BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

10 lata 9 miesiąc temu #723579 przez Gosica
Witam Poniedziałkowo :)

Weekend zaliczam jak najbardziej do udanych :) Chcociaz bez wpadek sie nie obyło. :P
Pisałam o serniku- sprawa sie rypła bo nie zastygł w lodówie i po wyjeciu z tortownicy sie rozlał :P
W sobote byliśmu na tej imrezie plenerowej gdzie miał byc koncert zespolu goralskiego Baciary. Wyszla jedna wielka porazka bo tamtejsi organizatorzy i ludzie nie znaja chyba pojecia koncert i zrobila sie jakas wiejska potupanka, gdzie wryli sie tanczacy na scene a reszta nie widziala nic( w tym dziecko na wozku inwalidzkim ktoregomi bylo mega szkoda bo nic nie zobaczylo) i słyszec tez nie slyszala bo naglosnienie fatalne Ochrona zamiast tam byc to pilnowala kibli a organizatorzy mieli to w d... a za wstep kasiurke wzieli. Ogółem jedna wielka żenada
W niedziele mielismy msze rocznicowa i znow przygoda :P wzielam sobie elegancka sukienke co by sie wystroic, zakladam a tu zamek szlag trafił :P no i klops, co tu zrobic jak nic innego nie odpowiedniego nie wzielam. Ale jakos sie na szybkiego dalo naprawic i juz reszta dnia bez niespodzianek minela, w milym towarzystwie rodzinki :)
A i jeszcze maz mi kupil prezent ktory okazal sie mega niewypalem :P Tym bardziej ze nie lubie takich piedół, wole dostwac rzeczy ktore mi sie przydadza :) Ocziwiscie sie ucieszylam i robilam dobra mine do zlej gry ze piekny podoba mi sie itd, ale skapnal sie chłopina ze dał plame :P Checi mial dobre, wazne ze pamietał, a ze wyszlo jak wyszlo no to trudno, to tylko facet :P

A jak tam Dziewczynki u Was po weekendzie?

Buziaki :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723614 przez motylek270
Kristi ja dzisiaj tez byłam na badaniu krwi i glukozy. No i faktycznie po wypiciu maleństwo szalało w brzuszku aż się zastanawiałam o co chodzi. To nie jego pora. A to pod wpływem cukru? Za parę minut ruszam dalej- na usg połówkowe. Już nie mogę się doczekać spotkania z maluchem.

Po tygodniu u rodziców wróciłam do domu. Wchodzę na wagę a tu 58 kg. Mąż jak mnie w piątek zobaczył to stwierdził, że brzunio urósł mi nieziemsko. Wiejskie powietrze mi służy nie ma co. Mój tato stwierdził, ze jak na wsi mieszkałam to przynajmniej wyglądałam (w 4 klasie LO ważyłam 64 kg), a od momentu jak poszłam na studia i w mieście zamieszkałam to nic ze mnie nie zostało. Wszyscy ucieszeni że tyję jednym słowem.

Odezwę się po usg i może objawię Wam kim będzie dziecko pierworodne. :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #723640 przez jeta
Hej dziewczyny!!! :) Witam się po tygodniowej nieobecności i już wszystko nadrabiam...

Zdjęcia obejrzane - cudne. Ciuszki słodkie. Brzuchy coraz bardziej widoczne :)

Czuć ruchy dziecka to rzeczywiście super uczucie i nawet jak się je czuje po raz kolejny w ciągu dnia to są tak samo niesamowite jak na początku :)

Kaś_O - świetne torty! Dobrze, że mam pączusia przed sobą, bo by mi ślinka ciekła ;)

Gosia82 - szybki poród! Gratulacje dla mamy i świeżej cioci ;)

moofka, Kaś_O - szkoła na pewno dużo daje. Moja kuzynka chodziła z mężem i naprawdę dużo się nauczyli. Szczególnie tego, by nie panikować przy pierwszych skurczach i nie pędzić od razu do szpitala.

mała82 witam nową mamusię :) i ciocię ;)

monisia100100 - do dobrych rad to jest mnóstwo osób, ale żeby pomóc, byś się nie przemęczała - z tym już gorzej. Ale teraz już wypoczniesz sobie :laugh: Co do moich kilogramów muszę odczekać kilka dni, bo zluzowałam się na wyjeździe totalnie, dni były długie, sporo się jadło :blush: Zważę się za kilka dni :)
Ale się śmiałam jak czytałam to co napisałaś o prezentach :lol: Świetnie to ujęłaś :laugh:

Gosica - Twoja teściowa to naprawdę szczególny przypadek.. Ale skoro piszesz, że ludzie ją znają, to nie się nie przejmuj i nie denerwuj. Z pracą męża też nie ciekawie- tyle samej w domu siedzieć. Niestety taki kraj, taki rynek pracy i trzeba się trzymać, bo później ciężko coś znaleźć.
Spóźnione życzenia rocznicowe! Wszystkiego naj naj! :kiss:
Wpadek rzeczywiście kilka było, ale za parę lat będziecie ze śmiechem wspominać Waszą pierwszą rocznicę :laugh:

Asiula315 - ja o termometrach nic nie wiem jeszcze. Muszę poczytać, poszukać..

Teraz o mnie troszkę :)

Co do witamin biorę falvit mama i co drugi dzień żelazo.
Wizytę miałam w miniony piątek - wszystko jest ok, maleństwo waży prawie 500g i płeć została potwierdzona - jest chłopczyk :)
W przyszłym tygodniu czeka nas badanie glukozy z obciążeniem. Mam nadzieję, że nie będzie strasznie :)

Poza tym zrobiliśmy poważny zakup na naszym wyjeździe. Kupiliśmy łóżeczko. Drewniane, używane, z niewielkimi śladami tego użycia za całe 25 zł!!! Trzeba będzie dokupić materacyk, ale i tak sporo zaoszczędziliśmy.
I doszłam do wniosku, że chyba zaczynam powoli kompletować wyprawkę. Mamy parę rzeczy ale większość dostaliśmy. do tej pory kupiłam tylko 2 sztuki body. Jadę dziś do siostry po porady, robię listę i zaczynam poszukiwania. Wy już tyle macie... :)

I chyba tyle. Jak coś sobie przypomnę - dopiszę. Zresztą, teraz już będę na bieżąco :woohoo:

Ach! zaraz podeślę aktualne zdjęcie brzuchola.
Pozdrawiam! Miłego dnia!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723641 przez Pyśkaaaa
Gosica a co on takiego zakupił ;)
Motylek czekamy na relacje z wizyty :)
Moofka exstra :)a co do ubrań eleganckiego nic nie mam w sumie wogole mało elegancka jestem ja wole "trampki idresy :P"
Anitka mimo że mam syna i bede miec drugiego nie moge sie jakos oprzec zakupom :P :P
Kristi szkoda że pogoda nie wypałiła ale najwazniejsze aby odpocząc
White i my mielismy neta z play marny był

wiecei co ide sobie dzis z synusiem a na chodniuku (nie wspomnę że na zakazie) stoi auto koles beszczelnie otwiera drzwi i wyrzuca papierek na chodnik jakoś mnie to strasznie ruszyło podchodze stukam w szybę i mówię że od tego jest kosz a ten na mnie popatrzył na swoją pewnie mamusię obsmieli się i yle no beszczelne chamstwo

a ja dziś na obiadek leczo zrobiłam i nieskromnie sie chwaląc wyszło mi super :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723651 przez Pyśkaaaa
Jeta super że wszystko dobrze że synus zdrowo sie chowa a takie zakupy to ja lubie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723686 przez moofka
Wpadlam na chwilę powiedziec, że zapisałam się dzisiaj na szkole rodzenia. Pani powiedziała, że ostatni dzwonek żeby się zgłosić. Wypytala mnie o samopoczucie, lekarzy, które dziecko. Śmiała się że mam już 2 lekarzy zaklepanych na porodowce a teraz będę miała jeszcze znajoma polozna :) będzie dzwonić w 26 tc podać mi termin pierwszych zajęć.

jeta fajnie się Wam udało z tym lozeczkiem, ja się dowiedziałam niedawno że dostane od kuzynki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723737 przez Agacior
Hej Brzuchatki :blink:

Melduję się po powrocie z wyjazdu :blink: Wypad nad wodę się udał, ale b. szybko zleciał. :dry: W ostatni dzień mój M wylukał mojego szefa, więc się wcześniej zmyliśmy :silly: Ale mam nadzieję, że mnie nie widział :) Pogodę mieliśmy afrykańską, mega upały ale na szczęście tam tego tak się nie odczuwało. Mimo, ze chowałam się od słoneczka to i tak nieźle się spiekłam :laugh: Jakaś Pani mnie zaczepiła na plaży i mówiła, że też dużo w ciąży na słońcu przebywała i jej córunia urodziła się śniada :) i do tej pory wygląda jak mulatka :laugh: Ciekawe czy u mnie będzie tak samo hehe :lol:

Ja tak od połowy 5m-ca biorę femibion mimo, że wyniki miałam dobre ale mój gin. zalecił ze względu na DHA no i jod. Na dodatek moja dentystka mówiła, ze muszę koniecznie brać bo mam b. słabe zęby i polegną wszystkie :dry: Więc brałam ale przed anemią mnie to i tak nie uchroniła. Wcinam te żelazo i muszę powiedzieć, ze bardzo źle się po nim czuje no i wróciły mi zaparcia :( Także kobitki jedźcie dużo czerwonego mięsa, pomidorków itp. żeby uchronić się od tej anemii.

Asiula 315- co do termometru to ja bym chyba wolała trochę dołożyć i kupić bezdotykowy. Jest o wiele wygodniejszy. Na tego Brauna mieliśmy trochę reklamacji (pracuję w aptece) a na dodatek tam są potrzebne specjalne nakładki, których np.u nas w aptece nie można dokupić, więc jak się zapas skończy to nie wiem czy łatwo będzie je gdzieś kupić.

Fajnie, że z maluszkami wszystko ok i pięknie nam się rozwijają :) Zaraz mykam na maila i będę dalej podziwiać Wasze szkrabki, brzuszki i ciuszki :laugh:

A mam jeszcze pytanie- czy któraś ma problemy z kośćmi tzn. bardzo mnie bolą gł. jak wstaje rano. Na dodatek stawy też zaczynają mnie boleć, ból złapie z dnia na dzień, potrzyma 4-5 dni i przechodzi tak samo jak się pojawił. Zastanawiam się czy to coś może być związane z ciążą?

PS. wybaczcie, że tak ogólnikowo odpisałam. Następnym razem się poprawię :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #723771 przez Gosica
Pyśkaaaa a zakupił jakis taki swiecznik tyle ze on do niczego w domu nam nie pasuje i jakas szczególną uroda tez nie grzeszy :P Taki badziew troszkę mu w sklepie wcisneli :P Ale wersja oficjalna jest taka że ładny itd :P Niech mu przykro nie będzie bo się starał ;)

Moofka super ze sie zapisałas. A ja sie tak zbieram i zebrac nie moge :dry:

Agacior cieszę sie ze wyjazd się udał i jesteś zadowolona :) Też jestem za termometrem bezdotykowym, swietna sprawa i na pewno taki wlasnie kupimy.

Jeta to się nazywa oszczędność :) fajnie tak trafić na taką okazję i nie przepłacać :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #723772 przez Pyśkaaaa
Gosica hehehe liczy sie gest :)
Agacior super że wyjazd udane :)
Moofka to teraz będziesz ćwiczyc :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723776 przez Gosica
Pyśkaaaa Wiadomo :) A brzusio cudny :blush:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723786 przez motylek270
Jestem po badaniu. I co?- zapytacie? Świetnie, maleństwo zdrowiutkie, piękniutkie 509g waży i wg usg jestem już w 23 tygodniu i1 dniu ciąży, a wg kalendarzyka w 22tyg. i 6 dniu. Termin niejako przesunął mi się z 11.12 na 9.12. Natomiast kim będzie maleństwo? Pożyjemy, zobaczymy. Położenie maleństwa było miednicowe i nie było co oglądać. Potwierdziły się przypuszczenia męża, że dziecię pokaże charakterek i się wypnie na mamusię. Z szyjką też wszystko w najlepszym, porządku.

No to tyle newsów.:) Pozdrowienia dla Was!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723851 przez anitka90
Tak więc wzięłam się za siebie, zrobiłam zdjęcia i wysyłam na maila. Niestety skaner odmówił posłuszeństwa i zrobiłam zdjęcie zdjęcia usg, dlatego takie niewyraźne. Reszta fotek to ubranka wyłowione głównie w smyku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724511 przez mefiana
Witam kobietki :)
Ja tak zamilkłam, bo mam kilka spraw na głowie i chce się na nich w pełni skupić, ale zaglądać trzeba hehe :laugh: Na weselichu było świetnie, bawiłam się super, na poprawinach tak samo, same pozytywy :) Dziś byłam na glukozie i w sumie gdyby nie to, że to na ciepło to by było całkiem ok :) W poniedziałek wizyta, więc zobaczymy jak to wszystko wygląda :)

Pyśkaaa- fotka z usg mistrzowska :lol: Śliczny brzusio :)

Gosica- spóżnione życzenia rocznicowe :kiss: Świecznik powiadasz :laugh: Cóż...faceci :blush:

Jeta- cena za łóżeczko elegancka :lol: zdjęcie świetne :)

Agacior- ja ze stawami mam spokój i nawet plecy się troche uspokoiły :)

Motylek- super, że z dzidzią wszystko ok i rąbka charakterku pokazała nie ma co :laugh:

Asiula- ślicznie wyglądasz :)

Anitka- fajne te ciuszki :) Fotka z usg urocza :)

Kristi- rożek prześliczny :) Pościel tak samo :)

Ja zaraz też wyśle na maila fotke brzuszka z dzisiaj i ciuszki, które ciocia mi sprezentowała i dziś kuzyn je przywiózł. Póki co ide świętować babci 66 urodzinki :) Spokojnej reszty dnia brzuchatki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724583 przez jeta
Ale cisza! Co tam się z Wami dzieje??? Chociaż pewnie wszystko dobrze i dlatego spokój ;)

Mefiana - zdjęcia moje ulubione z całego wyjazdu. M obiecał, że będzie fotografował nowym aparatem i słowa dotrzymuje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #724615 przez Gosica
Czesc :)
Faktycznie spokoj tu panuje :) Ja mialam mamusie, wczoraj wpadla niezapowiedzianie to sie nie nudzilam :)
Jutro wizyta u lekarza, dowiem sie co tam u naszego Maluszka :)
Apropo lekarza. Mam zamiar wybrac sie do innego w celu sprawdzenia czy ta moja w ciula nie wali bo taka bezstresowa sie za bardzo wydje, wole sie upewnic.
Buziaki :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl