BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 6 miesiąc temu #768413 przez wielomama
My tu o facetach i racji i przyszłości a Gravity znikła.....

To samo z bozenas faktycznie długo jej nie ma a myślę, że gdyby nas czytała to dałaby jakiś znak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768432 przez oki222
Wielomama spokojnie Gravity nie ma dopiero 10 godz. hehe moze się godzi :P a bozenas faktycznie już długo jakoś się nie odzywa wogóle dziewczyny których nie ma powyzej 3 dni mogłyby dać znać czy wszytsko u nich dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768433 przez suzi001
Gravity znikła napisała mi smsa że jest w szpitalu na obserwacji..pytałam co sie dzieje ale narazie nic nie odpisuje moze ma badania itp,jak cos bede wiedziała to dam znać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768441 przez małopolanka
Dobrze że jest pod opieką lekarzy. Oby wszystko było ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768447 przez bozenas
Hej dziewczyny, faktycznie jakoś długo nie nie było :( ale odkąd jestem na zwolnieniu, to mam mniej czasu na cokolwiek. trzy razy w tygodniu ktg i przepływy w szpitalu plus dwa razy wieczorami szkoła rodzenia. Jak dodałam do tego odebranie reszty rzeczy od siostry i koleżanek i w zasadzie w ogóle mnie w domu nie ma :( Jak jeden dzień był wolniejszy, to na basen się wybrałam :) ale już nadrabiam zaległości czytane i pisane :)
u nas póki co dobrze, nawet lepiej niż było, bo ostatnio na usg wyszło, że Dominisia wskoczyła z 4 centyla na 6 więc idzie ku dobremu :) no i jest szansa, ze nie będą wywoływać wcześniej. Chociaż chcą, żeby wskoczyła na 10 do następnego wtorku - jak nie, to w 38 tc rozwiązujemy. Oj, jakoś się zbliża ten termin wielkimi krokami...
A kilka dni temu akurat moja koleżanka urodziła - 3 tygodnie przed terminem - ale im fajnie, że już mają swoją malutką ze sobą.
Nadrabiam czytanie i będę się teraz częściej odzywać :)
pozdrawiam Was wszystkie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768448 przez wielomama
Dobrze, że pojechała i pewnie ze swoim i wszystko będzie dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768449 przez małopolanka
bozenas całe szczęście że się odezwałaś bo już się martwiłyśmy i dobrze że masz dla nas takie dobre wiadomości ;-) Dominisia rośnie a to jest najważniejsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768458 przez suzi001
Tak napisała mi ze leży pod Ktg,dostała zastrzyki bo dzidzia mała jest na usg. Tez mam nadzieje ze wszystko pójdzie sprawnie i oki :)

Bożena super ze wszystko jest oki :) tylko sie cieszyć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768462 przez wielomama
Bozenas dzięki, że się odezwałaś, bo wszystkie strasznie martwiłyśmy się o ciebie i malutką.

Żeby jednak jeszcze Gravity ponosiła małą, trzeba trzymać kciuki. Suzi, ale tak dokładnie to nie wiesz dlaczego pojechała i ile mała waży?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768472 przez suzi001
Narazie jest pod obserwacja,a oni maja złe obliczenia bo licza jej według 1 daty porodu a nie z ostatniej miesiaczki i te daty różnią sie o tydzień i dlatego wychodzi mała ..tak bynajmniej zrozumiałam,wrazie co to mnie poprawi :) jak cos bede wiedzieć to przekaże,tez właśnie trzymam za nią kciuki bo jak mi napisała smsa to myślałam juz ze porodowka ale narazie ma obserwacje ..napewno bedzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768564 przez wielomama
No to czekamy na wieści co u Gravity oraz Małopolanka na relacje po usg- jutro.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768646 przez pani_p
Hej.

U mnie wszystko w porzadku. Czytam Was na bieżąco, ale nie mam weny na pisanie. Jakiegoś dola zalapalam i stresa przed porodem...

Buziaki dla Was:-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768660 przez nefretete666
O facetach pisac juz nie bede bp kazy i tak ma swoje zdanie tearz tzrymam kciuki za Gravity zeby wszytsko wyszlo ok, a co do terminu porodu to w uk tak jest ze licza date z usg a nie z ostatniej miesiaczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768662 przez kaśkus
Hej,

mam nadzieję, że z Gravity i jej maleństwem wszystko będzie dobrze. Liczę też na to, że jest przy niej jej mężczyzna i ją wspiera.

Co do mnie, to
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768668 przez suzi001
pani p tez mam dola w zwiazku ze zblizajacym sie terminem porodu..:-( chce juz miec dzidzie przy sobie ale caly czad mysle jak to bedzie..no ale coz bedzie co ma byc,chcialabym zeby zlapalo mnie wieczorem kiedy moj m bedzie w domu
kaskus jak sie nje poprawi to jedz do szpitala i powiedz o tym.swoja droga jak tam u Ciebie?? masz sily?bo mnie opuscily :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl