BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 2 miesiąc temu #846366 przez Elusia
Hej dziewczynki :kiss:
U nas ząbki maskarycznie dają w kość i rano i w nocy :( tak mi szkoda i bardzo bym chciała żeby już się w końcu mu przebiły te zęby! i jeszcze te ulewanie... dzisiaj go 4 razy przebrałam zanim wybraliśmy się na spacer i jeszcze 3 razy po spacerze :angry: już mnie to wnerwia, ale nic nie poradzę że on teraz musi długo być przy cycusiu bo mu to daje ulgę przy dziąsełkach.
Aha dziewczyny takie pytanie: Jakie pieluchy używacie i w jakim rozmiarze? przebieracie w nocy maluchy? bo mi Ignaś już z 5 razy przesiusiał Dady 3, a chciałabym by od tej 20 do 7 rano dawały radę. Macie jakieś sprawdzone?
Edzia Fajnie, że jesteś :) prze słodziutka ta Twoja niunia :kiss:
Nusia Ja zawsze jestem sama na szczepieniach z Ignasiem... nie lubię tego bardzo... Trzymam kciuki że wszystko gładko pójdzie :kiss:
Tosia Ciekawe dlaczego ci się synuś tak często budzi... współczuje, ja bym chyba wysiadła.
Kasia Super że macie już ząbka! :laugh: zazdroszczę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #846370 przez Tośka27
Elusiu Kochana aco ja mam niby zrobic nie podalam sztucznego mleka bo tak bardzo chce karmic piersia ale w zamian mam chyba co mam a kto wie czy te sztuczne by pomoglo a ja moge stracic pokarm jak wprowadze sztuczne.Musze dac rade cho nie powiem ze jest mi lekko caly dzien wszystko ogarnac a nie naleze do ludzi leniwych siedzacych ciagle cos robie bo trzeba same wiecie kobietki ile mamy obowiazkow. w dzien spi 3 x tylko po 30 minut teraz np domagal sie przed kapiela spac polozylam wstal dalam jesc polozylam wstal 15 minut to trwalo i teraz do 22 wez z nim wytrzymaj jak on wczesniej nie zasypia ajak usnie to kto wyrobi od 21 co godzine wstawac do rana plus podawanie smoka bo nie wiadomo czego marudzi kreci ci wygina z nerwow wypluwa smoka ach tak czekam na meza on dopiero oczy wytrzeszczy a jak ja tak w kolko mam nie pamietam kiedy usnal na 3 h :(
Kasiu super ze jest zabek u nas nie specjalnie widac na dziaslach te zabki :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #846391 przez Tośka27
Aaaa Elusia przepraszam nie napisalam na temat pampersow ja do 3m uzywalam pampersa pozniej przeszlam na dade na noc staram sie nakladac pampersa i w nocy nie przebieram
chyba ze placze cos mu nei pasuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #846467 przez Kasiaa
Elusia my uzywamy tylko pampersów. Wojtuś nosi 4 pampersy i przebieram go raz ok 4 jak sie budzi niby nie jest taki mokry ale jakos tak na spiocha przebieram go zeby mu było suchutko i dobrze :)

Tosia
ja podziwiam Ciebie ze dajesz z tym wszystkim rade. Oby Szkrab dal Ci się troszke przespac :)

Lece się kapać i spac bo noe wiem jak Maly bedzie dziś spał...czy zdążę się przespac trochę czy nie koniecznie...

Spokojnych nocy :kiss:

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #846514 przez Edzia04
Witajcie!

Elusia ja również używam Dady 3 i u Nas się sprawdzają, nie przemakają.

Tosia twarda z Ciebie babka, podziwiam Cię, że tak sobie dajesz radę ze wszystkim. Mam nadzieję, że malutki zacznie spać normalnie i da Ci trochę odpocząć.

Kasiu ale super z tym ząbkiem, oby kolejne wyszły bezboleśnie.

My z Zosią byłyśmy dziś u teściów na imieninach, taka przyszła zmęczona, że zaraz po kąpieli usnęła. Ja jestem jakaś przeziębiona, a dzisiejszym spacerem to sobie poprawiłam. Wypije teraflu i idę spać. Spokojnej nocki. Buziaki papap

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #846611 przez Tośka27
Hey Moje Kochane Kobietki
Ach ja k dobrze ze moge sie tu wygadac,
AA ja uzywama jeszcze DADA 3 nastepne opakowanie juz kupie 4
A czy wasze Bąbelki sie POCA moj przez sen jak go biore do karmienia to az podusia mokra i kocyk najpeirw nakrywam dwiema warstwami pozniej juz jedna. i gotoea go odkryc ,dziskocyk na buzie zarzucil i slysze steka steka mysle zasnie wstaje ach az sie wystraszylam.
Wogole katarek zlapal
i nie bd przechwalac ale albojuz przywyklam albo dalam wczoraj kaszke taki kit i chyba 2 godziny pospal :D i jakis ogolnie byl spokojniejszy niz poprzednie noce,
A co do mnie Kochaniutkie musze byc silna nie mam na kogo liczyc Moj M wroci bd pomagal a tak to szczerze przez juz prawie 14 dni nie bylo u mnie nikoo kto by mi pomogl chociaz smieci wyniesc dawalam coreczce a ona ledwo siega do smietnika ale ktos jej pomogl wrzucic boo biedna chciala pomoc wziela a ja przez okno widzialam ze nie siegnie biedna :(
Avch i mam dola dzis poszla do szkoly i nie wiedzialam ze ma jakies rzecyz do jakiejs pracy wziac chco miala w szkole ale mogla wziac wiecej jakies kolory niby i nie powiedzialam sasadka mi pow i zadzwonilam i ja zestresowalam i plakala aj kur**** ja sie nie naucze poczekac tylko od razu z grubej rury i teraz mysle o niej ze pewnie siedzi sie stresuje :( moze placze mialam ubrac Syna jechac do szkoly ale wf maja i tam sala zamknieta nie wejdde

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #846636 przez Tośka27
Jednak ubralam Synka i pojechalam do szkoly bo sumienie by mnie zjadlo
Dzis Moj Skarb Konczy 5m :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #846849 przez Agusiak
hej kochane ja tylko na chwilę i nadrobię Was w wolnej chwili.

Dziś była wizyta u neurologa. Mała ma wzmożone napięcie ale tylko w rękach, natomiast wykonała taki ruch że lekarz zastanawia się czy to nie był atak padaczkowy, zmartwiły go też ręce małej bo ciągle się trzęsą. Ale zaś reszta nie zgadza się z objawami padaczki bo mała jest bardzo kontaktowa, radosna, ładnie łapie przedmioty itp. No ale mamy skierowanie na USG głowy, na EEG i do poradni rehabilitacyjnej :dry:

No i zobaczymy co dalej....

Co poza tym? No chrzciny też nie specjalnie się udały ,ale nawet nie chce mi się już do tego wracać no i obie dziewczyny mają antybiotyk :(

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #846898 przez Tośka27
oj Agusiak Kochana to zycze wszystkiego Dobrego Nie martw sie napewno jest wszystko ok u nas strasznie lekarze wmawiaja teraz dzieiom choroby moja Kolezanka to juz siwa jest serio dobrze ze sa lekarze ale kiedys tego nie bylo az taich chorob. A co do chrzcin ja mialam tylko z chrzestna i chrzestnym i mama chwile i tez takie jakie byly to byly ale wazne ze Synek ochrzczony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847006 przez nuśka09
Hej Kochane :*

Wczoraj Maks zachował się elegancko na szczepieniu :) bardzo grzeczny był :) tylko przy samych wkłuciach oczywiście płacz ale dostał cyca po wyjściu z gabinetu i usnął :)
Waży 6,650 i ma 64 cm :)Potylica już mu stwardniała i nie trzeba już podwójnej dawki wit. D :)MAmy odstawić gluten bo na policzkach ma wysypkę, myślałam że znowu coś zjadłam a to może od glutenu być. Za dwa tygodnie mam podawać ponownie i obserwować. A z tym spaniem w nocy to przez ząbki bo mu idą dwie jedynki naraz, ale jeszcze z miesiąc dwa może to potrwać bo na razie się dziąsła spłaszczyły
Edziaspóźnione buziaki dla Zosi :* Jest śliczna :) Zamawiam ją na synową :D
Jeśli o dietkę chodzi to ja dopiero tydzień podaję warzywka, pierwszą dałam marchewkę ok 4 łyżeczki i przez kolejne 2 dni dodawałam więcej ;) Następne były brokuły, przez dwa dni a potem przez dwa dni ziemniaczek :) wzoruję się na tym poradniku bobovity :) dziś dałam znowu marchewkę:)
KasiaGratuluję ząbka!! :) :laugh: :laugh:
Elusiaja używam Dady 3, czasem Pampers ale to jak dostaniemy od kogoś :P teraz akurat babcia kupiła nam Pampers i w nocy nie muszę zmieniać bo elegancko przetrzyma do rana, dady jak nie zmieniałam to nad ranem Maks miał przesiusiane śpioszki.
Tosiacałuski dla Alanka :* a jak się dziecko poci to może być przez nadmiar wit. D.
Agusiak mam nadzieje ze to nie padaczka ;/ zdrówka dla dziewczynek :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847036 przez Edzia04
Hej !

My dziś byliśmy z Zosią na badaniach, pobierali jej krew z palca,a ona nawet nie zapiszczała, byłam w szoku , bo myślałam, że będzie płaczu co nie miara, a tu taka dzielna dziewczynka. Martwi mnie tylko czy nie złapała czegoś ode mnie bo ciężko mi dziś oddycha, narazie nie widzę kataru, ale oby się tylko nie pojawił, posmarowałam ją taką maścią rozgrzewającą aloesową czerwony listek podobno bardzo dobra i zrobiłam dwie inhalację może to powstrzyma chorubsko. Tak się o nią boję...

NusiaJak rodziłam Zosię to się urodziło z 11 dziewczynek żaden chłopak, więc Maks będzie miał w czym wybierać hehe:)
Ja kochana słyszałam, że brokuł i kalafior jest bardzo ciężki i dlatego narazie się wstrzymałam, dziś podałam jej marchewkę z ziemniaczkiem. Jutro może podam jabłuszko, ale to zobaczę jeszcze.

AgusiaNie martw się na razie, na pewno wszystko będzie dobrze z Dosią !!! Mam nadzieję, że szybko się córunie wykurują.

Dobra lece miłego wieczorku buziak papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847062 przez Elusia
Witam kochane :kiss: my dzisiaj dzień w rozjazdach ale Ignaś bardzo grzeczny :) Camilia na ząbki zdecydowanie bardziej mu pomaga niż dentinox. Kupiliśmy pampersy na noc i zobaczymy, w dzień Dady bo dają radę w dzień ale właśnie w nocy problem tak jak mówiłam. Nocki maskara- pobudki nawet co godzinę przez te zęby, muszę zapytać jutro pediatrę jak wyglądają wg niej te jego dziąsła.
Nusia Fajnie, że Maksiu taki grzeczny :) i że potylica już ok :)
Edzia Fajnie, że Zosieńka taka dzielna! :) oby to nie było żadne chorubsko! trzymam kciuki żeby była zdrowiutka :)
Agusia Kurczę ale was nastraszył ten neurolog, oby to żadna padaczka! trzymam mocno kciuki :kiss: a chrzcinami się nie przejmuj, czasem tak jest że nic nie idzie po naszej myśli, ważne że to już za wami. Zdrówka dla dziewczynek
Tośka Ale te maluszki szybko rosną, już 5 miesięcy!:) super:)
uciekam usypiać maluszka, dzisiaj dużo szybciej bo już od 14 nie śpi, więc przyspieszyliśmy kąpiel.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #847074 przez Kasiaa
Hej :)
Dałam dzis Wojtusiowi chrupka flipsa :P i gryzl sobie ale balam sie zeby sie nie zadławil ale podobało mu sie bo masował dziąsełka :P Idzie nam drugi zabek...

Tosia zdrówka dla Alanka :kiss: Wojtek tez sie poci w nocy...
Agusiak mójemu Wojtkowi tez się czasami trzęsą rączki jak leży w leżaczku jak się bawić chce np. albo cos chce... i wtedy ma takie wielkie oczka i jest strasznie pobudzony... Myślalam ze to normalne... ale chyba i my jeszcze udamy sie do neurologa w takim razie....
Nusia o jaki duży i grzeczny chłopczyk :) Więcej się Ty stresowalaś pewnie niż on:)
Edzia dzielna Zosia jest:) U nas właśnie inhalacje powstrzymywały chorobę więc inhaluj i bedzie ok :)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847122 przez Tośka27
Kasiu ja tez daje chrupki ale kukurydziane te a nose ma tak przytkany ze ciezko mu oddychac woda morska ciagle zmniejszylam grzejnik z temp. tak mi go szkoda :( moj tez te chrupki zjaada az sie trzesie ale ja tez trzymam bo sie boje ze sie zadlawi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847274 przez Tośka27
Wiecie co ja mam calgel a szukalam camili i nie ma u naas w aptekach :( tylko ten dentinox czy jak on.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl