BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 11 miesiąc temu #655459 przez Moner
Agusiak to tak jak moja siostra tez uczulona na jablka ja na szczescie na nic nie uczulona a ona ciagle kicha i swedzi ja gardlo

Ja coraz czesciiej czuje ruch jak poloze czasem reke na brzuchu to czuc uderzenia , moja mama czula, maz niestety nie zalapal sie kiedy synek kopal lub boksowal :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #655489 przez Kos
@g@t@ gratuluję!!!
No tak ja tydzień temu poczułam jakby didziuś smyrnął mnie po brzuchu a teraz chyba pływa sobie daleko z tyłu:D

Karo zaproszenie wysłane:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #655534 przez Karo290392
kos
dodałam Cie do grupy naszej i mianowałam Cie administratorem :) Także mozesz robic wszystko co i my :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #655548 przez @g@t@
Bardzo się cieszę z synka, jednak nasłuchałam się już o tym, że przy porodzie płeć okazuje się inna :) Nie wiem czy ryzykować kupowanie niebieskich ciuszków dla maluszka czy jednak postawić na unisex.

Dziękuje za gratulacje dziewczyny !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #655555 przez Karo290392
@g@t@
weź pod uwagę że jestes w o tyle dobrej sytuacji że dziewczynke w razie wu na niebiesko możesz ubrać mieszajac z innymi kolorami a chłopca juz raczej w różowy nie bardzo aby ubrać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #655601 przez nuśka09
Dzień dobry ;)
@g@t@ tak jak pisze Karo- dziewczynkę zawsze w niebieski ubierzesz :) ja bym się wstrzymała z kupnem typowo chłopięcych ubranek. Na późniejszych badań będzie lepiej widoczne co maluch ma więc bez obaw:)
Ja póki co jestem zasypywana ubrankami unisex. A juz mam tyle że szok...stwierdziłam że nie będę nic kupować bo jeszcze tych ubranek mnóstwo dostane. Zwłaszcza jak będzie dziewczynka :P
Dziś o 7 rano miałam pobudkę bo odmalowują nam klatkę schodowa i od rana zaczęli kłuć stary tynk... ehh no masakra, co prawda to tylko 15 minut trwało no ale już nie zasnęłam a w nocy po 1 dopiero zasnęłam :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #655606 przez @g@t@
Dziewczyny chyba macie rację. Od którego miesiąca zaczęłyście zbierać wyprawkę dla maleństwa? Ja nie wiem co kupować. W internecie jest mnóstwo spisów na wyprawkę, a nie wiem co tak naprawdę jest potrzebne :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #655629 przez Agusiak
dzień dobry :)

nusia, współczuję kataru, ja też alergik :(
I pobudkę też miałaś nie fajną ale przynajmniej będziecie mieli piękną, odświeżoną klatkę schodową :)

Moner, no mnie też właśnie gardło wtedy swędzi a kicham to głównie prze pyłki :S

agata wydaje mi się że jeszcze mamy troszkę czasu na te wyprawki, chociaż z drugiej strony lepiej zacząć kupować powoli bo potem może być ciężko finansowo kupić wszystko na raz.
No ja pamiętam, że nie znosiłam kaftaników, a dostałam sporo od szwagierki i potem wydałam je koleżance. Mnie najbardziej pasowały bodziaki na zatrzaski przy szyjce (nie na zakładkę), półśpiochy i pajace. A potem to już cała reszta.

U nas piękna pogoda od rana więc zaraz idziemy na podwórko :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #655657 przez Karo290392
Ja tez juz zaczynam od dwóch tygodni sie brac ostro za kompletowanie wyprawki bo faktycznie az tak sie tego nie odczuje tak jak ci co zostawiaja na ostatnia chwile a ze wypłata co tydzien to zawsze mozna cos dokupic :)

We wtorek sie dowiem Co nosze w brzuszku i zaczne szalec bo tu całkiem inaczej robia te ostatnie usg aby napewno było widac co miedzy nozkami jest wiec bez obaw bede mogła szalec :)

a jak tam wasze brzusie ? rosna juz z dnia na dzien pewnie ?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #655660 przez nuśka09
Co do wyprawki jak na razie nic nie kupiłam ale dużo już mam, w tym łóżeczko a dziś idę po wózek bo od znajomej kupuję. A bardzo mi się opłaca bo używała go jakieś pół roku i sprzedaje mi za 250zł allegro.pl/3w1-wozki-tako-wozek-jumper-x...isy-i3226658777.html taki o:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #655672 przez @g@t@
My się zdecydowaliśmy na taki model:
allegro.pl/wozek-baby-active-elipso-3-w-...isy-i3231962349.html
Pewnie kupimy około września. Jak poszliśmy do sklepu to byliśmy trochę skołowani ze względu na możliwość wyboru :) Pani w sklepie nam doradziła, aby nie kupować Bóg wie jakiego wózka bo z większości opcji możemy nie korzystać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #655690 przez nuśka09
@g@t@ ładny wózeczek :) mi chodziło o to żeby był nie bardzo szeroki, miał przednie skrętne koła no i starczył na jakieś 2 lata :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #655704 przez @g@t@
Ehs... wiesz Nuśka czasem mam wrażenie że od nadmiaru możliwości można zgłupieć :) Tak jak w przypadku wyprawki i wózka. Staram się być racjonalna, ale w sklepie czasem sami sprzedawcy to utrudniają. Ja niestety nie mam możliwości kupienie używanego wózka ze sprawdzonego źródła np. koleżanki czy siostry bo to pierwsza ciąża w środowisku :) Zazdroszczę Ci takiej możliwości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #655801 przez Agusiak
dziewczyny oba wózeczki bardzo ładne :)
Tako ma moja koleżanka i bardzo sobie go chwali, ja też raz miałam okazję go prowadzić i idzie na prawdę lekko i ma fajną amortyzację, a jeszcze jak trafia się za taką cenę jak Tobie Nusia to rewelacja. Koleżanka też kupiła używany i dała dwa lata temu 600zł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656024 przez chivas
Ehh..dziewczyny, zazdroszcze tych kopniaków bo ja już kończe 19 tydzień a tu nic!
Dolegliwosci typowo ciązowe ustały i sie tak zastanawiam... czy to normalne?


My wózek już mamy, też kupiliśmy za 250zł cały zestaw x landera x1 :) Taka terenowa wersja na amortyzatorach, a nam na takim zalezalo, bo dużo wertepów wkoło domu w dodatku dziecko urodzi sie praktycznie na zimę więc po błocie i śniegu będzie łądnie śmigał. A że mało kosztował, to zapewne kupimy jeszcze na wiosne taką typową miejską spacerówke i będziemy mogli w wózkach przebierac :)

O co chodzi z grupą na fejsbóku? Też chcę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl