BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

10 lata 9 miesiąc temu #721463 przez Gosica
Czesc :)

mala82 no niestety maz musi sie na to zgodzic,inaczej pewne by go wywalil szef, a za nadgodziny zamiast kasy ma byc wolne niby. O pracę teraz mega ciezko w naszych okolicach wiec nie mozem sobie na to pozwolic, tym bardziej ze niadawno juz jej brak przerabialismy, gdy firma w ktorej Ł. pracowal wczesniej upadla i kilkadziesiat sob zostalo na lodzie, wiszac nam kupe pieniedzy ktore nie zostaly wyplacone. Wiec teraz trzeba sie cieszyc ze w ogole praca jest.
Ja biore witaminki Pharmaton Matruelle plus do tego magnez i zelazo. Chociaz ostatnio wyczytalam ze lekarze nagminnie kaza brac te suplementy a to wcale nie jest az takie potrzebne i tylko dzieci sie potem mega duze rodza od tego i powinno sie brac tylko w uzasadnionych przypadkach a nie standardowo.. No ale kazala mi gin. lykac to lykam.

monisia100100 super ze remont skonczony :) wlasnie tacy sa ludzie- pomocni wtedy kiedy juz tego nie potrzeba, a jak sie ich potrzebuje to nagle maja mase wazniejszych spraw.
Jesli chodzi o kilogramy to ja juz sama nie wiem :P Waga u lekarki pokazuje inaczej, moj inaczej :P ale mysle ze jakie 4-5 to na pewno. Za tydz mam wizyte to sie okresle dokladnie ;) Prezenty faktycznie "uadane"...

Kristi to bardzo dobrze z tymi kg. Z tego co czytalam to do 5 mies normalne jest 5-6 przytyc, a potem to sie juz zaczna jazda bez trzymanki :P

U mnie upalow ciag dalszy.
W tym tyg. chyba sie wszyscy uparli zeby mnie powkurw... Wczoraj sie dowiedzialam ze moja "wspaniala" tesciowa byla w odwiedzinach u sasiadow ktorzy sa nasza rodzina i zalila sie ze jestem w ciazy i ciagle tylko spie i leze. Tak kur*a, a w domu mi sie samo sprzata, pierze i gotuje.Poza tym jesli nie mam nic do roboty to co mam robic innego. Miala wsparcie w wujku ktorego synowa tez jest w ciazy(9mies) i tez na nia nadaje ze odpoczywa ciagle. Szlag czlowieka chce trafic. Wie doskonale wredne babsko ze mam problem z skrocona szyjka i musze sie oszczedzac to chodzi i pierd.li. I jeszcze mowi ze co to za czasy ze teraz wszystkie w ciazy takie slabe i tak uwazac musza, dawniej sie w ciazy wszystko robilo. Najlepiej kur..a zebym poszla w pole ktorego nie mam i z jakas motyka zapier..la to by byla zadowolona. A najlepsze jest to ze sama nic calymi dniami nie robi tylko siedzi i pierdzi w stolek swoja gruba dupa a na wszystko zapierdasza tesc, a mi bedzie wytykac. Cala wies sie z jej nierobstwa smieje a ta kretynka tego nie zauwaza.Mowie Wam co za wredna spolecznosc tu jest takie prawdziwe totalne wiesniaki zacofane.Ł. ma ja isc zjebac za to ze tak pier..li farmazony.
Jeszcze z robota mojego cd. bo wspolpracownik chce odejsc i jak by tak bylo to mozliwe ze ł. zostanie sam, nie przyjma nikogo tylko on bedzie zapierdzielal dzien w dzien po 10 godz przez 6 dni.Kasa moze by byla wieksza ale walic te pieniadze ja chce chlopa w domu.
Jak tak dalej bedzie sie dzialo to ja u jakiegos psychologa wyladuje bo zauwazylam ze wpadam w depresje odkad tu mieszkam, ze o nerwicy nie wspomne, a przez sen to mnie telepie nieraz z nerwow.A i brzuchol boli z tego wszystkiego, szkoda mi tej mojej kruszynki ze musi to odczuwac.
Znow sie rozpisalam, przepraszam najmocniej, ale musze wyrzucic to z siebie bo calkiem zglupieje.

Milego dnia Kochane

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721472 przez monisia100100
Pyśkaaaa tłumaczyłam i nawet pokazywałam jakie co ma być. Ja ogólnie nie przepadam za prezentami bo ciężko trafić komuś w gust. Nigdy nie kupuję np. ubrań bo sama nie chciałabym ich dostać tylko że w drugą stronę to się nie sprawdza i na święta jest później super sweterek w reniferki, który w szafie zalega. Tym bardziej że to nasze pierwsze dziecko i chciałabym wybrać sobie wszystko sama, i do tego choć lubie róż to nie chcę mieć wszystkiego właśnie w tym kolorze, a jak narazie tak jest , juz mnie mdli. Wiem że byłoby to odciążenie finansowe ale ja podziękuję.

Asiula 315 ja mam z rana ochotę często na chałeczkę z dżemikiem i kakałko do tego, pycha.
Nie życzę takich prezentów :lol:
Fajnie ci się udało z remontem ja palowałam w sumie tak we wrześniu ale myślę że już nie dałabym wtedy rady

mała82 gratuluje synka :kiss: , i nic się nie martw wagą Filipka ja na ostatniej wizycie po zważeniu córci usłyszałąm że ma niby już 670g w 22tyg. :unsure:
Co do witaminek to biorę tylko kwas i magnez poza tym nic bo jak na jednej z wizyt pytałam co brać najlepiej, to lekarz stwierdził że jak jest z morfologią wszystko ok i nie chce słonika urodzić 5 kg to mam nic nie brać. A i ja i mąż nie należeliśmy do małych dzieci bo prawie po 4 kg.
Na wakacje też chcemy jeszcze wylecieć, w tym roku myślimy o grecji wczoraj nawet byliśmy w biurze podróży coś podpatrzeć, bo w przyszłym roku w okolicach grudnia chcemy już w trójkę się wybrać.

gosia82 ale z ciebie chuderlaczek był, to ja przed ciążą ważyłam 52 jak się przejadłam to czasem 53

WhiteBlackberry ale się uśmiałam z tym tel w kształcie penisa, ja mam htc tylko że wildrire, i niestety takiego kształtu nie ma :lol: Obczaję zaraz ten model o którym pisałaś. Ogólnie to nie byłam przekonana do htc jak go brałam tylko że to prawie 2 lata temu, ale jest super, i też chyba zamienię na htc nowszego, mąż ma sony xperia z też bardzo fajny telefonik. przesyłam poniżej link do porównywarki tel ja z niej korzystam może Ci się przyda www.mgsm.pl/pl/porownanie/
Mam też taką nadzieję że to ból od przemęczenia wcześniej pomagał mi tylko olfen a to strasznie silny lek i nie mam mowy aby go w ciąży brać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721495 przez monisia100100
gosica ja czytam twoje posty to jakbym je sama pisała. Też czesto słyszałam jeszcze przed ciąża jak mówiłam że muszę do domu bo trzeba ogarnąć wszystko to że my w dwójkę jesteśmy to co ja mam wielce do sprzątania. Samo się przecież wszystko robi.
Może najlepiej jakbyś zapierniczała u siebie i jeszcze u nich poszła posprzątać, uprać, uprasować bo przecież nic nie robisz a i tak na bank było by jeszcze źle. Tak to jest jak ktoś ma brak zajęć i interesuje się nie swoimi sprawami. Olej babsko.
A co do siedzenia samej w domu ja mam identycznie mój pracuje 5 dni po 10 godz i co trzecią sobotę 8 godz. Więc wychodzi rano przed 7 kończy o 17 ale też od razu idzie na siłownie i do domu wraca około 19 tak więc w dzień można powiedzieć że się nie widzimy, czasem mam tego serdecznie dosyć i też czuję że na głowę mi pada. Niepotrzebnie później kłócimy się o to że sama siedzę jak palec w domu, i nie mam do kogo się odezwać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721609 przez mała82
WhiteBlackberry to mnie trochę pocieszyłaś :) ja to zawsze za dużo się martwię i pewnie jak to każda przyszła mama na każdej wizycie chciałabym słyszeć, że wszystko jest idealnie ;)

motylek270 Femibion Natal 2 też wcale tani nie jest bo za opakowanie 30 tabletek płace 59zł. Moja lekarka mi go zapisała bo pewnie coś z tego ma, nawet kartę ciąży i teczkę dostałam tej firmy. Ale pewnie tak wszędzie jest.

Gosica no w takiej sytuacji to faktycznie nieciekawie. Szkoda tylko, że sytuacja na rynku pracy pozwala na wykorzystywanie pracowników. Ale faktycznie lepiej mieć pracę niż jej nie mieć, tym bardziej, że dziecko w drodze. Dobrze, że chociaż wolne będzie dostawał za te nadgodziny, pobędziecie trochę razem :)
Też się naczytałam o tych suplementach różnych i zdecydowałam się na ten Femibion tylko ze względu na zawartość tego DHA bo moja lekarka uważa, że to ważny kwas w rozwoju dziecka. Ale nie potrzebuję żadnych więcej sztucznych witamin bo uważam, że zdrowo się odżywiam. I podobnie jak u Ciebie lekarka kazała brać to biorę. Dlatego zastanawiałam się jak to jest u Was, czy Wasi lekarze też uważają, że ten kwas taki bardzo konieczny jest?
A ty się nie stresuj bo ani Tobie ani dziecku to teraz nie potrzebne. Ty sama dobrze wiesz co dla Ciebie teraz najlepsze, jak masz ochotę leżeć to leż i nic teściowej do tego. Widać taki typ kobiety co musi kogoś obgadać. I dobrze że Twój Ł ma zamiar ją opierdzielić, może na przyszłość się zastanowi co plecie po ludziach. A co do teściowych to ja o swojej wolę się też nie wypowiadać, całe szczęście mieszka daleko od nas póki co.

monisia100100 też się zastanawiam czy nie wrócić do samego kwasu foliowego, bo wszystkie wyniki (mocz i morfologia) mam dobre, a nawet te ostatnie lepsze od poprzednich. I to wcale nie po tabletkach się poprawiło bo biorę je dopiero kilka dni, badania robiłam zanim je kupiłam. Ja też spora byłam po urodzeniu 4200 i 57cm :)
Grecja? A wiesz jakie tam temperatury teraz? Bo się zastanawiam czy nie za gorąco :) Chociaż gdzie nie jest teraz za gorąco, no chyba, że Skandynawia :)My to sami organizujemy nasze wakacje, nie lubię być uzależniona od biura a i koszty dużo niższe, można więcej poszaleć na miejscu :) Właśnie się dowiedziałam, że mój mąż zaczyna za tydzień urlop, więc mam tydzień na szukanie. Wczoraj wzięłam nawet już awaryjnie zaświadczenie od lekarki, że nie widzi przeciwwskazań do lotu. Ale czy gdzieś wyjedziemy to nie wiem.

A u mnie jednak upał, a od rana tak przyjemnie było :) Mam ochotę na czarną i czerwoną porzeczkę, lecę do sklepu :)
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721672 przez Pyśkaaaa
wiecie co do witamin to ja np w pierwszej ciązy jadłamwitaminy i żelazo i ciagle miałam anemie praktycznie od poczatku przy okazji jakies infekcje gdzies sie przyplatały teraz nie biorę nic i wyniki mam ksiązkowe :P ciekawe czy to ma jakieś powiazanie :P a co do wagi to syn urodził sie normalna waga 3540 :) i 54 ach....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721705 przez WhiteBlackberry
Gosica
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


monisia100100 Mój wczoraj robił mi na tej stronce poprównanie no i niby ten penis lepiej wypada :D Ach ciężki wybór... jestem wybredna i trudno mi dogodzić, a uwielbiam takie gadżeciki :D

mała82 To jest zrozumiałe :D Każda się martwi o maluszka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721715 przez Kaś_O
Mała82 Gosica chyba ujęła wszystko w jednym zdaniu.. Zalezy od lekarza a jesli wyniki sa ok to nie ma potrzeby brac witamin.. Kwasy i omege mozna brac z pokarmów i nie trzeba nadmiernie tego uzupełniać..

Pyśkaa mam bardzo podobnie w pierwszej ciazy lykalam Feminion i dodatków żelazo i jakos wyniki nie były super.. Teraz nic nie biorę oprocz folika i żelaza bo niestety mam słaba krew i czesto mam niskie żelazo nawet bez ciazy.. I wszystko ładnie sie utrzymuje.. Mam zamiar sobie kupic jedynie omege dodatkowo i w sumie tyle.. A wiekiem sie nie martw bo mój Maluszek jest o tydzien prawie starszy.. To tez wynika z faktu ze oni tylko obliczaja teoretyczna datę poczęcia i wiek ciazy a tak naprawde wszystko mogło byc tydzien wczesniej czy pozniej :)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721718 przez mefiana
Witam kobietki :)
Ja dziś zaliczyłam miasto, musiałam kupić jakieś spodnie na poprawiny w niedziele, a że było pochmurnie to to wykorzystałam, ale wracając zrobiło się tak duszno, że aż przeklinałam pod nosem :angry: Teraz się czaje by iść do babci i chyba jednak rusze dupe.

Kristi- z tym rodzeniem to mowa o skurczach partych? Moje trwały jakies 10-15min i synek był :)

Mała- gratulacje dla cioteczki? Dobrze, że wizyta udana :) Ja łykam vita-miner prenatal, bo kosztuje 20zł za 60 tabletek. Nie chce przepłacać, bo mamy sezon na warzywka, owoce, a rybki uwielbiam :)

Monisia- no nareszcie jesteś :) Z tym prezentem to się udało faktycznie :dry:

Pyśkaaa- ale to musiało być słodkie jak synek przymierzał te czapeczki :lol:

WhiteB- ja tylko wiem tyle, że ponoć htc są solidniejsze, ale parametrami już nie pomoge :blink:

Gosica- teściowej coś się chyba od tych upałów w głowie porobiło. Wstydziłaby się tak gadać :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721806 przez Kaś_O
Mała w Skandynawii tez sa upały ;) ja nie wiem skad sie bierze to ten przesad ze jest zimno..

Chyba takie przykre uroki teściów :| naprawde zastanawiam sie czy ludzie tak całe zycie czy tylko na starość im odwala.. Ja tez mam z teściem przeboje a i z babcia meza, nadrabia za teściowa ...

Czarek tez sie spory urodził bo 4095 56cm i ostatnio lekarz mi powiedział ze mam tendencje do dużych dzieci..

Ja kwas DHA mam zamiar uzupełniać w omga-3 :silly:


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721816 przez Kristi
Hejcia :laugh:

Co do witaminek to moj lekarz powiedzial ze kwas foliowy by wystarczyl ale producenci witamin mowia ze trzeba brac wiec wszyscy biora. Ja biore Prenatal Classic ale dzisiaj kupilam jakis wlasnie z DHA i jak skoncze ten jeen to bede brac ten tez nie jest zbyt tani bo 30 tabletek kosztyje 46zl a trzeba brac 2 tabletki dziennie wiec slabo...

Gosica Po tym co piszesz to ciesze sie ze mieszkam daleko od rodzicow;p chociaaz pozniej moze byc mi ciezej ale jak bym miala ich sluchac tak jak ty tesciowej to bym oszalala :huh:

Whiteblackberry Ja mam sony J i powiem szczerze ze jestem bardzo z niego zadowolona.

Mefiana Moja mama mowila ze on momentu jak jej wody odeszly to 10 min i juz bylam a to byl 7 miesiac.

A co do wylotow na wakacje to dowiedzcie sie czy mozecie samolotem leciek kolezanka mojej siostry po wyladowaniu dostala krwotoku bo taka roznica cisnien inny klimat itp. wiec moze lepiej z lekarzem to skolsultowac.

A u mnie jak upaly byly tak sa licze na to ze dzisiaj troche popada bo nie ma czym oddychac;/
Pozdrawiam i zycze wszystkim milego wieczoru:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #722008 przez anitka90
Ja znów biore witaminki Ladee Vit i jak jest upał i mam zamiar na słoneczku posiedzieć to dodatkowo mam brać folik. Ja niestety witaminki muszę brać, bo moja dieta jest bardzo uboga... zazwyczaj to jem na śniadanie bułeczkę z masełkiem serkiem i pomidorkiem, a na obiad to ziemniaczki. Mięsa prawie w ogóle... jak mój synek będzie takim niejadkiem jak ja to się załamie :)

Dziś moja mamuśka zrobiła napój z pietruszki i nawet o dziwo mi zasmakował a to zawsze jakaś dawka witaminek dla mojego synusia :)

Ja już się modle o deszcz, bo ciężko wytrzymać. Dziś u nas było 39 stopni. Już się rozpływałam.

Dziewczyny, teściami się nie przejmujcie, bo nam się nie wolno denerwować a oni i tak w żaden sposób się na lepsze nie zmienią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #722028 przez monisia100100
witam z rana

mefiana zostaję i nie planuję już nawet przez parę lat takich przedsięwzięć :laugh:

mała 82 co do wakacji to my co roku korzystamy z ofert biur podróży, zostawiamy autko na lotnisku i od tej chwili już, nic nas nie interesuje. Nad pogodą też się zastanawiałm czy nie za gorąco, ale ja bardzo dobrze znoszę ciepło, teraz nawet mi polskie upały nie przeszkadzają, a to wiadomo zupełnie co innego, łazić po mieście a wylegiwać się przy baseniku.

WhiteBlackberry daj znac co wybrałaś, też myślę że ten htc jest fajniejszy no i ma lepsze parametry

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #722034 przez Pyśkaaaa
hej hej :)
mam wrażenie ze dzis jest ciut chłodniej :P zobaczyy potem jak bedzie

my dzis mamy wizyte połówkowe :) ale sie ciesze

Kaś ja nie pisałam że martwie sie o wiek maluszka teraz każde inaczej sie rozwija aby mieściło sie w parametrach :)

Mefina to było mega smieszne :P no własnie nie lubie jak rano jest chłodno a potem ledwo dychasz

Gosica smutne ze T taka dziwna zamiast Was wspirac to dupke obrabia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #722046 przez WhiteBlackberry
Dzień dobry mamusie :)
U mnie dziś już chłodniej, całe szczęście :D W nocy burza u nas przeszła niezła, aż spać nie mogłam tak waliło piorunami i deszcz lał niesamowicie, a teraz nawet nie widać, żeby padało! Mam nadzieje, że taka temperatura jak dzisiaj utrzyma się troszku dłużej, bo mam dość tych upałów. Wykańczają mnie po prostu.

mefiana Ooo czyli balujecie w weekend na weselu? :D No to udanej zabawy życzę! :)

Kaś_O Ja to samo mówie... że teściom to po prostu na starość coś się przestawia ;)

Kristi Nam w Play'u mówili, że niby Sony się zepsuło :dry: tzn.jakościowo. Ja kiedyś byłam maniaczką SE...ale to było ładnych pare lat temu więc nie wiem jak to jest teraz z nimi jak firma się rozdzieliła i zostało samo Sony :) Ale też myśle, że sprzedawcy celowo namawiają na inny model tj. droższy. :dry:

anitka90 Moja dieta identyczna :D Ale dzisiaj o dziwo zjadłam jakąś tam szyneczke na kanapeczce. Tak to zawsze miałam odruch wymiotny bo a to żyłka czy coś i aż mnie blee :D

monisia100100 Póki co czekam na pieniążki za telefon. Bo wystawiłam na alledrogo, ktoś kupił we wtorek, wybrał przelew tradycyjny czyli chyba ten z blankiecika z poczty czy cuś i czekam aż kaska wpłynie mi na konto, a wtedy ten co mam wysyłam, a biegne do Play i wybieram HTC albo Sony :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #722082 przez mała82
Pyśkaaaa no to ja chyba wracam do samego kwasu foliowego do dzisiaj

Kaś_O chodzi Ci o Omegamed Pregna? Wczoraj też sobie o nim poczytałam i widzę, że w składzie ma samo DHA i dlatego myślę czy też sobie tego nie kupić. Twój lekarz Ci polecał te tabletki czy sama masz zamiar je kupić?

mefiana właśnie też wolę jeść owoce i warzywa świeże niż faszerować się chemią. Dlatego trochę mi nie pasowało, że moja gin mi zmienia na ten Femibion skoro mam wszystkie wyniki dobre.

Kristi Ja już jestem po konsultacji z lekarką i mam zaświadczenie od niej, że nie widzi przeciwwskazań do lotów. Pytałam nawet o dłuższą podróż samolotem ale też nie widziała w tym problemu. Poza tym w ostatnim tygodniu lipca byliśmy na jednych wakacjach, więc pierwszy lot mamy już za sobą z małym :) Lot nie był długi i zniosłam go bardzo dobrze. W czasie lotu trzeba pić, spacerować w miarę możliwości albo chociaż na siedząco ruszać stopami. I najlepszy okres do podróży lotniczych jest drugi semestr. A wiesz może dokąd leciała koleżanka Twojej siostry? I czy z jej ciążą było wszystko w porządku?

monisia100100 ja tam jednak wolę sama sobie zarządzić co robię wakacje. Ale wiadomo każdy lubi co innego :) No właśnie my raczej jesteśmy aktywnymi turystami, dlatego się zastanawiam czy te upały mi nie będą przeszkadzały. Leżenie dwa tygodnie na plaży czy przy basenie odpada. I co ta Grecja już zdecydowana? Dwa tygodnie temu byliśmy tydzień w Budapeszcie i trafiliśmy na upały, ok 40 stopni codziennie i za dobrze nie znosiłam tego, ale dałam radę :) Dlatego teraz zastanawiam się jaki kierunek obrać :)

WhiteBlackberry u mnie też od rana chłodniej, ale ciekawe co to będzie później. Wczoraj też się cieszyłam z rana, że nie ma upałów a popołudniu i tak nie było czym oddychać :( Mnie to w nocy żadne pioruny nie są wstanie obudzić, co innego mój pęcherz ;)

Od jutra mamy gości, na kilka dni wpada męża siostra z rodziną popluskać się w morzu :) Po pracy mojego lecimy zrobić jakieś większe zakupy spożywcze,co by już nie trzeba było latać nigdzie jak goście będą :)
Mój mały dzisiaj szaleje w brzuszku od rana, jak ja to lubię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl