BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

9 lata 9 miesiąc temu #907954 przez natB
Nooo i jestem....

Kasia085 imponująca ilość zębów WOW :D... Jasiek to mały gryzoń z niego :)... co do łóżeczka turystycznego, my w hotelu też takie mieliśmy i w ogóle nie było problemów ze spaniem... zastanawiam się, czy to co mamy w kuchni czasem nie złożyć i zanieść na strych, a kupić mu turystyczne, jakieś kolorowe z siatką, w którą drapał :)...cieszę się, że wakacje udane :) mam nadzieję, że i nam się uda jeszcze wyskoczyć na 2 dni w przyszłym tygodniu :) do Świnoujścia, któraś chętna :D?:):D

Pani_P
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kicia masz rację, tak robię, a dzisiaj zrobiłam lepiej pojechałam sama z Władem do
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
odwiedzić moje koleżanki z dawnej pracy :) jeeery normalnie potrzebowałam tego... a w nd, albo w pon może uda mi się wyrwać na imprezę, kumpela z Niemiec przyjeżdża w odwiedziny i idziemy z dziewczynami się z nią spotkać :)... nic pewnego, ale po cichu liczę, że będę mogła iść

Oki ten pomysł z poduchą PRZERAŻAJĄCY... kup mu łóżeczko turystyczne może co? nie będzie lepiej? tam sobie krzywdy nie zrobi... albo taki kojec... zaraz Ci pokażę


może to zda egzamin... co do żłobka noooo ciężka sprawa, a domyślam się ile w Wawce kosztują prywatne :/... oby się udało... kurka ja też nie mam pomysłu, co zrobić z pracą i Władkiem... a potrzebuję kontaktu z ludźmi, a Władek z dziećmi...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pani_P
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A u nas stara bieda... Wład grzeczniutki w Poznaniu, podbijał serce moich koleżanek :) fajny wypad z synkiem :) takie mogę mieć codziennie :)... niby pół dnia zleciało, ale jednak to za mało... naskrobię coś jeszcze jutro :* :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #908108 przez oki222
Hejka
Miejmy nadzieje,że Bożenas się szybko odezwie z dobrymi nowinami oczywiście chodzi mi o męża i teścia

NatB my mamy łóżeczko turystyczne ale jeszcze w nim nie spał tylko się bawił i może zastosuje je do codziennego spania w ostateczności... kurcze no nie po to kupowałam zwykłe drewniane żeby się go pozbyć, miejmy nadzieję ,że się przyzwyczai już dziś było lepiej.
Trzymam kciuki za Twój wypad oby się udał bo należy Ci się i tak bardzo tego potrzebujesz a jak sama pisałaś nie masz okazji i mozliwości. Więc ściskam kciuki. A twój Mąż niech się nie stawia tylko da Ci wolny wieczór :)

Kasia 085 oby te nasze chłopaki się ogarneły w łóżeczkach w końcu już dorosłe kawalery i nie wypada by spali z rodzicami hehe :)

U nas początki raczkowania i jestem padnięta bo Mat rzuca co chwila daleko zabawki i chce po nie raczkować a kończy się na brzuchu i co chwila jęki żeby go podnieść i tak co minute chodze i go sadzam :)
Do tego od 2 tyg wychodzą mu te zęby i non stop jęczy

i PaniP ja Cię rozumiem 2 tyg na działce mnie wykończyło bez tatusia i z jęczącym Matem nawet 2 razy sobie popłakałam z niemocy i wyczerpania i jak wróciliśmy była taka sytuacja ,że siedzieliśmy w trójkę w kuchni Mati non stop jęczał i w końcu odwróciłam się i wrzasnełam ,że mam dość jego jęczenia i nie wyrabiam i oczywiście się popłakałam i wyszłam( dodam ,ze jestemprzed okresem i hormony mi buzują :)) Artur wział małego i nic nie powiedział zajął się nim ja oczywiście po 5 min miałam wyrzuty sumienia ale wytłumaczayłam, że do szały doprowadza mnie to jęczenie Matiego od 2 tyg. i nie mam siły.
zaczeliśmy nawet wychodzić na spacery 2-3 razy dzienie bo przynajmniej na spacerach nie jęczyi mimo wielkich upałów i naszego braku siły wolimy być na dworzu. Mam nadzieję ,ze przejdzie to jęczenie bo to jest strasznie wkurzajace.

Dzisiaj Mat idzie pierwszy raz do fryzjera tzn tata idzie a Mata moze uda się przy okazji bo włosy w te upały są strasznie uciażliwe wchodzą mu na buzie i się przyklejają a z boku to już uszy mu przykrywają :) zobaczymy jak to wyjdzie hehe :)

Lece bo zaczęło się jęczenie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908187 przez kasia085
oki koniecznie wrzuc zdjecie Matiego po fryzjerze:-) nam to jeszcz ne grozi. nie dosc ze dopiero pojawily sie wlosy to do tego te pierwsze co byly zmienly sie w rudykolor i teraz mamy w domku marchewkowego chlopaka a moja tesciowa przezywa ze bedzie rudy:-) mi to nie przeszkadza bo nawet gdyby byl rudy to bedzie dlamne najpiekniejszy:-)
cos sie doszukalam odnosce Bozenas.strasznie im wspolczuje tej calej sytuacji.
Nat szykuj sie i uciekaj z domku.
pani p lacze sie w bolu samotnej matki bo tez teraz jestem caly czas sama z Jasiem. M. po pracy od razu jezdzi do ojca nq zniwa i wraca kolo 23 jak maly juz spi. a ja padamna twarz. nie doscze w domu syf po wczasach, mnostwo prania, prasowania, jeszcze mam okres i do tego ten upal. maly nawet na sekunde nie zostanie sam bo jeszcze bardziej rozbestwil sie na wczasach. czasem mam juz dosc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908279 przez kicia
Oki Eryk śpi cały czas w turystycznym lozeczku bo je po prostu lubi.Poza tym ono stoi w naszym pokoju.U siebie ma drewniane ale rzadko go tam kładę.Przeważnie śpi z nami a teraz w te upały przenioslam się z nim na dół do salonu bo tam chłodniej.Mamy dużą rozkladaną kanapę i tam się tak wierci że nie wiem jak to będzie jak wrócimy na górę...No i ja dawno odkryłam poduszkę pod nóżki.Erykowi podkladam jaśka bo widzę że mu po prostu tak wygodnie.
Ciekawe jak Mati u fryzjera będzie się zachowywał :-) Rany Erykowi to dopiero teraz włoski normalne się pokazały a scinac to nie wiem kiedy będziemy...

NatB nie pytaj się tylko jedz na tą imprezę.Należy Ci się :-)

Pani_p glowa do góry.Już środa i niedługo Twój wróci :-)

Kasia rude włoski są super!:-) Uciekam bo się łobuz zaraz obudzi a ja chce jeszcze pobiegac.Taki upał że mam nadzieję że się nie rozpuszcze... ;-)

Bozenas odezwij się!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908500 przez pani_p
Hej babeczki :)

Ależ wczorajszy dzień miałam obfity w przeżycia!

Po pierwsze, byłam wczoraj z małą na wizycie rehabilitacyjnej. Kiedyś wspominałam, że nas pediatra skierowała bo mnie zaniepokoił kształt głowki. Pani pokazała mi jakie ćwiczenia z Zuzą robić, masaż shantala, jak ją ubierać, nosić by przy okazji ćwiczyła mięśnie. Mała ma jedną stronę mocniejszą- jak to pani uznała no i te rączki słabiuchne. We wrześniu mamy dwie wizyty umówione gdzie już ją oni będą ćwiczyć. Całe szczęście będzie z nią wtedy mój mąż a nie ja :D W pakiecie miałyśmy wizytę u logopedy, wszystkie odruchy ma dobre, trochę źle karmiłam ją lyżeczką, mimo że wiedziałam czego unikać hehe a i tak widać, że odruchowo źle to robię, Zuza ma trochę duże więzadełko i mamy je obserwować czy się dobrze "zbiegnie". Będziemy mieć jeszcze jedną wizytę za dwa tyg gdzie pokaże nam jakie ćwiczenia na rozwój mowy wprowadzać. Radziła żeby do dzieci jak najwięcej mówić, opisywać co robimy, w normalnym języku, bez plenienia sobie. W poniedziałek mamy wizytę u psychologa dziecięcego bo to też w pakiecie. Nie mam pojęcia po co?! No, ale dobra, idę.... no i to tyle. Nie mam pojęcia jak mam ćwiczyć tą moją małą jak to nerwus jest i jak tylko próbuję coś robić to ryk... ciężkie życie matki :D

A po drugie,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kasia tak naprawdę nie wiadomo jaki kolor włosów będą miały nasze dzieciaczki bo to się jeszcze może 10 razy zmienić :D A nawet jak będzie rudy, to co? I tak będzie przystojniak!

NatB koniecznie musisz się wyrwać! Należy Ci się i koniec, tego męża to przez kolano przełóż :D

Oki widziałam na fb zdj Matiego u fryzjera :D ależ on grzeczny był! No szok! Kochany Mati :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908534 przez asiulek2706
cześć Dziewczyny!
Nie dam rady Was nadrobić ale włączę do rozmowy jeśli pozwolicie :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #908679 przez pani_p
Asiulek
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


EDIT : Juz mi przeszło i nie czuje się źle hehe :-D trauma przeszła :-D a Zuza to nawet nie czai, że ma kolczyki, ja jej tam dotykam jak czyszcze a ona nic, zero reakcji wiec nawet ją to nie boli. Ufff...;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908934 przez oki222
Oj Asia nie wiem co napisać PO PROSTU BRAK SŁÓW na tych wszystkich urzędników ja doskonale wiem jaki to trudny zawód notariusz, prawnik i ile trzeba się uczyć a stwierdzenie ,że nie masz uprawnień BESZCZELNE SKORO TYLE LAT WYKONUJESZ TEN ZAWÓD. Mnie to trzęsie jak mam coś załatwić albo mieć styczność z naszymi urzędami np teraz nadal nie dostałam zwrotu podatku ani kasy ani że był błąd w picie i też chyba bedę musiała się skontaktować z nimi najgorsze ,że oni zawsze mają rację i nie wygrasz z nimi ot tak . Mam nadzieję ,ze starsza Pani pójdzie CI jakoś na rękę. Życzę powodzenia i Pamiętaj jesteśmy tu po to by można było się również wyżalić czasem na ten okrutny los :)

PaniP no niezły miałaś maraton po specjalistach ale fajnie ,że możesz tak niunie sprawdzić w lewo i prawo a co do kolczyków to już daj spokój , Zuzia wygląda cudnie a myślę ,ze za pare lat jak byś chciała zrobić jeszcze bardziej by się bała.

Co do spania w łóżeczku już jest lepiej Mat przesypia w nim całe noce budzi się tylko 2 razy na herbatkę i śpi dalej.

To teraz ja się wyżalę , pewnie wyda Wam się to śmieszne ale mi jest strasznie przykro i nic sobie nie ubzdurałam). A więc od paru dni mój synek mnie nie uznaję krzyczy tylko tata tata już raczej ze zrozumieniem jak widzi tatę ma banana gada z nim ,śmieję się cały czas jest grzeczny a do mnie nic rano wstaje jest poważny w ogóle prawie się do mnie nie uśmiecha ,nie chce gadać, jak chce mu dać buzi odpycha mnie rączką ja chce się przytulić to samo jest. Kurczę no jakoś mi przykro jest z tego powodu i tylko wieczorami jak go karmię i zasypia jest dla mnie słodki mizia mnie gada i się uśmiecha :( mam nadzieję ,że to tylko taki etap i mu minie bo jak nie to synek tatusia bedzie TYLKO a mama w odstawce. Cieszę się że tata jest dla niego taki ważny i cieszę się widzać jaki mój M jest dumny że Mat tak do niego lgnie ale ja się czuję odrzucona :(.

I w związku z tym mają dzisiaj męski wieczór a ja idę w miasto wieczorem z koleżankami :) muszę trochę odreagować bo ostatnie 3 tyg 24 h na dobę z małym byłam a jak już pisałam ma straszny teraz okres marudzenia. oczywiscie jak to moje szczęście dostałam
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
więc mam nadzieję,ze dobrze będę się czuć i nie złoży mnie po 1 piwie haha.

No i dzisiaj jedziemy na zakupy Razem z Matim chyba pierwszy raz sami mam nadzieję ,ze będzie grzeczny i mam nadzieję ,że trafię na jakieś fajne okazje i promocje, już mu powiedziałam ,ze jak będzie grzeczny to mu kupię jakąś zabawkę hehe (ale szntaż co:))

Na razie, buziaczki dla Was :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908944 przez natB
hej hej :):)

Okicieszę się, że ze spaniem Mata lepiej, a fryz the best :D dłuuuugie już miał te włoski... mój ma takie piórka, że przed roczkiem na pewno odwiedzi fryzjera, bo normalnie nie mogę patrzeć na te jego włoski dwa w jedną stronę, trzy w inną stronę :P... co do zachowania Mata nie martw się Wład ma tak samo, ze mną się nudzi, a tatę jak widzi to jest banana, ale wiem, że to po pierwsze taki etap, a po drugie nuda też robi swoje :P będzie dobrze... Mati na pewno kocha Mamusię nad życie, ale wiadomo, co facet to facet :D pamiętaj, że córa jest Mamusi :P... więc w pon idę na imprezkę, mąż mi zapowiedział, że on w piątek ma wyjście z kolegą za tydzień i ja będę kierowcą Xd powiedzmy, że się na to zgadzam YHMMM :)

Kasia085 co do żniw u nas to samo, łączę się w bólu, ale całe szczęście w tym roku się szybko uwinęli i mamy wsjo skoszone, powiedzmy, że żniwom mówimy "papa" :) zostały jakieś pierdoły, ale z grubsza robota skończona :)

Pani_P gratuluję jeszcze raz rocznicy i wspaniałego męża :) od razu kobieta inaczej patrzy na faceta, jak ten potrafi coś tak od siebie zrobić...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ciesz się kochana, że macie takiego lekarza pediatrę, który tak ładnie ogląda Zuzię i od razu poleciał cokolwiek... ja do dzisiaj nie wiem, czy z Władkiem wszystko ok, bo nie mamy dobrego lekarza w okolicy... robię badania krwi małemu co jakiś czas, żeby kontrolować chociaż tak jego zdrowie, a prywatnie mam zamiar iść na kontrolę ogólną, jak skończy roczek, bo chcę wiedzieć, czy ma prawidłowe odruchy... 3mam kciuki za Zuzinkę :)

Asiulek
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
czekamy na zdjęcia Aluni :) musisz mieć w sobie duuużo teraz siły, żeby i ogarnąć firmę i zdrówko Aluni :)

Pani_P przestań, Zuzia żadnej traumy nie będzie miała :P głupoool... ja miałam przebite uszy, jak skończyłam 2- 3 miesiące... w dodatku na pyrę :D

A my wczoraj byliśmy na termach :D oooo ale dupke sobie wymoczyliśmy... potem kupiliśmy małemu nowy fotelik no i siedzisko na rower :D będziemy śmigać... ooo kochane kończę obowiązki wzywają... dokończę później :D :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #908947 przez pani_p
Hehe Oki juz będę grzeczna :-D

Wiesz co Ci powiem... Ja to od początku tak czuje,ze Zuza bardziej za tatą jest... Nie wiem czemu bo przecież staram się jak mogę, ale i tak na tatę reaguje inaczej, z większym entuzjazmem. Pominmy juz fakt, że każdy kto nas zna i ją widzi to od razu "cały tata ", na okrągło Zuza woła tylko tata i tata... mama jeszcze nie padło... Ehhh smutne to troszkę, może przyjdzie ten etap kiedy będzie bardziej "czuła "? No narazie to o buzi nie ma mowy, żeby przytulic to staje okoniem...

U Was to inaczej, jak mówisz, przejdzie Matowi i się od niego nie odgonisz ;-)

Cały weekend mam gości, tzn kuzynka do mnie przyjezdza, później od wtorku do czwartku chrzestna Zuzy. Ojjj intensywnie będzie więc nie przejmujcie się jak mnie zabraknie :-D

NatB haha uwierz ,, że właśnie corusia to bardziej tatusia niż mamusi haha :-P ale fajnie, uwielbiam wszelkie baseny, wodę, ahhh! Szybko jakoś w tym roku po zniwach czy mi się tak tylko wydaje? :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908963 przez kasia085
Nat dokladnie córcie zawsze sa tatusiow a synusie mamusiow. Ja mam tak ze swoim tata do tej pory:-) mimo czasowego buntu Matiego Oki ne przejmuj sie i tak jestes dla niego najwazniejsza i gdybys tylko zniknela na kilka godzin z jego zycia tesknil by bardzo/ u mnie Jas ne mowi tata ale za to non stop mama. chyba z mlion razy dziennie. mnie czasem juz to mmeczy ;-) jesli chcodzi o zwiazanie to u nas jest az nad to za duze ze mna. nie moge nic zrobic bo ciagle wola mama. nkt inny dla niego sie nie liczy. owszem pobawi sie ale i tak zaraz wyciaga lapy do mnie.
Asia bardzo wspolczuje sytuacji z praca. namnozylo Cii sie problemow ale na pewno wkrotce sie rozwiaza i bedziesz miala wlasna kancelarie. a klienci napewno sie znajda. masz cudowny zawod. ja studiowalam administracjie choc zawsze sklanialam sie w kierunku prawa no ale zycie potoczylo sie inaczej.
Pani p gratuluje rocznicy:-) i nie mniej wyrzutow odnosnie kolczykow. moja kolezanka tez przekola malej jak iala 6 iesiecy i nic jej nie blo a mala wyglada przecudnie.
wczoraj Jas wypluskal sie w baseniku. dzis w koncu troszke chlodniej a mi glowa peka. chyba cos z cisnieniem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909037 przez pani_p
Ewidentnie coś nie tak z ciśnieniem bo mnie też łeb napitala i śpiąca jestem jak cholera. Na 15 jadę na makijaż próbny a tak mi się nie chce... Juzwwolę jak słońce grzeje ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909082 przez kasia085
pani p to wpadnj na kawke to podniesiey sobie cisnienie:-)
Jas tez jakos dzis duzo spi. u nas pada - uff w koncu tatus bedzie z nami w domku:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909330 przez natB
Ok naskrobię co tam u nas :)...

tak jak pisałam kupiliśmy fotelik do roweru dla małego :)... świetna sprawa :D, dzisiaj Wład jeździł ze mną w koło podwórka, jaki był zadowolony :)... jutro nasz pierwsza wycieczka z Tatą... troszkę się boję, bo nie kupiliśmy małemu kasku i teraz muszę zamówić na allegro, ale w sumie pojedziemy ścieżką rowerową powoli...
Tak samo fotelik w aucie zdał test na 6 :) kupiliśmy ten Romera ze smyka, któraś z Was też go ma :) polecam baaardzo :)... Mama wybrała taki ładny w groszki :P

Co do Włada, zaczyna powoli śmigać w chodziku, oczywiście sadzam go na 5 min, ale mamy zawsze urozmaicony dzień... woła "Mama mama" jak coś chce :D to tak słodko brzmi, a jak usłyszałam to pierwszy raz to normalnie łzy w oczach mi stanęły :)... pociecha z niego, że hej... wstał dzisiaj o 5, ale jak leżał z nami w łóżku to nie musieliśmy go zabawiać, sam potrafił się czymkolwiek zająć :)...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Wstawię później zdjęcia Włada na rowerze :D... pociecha, jak nic :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909683 przez kasia085
Nat no to nie fajjnie se ciocia zachowala. moogla przynajmniej dac Ci jakos znac? jak wesele sie udalo? i jak Wlad sie spisal u cioci? fajna sprawa z tym rowerem. tez chcemy sobie kupic i juz niedlugo wyuszyc z malym w swiat:-)
wekend spedzilismy u babci. Jas jak zwykle w swom zywiole gdy jest w centrm uwagi.
dzis tez czeka nas fajny dzien bo pod moj blok przyjezdza objazdowe centrum kultury z animatorami i atrakcjami dla dzieci. takze pomykamy z Jasiem na 11.
Asia mam takie pytanie czy z racji wykonywanego zawodu moglabym skorzystac z Twojej porady prawnej? napisalabym Ci priv.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl