BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 11 miesiąc temu #656732 przez Agusiak
hej Kochane!!!

Ale się rozgadałyście, uwielbiam :lol: :lol:

Chivas, po pierwsze to przykro mi z powodu pierwszej ciąży, teraz wszystko będzie już dobrze :)
Gratuluję kopniaczków, to na pewno było TO :)

Też myślałam o stetoskopie ale boję się że nie odróżnię malucha od zwykłych ruchów jelit i potem będę świrować :P

Kos udanego grillowania :)

Groszek zdrówka, oby choroba szybko ustąpiła.
Ja podobnie jak Ty, nie czuję jeszcze ruchów, czasem mi się tylko zdaje chyba, a to też moja druga ciąża więc powinnam czuć wcześniej, ale to pewnie przez mój tłuszczyk :P bobas musi jeszcze nabrać sporo sił żebym ja przez tą oponę coś poczuła :P :blink:

U nas dziś pogoda taka sobie, niby jest słonko ale wieje jak diabli.

A plany na sobotę to mam takie żeby ją jakoś przeżyć, bo mąż wyjechał na działkę kończyć łazienkę, rodzice też dziś poza domem a my z młodą same, a nie ukrywam że moje kochane dziecię doprowadza mnie od kilku dni do białej gorączki. No ale musimy jakoś to przetrwać ;)
Trzymajcie kciuki :)

U nas jest dziś noc muzeów no ale i tak nie pójdę, bo potem bym tej nocy nigdy nie odespała :S

Udanego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656856 przez nuśka09
Dzień dobry dziewczyny:)
Chivas wysłałam Ci zaproszenie na fb :)
a co do stetoskopu to różnie to bywa bo koleżanka miała i nie słyszała nic poza swoimi jelitami :P
alutka gratuluję bratanka:)

Ja dziś rano byłam na akcji Szczęśliwa mama- szczęśliwe dziecko,były darmowe badania USG 4D i 2D no ale niestety okazało się że nie zrobią mi 4D bo robią od 20 tyg:( ale zrobiliśmy 2d, dzidzia jest bardzo wstydliwa bo ciągle uciekała,wierciła się i nie pokazała co ma między nóżkami :( Ale pod koniec miesiąca idziemy na genetyczne to może wtedy się dowiemy :)

Planów jak na razie na dziś nie mam, bo obiadku pewnie spacerek a potem to wyjdzie w praniu:)

Widzę że coraz bardziej się rozpisujemy:) Super! :)

Udanej soboty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657106 przez Agusiak
dobry wieczór :)

nusia, szkoda tego badania 4d ale i tak fajnie, że mogłaś podejrzeć maluszka i wiesz, że u niego wszystko dobrze :)

Ja dziś padam, byłyśmy z młodą na placu zabaw i wybawiłyśmy się jak nigdy, ale było super :)

Lecę na kolację i relaksik przed tv :)

Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657164 przez Justysia84
Witam, mam do sprzedania śliczny, beżowo brązowy wózek Jedo Fyn 4DS. Wózek jest w stanie praktycznie idealnym:) Zapraszam: allegro.pl/jedo-fyn-4ds-i3240473346.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #657313 przez Groszek
Witamy :) Piękna pogoda za oknem, ciasto już w lodówce, obiad naszykowany wystarczy ugotować. Chłopaki na wycieczkę spakowani... nie wiem skąd mam tyle energii z rana :D Miłego dnia Mamusie :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657319 przez @g@t@
Witajcie Dziewczyny!
Ja jestem w 18tc i już wyraźnie czuję ruchy a to moja pierwsza ciąża. Dziś czeka mnie leniuchowanie i odpoczynek. wczoraj pochodziłam po sklepach i kupiłam w promocji kilka ubranek dla maluszka ze swoim chłopakiem :) Pogoda w Warszawie piękna, więc pewnie z psem udam się na dłuższy spacer :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657364 przez chivas
Ohhh..ależ miałam cięzki dzień! :) dużo jeżdzenia samochodem, a to jeden sklep, a to drugi, tu teściową na imprezke odwiozłam, potem przywiozłam i tak szybciutko dzień minął, a dziś od rana nie urywały sie telefony i sie nie wyspałam (mój miał pogotowie weterynaryjne i od rana do kogoś jeździ) Ale ok 15 robimy grila więc czas sie na neigo szykować! :D

Co do moich tygodni to juz sie zaczynam gubic i to porządnie :D (im dalej tym gorzej) ale z tego co wyliczam to zaczynam 20ty tydzień, czyli jeszcze sie nei skończył, skończy sie w niedziele za ty6dzień :D Masakra jakie to pokręcone..

Próbowałam jeszcze wyczuc malucha ale nie daje o sobie znać, albo to ja jestem zbytnio niecierpliwa. Moja siostra po dwoch swoich przebytych ciązach stwierdziłą ze na poczatku to najlepiej byłoby gdybym zjadła coś małego słodkiego i leżała plackiem dociskając rękę do macicy, bo inaczej na samym początku ciężko tak złapać te ruchy :)

Cieszę się, że wyszło słoneczko!


PS> Dzięki za zaproszenie do znajomych dziewczyny :) Przyjęłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657374 przez nuśka09
Dzień dobry :)
Chivas z tego co widzę to mamy ten sam termin :) Czyli jutro zaczynami 20 tydzień :) tak wynika z obliczeń mojego kalendarzyka ciążowego :P
Co do wyczucia maluszka po wczorajszym usg już wiem gdzie on dokładnie siedzi i już teraz wiem że to co tam czuję to jego ruchy:)
Słyszałam że jak jest ciężko z tym wyczuciem to trzeba zjeść coś słodkiego położyć się na lewym boku i odczekać do 20 min.
A tak w ogóle jak śpicie? Wyczytałam że od 20tygodnia powinno się spać na lewym boku. Ponoć na plecach nie dobrze dla malucha, na brzuchu też nie...

Lecę doglądnąć mojego rosołku :D
Buziaki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657405 przez Karo290392
Hej kochane :)
maluszek nasz przybiera na sile z dnia na dzień juz nie ma problemów aby zobaczyc jego kopniaczki :)
Słyszałam od położnej stwierdzenie że tu jest przyjete niby cos takiego że ruchy pierwsze trzeba zapisać bo do tego dolicza sie 20 tygodni i z reguły maluch jest gotowy do wyjscia i nastepuje poród ciekawa jestem ile w tym prawdy, z tego wychodzi ze niby w 36 by nas to czekało. No ale wiadomo co kraj to obyczaj i maja takie swoje przesady :D
U nas wyjatkowo juz 3 dzien bez deszczu to moze odrobina lata nam przyjdzie. Dziś po południu mąż idzie pograc w piłke to ja bede pewnie lezec i filmy oglądac. A tylko czekam az sie ten dzien skonczy i nadejdzie wtorek :)

Nuśka propo spania to kiedys tylko na brzuchu potrafiłam zasnac a teraz spie na lewym badz na prawym boku i probuje na upartego na tym lewym ale ciezko zmienic swoje przyzwyczajenia tym bardziej gfdy nie wygodnie jest na lewym.Przynajmniej ja tak mam ;p

A my już oficjalnie zaczeliśmy 21 tydzien :D jeszcze 19 zostało :D Jak to mówie do meza - 19 wypłat kochany wiec korzystaj póki mozesz :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657416 przez chivas
Nuśka, własnie o tym jedzeniu słodkiego i czekaniu pisałam nad Twoim postem :D
Karo, jak ja Ci zazdroszcze ze tak dobrze juz widać malucha, ale jestes tez bardzo drobna i może dlatego. Ja już przybralam jakieś 10 kg napewno i troszkę ze mnei kuleczka :D

Nuśka, no widzisz, dzieci mamy prawie z jednej daty :D
Czyli też ostatni okres miałas 7go stycznia? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657419 przez Karo290392
ojjj Karolka u mnie przeciez tez juz 5 kg na plusie ale wiekszosc mi w tylek chyba poszła:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657430 przez chivas
U mnie na całe szczescie proporcjonalnie w tyłek, uda, brzucho i cycki, i dzieki temu praktycznie oprócz brzuszka to po mnie nie widać :D ale waga niestety nie kłamie :D

Wiem natomiast ze szybko wróce do formy po porodzie bo 2 lata temu schudłam z rozmiaru spodni 42 do 36 :) Czemu więc miałabym sukcesu nie powtórzyc skoro mam opracowany system :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657435 przez Groszek
Ja też 7 stycznia ostatnią @ miałam :) ale mam długie nieregularne cykle :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657438 przez chivas
no to sporo nas :)
Ja natomiast jak w zegarku :)
Ciekawe kiedy te nasze dzieci się urodzą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657482 przez nuśka09
Chivas czytałam ale opisałam inny sposób leżenia :P nie wiem czy to ma jakieś znaczenie :P
Co do miesiączki też miałam 7.01. ale podobnie jak Groszek miałam cykle nieregularne.

Karo no ciekawe czy się sprawdzi to obliczenie :) ja od wczoraj wyraźniej czuje malucha, przez to że wiem gdzie on dokładnie się znajduje i teraz już rozpoznaje że to to :)
i jak obliczyłam co do dnia to mi na 5 października mi wychodzi :)zaznaczyłam sobie w kalendarzu, zobaczymy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl