe . Bardzo się denerwowałam i cieszę się , że jest to już za Nami.
Poza tym jestem dzisiaj bardzo senna i chyba zrobię sobie południową drzemkę.:)
W takim razie zycze wam milego południa i do później papap

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #620581 przez MartiO
Agusiak skąd jesteś? My też wczoraj byliśmy na warsztatach w Szczecinie ;) tyle że byłam z Młodym ;) a Mężuś mógł być tylko na początku zanim się zaczęło i pod koniec ;) więc za dużo nie posłuchałam :p

muszę się w następnym tygodniu umówić gdzieś na usg... bo niestety albo stety też chodzę na nfz no i miałam w 8... następne dopiero w okolicach 20... nie ma bezpośrednio aparatu w gabinecie :( i fotek też nie dostaję tylko opis :( ostatnio udało mi się nagrać komórką... ale chciałabym zobaczyć czy wszystko ok...

u nas dziś pada ale za to weekend poprzedni był całkiem ładny i na szczecińskich błoniach prześlicznie kwitną krokusy :lol: aż chce się żyć normalnie ;) :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #620734 przez Agusiak
Dobry wieczór :)

Edzia, dobrze że wszystko z dzidzią okej :)

MartiO ja byłam na warsztatach w Katowicach ;)

Padam na pyszczek więc idę zaraz spać.

Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #620764 przez alutka1011
Ja ja zaczynam czuc delikatne ruchy :) Przypomniałam sobie jakie to cudowne uczucie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #621052 przez ewitkun
kochane jestem po badaniu przezierności wszystkie parametry prawidłowe :)
i na 70 procent noszę w brzuszku kolejnego syna :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #621105 przez Agusiak
dzień dobry :)

ewitkun no to super, w takim razie składam wstępne gratulacje :)
Mamy pierwszego określonego płciowo dzieciaczka :)

Ja też czasem mam wrażenie że czuję ruchy bo znam swój organizm i to na pewno nie jakieś wzdęcia czy ruchy jelit, ale byłam przekonana że to stanowczo za wcześnie. Ale dzieć duży to może i mocniej kopie ;)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #621162 przez Marysia27
Hej, MartiO, ja jestem rodowita Szczecinianka :) ale mieszkam obecnie nad morzem :)a W Sz-nie bywam bardzo często, zalegam u rodzinki ;)Ja tak myślę że skoro w październiku obchodzę 30stke, to w prezencie mogłaby być dziewczynka :)Tak z ciekawości, bo zapomniałam zapytać- czy dla ginekologa wiążąca jest data porodu z ostatniej miesiączki, czy USG? Bo ja już nie wiem :? Wydawało mi się też, że poczułam ruchy, bo to jelit mi nie przypominało, ale od dwóch dni cisza, więc być może "fałszywy alarm" ;)
A poza tym, ja nie jestem chuda, tylko "intensywnie szczupła" ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #621203 przez Agusiak
u mnie zawsze patrzyli na datę z OM. W pierwszej ciąży także.
Mi wczoraj z USG wyszedł 16.10 a z OM mam na 22.10 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #621234 przez alutka1011
Ja właśnie z 3 dni temu poczułam ale wydawało mi sie że to fałszywy alarm ale wczoraj juz byłam pewna że to to.Czytalam że czasami kobiety w kolejnych ciażach czuja ruchy k 14-15 tyg bo wiedza juz czego się spodziewać :)
Ewitkun no to super ciekawe czy na następnym usg sie potwierdzi:)
Marysia to ja na 4 rocznice ślubu chcę synka ;) Może uda się urodzić 03.10 :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl