BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

11 lata 2 dni temu #654901 przez Kos
Ps. Czujecie już ruchy dzidzi?
Bo ja mam ostatnio wrażenie jakbym w ciąży nie była, tak dobrze się czuję;p tylko brzuchol rośnie:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #654905 przez Agusiak
Karo tabelkę miała zrobić Groszek ale gdzieś zniknęła, ja również się nie podejmę bo jakby coś nie poszło to mogłoby się to skończyć rozwaleniem komputera :S w ogóle nie mam cierpliwości :blush:

Kos no ja mam czasem wrażenie że czuję bobasa, ale czekam na jakieś bardziej wyraziste kopniaki żeby mieć pewność ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #654911 przez Kos
Mój bobas jest śpiochem strasznym:)P Chyba ma to po rodzicach. Na usg trzeb go zmuszać żeby się powiercił :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #654922 przez Karo290392
ojej :) to tylko mój szkrab dał mi tak popalić ?:) Nie wiem czy czytałas we wczesniejszych postach ale mały do szpitala mamusie posłał a tak to juz od 4 tygodni go czuje i coraz mocniej daje o sobie znac a od dwóch tygodni czy cos koło tego to kopie tak ze na skórze widac :D heh takze mały aqkrobata rosnie :D po tatusiu :D
ajjj no to poczekamy az groszek wróci najwyzej ?
A propo to trzeba marte zaprosic do naszej grupy na fb :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #654931 przez Agusiak
Karo kochana to zrób to, bo ja na fb to jak dziecko we mgle :P A potem zaproszę Martę do znajomych, ale najpierw ona musi zaprosić Ciebie, tak? Ależ to skomplikowane :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #654947 przez Kos
Karo zazdroszcze tych ruchów:) może się doczekam niebawem:P, PS. a jak Was dorwać na fb?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #654992 przez Karo290392
www.facebook.com/karolina.nowicka.9843?ref=tn_tnmn
tu jest link. zapros mnie a ja cie do grupy zaprosze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #655025 przez @g@t@
Hej,
ja wczoraj dowiedziałam się, że noszę w brzuszku chłopczyka :) nie wiem skąd, ale od początku ciąży tak czułam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #655119 przez Moner
Agusiakkawka tez mi pomaga ale i jablko daje rade ;) jedna slaba kawka to nie duzo, no to szkoda ze masz uczulenie wg minie zawsze lepiej naturalne witaminki ale jak juz nie da rady to i tabletki dobre ;))) To daj znac czy sie poprawi.

Karo mi pomagal miod lipowy rozpuszczony w letniej wodzie (we wrzatku traci antybakteryjne wlasciwosci) albo,herbatka z lipy z cytryna :) i czosnek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu - 11 lata 1 dzień temu #655125 przez Moner
Kos napisał:

Ps. Czujecie już ruchy dzidzi?
Bo ja mam ostatnio wrażenie jakbym w ciąży nie była, tak dobrze się czuję;p tylko brzuchol rośnie:D

Ja czyje taki lekkie stukanie od 2 tygodni ale nie czesto miedzy1-5 razy dziennie, raz tylko czulam wiecej

@g@t@ gratulacje!!! tez mam synka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #655218 przez Elusia
Hej kochane:) ja byłam wczoraj u ginekologa i.... no ostatnio mówił, że widzi siusiaka i będzie synek a wczoraj już zwątpił i stwierdził że sam nie wie czy córcia czy synuś będzie:P zasiał na cały miesiąc wątpliwość... 12.06 idę i do ginekologa i do pana co mi zrobi 3d:D(jedyny wolny termin, bo chciałam wcześniej:)) nie mogę się doczekać!:) muszę jeszcze tylko szefowi jakoś delikatnie powiedzieć że przedłużam urlop o 1 dzień;) (bo 12 miałam wracać do pracy:P)mój maluszek się rusza jak szalony:P co prawda zdecydowanych kopnięć jest mało a mój narzeczony nie czuje ruchów ale ja zazwyczaj o tej samej porze czuje jak się wierci i rozpycha;)Karo a masz przy tych ruchach maluszka przyspieszone bicie serca? bo ja czuję dość często jak się zaczyna ruszać to mi się podnosi akcja serca:P a w ogólę to przytyłam od początku ciąży tylko 3kg:P hehe żebym tylko później za szybko nie nadrabiała;)a maluch z wagą jest tydzień do tyłu. Także pochwalimy się, że waży 230gr i mierzy 12,5cm:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #655248 przez Karo290392
elusia
No to ci musze przyznac ze maleńko przytyłaś ja juz mam 5 kg na plusie . a na poczatku ruchów to serce mi waliło jak szzalone ze szczescia chyba a teraz juz sie przyzwyczaiłam i jest normalnie , z tym ze ja od zawsze mam szybciej bijace serce :D bo mój puls normalnie wynosi pomiedzy 90 a 100 :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #655266 przez @g@t@
Dziewczyny ja też pije kawę. Moja pani ginekolog mówi, że wszystko można tylko z umiarem i rozsądkiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #655392 przez Agusiak
dobry wieczór :)

agata gratuluję synka!!!!! oj coś czuję że październik będzie owocował w chłopaków i tylko moja jedna dziewczynka będzie,heheh choć pewności jeszcze nie ma ;)

elusia a to lekarz niezły zamęt z tą płcią zrobił ;) dlatego czasem lepiej dłużej poczekać i wielu lekarzy nie ryzykuje z informacją o płci zbyt wcześnie ;)

Moner kochana na jabłka też uczulona jestem :( Nigdy na nic nie byłam uczulona a w liceum mi się zaczęło. Ale jabłka czasem jem bo je uwielbiam i nie umiem się powstrzymać.
Od wczoraj biorę ten magnez i na razie skurczy łydek brak no ale to się jeszcze okaże czy pomogło ;)

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #655440 przez nuśka09
Dobry wieczór:) ale tu dziś ruch:) super!
@g@t@ gratuluje chłopca! :)
Kos ja jakiś czas temu czułam coś jakby ruchy a potem nic. I teraz ciężko mi określić ale na ostatniej wizycie ginekolog stwierdził że wtedy co czułam to maluch się tak akurat ułożył.
W sobotę idę na 4d mam nadzieję że poznam płeć :)

kurcze zaczęło pylić coś co mnie uczula i od rana chodzę z takim katarem strasznym...
ehh alergia;/

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl