BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 3 miesiąc temu #841624 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Kasiu spóźnione życzonka wszystkiego najlepszego dla Wojtusia na 5 miesiąc :kiss: :kiss:

Nusia dobrze, że ustawiłaś D do pionu i już się udziela ;)
Kochana dokładnie tak właśnie dzieci dają znać że są gotowe na nowe dania :) U nas mam czasem wrażenie że Dorota zwinie komuś z talerza kotleta tak się cieszy na widok jedzonka aż się cała trzęsie :)
Gratulacje dla Maksia za przewroty :kiss: U nas tylko na boki się przewraca i z brzucha na plecy :P :P

Kurcze poszła fama że Mariusz T. zamieszkał u nas obok w Dąbrowie Górniczej :ohmy: Oby to były tylko głupie ploty :dry:

Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #841631 przez Tośka27
Paula Kochana manna zawiera Gluten i dlatego mogl ja bolec brzuszek,
Kasiu ta sinlac to zbozowa ona jest slodka tak serio to ja nie probuje tych kasz wogole wode przed roozrobieniem czy ciepla i tyle ... a ta bralas ta Kasiu allegro.pl/nestle-sinlac-kaszka-bezglutenowa-i3964186004.html ona sztuczna nie jest jest delikatna nie zawiera mleka krowiego sojowego dla alergikow ja kupuja.... no to nie wiem mowi aze jak daje si epic to lepiej dziecki kupkaja,ech
Agusiak Biedna wspolczuje ciekawe gdzie ten idiota i kazdy ma chodzic i patrzec na gebe czy to on czy to nie on smieszne t owszystko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #841684 przez P@ul@
Tośka wiem, że manna ma gluten, ale moja pediatra mówiła, że mogę już dawać po łyżeczce dziennie do obiadku. Ale dziś już nie dałam i zobaczę jak będzie nocka.

Mała spała mi od 15.45 do 18.30 i teraz czekam aż się troszeczkę śpiąca zrobi i dopiero będę ją kąpać i spać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #841704 przez Tośka27
hey
Tak wie mowia by podawac pomalu gluten ale od tego niby brzuszki bola na poczatku nie wiem ... ja niedaje.
A u mnie zaczyna sie powtorka z rozrywki po kapieli pol godziny spania wstal marudzi rece rece rece ani usiasc ani zjesc nic, wiec lulam go na rekaaach 30 minut klade do lozeczka wstal to ja do bujaka drze sie az dziewczyny mam nerw taki ze usiadlam wygadac sie polozylam go do lozeczka bo az glos unioslam spojrzal na mnie Boze jak bym nie wiem co zrobila ale toc to robot nie da rady caly dzien na nogach i na raczkach,lezy w lozeczku chce na brzuch sie przekrecic nie wiem poco,a gdzie noc jak mi juz pot po du***leci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #841781 przez Kasiaa
Agusiak dziękuję w imieniu Wojtusia :kiss:
Oby to były tylko plotki... odnośnie tego pedofila....

Paula oby dzisiejsza nocka była lepsza.
Ja podaję gluten od soboty i jak mały sie budził tak się budzi dalej i płacze więc to nie to... Przynajmniej u nas...

Tosia tak to ta sinlac. Ja spróbowałam i sam cukier. Mozliwe ze jest dobra, ale my przy bananowej bobovity narazie zostaniemy ( na śniadanko).
Wytrwałości Ci życzę i mam nadzieje ze Szkrab prześpi sie troszke dłuzej i da Tobie odpocząc

Mój zaraz po kąpieli zjadl spokojnie 150ml z kaszką chciał jeszcze prztulić sie do cyca popil woda odbiło się i poszedł spać chwile po 20 i śpi jak narazie... oby jak najdłużej.. :)

Spokojnej nocy Wam życzę :kiss:

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841852 przez nuśka09
hej kochane ;*

Wczoraj od 17 do 18 Maks się cały czas darł;/ Nie mam pojęcia co mu było. Dostał ulgix, dalej krzyk i w końcu po ibumie się uspokoił...
Postanowiliśmy od początku marca rozszerzyć dietkę Maksowi :) Myślałam że wytrzyma do 6 miesięcy ale to nie ja dyktuję warunki :P
W ogóle kochane jest super promocja w carreforur na artykuły dla dzieci:) 4 słoiczki bobovita za 9.27! www.promobaby.pl/market-carrefour.html

Tosia przeważnie śpi w łóżeczku, ale nie ma różnicy to w częstotliwości budzenia, bo nie dawno spał z nami i co 3 godz się budził. A długi twój Mały je? Może on nie je tylko się napaja, bo przecież najpierw leci woda po jakimś czasie pokarm...
Agusiak miejmy nadzieję że to głupia plotka...a skąd w ogóle takie przypuszczenia ludzie mają? Nie wiem jak nasza władza mogła wpaść na tak poroniony pomysł i karę śmierci na 25lat zamieniać! Chory rząd! Dla takich zwyrodnialców jak T. powinna nadal być kara śmierci!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841855 przez Tośka27
Kasiu a na pudle jest ze nie zawiera laktozy dziwie sie ze to slodkie ja nie sprobuje niestety u nas dzis by nie przechwalic jakby lepiej spal moze wczoraj cos go bolalo moze za wczesnie poszedl spac moze poszedl bez kaszki spac nie wiem
a u mnie corcia je te kaszki nestle morelowa np i tez mowi ze to slodkie a na opakowaniu niby be cukru a w opisie sklad. ze jest cukier a w sinlac nie ma nigdzie ze zawiera cukier
u nas dzis ponury jakis dzien ale na spacerek raczej wyjdziemy jak codzien :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841862 przez Tośka27
Nusia on je 10do 15 minut i usypia poruszam cycem ale juz nie ciagnie tylko jakby smoka mial w buziulce dzis na noc mialam pelne piersi bo poszedl spac po kaszce dawanej z lyzeczki cyca juz nie chcial i po dwoch h sie obudzil zjadl piers i wydawalo mi sie ze wstal pozniej ale szczerze nie pamietam bylam taka nieprzytomna ale ogolnie co dwie h 3:38 5:38 i pozniej 7:15 on i w dzien co dwie godziny kima nie zawsze zalezy od dnia.
A cod o tego zbo---- mordercy too brak slow na nasze rzady sady itp zabije nastepnych i taki bd final wtedy dozywocie dlaczego nie ktore sprawy mozna zagluszyc nakrecic przekrecic i jedni siedza za niewinnosc drudzy malo lat dostaje bo dobrze umieli zalatwic sprawe a tu raptem nie mieli praw do przetrzymywania go dalej a pisal by i pisal
u nas nie ma carefura :( wiec szkoda ze nie moge kupic tanio wychodzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841866 przez Tośka27
A Kasiu probowalas innej kaszki bo banan niby dziala ciezko na dzieci ale to kazddy mowi co innego i kazde dziecko inaczej sie czuje. u nas 6 marca skonczy znajomej synek i wcina banana chrupki kukurydziane udko z kurczaka rybe gotowana inic mu nie jest kompletnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #841910 przez Kasiaa
Hej:)

Wczoraj Wojtek jakoś po 20 zasnął i spał do 1:) póżniej co 2 h pobudka a o 5 plakał... moze to kolka?

Nusia moze przez ząbkowanie ten placz?? oo ja dziś się wybiorę do carrefoura dzieki za info:)

Tosia probowałam malinowej ale Maly jej nie lubi,ale jadł banana w słoiczku i miał kupkę normalną wiec to nie od kaszki bananowej chyba..

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842125 przez P@ul@
Cześć wszystkim.
Nocka dziś nic nie lepsza. A może nawet gorsza. Ech, kiedy to minie i mała zacznie normalnie spać. Nie mówię już nawet o przesypianiu nocy, ale żeby budziła się tylko na jedzenie i szła spać dalej... ?

Jestem wykończona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842154 przez Tośka27
Paula a co u cb tez nie spi Niunia wydawalo mi sie ze ona ladnie ci spala moze to te zabki u naszych maluchow ide co jak u was ztymi zebulkami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842232 przez P@ul@
Dziś znowu chyba coś z brzuszkiem. Postanowiłam, że na razie tylko z rana będę jej dawała kaszkę i później obiadek, a po obiadku już tylko mleczko. Może to pomoże. I na razie stop z soczkami, bo coś mi się wydaje, że nie powinnam ich podgrzewać, a ona tylko ciepłe pije, więc pozostanę przy herbatce. Byłyśmy troszeczkę na spacerku, chociaż zimno, ale trzeba trochę powietrza świeżego zaczerpnąć. Mała teraz śpi. Karmienie za 2 godzinki i postaram się żeby już do kąpieli nie spała, może wtedy lepiej będzie spała w nocy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842397 przez Agusiak
hej Kochane ja tylko na chwilkę bo dziś mieliśmy taką bieganinę że padam.

U nefrologa spoko, Paulina nie ma żadnego pisaku a nic w nerkach, wszystko w porządku. Jednak ze względu na to że T ma kamicę a młoda miała kilka nie najlepszych wyników moczu to mamy robić jej badania co dwa miesiące żeby spr.czy nadal wydala szczawiany i do czerwca ma obowiązkowo wołać sikać bo mamy termin wizyty i będzie miała dobowe badanie moczu. To tyle.
A wcześniej jeszcze skoczyłam na szybko z dziewuchami do pediatry bo mała coraz bardziej kaszle od tego kataru, ale na szczęście obie osłuchowo czyste, gardła czyste więc mamy tylko nasiviny i syrop prospan dla obu tylko w innych dawkach.
Oby szybko przeszło.

Zamówiłam dziś dziewczynom a raczej zapisałam się w kolejce do zamówienia etui na książeczki zdrowia. Babeczka robi super ale ma takie zainteresowanie że czeka się nawet do 8 tygodni :ohmy: No ale nie pali się więc poczekamy ;)

Jutro rano zaś trzeba jechać kawał drogi na pobieranie krwi do alergologa z Dośką bo tylko u nich w przychodni mamy za free, porażka :S

Paula oby Agatce się polepszyło i przesypiała nocki jak dawniej.

Buziaczki dla Was i wszystkich maluszków :kiss: :kiss:

Miłego wieczorku :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842449 przez nuśka09
hej kochane :)

Zrobiłam dziś zapas słoiczków:) już nie mogę się doczekać reakcji Maksia :) wyciągnęliśmy też krzesełko do karmienia żeby je umyć i powoli dawać tam Maksia żeby się oswajał :)

Tośka mój Mały też tyle czasu je i się najada,starcza mu na 4-5 godzin, czasem ssie dłużej ale raczej nie je wtedy tylko tak sobie cyca relaksacyjnie :)
Agusiak super że z Paulinką wszystko dobrze :) i dobrze że katarek nie schodzi im niżej :) co to za etui? pokaż:)
Paulamam nadzieję że Agatce przejdzie i za niedługo będzie ładnie spała :)

Dobrej, przespanej nocki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl