BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

10 lata 5 miesiąc temu #804630 przez GOSIA82
Hej Dziewczyny!

J_Kamilka,Monisia100100,Anitka90- GRATULACJE!!!!!!!!!
Weekend pełen niespodzianek jak widzę!
Natala-powodzenia!
Paulaianka-super,że już w domku! Mam nadzieję,że pokonasz trudności z karmieniem i już będzie lepiej.
Motylek-no niestety,niby każą nam jeśc i pić wszystko,ale czasem coś nie przypasuje dzieciaczkom-chyba jednak woda najlepsza(jak narazie)
Kristi-Martynka urocza,widać,że żółciutka jeszcze...
Monisia100100-jak czytam o Twoim porodzie to mnie aż krew zalewa:brak znieczulenia,gaz się skończył? Czy oni sobie jaja robią? Sam fakt,że kobieta jedzie z nastawieniem,że to wszystko dostanie a tu porażka!!!Najważniejsze,że Lilka już z Wami i zdrowa!
WhiteBlackberry-na to wygląda,że to czop,ja też go wypatruję,chociaż ostatnio gdzieś czytałam,że przy drugiej ciąży niekoniecznie się go zauważa,bo szyjka nie jest taka szczelna.Zobaczymy
Gosica-ja zaraz ruszam do parku-podwójna runda z psem,może się ruszy...

U nas weekend pełem atrakcji,w sobotę mała imprezka urodzinowa Martynki-trójka dzieci plus ona-wesoło,wczoraj kuzynka z mężem i dzieckiem-też wesoło :laugh:
Wczoraj minął mój termin i wieczorem miałam takie skurcze,że myślałam,iż zaczynam rodzić-przeszło.W nocy ok 1,obudziły mnie tez skurcze,ale ucichło .Stopy mi spuchły tak mocno,że dziś rano ledwo wsadziłam kozaki.Czekam i w myślach proszę Jaśka,żeby już wyskoczył.Ominął Martynki urodziny i Mikołajki jak chciałam a teraz niech robi co chce.Jeśli do piątku nie urodzę to umówiłam się z położną na masaż szyjki-tak wiem,że to masakra(miałam z Martynką w czasie porodu),ale nie chcę iść do szpitala na wywołanie...Położna poradziła mi,żebym wzięła sobie 2 paracetamole godzinę przed,podobno mniej boli.

Byłam na mailu-wszystkie dzieciaczki słodkie!!! Jejku jak my (te czekające) Wam zazdrościmy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804687 przez mała82
GRATULACJE DLA NOWYCH MAMUSIEK :side:

No i czekamy na nowe mamusie bo widzę, że grudnióweczki się nie opieprzają :)

A mnie dopadło jednak przeziębienie :( Cały weekend spędziłam w wyrku. Dzisiaj wstałam, ale chyba jeszcze na to nie pora i trzeba będzie wrócić pod kołderkę.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804699 przez mefiana
Dziewczynki ja wróciłam chwile temu od lekarza. O 14 jade do szpitala się położyć. Mam 2cm rozwarcia i szyjka jest zgładzona. Mam nadzieje, że do jutro Majcia bedzie obok mnie a nie we mnie :) Z poczty wziełam nr do WhiteB :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804711 przez WhiteBlackberry
Cześć laseczki :)
Niezbyt się udzielałam w weekend, bo mieliśmy troszku pracowity, ciągle na nogach, aż popuchłam z tego zabiegania :D
Stopy miałam jak balony, aż mój Ł. nakrzyczał na mnie i kazał się położyć z nogami do góry :D
Prałam, prasowałam, piekłam, gotowałam, sprzątałam, gości mieliśmy, oj... ciągle w biegu :D
Dzisiaj mam ochote coś upiec, ale nie wiem czy dam rade, bo szczerze powiedziawszy dzisiaj jakoś mnie lenistwo opanowało i po pracy mam ochote się walnąć do wyrka i odpocząć :D
Wiecie co Wam powiem? Hahaha wczoraj tak się śmiałam wieczorem, że aż mnie brzuch rozbolał jak na okres...
Wykąpałam się i sobie myśle "a wezme mojego dzisiaj w obroty, poprzytulamy sie itd." ja wchodze do pokoju, a mój odwrócił się tyłkiem i śpi :lol: No tak mnie to rozbawiło, że szok :D Ale dzisiaj mu nie daruje! :D
Zapomniałabym!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


j_kamilka Pozazdrościć takiego szybkiego porodu :D

Brukselka Ja też tak mam z nabiałem :D Ciągle albo kasza manna na mleku, albo budyń z pół litra mleka, albo kakao itd :D

paulainka A ciekawe czemu od cyca nie chce :unsure:

motylek270 Biedactwo maleńkie :( Nie wiedziałam, że truskawek nie można... dobrze wiedzieć.

moni31 Też tak mam... jeszcze jak mi moja młoda przysadzi łokciem w bok, to aż się zginam...

Kristi Dobrze, że siostra byla przy Tobie :) Zawsze to jakieś wsparcie :)

monisia100100 :ohmy: No nieźle widze w bambuko zrobili z tym znieczuleniem! Dobrze, że mąż zrobił im awanture o gaz!

Natala Czekamy na wieści :D

Gosica Ja tak samo, ciągle w ruchu, pojawią się bóle okresowe ale przechodzą...

GOSIA82 O prosze :D Jasiu przeczekał te daty, a teraz wyjść mu się nie chce? :D

mała82 Uuu... to wracaj do wyrka i się wygrzewaj! :) Ja troszku się podleczyłam :)

mefiana Również czekamy na wieści z frontu :)
Oby szybko poszło :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804714 przez Alexa
Hej dziewczyny :)

Gratulacje dla Wszystkich mamusiek :) Dawno się nie odzywałam... brak czasu i internetu spowodował że jak widzę mam małe zaległości.

Mam pytanko:
Odszedł mi czop śluzowy - prawdopodobnie, nie wiem jak to powinno wyglądać, jak taki glutek? Był czysty lekko żółtawy.
Wody nie odeszły,
Mam skurcze - bezbolesne, stawia mi się brzuch i towarzyszy temu parcie w dół. Tak co pięć dziesięć minut.
Podobno mogę urodzić wcześniej... pytanie czy takie są objawy porodu? Czy to znaczy że to już ? Nie wiem czy powinnam się z tym zgłosić do szpitala....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804715 przez motylek270
mała82 w ostatnich tygodniach przed porodem robiłam masaż krocza, ale jak widać na niewiele się zdał.

Alexa jeśli te skurcze będą nabierać na sile i będą regularne to na pewno zaczynający sie poród. A ile tego czopu było? Bo u mnie tak wyraziście i był podbarwiony krwią. Natomiast miał bardziej płynną konsystencję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804721 przez Alexa
Dość trochę tego było, zwłaszcza że odchodził przez trzy dni. Miał taką zbitą konsystencje raczej. Czekam i czekam... skurcze już od trzech tygodni, ale wciąż mnie odsyłają że nie ma akcji :( Mała się rusza, ale czuję ją dość nisko...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804732 przez Natala
Akcja odwołana, fałszywy alarm, skurcze ustały ok 9 , a na KTG o 12 żadnych :( wszystko "przepowiadająe" jak dla mnie zdecydowanie inne niż te co zawsze, jedynie zastanawialo mnie to, ze ustały,zamiast przybierać na sile. No ale czop odpadł wiec coś tam się rusza, obolalam jestem strasznie, ledwo chodzę... Skoro te to tylko przepowiadająe i tak bolały to nie chce nawet myśleć co to bedzie... Noc cala nieprzespana, maz z pracy się urwał, juz się cieszył i chwalił, ze się coś zaczyna a tu nic, załamać się można.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804815 przez Brukselka
mefiana - czekamy na wieści!
WhiteBlackberry - też mam ten ból, już od dwóch tygodni, w nocy pomaga wsadzenie grubej poduszki między nogi i spanie na lewym boku, to po prostu ucisk główki
Natala - my tak mieliśmy w piątek, wydawało się, że już, a tu nici!

U nas tradycyjnie cisza...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804825 przez Winka_
u mnie też cisza... jutro wyznaczona data a tu nic a nic się nie dzieje zobaczymy co to będzie dalej, nawet na tyle dobrze sie czuje że ide dzisiaj do szkoły haha mam nadzieje że mi wody nie chlusną tam ale w razie co to mam maxi podpaski chociaż to może nie do końca pomóc :P


jeszcze raz gratulacje dla wszystkich mamuś!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804832 przez mefiana
hej dziewczyny..no i nic, w domu jestem :dry: Pojechalam z torbami jak lekarz nakazal a oni mnie na ktg i wszystko dobrze, więc do domu i jutro rano mam się zgłosić. No porażka. Od tego leżenia tam tylko mnie krzyż rozbolał i nie mija póki co. Teraz czekam na kebaba, bo może mi nie być dane zjeść przez jakiś czas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804836 przez paulainka
U mnie Maly nie chce cycka, bo sie brodawki duze zrobily a w szpitalu mialam jeszcze mniejsze i latwiej bylo mu zlapac. Kupilam nakladki silikonowe Aventa i przez nie ssa, jak troche possa to sciagam i probuje dac sutka i czasem zalapie. Ale ogolnie sciagam mleko na noc gdyby nie chcial ciaganc cycka. Wazne ze je moje mleko a czy to cycek czy butelka to juz mniej wazne ;)

Gratulacje dla Nowych Mamusiek;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804843 przez DoMI*
Cześć dziewcZyny
GRATULUJĘ WSZYSTKIM MAMUSIĄ
u mnie cisza, mam 2 płace rozwarcia, brzuch się stawia jakieś skurcze ale nie regularne... pytam czy dostanę coś na rozwarcie bo mam bóle już od czwartku a powoli odchodzi czop. dr mowi nie mamy nic na to i u mnie trzeba czekać aż wszystko samo naturalnie przyjdzie, może być że wogóle nie dostanę żadnego znieczulenia...wogóle. nie wyobrażam sobie tego.czasem dopada mnie deprecha, że nie dam rady i że muszę czekać i czekam mimo że boli i boli
Zazdroszczę wam dziewczyny kotore już urodziły.
Pozdrawiam

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804913 przez WhiteBlackberry
Jejciu... Od godziny 16:00 nie mamy prądu. Najlepsze jest to, że ponoć awarie mają naprawić dopiero jutro... Także świetnie... Ależ jestem zła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl