BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #817939 przez Kristi
Kas o chyba mnie z kimś pomyliłas ;) ją karmie swoim tylko sciagam;) i jak narazie nie brakuje;) moja waży 5400 już;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817990 przez paulainka
Niestety nie moge cos zmienic suwaczka bo jak chce edytowac profil to cofa mnie do strony glownej:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818027 przez paulainka
Jak wyglada kolka u dziecka?
Moj raczej nie ma, ale wczoraj i dzisiaj wieczorem ma takie cos ze zasypia na chwile, budzi sie i placze, tylko jak
Z nim pochodze to sie uspokaja, znowu zasypia itd.... Wczoraj od 21 do 1 mnie meczyl, no ale jak zasnal to na 4h ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818067 przez Kaś_O
Kristi pewnie ze pomylilam przyznaje sie bez bicia z Iwona.. sorka :huh:

Max wazy jakies 6100 bo go wieczorem troche zwazylismy :p

Paulainka kolka u dziecka taka klasyczna objawia sie prerzeniem, podkurczaniem nóżek i placzek kilku godzinnym. Nie pomaga branie na rece ani inne zabiegi. Sadze ze Twoj maluch mial problem z baczkami albo kupa.. moze jakis zastuj albo mial duza ochote na tulaski..

Dzis poszalelismy z Maxem troche.. bardzo ladnie juz stara sie trafic raczkami do buzi :) i usmiechy przednie.. podoba mi sie tez jego gruchanie, chyba bedzie gadula


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818118 przez Gosica
Hej Kobitki :)

Produkcja na forum wre:) Nie nadazam :)

Szymek wczoraj skonczyl tydzien :)

Ubranka ubieramy 56-62 zalezy bo rozmiar rozmiarowi nie rowny :)

Ciekawa jestem ile przybral przez te dni.

Wczoraj mielismy polozna,wszystko jest ok 21 lutego pierwsze szczepienie,tez decydujemy sie na to 6w1.

Ja wczoraj mialam tez szwy sciagniete,rana juz ladnie zagojona.

Dzis zostalam sama na placu boju.Tatus z babcia pojechali odebrac moj wypis i pozalatwiac wszystkie formalnosci typu USC itd.

Trzeba tez Szumka zapisac do ortopedy i usg głowki z tego wzgledu ze urodzil sie taki duzy i w szpitalu powiedzieli ze moge a nie musze bo to profilaktycznie tylko,no ale wiadomo ze chce sprawdzic czy wszystko ok.

Troche sie martwie bo Malemu na głowce z prawej strony wyskoczyl taki guzek troche czerwony i boje sie co to moze byc.Nie boli go to ale jest.Jak nie zniknie to popedzimy do lekarza sie skonsultowac coz to za cholerstwo.

Karmie i piersia i z butelki bo głodomorek potrzebuje coraz wiecej i niby w cycach jest ale nie najada sie tym(tzn.raz sie najada a raz nie),musialabym caly czas trzymac go przy cycu.

Teraz pojadl z butli i slodko spi,a ja mam troche czasu wolnego :) Tak ze gazetka w reke,łozeczko i chwila relaksu tylko dla mnie :)

Milego dnia :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818152 przez motylek270
Mój Jaś waży już 4300g, ale jeszcze w rozmiarze 56 tkwimy, choć widzę że kaftaniki zaczynają mieć już za krótkie rękawy. Myślę więc, że od następnego tygodnia zaczniemy ubierać się w 62

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818181 przez monisia100100
Hej
Kilka dni mnie nie było i nie wiem czy dam radę nadrobić, bo niestety czasu mam ostatnio mało.
U nas cały czas bez zmian biegamy po lekarzach i nic na razie nie wiadomo co jest przyczyną tych bóli brzuszka i braku kupki. Lekarz mówi że czekamy jeszcze max 2 tyg i jeżeli nie bedzie zmian po lekach to niestety będę musiała Lilkę położyć do szpitala. Czekam jak na szpilkach na wyniki badań przesiewowych pobranych w szpitalu na mukowiscydozę i niedoczynnośc tarczycy, też jest podejrzenie że może być wynik pozytywny, właśnie te wyniki do 2 tyg powinny być. W niedzielę jeszcze konsultacja kolejna chirurgiczna.
A Ja już nerwowo po mału nie wytrzymuję, przez to wszystko widzę że pokarmu mam bardzo mało, z jednej piersi to prawie wcale już nie leci, tylko jak się nie martwic i odstresować jak to lekarz mówi , bo to zachamuje laktacje całkowicie.

Moja Lileczka przybrała 700g przez miesiąc, widzę że Wasze maluszki bardziej przybierają.

Dziewczyny pisałyście o rozstępach ja w ciąży zamawiałam Kelafibrase dostępna w niemieckich aptekach, polecił mi gin, i faktycznie działa, mozna stosować w ciązy i przy karmieniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818198 przez moofka
ja dzisiaj się zważyłam z Zochą i młoda waży 4200 :) przybrała prawie cały kilogram od wypisu ze szpitala :)

monisia czekałam na wieści od Ciebie! trzymam kciuki za dobre wyniki badań, no i oby obeszło się bez szpitala.... łatwo powiedzieć żebyś się nie denerwowała ale musisz dać radę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818221 przez Natala
Monisia najpierw się nacierpialas przy porodzie a teraz z mała dalej pod górkę :( trzymaj się dzielnie!

Moofka ja tez się wazę z mała, od narodzin przytyla jakis 1 kg, a jutro kończymy miesiąc :-)

A jak tam dziewczyny wasze wagi ? Sa tu jeszcze jakieś mamusie z kg ciazowymi ? Bo mi od wypisu ze szpitala zeszło tylko 2 kg i tak stanęło :( cwiczycie juz ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818264 przez paulainka
A moj od wczoraj robi czesto kupki ale bardzo male, czasami pusci baczki a pozniej jak patrE w pieluszke to troszke zabrudzona od kupki.
Moze to rozwolnienie byc?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818267 przez Gosica
Monisia100100 trzymaj sie Kochana,na pewno bedzie dobrze.Trzymam kciuki za Was :)

Natala mi jeszcze do wagi startowej jakies 7- 8 kg pasuje "zwalić" aczkolwiek chcialabym troche wiecej sie ich pozbyc tak 10-12 było by lux :) ogolnie schudlam po porodzie 14-15 kg do dnia dzisiejszego i pomalu idzie waga na dół :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818306 przez motylek270
Moja waga ulega zmianom ale w gore. Mialam juz tylko kilogram do zrzucenia a teraz juz 1,5 kg. Wiem, ze to za sprawą słodyczy, ale licze ze spacery może mi pomogą:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818371 przez WhiteBlackberry
Hej wszystkim:-) mam nadzieje ze o mnie nie zapomnialyscie :-D powiedzcie mi...bo nie mam pojęcia o co chodzi...moja Zosia doi cyca równa godzinę żeby się najeść... no powiem szczerze że niezbyt mnie to bawi, a szczególnie w nocy...wasze dzieciaczki tez tak długo jedzą?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818381 przez anitka90
hej Mamuśki!

U nas po odparzeniu ani śladu (dzięki Bogu!). Tormentiol pomógł.
Ubranka nosimy 56 ale widzę, że coraz mniejsze już są, wiec sie niedługo na 62 przerzucimy.
Co do kg ciążowych to zostały 3 do zrzucenia, ale licze na to, że uda się zrzucić 6 ;)

WhiteB u nas też na początku karmienie było godzinne, ale doszliśmy do wprawy i trwa pół godzinki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818391 przez mała82
Hej!

Dawno mnie nie było. Już jesteśmy z Filipem w domu. Urodził się 31 grudnia o godz 22. Ważył 4285kg.
Nie było mnie na forum bo 21 grudnia wylądowałam w szpitalu bez neta i wyszłam dopiero z małym 5 stycznia. Nie wiem czy dam radę wszystko nadrobić co naskrobałyście przez ten czas.

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl